X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:

    A Wy już ubieracie choinki?? w Polsce jednak troszkę poźniej się stroi domy, chcoiaż ja mam ochotę też już choinkę ubrać :)

    Jak co roku kupujezy zywe drzewko na tydzien przed Wigilia :)

    25staraczka25 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa ze snami chyba wszystkich przebijasz :-D :-D Wilczku może dlatego tempka niska bo osłabiona jak spać nie mogłaś :-/ Kurczę mam taką nadzieję i trzymam kciuka <3
    Klaudia bigos no nie :-P ja też chcę :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    She Wolf ja mam jakiś porąbany cykl, więc oby do @ i może następny będzie juz normalny :)

    A Wy już ubieracie choinki?? w Polsce jednak troszkę poźniej się stroi domy, chcoiaż ja mam ochotę też już choinkę ubrać :)

    Cigaretta a jakie są objawy podwyższonej prolaktyny?
    Nusia u mnie objawem był przede wszystkim ból piersi, miałam powiekszone i spuchniete dlatego poszłam do gina, pomacal mi cycki i od razu skierował na usg, badanie tarczycy i właśnie prl. No i wyszło szydlo z worka :p pozatym częste bóle głowy właśnie, boli mnie od 3 dni, ale dzis chyba jest apogeum :(

    My zawsze ubieramy choinkę dzień przed albo w dniu świat, a jeśli chodzi o ozdoby przed domem to na Mikołaja :)

    Uciekam studiować kobitki. Miłego popołudnia :)

    25staraczka25, stacey lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta wrote:
    Nusia u mnie objawem był przede wszystkim ból piersi, miałam powiekszone i spuchniete dlatego poszłam do gina, pomacal mi cycki i od razu skierował na usg, badanie tarczycy i właśnie prl. No i wyszło szydlo z worka :p pozatym częste bóle głowy właśnie, boli mnie od 3 dni, ale dzis chyba jest apogeum :(

    My zawsze ubieramy choinkę dzień przed albo w dniu świat, a jeśli chodzi o ozdoby przed domem to na Mikołaja :)

    Uciekam studiować kobitki. Miłego popołudnia :)

    Współczuję Cigaretta :-/
    Również miłego dnia :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta a jaki miałaś ostatnio wynik, jak okazało się, że jest podwyższona? ja też koniecznie muszę zbadać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam bardzo czeste migreny i tez myslalam ze mam podwyzszona prolaktyne ale mam wszystko w normie.
    Tylko prolaktyne robi sie w 3dc pamietajcie o tym.

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ale to ja nie ze względu na temperaturę tak napisałam, bo wiem, że ona jest sfałszowana, zresztą mi rzadko kiedy spada przed @ więc się nie sugeruję moją temperaturą. Tylko, że ja mam bardzo specyficzne objawy na okres troche chyba przez problemy z krążeniem), ale występują one w każdym cyklu, zawsze budzę się na mase zmarznięta i spocona i słodko pachnę (nawet mój mąż po tym rozpoznaje, że czas na @), zawsze boli mnie lewa łydka (nerwy) najśmieszniejszy- mrowieją mi wargi większe (to dopiero od 3 cykli). Dodatkowo obudziłam się dzisiaj z masakrycznym bólem brzucha, byłam pewna, że @ przyjdzie w przeciągu paru minut. Wyszłam z domu trochę podłamana, ale zaczęłam się bardzo gorąco modlić, bo wiem, że wiara może uczynić cuda i prosiłam Boga, żeby przymnożył mi wiary w to, że nie dostanę tego okresu, to była jedna z najszczerszych moich modlitw w życiu, mam nadzieję, że nasz Tata mnie wysłuchał. O 12 przestał boleć mnie brzuch, nie wiem co będzie, ale wierzyć będę do końca. Moim zdaniem termin @ mam dopiero na poniedziałek, ale zobaczymy...

    Dziękuję Wam za wsparcie <3

    Cosma, She uwierzcie, wiara czyni cuda!

    Madlene jak w pracy?

    Cosma, przykro mi z powodu Twojej znajomej, mam nadzieję, że wyjdzie z tego.

    Zetka może na implantacje :)

    Nusia, coś masz z tą nerką? Mam nadzieję, że szybko przejdzie.


    Nusia, 25staraczka25, Madlene84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika już wszystko jest ok, przestała boleć, ale rano dosyć mocno ją czułam.
    Kochana ja tam wierze, że jednak tego okresu nie dostaniesz :) wiesz dobrze, że objawy @ są też bardzo często objawami w ciąży, więc mi się wydaje, że tym nie powinnaś się sugerować. Masz dzisiaj już 14 dpo, więc jak do poniedziałku nie dostaniesz @ to na 100% jesteś w ciąży :)
    a nie kusi Cię, żeby zrobić test???

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia oby sie uregulowal :*

    Ja tez niedlugo ubiore choinke, bo moj T nalega. Gorzej niz dziecko ;)


    Morwa, wez Ty hahaha, Olis Adebe hahah


    Staraczka super kociak <3 Watpie, zreszta dziwne rzeczy ze mnie wyplywaja dzisiaj. Pewnie sie oczyszcza po biopsji.


    Cigaretta, ja tez mam juz drugi cykl piersi opuchniete i twarde juz od owulki. Ale prolaktyne robilam i mialam w normie. Do tego jem juz trzeci miesiac Castagnusa, ale chyba tez go odstawie, bo cos mi sie wydaje, ze to po nim mam z tymi piersiami problem.

    Martika, ja wierze dopoki mi tempka nie spadnie.
    Pamietaj ze objawy ciazy sa podobne do objawow @. Trzymam kciuki :*


    Bylam u dentysty zrobic tego zabka jedynego, teraz mi warga zwisa troche. Do tego mam nie jesc przez 2 godz, a jestem tak glodnaaaa :(
    Wyslalam kartki swiateczne, a wieczorem biore jedna z moich suczek na szczepienie. Juz sie boje, bo za kazdym razem sie z nia ganiamy po gabinecie. Taka jest sprytna jak waz sie wyslizguje, zeby tylko nie zrobic jej zastrzyku :D

    25staraczka25 lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She a TY masz dwa pieski??

    Ja właśnie zrobiłam sałatkę i czekam na męża, bo gdzieś się pląta po sklepach :)

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętam dziewczyny, ale w pierwszej ciąży nie miałam tych objawów, no ale też wiadomo, że każda ciąża jest inna.

    Nusia mam 12 dpo, owu źle wyznaczył moim zdaniem.

    25staraczka25 lubi tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    She a TY masz dwa pieski??

    Ja właśnie zrobiłam sałatkę i czekam na męża, bo gdzieś się pląta po sklepach :)


    Tak :) dwie suczki :)

    Ja chyba zrobie makaron z tunczykiem i jajkiem. W piatki staram sie robic dania rybne, ktore moj w miare akceptuje :) Stwierdzilam, ze je stanowczo za duzo miesa, i chyba wprowadze mo do jadlospisu rybke co najmniej 2xtyg.

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja też już mam przesyt mięsa, staram się ogranicxać
    a jak robisz ten makaron?? tuńczyk taki z puszki?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziekuje Wam w imieniu znajomej za mile slowa :* . Mam nadzieje, ze mimo wszystko wyjdzie z tego, wiara czyni cuda .

    Ja juz po zakupach mikolajkowych i zaraz z corka pieczemy ciasteczka dla mikolaja ;) Moja cora ma juz 8 lat a dalej w niego wierzy co bardzo mnie cieszy, oby jak najdluzej...jedyny minus to to, ze musze sie zawsze skradac w jej pokoju jak zlodziej gdy zasnie, zeby podlozyc do skarpety prezencik, zabrac ciasteczka z talerza i wypic mleko( wszystko zostawia dla mikolaja) no i jutro z samego rana mam juz zaprogramowana pobudke, ze mikolaj juz byl i co przyniosl :)

    Czytajac o waszych dziwnych snach mozna by wywnioskowac ze juz jestescie w ciazy ;)

    Martika, She Wolf, to co, nawet jak beda spadki a zakladajac, ze @ jeszcze nie przyjdzie testujemy rano?

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, tunczyk z puszki. Nie pamietam dokladnie przepisu, wiec bede robic na oko.
    3/4 szklanki majonezu, do tego dodajesz, sok z cwiartki cytryny, kukurydza z puszki i posiekany swiezy ogorek. To wszystko wymieszac. Do tego wlasnie nie pamietam czy bylo troche musztardy, czy octu :( dam musztardy :P
    Makaron wymieszac z tym sosem a na to polozyc ugotowane, pokrojone w cwiartki jajko. Pyszne i proste



    Kurcze nie moge jesc. Jem zupke, ale buzia ciagle jak sparalizowana :(

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa ja sie nie znam. Daje mojemu po prostu zestaw w jednej tabletce


    Cosma, super, ze corcia jeszcze wierzy, tak powinno byc moim zdaniem :D
    Ja chyba zatestuje dla formalnosci, bo testow nakupilam :(

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm brzmi pysznie, ja bardzo lubię tuńczyka

    Cosma fajnie masz z córeczką :) też bym chciała komuś takie zabawy urządzać hehe

    Morwa ja się nie znam na normach, więc nie pomogę

    Martika ja trzymam i tak mocno kciuki za Ciebie, żeby @ nie przyszedł!

    stacey lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Hey juz wrociłam z zakupów nic ciekawego nie kupiłam a tak się nałaziłam jak glupia :) powiedzcie mi jakie są normy dla cynku i selenu zalecane ? Bo kupiłam mężowi jedno i drugie i będę go faszerowac hehe tylko nie wiem czy czegoś więcej nie dawać :) selen wpływa korzystnie na spermatogeneze a cynk pomaga w utrzymać prawidłowego poziomu testosteronu we krwi :) wiec może cynku mu więcej dowale jak myślicie ? :p
    Dla faceteów zalecana dawka selenu to 70ug a dla kobiet 55 i pamiętaj że jedząc orzechy brazylijskie 1 ma w sobie całą dzienną dawke ;) wiem bo mąż zazywa i tylko przy leczeniach trądziku itd. dawke się zwiększa :) przekazuje to co wiem co do cynku nie mam pojęcia ale pewnie taka dawka jak masz na opakowaniu :) :)

    Możesz brać dla siebie selen jest bardzo dobry na rożne problemy :)

    stacey lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się po południu :) znudzona już jestem strasznie ...
    Martika kochana wspieram i liczę że jutrzejszy test pokaże te 2 kreski :) :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cosma She to samo !!! wierzę że zobaczycie jutro te 2 kreseczki :) Będę mocno trzymać kciuki!!! :) :)

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ