X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny my dzisiaj w końcu z mężem znaleźliśmy oferte na wczasy.. miała byc Dominikana lub Tajlandia, a wyszedł Egipt ,ale dobre i to :) byliśmy w lutym tego roku i było super, a teraz brat męża z dziewczyną dali się namówić, tylko musimy czekać 2 tyg aż odbiorą paszporty nowe ;) uznaliśmy, że Egipt jest 3 razy tańszy, a kasa potrzebna na budowę gniazdka jak to mąż powiedział :p i lepiej jechać w 4 niż sami. może tam się zrelaksuje i w końcu zaskocze :D

    Zuzia.zuzia, Morwa, Nusia lubią tę wiadomość

  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ide dziewczyny wrócił więc wypada posiedzieć :* Zajrzę rano , mam nadzieję że na starym nicku :) :) :) <3 <3 <3 <3 buziaki spijcie dobrze !!!! <3

    stacey lubi tę wiadomość

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc ZUZIA :*

    Zuzia.zuzia lubi tę wiadomość

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 00:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie wszystkie juz spocie a ja się kładę właśnie i odczytuje. Zuzia dla mnie zawsze będziesz staraczka ale mam nadzieje ze odzyskasz swoje konto. My wciąż świętujemy tyle ze ja dziś umieram. Brzuch plecy wszystko boli jak jasna ch..... mam nadzieje ze jutro już będzie lepiej. Z humorem jakoś bardzo nie podupadlam chociaż oczywiście marzył mi się świąteczny groszek. Ale za to mam nowy plan P jak się teraz nie uda to robimy chwilowa przerwę a może nawet do samego lata. Nie chce aby maluch się urodził zima...może to głupie tym bardziej biorąc pod uwagę fakt ze wcale o to zaciazenie nie tak łatwo. ..ale na pewno nie chce rodzic w grudniu... a u ogólnie jąć zima... także jak się nie uda to w lutym lecimy na narty później idę robić jakieś kursy szukam lepszej pracy a na boku ogarniam swoją firmę. W czerwcu lipcu lecimy wyremontować dom moim dziadków i wtedy weźmiemy się za starania od nowa. Czuje ze trochę zawisłam w jakimś oczekiwaniu tylko na to jedno i nie wychodzi to na dobre ani mnie ani mojej rodzinie. Takie tam przed noworoczne dywagacje. :)

    Morwa dobry plan. Bierz się za badania i diagnostykę. Musi być jakaś przyczyna takich zakręconych cykli u Ciebie.

    Dobranoc kochane!

    Zuzia.zuzia, stacey, Morwa lubią tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 00:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene może to dobry pomysł z tym odpoczynkiem od starań, myślę, że to nie zaszkodzi a tylko pomoże :) mi się wydaje, że też powoli zaczynam świrować. . Wiecznie myślę o dziecku, przeglądam forum, pamiętniki, wykresy. Chyba czas najwyższy jakoś przystopowac ! ;)

    Nusia, Zuzia.zuzia lubią tę wiadomość

  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem i ja. Nie miałam dostępu do neta...
    Madlene, Cigaretta strasznie mi przykro :-(
    Postanowiłam w tym cyklu odpuscic mierzenie tempki i nie będę przedluzala abonamentu. Gadalam z siostra, nawet nie wie, kiedy zaszła w ciążę, to był czas, kiedy sobie zupełnie odpuscili, bo byli strasznie zrezygnowani, może to jakaś metoda. Będę oczywiście do Was zaglądać, bo jestescie najlepszym wsparciem, ale postaram się ograniczyć :-)

    Nusia, Zuzia.zuzia, stacey lubią tę wiadomość

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • zetaaa Autorytet
    Postów: 693 524

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez nie mierze temp tylko testy owu o dziwo mnie zaskoczylo Bo przyszla owu wczesniej niz sie spodziewalam
    .coz tylko sex teraz i czekamy

    f2w39n73ppbyifp9.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dziewczynki!

    Kotowa może to jest jakiś sposób, wydaje mi się, że na pewno wyjdzie Wam to na dobre! :)

    Dziewczynki a ja mam takie trochę głupie pytanie: jak się czujecie w dniu owulacji?? czy to jest tylko ból jajników, brzucha? czy dochodzi coś jeszcze?

    Kotowa, stacey lubią tę wiadomość

  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny odpisali mi :( Nie odzyskam konta oczywiście robię im afery ale to nic nie daje :/ trudno na razie muszę być na tym koncie :/

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobitki :) ja jeszcze w łóżku, leżę i patrze jak pruszy śnieg za oknem :) mężu poszedł zrobić kawe, a potem na obiad do mojej mamy jak co niedziele :)
    Miłej niedzieli !

  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co słychać u Was ?? :*

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia ja jak mam owulke (co jest cudem) to bolą mnie jajniki i podbrzusze tak ok godziny i mam wzdety brzuch :)

    Zuzia szkoda, że nie odzyskasz konta :(

    Zuzia.zuzia lubi tę wiadomość

  • zetaaa Autorytet
    Postów: 693 524

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia mnie boli brzuch na dwa dni wczesniej dzis niby owu i miqlam lekki bol sutkow a pozatym Nic mnie ne boli

    f2w39n73ppbyifp9.png[/url]
  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta wrote:
    Nusia ja jak mam owulke (co jest cudem) to bolą mnie jajniki i podbrzusze tak ok godziny i mam wzdety brzuch :)

    Zuzia szkoda, że nie odzyskasz konta :(
    wiem właśnie :/

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzia tak czy tak najważniejsze, że jesteś tu z nami :)

    Cigaretta ale Ci dobrze :) ja chyba też zaraz wskoczę do łożeczka do męża :)

    Pytam się o tą owulkę, bo mnie zawsze też bolały jajniki, a w tym cyklu jakoś tak mało, mało śluzu i w ogóle nie czułam się owulacyjnie. Dzisiaj z ciekawości zmierzyłam tempkę, ale nadal taka byle jaka niska, więc ja nie wiem co się dzieje u mnie już 2 cykl. Dzisiaj za to od rana brzuch mnie podbolewa jak na @, troszeczkę mi niedobrze i tak się zastanawiam czy to może łaskawie owulka zawitała w końcu :)

    Zuzia.zuzia lubi tę wiadomość

  • zetaaa Autorytet
    Postów: 693 524

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj mialam pozytywny test owu...my po sniadanku hirel jest super ..teraz wybieramy sie na basen pozniej obiad spacer kino ..uwielbiam :) sex i spac

    f2w39n73ppbyifp9.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetaa a Ty robiłaś testy owulacyjne, tak?
    Ja przeważnie w okolicy owulacji miałam większą ochotę na sex a w tym cyklu już od 12 dc jestem jakaś rozdrażniona i nie chce mi się w ogóle...mąż nawet kilka dni temu powiedział, że pewnie jestem już po owulacji bo już mam humorki haha

    Zuzia.zuzia lubi tę wiadomość

  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia u mnie w owulacje najbardziej daje się we znaku ból sutków i piersi stają się takie jakieś bardziej ciężkie, dodatkowo bolą mnie jajniki i plecy na dole i bez masażu się nie obędzie. W tym cyklu tak miałam w 12 dniu i wtedy też wyszedł mi pozytywny test.. Zazwyczaj owulacje mam dopiero koło 16 dnia i szczerze nawet nie było za bardzo serduszek więc chyba ten cykl spisuje na straty..

    Zuzia.zuzia lubi tę wiadomość

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KLaudia najważniejsze, że masz serduszko w dniu owulki, więc nic straconego :) trzymam kciuki aby jednak się udało :)

    Zuzia.zuzia lubi tę wiadomość

  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem jestem i nigdzie się nie wybieram :-P
    Klaudia dobrze będzie ;-) :-*
    Nusia ja czasami w czasie owu miałam gorsze nastroje niż przed samą @ także równie to bywa . Teraz doszły święta zmęczenie trochę stresów i wszystko naraz się zbiera :-) trzymam mocno kciuki za was kochane :-* :-*

    Nusia lubi tę wiadomość

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ