X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Te co Aneczka robiła na tocznia takie jest moje zdanie napisz do niej :)

    No tak mi się wydawało właśnie, że już była o tym mowa, dzięki Morwa, poczekam może Aneczka się pojawi, a jak nie to napiszę.

    Morwa, Zuzia.zuzia lubią tę wiadomość

  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Agaja, mogła być dzień wcześniej.

    Dziewczyny jakie badania trzeba zrobić żeby potwierdzić lub wykluczyć zespół antyfosfolipidowy?
    Kochanie idziesz do labo i prosisz o wykluczenie zespołu antyfosfolipidowego i tam Ci zrobią przeciwciała IgG i IgM oraz przeciwciała antykoagulantu tocznia :) :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2014, 22:21

    Morwa, stacey lubią tę wiadomość

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kahaśka wrote:
    U mnie wszystko ok. Ryzyko z wieku matki podwyższone, ale po badaniach jest 5 razy mniejsze. Także chyba na tym poprzestanę i odpuszczę PAPPA.
    A to konto to już na stałe?
    tak na stałe :) :) :) nie dam rady odzyskać i koniec już mi nie odpisują na email

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaja wrote:
    Zuzia, ale piękna beta! Gratulacje!!!

    A u mnie dziś skok :) Chociaż moim zdaniem owu jeśli była to dzień wcześniej niż wyznaczył of... Jak myślicie?
    dziękuję Agaja :* :*

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzia.zuzia wrote:
    Kochanie idziesz do labo i prosisz o wykluczenie zespołu antyfosfolipidowego i tam Ci zrobią przeciwciała IgG i IgM oraz przeciwciała antykoagulantu tocznia :) :)

    Dzięki kochana, chociaż nie wiem czy w luxmedzie na recepcji są na tyle ogarnięte babki żeby wiedzieć, bo przecież tam mają wszystkie specjalności i badania, to musiałyby wszystko ogarniać. A ma znaczenie w którym dniu cyklu to zrobię?

  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Dzięki kochana, chociaż nie wiem czy w luxmedzie na recepcji są na tyle ogarnięte babki żeby wiedzieć, bo przecież tam mają wszystkie specjalności i badania, to musiałyby wszystko ogarniać. A ma znaczenie w którym dniu cyklu to zrobię?
    Ale te badania nie mają innej nazwy w zasadzie wiec ogarną tak myślę ;-)

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Dzięki kochana, chociaż nie wiem czy w luxmedzie na recepcji są na tyle ogarnięte babki żeby wiedzieć, bo przecież tam mają wszystkie specjalności i badania, to musiałyby wszystko ogarniać. A ma znaczenie w którym dniu cyklu to zrobię?
    Nie ma znaczenia :-)

    martika lubi tę wiadomość

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She, gratulacje :) teraz jeszcze groszek do pełni szczęścia :*

    Kurcze, doczytać Was nie mogę :)

    Staraczka, super beta :)

    Martika, powodzenia na badaniach :) Ja bym zrobiła jak dasz rade tak jak lekarz mówił.

    Nusia, udanego wyjazdu :)

    Morwa, mam nadzieje kochana że szybko Ci się wszystko wyreguluje :*

    My jutro wracamy, już za długo jak dla mnie. Imprezowanie teraz jakoś mi nie podchodzi, mecze się. Powiedziałam tylko Tacie, siostrze i mojej przyjaciółce. Dla reszty była ściema pt. antybiotyk.
    Czuje sd ie średnio, boli brzuch i krzyż, mdłości malutkie. Wizytę pierwsza mam 8.01, to będzie 8 tydzień. Mam nadzieje ze zobaczę serduszko.

    Dziewczynki, co do wątku na fioletowej to mi jak najbardziej pasuje nasz wspólny, bo prawdę mówiąc prawie się w tych sierpniowych nie udzielam. Także czekam z niecierpliwością na Was.

    Nusia, She Wolf, Madlene84 lubią tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NO witaj Zetka, w końcu :)
    Kochana a może powinnaś brać nospe i magnez, aby zmniejszyć te bóle brzucha? Powinnaś więcej odpoczywac :)

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matrika podejrzewalam ze cos jest na rzeczy ale nie bylam pewna. Wczoraj kazal mi szukac niespodzianki. Po dluzszej chwili zauwazylam pierscionek zawieszony na choince :D potem padl na kolana i sie oswiadczyl :)

    Co do badan to pamietaj zespol czesto dopiero wychodzi w ciazy. Jesli jednak nie chcesz czekac to nie ma roznicy ktory dzien cyklu. Diagnostyka ma pakiet na zbadanie krzepliwosci. Nawet fajny jest tylko troche drogi. W przychodni niekoniecznie beda wiedzieli ktore zrobic badania. Badania ktore powinnas wykonac to przeciwciała antykardiolipinowe oraz antykoagulant tocznia. Ja zrobilam mase dodatkowych po stracie.



    Zuza super beta :* ciesze sie bardzo :D


    Zetka ja tez mysle ze powinnas brac magnez i nospe. Mam nadzieje ze poczujesz sie lepiej :*


    Madlene oby udalo Ci sie znalezc wymarzone miejsce :*

    Morwa, Madlene84, agata83 lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Morwa :*

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She, pomysł bomba, pierścionek pewnie piękny? :)

    Właśnie ja się teraz zaczynam jeszcze nad tym zastanawiać, bo po porodzie robili mi część badań w szpitalu i wyszły mi podwyższone d-dimery, a przeczytałam, że to może mieć związek z tym zespołem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo jakie cudo :) słodki bobasek :)

    Dziewczynki mam takie głupie pytanie: śniło mi się ostatnio, że wypadł mi ząb, który kiedyś leczyłam kanałowo, czy myślicie, że te wszystkie senniki które mówią o znaczeniach snów to prawda??

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia, proszę Cie...:) Wymyślę Ci znaczenie snów, uwierzysz w to co akurat przyjdzie mi do głowy? Morwa dobrze napisała, ja nie wierzę ani w senniki ani w sny. Tzn wierzę, że zdarzają się sny prorocze, ale rzadko np dwa tysiące lat temu :D

    Zuzia.zuzia, Agaja, Nusia, Morwa lubią tę wiadomość

  • aneczka85m Autorytet
    Postów: 293 137

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej wpadlam tylko powiedzoec dobranoc :)

    She Gratulacje:):)

    jakbyscie mialy wolna chwilke to zajrzyjcie na ta strone https://ovufriend.pl/forum/pytania-do-eksperta-diagnostyka-i-leczenie-nieplodnosci/antykoagulant-tocznia,5692.html zadalam tam pytanie do eksperta i jestem ciekawa odpowiedzi:) bede wdzieczna za polubienia mojego pytania. :)

    Kolorowych snow wam zycze, zwlaszcza Tobie Nusia:) oby te zeby juz Ci sie nie snily tylko same bobaski:)

    Zuzia.zuzia, Nusia, Morwa lubią tę wiadomość

  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 00:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa cudowny kucharz :-D
    Dobranoc kochane <3

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 00:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She gratuluję kochana! Ale romantyk :-D

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 00:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka polubione.

    Dobranoc dziewczyny )

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mnie dopadło choróbsko, chyba wczoraj już zarazilam męża, bo dzisiaj też umiera. Katar, ból gardła, zatkane uszy i kichanie. . :( cały sylwester zapowiada się w łóżku.

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien dobry

    Staraczka cudownie :* piękna beta. Bardzo się ciesze kochana i trzymam kciuki za spokojną ciążę. I czekaj na nas fioletowej, dołaczymy wszystkie :D

    She gratulacje kochana :* kiedy ślub planujecie?


    Cigaretta do sylwestra się wyleczycie, to dopiero jutro :) zdrowka dla was kochana

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2014, 08:48

    Zuzia.zuzia lubi tę wiadomość

‹‹ 94 95 96 97 98 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ