X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • ceska Autorytet
    Postów: 653 442

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy nie jest za wysoki za niski ??

    oar8skjod4lwslof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najważniejsze żeby odpowiednio przyrastał :) który masz dzisiaj dc?

    Zuzia.zuzia lubi tę wiadomość

  • Tosia 1981 Autorytet
    Postów: 604 592

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ceska za niski to jest mój wynik <0,1 a Ty się ciesz z takiego ślicznego :-)

    Zuzia.zuzia lubi tę wiadomość

    1 ICSI :-( 4 x crio :-( 2 ICSI :-( 07.04.16 crio :-(
    17.05 scratching 3 ICSI :-) 11/2017 zabieramy ostatnie śnieżynki do domu 7 dpt beta 55,98 9dpt 149,50 czekamy na Alicję :)
    1usa20mmw64c3yjj.png
  • ceska Autorytet
    Postów: 653 442

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5 tydzien wynika z kalkulayorow

    Zuzia.zuzia lubi tę wiadomość

    oar8skjod4lwslof.png
  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ceska wrote:
    Odebralam wyniki ;) 218,28 czy to dobre ?
    no kochana gratulacje :D :D :D :D

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ceska wrote:
    A czy nie jest za wysoki za niski ??
    oczywiście że nie :d który to dpo ?? :) z reszta wynik powinno się powtórzyć jeśli chcesz sprawdzić czy jest dobry przyrost tak po 48 godzinach :) :) :) ale cudnie jest naprawdę :*

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Hey to znowu ja
    Ceska gratulacje bety :) ładna jest :) powtórz żaby zobaczyć jak przyrasta :)
    Ja właśnie sobie włosy robię sama :/ bo za późno pomyślałam o fryzjerze i wszystko zajęte nie ma jak się wcisnąć gdzie kolwiek a mąż mi dzisiaj zadeklarował ze idziemy na imprezkę na sylwestra a ja takie odrosty , że meksyk do tego nie miałam się w co ubrać ale już mam :p nalatałam się po sklepach jak glupia i wszędzie autobusem :/ bo mąż auto sobie robił z kolegą nie miał kiedy Robić Tylko Dzisiaj :/
    zazdroszczę :D ja jutro sama siedzę cały dzień :( cholerka nie wiem jak to przeżyję :/ w ogóle już mnie nerwica trafia w domu ...

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Mój nowy kolor tak teraz patrze to kakao no to ładnie sobie nazwę wybrałam odpowiednią do kupy jaka mi wyjdzie na włosach haha
    :D :D :D nie będzie tak źle :D :D :D ciemne kolory najtrudniej "zepsuć" :D pomarańcz chyba nie wyjdzie :P

    Morwa lubi tę wiadomość

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • ceska Autorytet
    Postów: 653 442

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczynki ! :* 17 dpo

    Zuzia.zuzia lubi tę wiadomość

    oar8skjod4lwslof.png
  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Tez miałam siedzieć w domu ale do męża przyjechał kolega z prośbą o rozmowę przy piwku , mąż bał się po ostatnim ze to zły pomysł i nie chciał mnie wpieniac ale jak to wyszło , że zostałam postawioną przed faktem dokonanym wiec nie mogłam wyjść na zolze i powiedziałam , że niech sobie idą i bawią się dobrze więc kolega stwierdził , że właśnie takich kobiet zawsze brak na imprezie (bo sa tylko te co ciagle narzekaja ) i ze u niego szykuje się gruba biba na sylwestra ze przyjeżdżają znajomi skądś tam i ze oficjalnie zaprasza mnie i męża abyśmy im towarzyszyli :)
    będziesz miała przynajmniej pod kontrolą sytuację :P :P :P dobrze ;)

    Morwa lubi tę wiadomość

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ceska wrote:
    Dziekuje dziewczynki ! :* 17 dpo
    super :) :) :)

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czeska, gratulacje, wynik super.
    Morwa, kciukam za włoski :)
    My juz w domu, kładziemy się bo ciężko dzień.

    Martika jak progesteron?

    Milego wieczoru :)

    Zuzia.zuzia, Morwa, Nusia lubią tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Właśnie splukalam farbę o dziwo włosy dobrze pokryte nie ma żadnych łat a tego się mogłam spodziewać po pierwszym razie aleeee wyszedł ciemny jakiś cholera a mąż mówił każdy kolor byle nie czarny i blond bo te do mnie nie pasują kompletnie , czarny mnie strasznie postarza a blond nie pasuje do moich ciemnych oczow , mam nadzieję , że jak się wysuszy to będzie git. Bo pani z farby na zdjęciu wyglądała git ;)
    haha panie z opakowań zawsze wyglądają git :P ja mam blond miałam taki bardzo jasny zachciało mi się szampańskiego odcienia no i wyszło jajo teraz schodzę do swoich i na razie założyłam się z Arkiem że do końca Stycznia nie zafarbuję :P na szczęście naturalne tez mam blond to nie widać strasznie odrostu ;) ale już kusi :) nałóg jak palenie :) :)

    Morwa lubi tę wiadomość

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przepraszam, potem Was nadrobie, bo mam gosci.

    Wpadlam tylko na sekunde napisac, ze ostatnio jak robilam progesteron w 7dpo to wynosil 10,12 dzisiaj tez mam 7 dpo i moj progesteron wynosi ponad 25, odrobine wykracza za ogolna norme dla fazy lutealnej, ale miesci sie drugiej podanej normie dla srodka fl.

    Morwa, Nusia lubią tę wiadomość

  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Jeszcze co do moich włosów bo juz wysuszylam i wyprostowalam nawet iiii wyszły kasztanowe - bardziej kasztanowe niż gdy mi fryzjerka kasztan na głowę kładla hehe wiec jestem zadowolona bo ładne są :)
    No widzisz Gosia-złota rączka ;-)

    Morwa lubi tę wiadomość

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Dziewczyny przepraszam, potem Was nadrobie, bo mam gosci.

    Wpadlam tylko na sekunde napisac, ze ostatnio jak robilam progesteron w 7dpo to wynosil 10,12 dzisiaj tez mam 7 dpo i moj progesteron wynosi ponad 25, odrobine wykracza za ogolna norme dla fazy lutealnej, ale miesci sie drugiej podanej normie dla srodka fl.
    Bardzo dobry masz progesteron :-) :-) no to teraz czekamy na wyniki bety ;-) zaciskam kciuki <3

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika, to Chyba dobrze :) idziesz w piątek na bete? Czy czekasz do soboty i potem powtórka w poniedziałek :)

    Morwa, ja też się zbieram do pomalowania włosów, chyba na dniach to zrobię, zobaczę co zmajstruje :)

    Zuzia, jak się czujesz? Kiedy wizyta? :) Agata, a u Ciebie?

    She kochana kiedy testujesz?

    Cosma, żyjesz? :)

    Zuzia.zuzia, stacey lubią tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    http://www.fotoszok.pl/upload/b606f9b2.jpeg
    Hahaha zawsze :-D ja też jestem spłodzona w sylwestra :-D

    Morwa lubi tę wiadomość

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka wrote:
    Martika, to Chyba dobrze :) idziesz w piątek na bete? Czy czekasz do soboty i potem powtórka w poniedziałek :)

    Morwa, ja też się zbieram do pomalowania włosów, chyba na dniach to zrobię, zobaczę co zmajstruje :)

    Zuzia, jak się czujesz? Kiedy wizyta? :) Agata, a u Ciebie?

    She kochana kiedy testujesz?

    Cosma, żyjesz? :)
    A dziękuję bardzo że pytasz nie narzekam jak na razie ;-) trochę nerwowka się zaczyna ale daję radę :-) na pierwszą wizytę do gp idę dopiero w 8 tygodniu mam dzwonić kilka dni przed tak mi w recepcji powiedzieli . Ogólnie tutaj tak jest 2 pierwsze usg robią w okolicach 12 tyg . Zapisałam się prywatnie do polskiej przychodni na 3 Stycznia . Wiem że prawie nic nie zobaczę ale chcę tylko wiedzieć że bobas jest tam gdzie powinien być :-)

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wcześniej ode mnie, ja mam dopiero 8 stycznia :)

    To super ze w miarę się czujesz :)

    Teraz musimy pozarazac dziewczyny i to szybko :) na Nowy Rok :)

    Zuzia.zuzia, Nusia lubią tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ