X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • AlicjaJ Ekspertka
    Postów: 142 77

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny, ja cały czas staram się czytać Was na bieżąco, kibicuję Waszym betom i testom. Bardzo chciałabym się na dobre wgryźć w ten wątek ale to trudne kiedy dziennie produkujecie kilkadziesiąt stron! :) Dlatego prawie nic nie piszę nawet jak mam jakieś pytanie bo nie chcę być postrzegana jako kolejna osoba, którą interesują tylko jej własne problemy... :(

    Chciałam tylko zostawić informację dla osób walczących z homocysteiną, może komuś się przyda. Zaczynałam od poziomu 14,12 umol/l, po 18 dniach suplementacji metylami i dużymi dawkami TMG (3g dziennie) spadła do poziomu 7,27 :)

    KateHawke, Malgonia, pokrzywa, Amy333, malka lubią tę wiadomość

    cb7w90bv95yvg0mo.png
    5 c.s. o pierwsze maleństwo - szczęśliwy <3
    7 lutego - jest serduszko! <3
    MTHFR 677C-T homo, PAI-1 4G homo -> Clexane, Acard
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olik pikna beta! Odetchnij już i dajesz z suwaczkiem :) Możesz zastosować globulki Lactovaginal albo żel (do stosowania zewnątrz i id środka też, no ma aplikator) MultiGyn ActiGel, jest świetny i nie ma p.wskazan

    Bocianiatko super wyglądasz! Co do testowania weekendowego z to już też wysiedzieć nie mogę i jajo zaraz zniosę

    Alicja mnie homo też spadła nawet nieźle przy tym preparacie, ale cholerny kwas wzrósł sporo. Zdecydowałam że na jakieś 2tyg odstawiam, bo brałam tylko metylowany od sierpnia a i tak jest sporo ponad poziom

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2017, 14:27

    olik321 lubi tę wiadomość

  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3672 3490

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chyba nie będzie jutrzejszego testowania :-( już czuję kłucie w podbrzuszu. Śluzu mini nimi i podbarwiony na różowo/ beżowo :-( pewnie @ jutro będzie super prezent :-/
    Grudzień dopada ze staraniami bo mąż ma tyle dyżurów że prawie nie będziemy się widzieć nie mówiąc o sexie :-(

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 wrote:
    Frelcia,ty nie żłobek a restaurację otwieraj ;)

    Łojezu, najgorszemu wrogowi nie życzę! Zanim wróciłam do prawa, sześć lat miałam restaurację i dzień, w którym oddałam ją najemcom był najpiękniejszym w życiu! Dobrze, że mąż tego nie czyta ;)

    Frelcia - czytałam o nowym budynku. Super! Tylko pamiętaj, że szkoły mają inne wymagania niż żłobki, więc teraz spokój i dobrzy konsultanci.

    Iza - własna działalność jest fajna, daje dużo plusów jak swoboda, niezależność i decyzyjność, ale też wymaga masę pracy. Pracownik zamyka drzwi o 17, przedsiębiorca nawet jak pożegna klienta o 17 to albo coś jeszcze kończy albo np. jedzie do makro po zapas chemii/papieru do drukarek itp. albo robi przelewy zusy za tego pracownika, który już dawno w domu itp. Ale ja sobie chwalę i zamierzam po aplikacji iść na swoje. Ja się na etat nie nadaję, zwłaszcza po kilku latach bycia sobie szefem ;) A jak Cię nie szanują w obecnej pracy, to faktycznie czas na zmiany.

    Ponieważ jestem tu 3 cykl, a Twoja stopka niewiele mówi, to tylko chciałam zapytać w kontekście Twojego posta dot. kliniki - macie jakiś problem zdiagnozowany czy tylko zwyczajnie Wam "nie wychodzi"? To jest dla mnie najgorszy scenariusz, jak teraz robię badania i wszystko jest póki co ok, to z moim charakterem wolałabym słyszeć, że do leczenia jest to i to, a nie tylko "proszę cierpliwie działać". Wrrr...

    Olik - gratuluję bety!

    Amy - ja już pisałam na październikowym testowaniu, że moja pasierbica (lat 11), która miała teraz urodziny, przy okazji naszego ślubu powiedziała nam, że nie musimy jej nic kupować, tylko ona chce brata lub siostrę. Co lepsze - ona ma dwoje przyrodniego rodzeństwa, ale powiedziała, że nasze będzie dla niej wyjątkowe:) A mnie łzy płynęły jak głupiej, ona nie wiedziała, co powiedziała źle, M. był rozdarty, którą z nas pocieszać.

    Lunaris wrote:
    AAA!
    Muszę to powiedzieć :D !!! Właśnie dostałam telefon z potwierdzeniem awansu :D :D :D Czekałam na zmianę od pół roku i już miałam wisielcze myśli że po L4 muszę wracać do pracy... a tu NIESPODZIANKA. Przełożona zadzwoniła i powiedziała, że od 1 stycznia awansuję :D w Grudniu mam jeszcze tylko 3 dyżury u siebie i CIAO! :D Ale super prezent na mikołaja :D z wrażenia nawet nie złożyłam imieninowych życzeń bo przełożona Barbara :P

    Gratulacje Lunaris ! Musiałaś być grzeczna, że ten Mikołaj Cię odwiedził :) Ja na Mikołaja zamiast coś dostać to wydam 280 zł na wymazy ;) Udało mi się przełożyć termin na dzisiaj, więc po pracy biegnę, a potem chciałabym wykorzystać M. Niby z moją owulacją to chyba fałszywy alarm (dziś śluz kremowy i w żaden sposób nierozciągliwy, ale z drugiej strony jak mówi Flower: kto nie walczy, ten nie niańczy, więc trzeba działać).

    olik321, Amy333, Lunaris lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Pewnie ze się zgodzę, muszę mieć wizje i wene i zrobię wszystko !


    Anty sama bym się poryczala, jak to czytałam to sobie wyobrazilam syfuacje : ( tymbardIej ze dzieci naprawdę nie rozumieją i są takie szczerze w tym co mówią, to by mnie zabilo. My zaraz będziemy 2 lata po ślubie, a mój brat lubi dogadywać ze mieszkanie, smaochod wakacje a gdzie dziecko? Nie mówi tego na złość poprostu lubi tak gadać i mi dogryzac... Poza mama i siostra to nikomu nie mówiłam ze mamy problem... tato nawet nie dopytuje kiedy wnuki teściowie też nie. Ale w końcu zaczną i czuje że bedzie to w te święta i bedzie mi ciężko... Ale Wy macie tak samo wiec rozumiecie....

    Dokładnie, tym bardziej ze u nas w otoczeniu wiedzą, że córeczkę adoptowaliśmy, wiec teksty w stylu a kiedy dziecko z brzuszka będzie tez lecą, niestety..

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape możemy założyć spółkę! Też szyje ostatnioz ciuszki, kocyki, zabawki dla maluchów. A swego czasu sporo szydełkowałam. Ogólnie prawie każde robótki mi bliskie ;) i kartki wycinane się zdarzają i inne cuda wianki. Uwielbiam też czesać warkocze różne i w ogóle pracować rękami ;). Ale odwagi brak żeby z czymś ruszyć... też się pochwale swoimi różnościami, a co :p
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1217b57ce370.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b407440381f6.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1a5e788e6ab6.jpg
    Kartka specjalnie z myślą o naszej Flo ;)

    Olik ja jeszcze polecam krem Cicatridina niby na gojenie ran, ale moja gin poleca przy drobnych infekcjach i i mnie się sprawdza. Bez recepty jest, można w ciąży stosować. Ale jakby infekcja się rozhulała to jednak lepiej nie ryzykować i do gin się wybrać!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2017, 14:38

    Izape_91, Frelcia, Lena21, KateHawke, Lunaris lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mogę w trakcie @ zbadac homocysteine i kwas foliowy, prawda? nie ma chyba małpiszon na to zadnego wpływu?

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski jak wy powiększacie zdjęcia?
    Chciałam obczajić Bocianiątko ale ja mam tylko jej miniaturkę i wadę wzroku więc yyyy

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olik321 wrote:
    Laski jak wy powiększacie zdjęcia?
    Chciałam obczajić Bocianiątko ale ja mam tylko jej miniaturkę i wadę wzroku więc yyyy

    Mam ten sam problem, jedynie na komórce starał się rozszerzyć zdjęcie, ale wtedy zero ostrości :(
    Zresztą ślubne Frelci i Izy chciałam obczaić, i to samo :(

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlicjaJ wrote:
    Dzień dobry dziewczyny, ja cały czas staram się czytać Was na bieżąco, kibicuję Waszym betom i testom. Bardzo chciałabym się na dobre wgryźć w ten wątek ale to trudne kiedy dziennie produkujecie kilkadziesiąt stron! :) Dlatego prawie nic nie piszę nawet jak mam jakieś pytanie bo nie chcę być postrzegana jako kolejna osoba, którą interesują tylko jej własne problemy... :(

    Chciałam tylko zostawić informację dla osób walczących z homocysteiną, może komuś się przyda. Zaczynałam od poziomu 14,12 umol/l, po 18 dniach suplementacji metylami i dużymi dawkami TMG (3g dziennie) spadła do poziomu 7,27 :)

    Pisz i pytaj! Panan to inna bajka! Ja też mam dni, kiedy tylko pytam, sieję zamęt i zmuszam do analizy moich wykresów, bo akurat wkręcam sobie ciążę, a dopiero potem są dni jak dziś, że mam czas więcej z dziewczynami pogadać na luzie :)

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Wy macie talenty dziewczyny! Pilik piękne :) To na 1 zdjęciu to jakaś torebeczka?

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma jeszcze wyników - mają być do 18, ale nie powiedzieli od której, wiec sprawdzam co 3 minuty od godziny.
    To taki update. Odniosę się do Waszych bieżących sytuacji jak juz sobie pójdę do domku

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika grrr nie lubię tego czekania po oddaniu krwi. Nie mogą pobrać i od razu przy człowieku sprawdzić? :D :D :D

    StaraczkaNika lubi tę wiadomość

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlicjaJ wrote:
    Dzień dobry dziewczyny, ja cały czas staram się czytać Was na bieżąco, kibicuję Waszym betom i testom. Bardzo chciałabym się na dobre wgryźć w ten wątek ale to trudne kiedy dziennie produkujecie kilkadziesiąt stron! :) Dlatego prawie nic nie piszę nawet jak mam jakieś pytanie bo nie chcę być postrzegana jako kolejna osoba, którą interesują tylko jej własne problemy... :(

    Chciałam tylko zostawić informację dla osób walczących z homocysteiną, może komuś się przyda. Zaczynałam od poziomu 14,12 umol/l, po 18 dniach suplementacji metylami i dużymi dawkami TMG (3g dziennie) spadła do poziomu 7,27 :)


    Alicja nic się nie przejmuj. Ja mam tez taki poziom wiedzy, ze poza trzymaniem kciuków na wiele się tu dziewczynom nie przydaje a jeszcze mnie nie wyrzucają :P


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset - mam niedoczynność tarczycy ostatni wynik w normie -1,13
    Potem dochodzi hiperprolaktynemia wynik podstawowy 14 a po obciążeniu 600 biorę 3 opakowanie bromergonu jeszcze zostało mi 13 tabletek potem powtórka badania
    Progesteron i estradiol taki sobie, jak dla mnie za mały.... Dlatego lekarz od następnego cyklu proponował stymulacje ale nie wiem czym. Dopiero się dowiem.
    Miałam HSzg jajowody drożne. Badania Emka takie sobie 5% morflogia ale teraz je posłusznie witaminy i na koniec grudnia robimy powtórkę badania.

    Na ust widać ze mam owulację.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2017, 15:10

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3672 3490

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik super:-)
    Jak zaciąże to zgłoszę się do Ciebie po tą boską papużke - cudo!!!

    Frelcia kciuki za nowy lokal &&&

    Mam pytanie jak często badacie poziom homocysteiny? W maju miałam poziom 8,8 mimo że brałam kwas foliowy metylowany od stycznia. Teraz też brałam preparat z folianem ale źle się po nim czułam ii dwa tygodnie temu zmieniłam na falvit mama. Jak pytałam doktora w październiku to nie widział potrzeby powtarzania badań. Jak myślicie czy to może blokować mi zajście? Czytałam też że tsh nie powinno być większe niż 2 ja w maju miałam 2,5 a tf3 i tf4 w normie i doktor powiedział że jest ok. Myślicie że jeśli teraz nic nie wyjdzie to powinnam powtórzyć badania?

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz idziemy na Krupówki ale się tak beznadziejnie czuje, w dodatku znowu musze zakładać podpaske bo @ jak mnie zaskoczy to co zrobię. Czuje się fatalnie i bez życia... Łeb mnie boli jakoś tak mi zle ogólnie jakbym miała być chora.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • AlicjaJ Ekspertka
    Postów: 142 77

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Alicja mnie homo też spadła nawet nieźle przy tym preparacie, ale cholerny kwas wzrósł sporo. Zdecydowałam że na jakieś 2tyg odstawiam, bo brałam tylko metylowany od sierpnia a i tak jest sporo ponad poziom
    U mnie to samo, właśnie Ci odpisałam na wątku o MTHFR. Myślisz, że TMG ma jakiś wpływ na poziom kwasu? Sam kwas też odstawiam ale nie wiem co z TMG bo nie chcę, żeby homo znowu wzrosła :/

    cb7w90bv95yvg0mo.png
    5 c.s. o pierwsze maleństwo - szczęśliwy <3
    7 lutego - jest serduszko! <3
    MTHFR 677C-T homo, PAI-1 4G homo -> Clexane, Acard
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Reset - mam niedoczynność tarczycy ostatni wynik w normie -1,13
    Potem dochodzi hiperprolaktynemia wynik podstawowy 14 a po obciążeniu 600 biorę 3 opakowanie bromergonu jeszcze zostało mi 13 tabletek potem powtórka badania
    Progesteron i estradiol taki sobie, jak dla mnie za mały.... Dlatego lekarz od następnego cyklu proponował stymulacje ale nie wiem czym. Dopiero się dowiem.
    Miałam HSzg jajowody drożne. Badania Emka takie sobie 5% morflogia ale teraz je posłusznie witaminy i na koniec grudnia robimy powtórkę badania.

    Na ust widać ze mam owulację.

    5% morfologia to bardzo dobry wynik! mi przy takim u mojego Męża lekarz nie kazał nic łykać.

  • AlicjaJ Ekspertka
    Postów: 142 77

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Pisz i pytaj! Panan to inna bajka! Ja też mam dni, kiedy tylko pytam, sieję zamęt i zmuszam do analizy moich wykresów, bo akurat wkręcam sobie ciążę, a dopiero potem są dni jak dziś, że mam czas więcej z dziewczynami pogadać na luzie :)
    Dzięki Reset trochę mnie pocieszyłaś :) Czasem aż mi głupio, że tyle od Was czerpię wiedzy a sama nie bardzo mam się czym podzielić ;)

    To może nieśmiało zadam pytanie :) Dzisiaj odebrałam wyniki z 3 dc i zmartwił mnie stosunek LH do FSH - wynosi ok 2 :/ LH 12,4 mlU/ml czyli górna granica normy a FSH 6,4 mlU/ml. Co to może oznaczać i co z tym zrobić? PCOS raczej nie mam bo trzech ginów robiło mi usg dowcipne to chyba któryś by coś zauważył ;)

    Dodam, że w zeszłym cyklu ten stosunek wynosił 1,3.

    Help? :)

    cb7w90bv95yvg0mo.png
    5 c.s. o pierwsze maleństwo - szczęśliwy <3
    7 lutego - jest serduszko! <3
    MTHFR 677C-T homo, PAI-1 4G homo -> Clexane, Acard
‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ