X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • AlicjaJ Ekspertka
    Postów: 142 77

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Alicja nic się nie przejmuj. Ja mam tez taki poziom wiedzy, ze poza trzymaniem kciuków na wiele się tu dziewczynom nie przydaje a jeszcze mnie nie wyrzucają :P
    Haha :D Ja cały czas trzymam kciuki ale po cichu :) Na szczęście poziom wiedzy dzięki doświadczonym dziewczynom z dnia na dzień rośnie i niedługo my też będziemy mogły pomagać nowym staraczkom ;)

    cb7w90bv95yvg0mo.png
    5 c.s. o pierwsze maleństwo - szczęśliwy <3
    7 lutego - jest serduszko! <3
    MTHFR 677C-T homo, PAI-1 4G homo -> Clexane, Acard
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja ja przy stosunku 1,8 ale innych wynikach ok zaszłam w ciąże. Gin powiedziała że jak reszta dobra to mam się tym nie przejmować. Sam stosunek nie jest diagnostyczny ;)
    Bunia to pierwsze to kostka sensoryczna. Na każdej ściance inne „zadanie” ;)

    Malgonia, Bunia86 lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlicjaJ wrote:
    Haha :D Ja cały czas trzymam kciuki ale po cichu :) Na szczęście poziom wiedzy dzięki doświadczonym dziewczynom z dnia na dzień rośnie i niedługo my też będziemy mogły pomagać nowym staraczkom ;)

    Ja choć może nie zabrzmi to dobrze, to ciągle mam nadzieję patrząc na te posty, że nigdy takiej wiedzy nie posiądę. Już mi starczy jak rozmawiam z bratową i rzuca jakieś mądre teksty i trudne nazwy i dobrze wiem skąd tą wiedzę ma.
    I Tobie też życzę, żebyś jak najszybciej doczekała się fasolki, a nasze wszystkie mądre dziewczyny doradzały nam z pozycji już zapylonych :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciążowe tak? Bo ja ostatnio kupowałam ale owu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest szansa że uratuje ten lokal. Znalazłam sposób. Tylko sanepid musi się zgodzić. Te 30% nie liczy się od pow. Domu a pow. Działki!

    Bocianiątko, olik321, Koteczka82, KateHawke, Yoselyn82 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo ja już kiedys mówilam, ze powinni pobierac krew i przy Nas wkladac do jakiejs maszyny trzy ruchy i powinien wyswietlac sie wynik :P

    Aksamitna, Karma88, Karolina90, Bocianiątko, Amy333, pilik, madzia8lenka, olik321, Koteczka82, Bajkaaa, KateHawke, Lunaris lubią tę wiadomość

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koteczka82 wrote:
    Olik beta super!!! Bardzo się cieszę!

    Amy mocno przytulam!!! Doskonale wie co czujesz. Mój synek tak bardzo chce mieć rodzeństwo że ciągle się pyta kiedy będzie je miał. Po pierwszym poronieniu się na nas pogniewał. O drugiej ciąży już mu nie mówiliśmy i dobrze bo też się źle skończyła i znowu by przeżywał. :-(

    Iza nadal trzymam kciuki za Ciebie i brak @!!!
    Kochane te nasze dzieci. zeby wiedzialy jak my na glowie stajemy,zeby im to rodzenstwo dac..

    Koteczka82 lubi tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia to super wieści! :)

    Nika czekam razem z Tobą, do 17:00 jestem na szkoleniu, ale potem już zasiadam przed kompa i czekam :D

    reset u nas tak jest; "są państwo zdrowi, proszę próbować". Teraz będę oczekiwała na wynik testu na trombofilie, który sprezentowałam sobie pod choinkę jak Ty wymazy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2017, 15:50

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ANkaG wrote:
    Ciążowe tak? Bo ja ostatnio kupowałam ale owu

    ciążowe. też wzięłam owu bo to bardziej teraz mi się przyda, ale zal było nie skorzystać - zwłaszcza, ze mimo silnej obietnicy poprawy wysikałam 5 testów ostatnio :P

    ANkaG lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Kargo31 Autorytet
    Postów: 1738 1275

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteście niemożliwe.... 30 stron do nadrobienia?? No ale idę czytać, przecież trzeba być na bieżąco :D

    Amy333, Karma88, KateHawke lubią tę wiadomość

    *starania od marca 2017

    *iui x 3 - nieudane
    - I - 17.07.2020: 1 pęcherzyk,
    - II - 10.09.2020: 2 pęcherzyki,
    - III - 9.12.2020: 2 pęcherzyki.

    *I ivf - krótki protokół, 15 pecherzyków - 3 komórki - 2 zarodki:
    - I FET 27.08.2021 (57cs) - 3 dniowy Maluch
    11dpt- beta88,9, prog16,1
    13dpt- beta218,9, prog14,3
    19dpt -beta 2541, prog 16,6
    26dpt- ❤
    28.10.2021 poronienie zatrzymane (Aniołek 8tc-11tc)
    - II FET 13.01.2022 (59cs)- 6-dniowy Maluch 4ba
    6dpt- beta 0, prog 12,5
    11dpt -beta 0, prog 40,33

    *II ivf - dlugi protokół (7 komórek, 2 zarodki)
    - I FET - 3 Dniowy Maluch - beta 0
    - II FET 23.012023 - zarodek 4BB
    5dpt bladzioch
    7dpt negatyw
    10dpt beta 0
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Bunia to pierwsze to kostka sensoryczna. Na każdej ściance inne „zadanie” ;)

    to była moja 2 opcja :P

    pilik lubi tę wiadomość

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Reset - mam niedoczynność tarczycy ostatni wynik w normie -1,13
    Potem dochodzi hiperprolaktynemia wynik podstawowy 14 a po obciążeniu 600 biorę 3 opakowanie bromergonu jeszcze zostało mi 13 tabletek potem powtórka badania
    Progesteron i estradiol taki sobie, jak dla mnie za mały.... Dlatego lekarz od następnego cyklu proponował stymulacje ale nie wiem czym. Dopiero się dowiem.
    Miałam HSzg jajowody drożne. Badania Emka takie sobie 5% morflogia ale teraz je posłusznie witaminy i na koniec grudnia robimy powtórkę badania.

    Na ust widać ze mam owulację.

    Izuś, z jednej strony sporo tego, a z drugiej nic takiego, z czym dobry lekarz miałby sobie nie poradzić. Niedoczynność też mam, hiperprolaktynemię zwalczyłam skutecznie Dostinexem kilka lat temu (a po obciążeniu miałam wynik czterocyfrowy i podejrzenie guza przysadki!). Damy radę, kto jak nie my?! :*

    Poza tym nadal nic straconego, @ brak!

    Nika - trzymamy kciuki!

    Dziewczyny, kto jutro mikołajowo testuje?

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika odświeżam !

    reset lubi tę wiadomość

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam tak : O MARZENIA TRZEBA WALCZYĆ i nigdy ale to nigdy nie wolno się poddawać :)

    Karolina90, Kargo31, Malgonia, Koteczka82, lamka, Bocianiątko, KateHawke, Yoselyn82 lubią tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    reset u nas tak jest; "są państwo zdrowi, proszę próbować". Teraz będę oczekiwała na wynik testu na trombofilie, który sprezentowałam sobie pod choinkę jak Ty wymazy :)

    U mnie na szczęście lekarz zaczyna mówić trochę inaczej, ale nawet nie dlatego, że coś nam wyszło, ale z racji wieku :P Ja rocznik 86, mąż 82 i dla lekarza jesteśmy już w grupie ryzyka, cokolwiek by to miało znaczyć ;) Stąd przyśpieszył działania, co mnie osobiście cieszy i nieco uspokaja. Choć przyśpieszył oznacza na razie tyle, że w styczniu będzie hsg, a potem może jakaś stymulacja, żeby mi to endo poprawić.

    Bunia - a jak u Ciebie? Jak się czujesz? Coś się zmienia, jakieś plany wobec Ciebie mają, czy tylko lezysz i czekasz?:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2017, 15:56

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • AlicjaJ Ekspertka
    Postów: 142 77

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Alicja ja przy stosunku 1,8 ale innych wynikach ok zaszłam w ciąże. Gin powiedziała że jak reszta dobra to mam się tym nie przejmować. Sam stosunek nie jest diagnostyczny ;)
    Dzięki Pilik, naczytałam się, że stosunek powinien być w okolicach 1 i spanikowałam. U mnie inne wyniki nie do końca ok no ale walczymy :)

    cb7w90bv95yvg0mo.png
    5 c.s. o pierwsze maleństwo - szczęśliwy <3
    7 lutego - jest serduszko! <3
    MTHFR 677C-T homo, PAI-1 4G homo -> Clexane, Acard
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset kochaną masz tą małą. moja troche ml6dsza,ale niezaleznie od wiek takie prorby od dziecka po prostu rozwalają.
    My pozniej rozmawialismy z M o tej sytuacji i M zacząl zartowac,dlaczego to nasze dziecko nie moze takich normalnych zyczen miec,Lego czy coś;)

    Bocianiątko, KateHawke lubią tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny :) nie zapisywalam sie na testowanie bo w tym cyklu mielismy zrobic przerwe. No ale @ sie spoznia wiec jutro zatestuje:) a moze cos z tego bedzie :P

    Bocianiątko, reset, pasiasta, Malgonia, lamka, justyna14, KateHawke, Cheresta, Izolda90 lubią tę wiadomość

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Dziewczyny to jest jakas masakra, jak Wy dajecie radę tak ogarniac to foru, jak wpadam poczytać, to mam średnio 10 stron do nadrobienia.... i z braku czasu po prostu nie wiem co u Was.
    Amy bardzo mi przykro, naprawdę chciałabym że by Ci się udało :*
    Olik gratuluję pieknego przyrostu!!
    Malka czy Ty będziesz mieć Chłopczyka?
    karma miło Cię znów widzieć

    Rucola jeszcze nic nie wiadomo. Wczoraj lekarz na usg tylko powiedział, ze siusiaka nie widzi, ale to nic nie znaczy, bo maluch się tak wiercił ze ogólnie mało co można było zobaczyć ;) zreszta to jeszcze za wcześnie. Może na prenatalnych coś powiedzą.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • AlicjaJ Ekspertka
    Postów: 142 77

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Ja choć może nie zabrzmi to dobrze, to ciągle mam nadzieję patrząc na te posty, że nigdy takiej wiedzy nie posiądę. Już mi starczy jak rozmawiam z bratową i rzuca jakieś mądre teksty i trudne nazwy i dobrze wiem skąd tą wiedzę ma.
    I Tobie też życzę, żebyś jak najszybciej doczekała się fasolki, a nasze wszystkie mądre dziewczyny doradzały nam z pozycji już zapylonych :)
    To fakt, takiej wiedzy lepiej nie musieć mieć ;) Odnośnie braku wiedzy, ostatnio moja mama mnie zastrzeliła: "a co to jest ten kwas foliowy i po co się go bierze?" Myślałam, że to to akurat każda kobieta wie :D No ale ona zaszła w 2 i w 1 cs, poza tym to pewnie były inne czasy :)
    Tobie kochana też życzę jak najszybszych dwóch kreseczek, jak zresztą wszystkim dziewczynom na forum. A jak długo już się starasz? :)

    Justa0801 lubi tę wiadomość

    cb7w90bv95yvg0mo.png
    5 c.s. o pierwsze maleństwo - szczęśliwy <3
    7 lutego - jest serduszko! <3
    MTHFR 677C-T homo, PAI-1 4G homo -> Clexane, Acard
‹‹ 138 139 140 141 142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ