X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape przykro mi że ta wredna małpa Cię nawiedziła :-(

    Nika super maluszek <3 dzwoń do lekarza o proga i powtórz betę!

    Blue czekam z niecierpliwością, a mam dobre przeczucia. :-)

    Frelcia superowo <3 widzisz, nie ma tego złego!

    U mnie ta temperatura za przeproszeniem ni w doopę ni w oko, ale wychodzi, że owulka już była, więc lecę na duphastonie. W związku z powyższym chciałabym przesunąć termin testowania i kminię czy nie zrobić od razu bety. W którym dpo jest sens? 10dpo?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2017, 10:11

    Frelcia lubi tę wiadomość

  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 wrote:
    Wkrótce krew oddam,miło się zaskoczylam bo koszt badania to tylko 15 zł(przyszpitalna),nie nastawiam się na pozytywny wynik ale przyjmę pokornie co los mi przeznaczył,wyniki o 14.

    Trzymam kciuki by jednak wyniki okazał się prezentem Mikołajowym <3

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Nika - wszystko będzie dobrze, teraz spokój i jeszcze raz spokój! Weź tylko zawróć do tego gina albo zadzwoń, żeby podpytać o progesteron - inaczej się zamartwisz na amen. Sam pęcherzyk śliczny!
    Bea - co do testów owulacyjnych, to ja zaczynam przygodę, ale odradzam te z allegro (przynajmniej te tanie z niebieską końcówką). One sobie wychodzą jak chcą, gdy miałam owu potwierdzoną na usg to na nich nic nie było, a kreska mi na nich wychodzi na początku. Teraz mam te z rossmana (facelle) i wydają się bardziej wiarygodne (a że nie umiem ich interpretować to inna sprawa;)).
    Iza - przykro mi. Mikołaj sobie musiał pomylić Cię z kimś innym - gdzieś pewnie siedziała dziewczyna i liczyła na okres...
    Agulineczka - trzymam kciuki! Nie masz ewentualnie możliwości podejść po receptę na dupka gdzieś indziej niż do swojego ginekologa?
    Blue - trzymam kciuki za betę!

    Dziewczyny, które zajęły się moimi owulakami - dziękuję za każde słowo i radę! Przepraszam za zaśmiecanie forum takimi problemami, ale ja raczkuję z testami owu, do tego organizm w weekend płatał mi figle z rozciągliwym śluzem i stąd u mnie taka nerwowość. Do wczoraj nie wiedziałam też, że jest tu galeria testów owulacyjnych (myślałam, że tylko ciążowych), więc teraz byłabym mądrzejsza i zaczęłabym od analizy cudzych testów :) Dziś też jeszcze siknę dla porównania na facelle- gdyby była ciemniejsza kreska to teraz tak: dopaść męzą znów dziś, bez dnia przerwy czy raczej lepiej jutro? Skoro owulacja następuje 24 - 36 godz. po teście to czy jutro wieczorem nie będzie za późno?

    A z innych tematów to chyba moje HSG styczniowe przepadnie :( Byłam wczoraj na wymazach, pan doktor uznał, że coś się dzieje, pytał mnie o upławy i pieczenie (nic nie czuję!) i przy okazji wymazu zrobił test ph pochwy- wyszło 4,9, co jego zdaniem może wskazywać na obecność bakterii beztlenowych. Jak się to leczy? Antybiotyki? Przez ile?

    Ja miałam w 1 wymazie bakterie więc antybiotyk plus globulki bodajże przez4dni,potem dostałam @,po skończonej @ znów wymaz.te pierwsze bakterie zniknęły ale pojawiły się pojedyncze kolonie escherichia coli.i mnie cofnęli.jitro idę do mojego gin,zapytam go jak to teraz leczyć..a kiedy w styczniu hsg?myślę że jest szansa że zdążyć wyleczyć infekcje.ale na pewno trzeba będzie zrobić kontrolnie wymaz

    Frelcia-suuper, gratuluję :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2017, 10:12

  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikuś, najważniejsze że jest Twoja kropeczka i walczy - wynik to tylko wynik, zawsze może mieć granice błędu, pamiętasz moje pomylone wyniki przy drugiej becie, gdybym nie miała wiedzy, to bym po prostu pomyślała ze po wszystkim, tyle łez wylałam i nerwów się najadłam a wszystko było ok. Serduchem jestem z Wami <3

  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Nika - wszystko będzie dobrze, teraz spokój i jeszcze raz spokój! Weź tylko zawróć do tego gina albo zadzwoń, żeby podpytać o progesteron - inaczej się zamartwisz na amen. Sam pęcherzyk śliczny!
    Bea - co do testów owulacyjnych, to ja zaczynam przygodę, ale odradzam te z allegro (przynajmniej te tanie z niebieską końcówką). One sobie wychodzą jak chcą, gdy miałam owu potwierdzoną na usg to na nich nic nie było, a kreska mi na nich wychodzi na początku. Teraz mam te z rossmana (facelle) i wydają się bardziej wiarygodne (a że nie umiem ich interpretować to inna sprawa;)).
    Iza - przykro mi. Mikołaj sobie musiał pomylić Cię z kimś innym - gdzieś pewnie siedziała dziewczyna i liczyła na okres...
    Agulineczka - trzymam kciuki! Nie masz ewentualnie możliwości podejść po receptę na dupka gdzieś indziej niż do swojego ginekologa?
    Blue - trzymam kciuki za betę!

    Dziewczyny, które zajęły się moimi owulakami - dziękuję za każde słowo i radę! Przepraszam za zaśmiecanie forum takimi problemami, ale ja raczkuję z testami owu, do tego organizm w weekend płatał mi figle z rozciągliwym śluzem i stąd u mnie taka nerwowość. Do wczoraj nie wiedziałam też, że jest tu galeria testów owulacyjnych (myślałam, że tylko ciążowych), więc teraz byłabym mądrzejsza i zaczęłabym od analizy cudzych testów :) Dziś też jeszcze siknę dla porównania na facelle- gdyby była ciemniejsza kreska to teraz tak: dopaść męzą znów dziś, bez dnia przerwy czy raczej lepiej jutro? Skoro owulacja następuje 24 - 36 godz. po teście to czy jutro wieczorem nie będzie za późno?

    A z innych tematów to chyba moje HSG styczniowe przepadnie :( Byłam wczoraj na wymazach, pan doktor uznał, że coś się dzieje, pytał mnie o upławy i pieczenie (nic nie czuję!) i przy okazji wymazu zrobił test ph pochwy- wyszło 4,9, co jego zdaniem może wskazywać na obecność bakterii beztlenowych. Jak się to leczy? Antybiotyki? Przez ile?

    Reset u nas w trafionym cyklu kochaliśmy się codziennie od czwartku do soboty,
    byłam w domu na urlopie więc sprzyjało ;P

    Frelcia lecisz jak szalona gratulujęęęę!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2017, 10:13

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Bea25 Autorytet
    Postów: 288 171

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Dostałam dofinansowanie na adaptacje miejsca na Żłobek!!!!! dzwonili z urzędu !!! :D
    Gratulacje! !!!!! :)

    Frelcia lubi tę wiadomość

    Edometrioza (wycięcie guzka z blizny po cc- 06.2017)
    Córeczka 4 latka <3
    Aniołek <3 01.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę nam wszystkim takich skarbów pod choinką!!!

    5a6d4ba1ea279efbmed.jpg

    Czrna 81, Bocianiątko, Bea25, blue00, Flowwer, KateHawke, Malgonia, emi2016, Maja84, Lunaris, Selina, Amy333, KateKum, Emilkap11, MamaFabianka, ANkaG, Bajkaaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olik321 wrote:
    Reset u nas w trafionym cyklu kochaliśmy się codziennie od czwartku do soboty,
    byłam w domu na urlopie więc sprzyjało ;P

    Frelcia lecisz jak szalona gratulujęęęę!!

    dziękuję :* hmmmm my też działaliśmy od środy do soboty codziennie :x ..

    w ogóle zasyfiło mnie na brodzie :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2017, 10:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko,u mnie niby 12 dpo,odebrałam też w końcu wynik badania histopatologicznego ale nie wiem w czym rzecz,wrzucę jak wrócę za mniej więcej pół godziny,może któraś z was się zna

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agulineczka wrote:
    Nika pecherzyk w macicy to juz polowa sukcesu. Diskonale rozumiem Twoj stres.

    Odebralam proga z poniedzialku. Spadl do 15 :(
    Lekarz dopiero w poniedzialek. Mam luteine w domu, ale niestety przeterminowala sie.
    kurde kobieto weź się ogarnij! albo chcesz ciąże dziecko i walczysz albo już się poddaj!. Kurka no! bierz dupe i jedż do gina bez kolejki i niech da Ci dziś recepte, pokaż wyniki, powiedz ze ciąża wczesna i już! No kurna no troche jakiegoś zdecydowania w działaniu! litości, jakbym ja się tak poddawała 4 lata temu to nadal żadnego dziecka bym nie miała!

    sory, możesz zwalić na hormowny.

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika tak się cieszę! <3 <3 <3 Sprawdzasz jutro betę?
    Iza :-( Tulę. Ale trzeba otrzepać dupsko ze śniegu i walczymy dalej :-)
    Blue Kurczę, coś tam majaczy, i to na różowo :-) Czekamy z Tobą na wynik bety.
    Achia choojowo :-/ Człowiek się nastawi, a tu doopa :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2017, 10:21

    Czarna81
    22 cs.
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1003 wrote:
    reset:
    Radziłabym Ci sprawdzać chociaż 2x w ciągu dnia. Robiłam testy o 12 i wieczorem. I gdyby nie dwa pomiary, to mogłabym nie ustrzelić takiej bordowej kreski ;)

    Ale u mnie to minimum 2-3 dni takie widoki się utrzymywały. Musisz sama wyczuć.
    Ja po tylu latach sikania tylko wieczorem, dwa ostatnie cykle się spięłam i robiłam to właśnie 2x dziennie. Widoki w końcu mnie usatysfakcjonowały chociaż nigdy nie miałam problemu z pozytywnymi testami- tylko popsutymi testami ;)
    Niebieskie allegrowe omija się szerokim łukiem ;) u mnie poleciało 90szt. Do kosza i już ich więcej nie kupowałam.

    Aniu, problem jest taki, że mnie ciężko w ciągu dnia dwie godziny bez picia wytrzymać. Już wieczorami się męczę! Ale może dziś spróbuję siknąć dwa razy! Niebieskie allegrowe to porażka - mam wrażenie, że jakbym włożyła je pod kran z bieżącą wodą, to też wyjdą pozytywne.
    _Hope_ wrote:
    Ja mam najczęściej ovu tego samego dnia co pozytywny test wiec nabzykane musi być wcześniej. Ja bym dziś i jutro dawała czadu. Musi być nabzykane przed pozytywem żeby plemniki czekały i dla pewności ze 2 dni po pozytywie ;)

    Hmm, a to nie jest tak, że plemniki powinny się regenerować i wytrysk co dwa dni jest lepszy? :)

    Pytanie ogólne- dziś mi tempka skoczyła w górę, ale rozumiem, że owulacja może być też po skoku?

    Kolejne pytanie - idę jutro na badanie tsh, ft3 i ft4. Znów mam skierowanie in blanco, więc sobie mogę dorzucić tam kilka badań ekstra - rozumiem, że warto teraz sparwdzić ponownie estradiol, fsh i lh, gdy robiłam je w 3 dc.? Czy coś jeszcze sprawdzić jutro?

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Dostałam dofinansowanie na adaptacje miejsca na Żłobek!!!!! dzwonili z urzędu !!! :D
    super! cudowne wiadomości! a tak się martwiłaś dwa dni temu, jednak wszystko było po coś. Brawo!

    Frelcia lubi tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    flo Ty dziś nas też piękną betą zaskoczysz?

    Blue kciuki :)

    Flowwer lubi tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A teraz po nadrobieniu postów:

    Nika piękny dzidziuś Ci rośnie!! niedługo serduszko usłyszysz <3

    Achia Mikołaj się nie popisał ale może uda się znaleźć coś wcześniej?

    Izape ktoś tam na górze buduje sobie nie fajnie napięcie... ale jest jeszcze szansa w tym roku! :* <3 tulę

    Blue daj znać jak będziesz po!
    resecik ja bym jeszcze progesteron zrobiła :)

  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Nie może mi obiecać, że dalej pójdzie dobrze, narazie wygląda to ns 5 tydzien

    U mnie poprzednia gin też była oszczędna w entuzjazmie.
    Mimo że 3 dni po wizycie na IP miałam u niej wizytę i pęcherzyk znacznie urósł, to kazała mi być oszczędna w radości, bo jak to nazwała "jeszcze wszystko się może zdarzyć.
    Brzmi to dolująca, ale to chyba jakaś część ich procedury.
    A ja i tak się cieszyłam :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2017, 10:29

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia - gratulacje! Ale zwroty akcji! :) I dzięki za podpowiedź proga, zwłaszcza że jeśli owu będzie faktycznie teraz to w tym cyklu 7 dpo go nie mam szans zbadać.
    Olik - zatem dopadam męża i dziś :) Zabawnie będzie jak się okaże, że to jednak nie owu tylko jakieś czary mary i owu będzie w typowym dla mnie terminie - pobijemy chyba rekord <3 w ciągu miesiąca :P u nas o tyle czas nie sprzyja, że my tuż przed urlopem i zamykamy kupę spraw, by nas nikt nie nękał telefonami czy mailami. Ale... kto nie walczy, ten nie niańczy, więc oczy na zapałki i działamy;)

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 Przykro mi bardzo :( ale to pierwszy dzień nowego cyklu, głowa do góry, cycki do przodu! Jutro będzie lepiej <3

    Blue00 Trzymam kciuki i czekam na pozytywną betę :)

    Nika śliczne USG, spokojnie, za 2 tygodnie na pewno zobaczysz serduszko, chociaż wyobrażam sobie, jak długie będą te dwa tygodnie <3

    Agulineczka mocno zaciśnięte kciuki, żeby wszystko było ok <3

    Frelcia super, gratulacje za dofinansowanie!!!

    Frelcia lubi tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poza jakimiś męskim schorzeniami plemniki w 24 godziny się spokojnie zregeneruja. Możesz bzykac co drugi dzień. Wtedy będą czekać na jajo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2017, 10:31

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    super! cudowne wiadomości! a tak się martwiłaś dwa dni temu, jednak wszystko było po coś. Brawo!
    wszystko dzięki temu że nie muszę mieć kuchni, bo mam catering który przywozi każdorazowo swoje naczynia i kubeczki :) a z kuchni żeby wyparzać butelki będę korzystać! tylko na powierzchni która jest wpisana jako mieszkalna. Dzięki temu że dzieci mogą mieć wspólną łazienkę z personelem też zaoszczędziłam m2. Chociaż personel będzie sobie chodził do łazienki znowu na części mieszkalnej. Gabinet też będzie na części mieszkalnej razem z socjalem :D a przypadkowo plan zagospodarowania który zmienia się raz na 12 lat zmienia się w przyszłym roku, więc już poszło pismo o przekwalifikowanie działki i kto wie..może za rok rozszerzę się na cały budynek i 20-tkę dzieci :D jupi.

    reset, Koteczka82 lubią tę wiadomość

‹‹ 153 154 155 156 157 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ