X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Uwierz jak zobaczyłam wynik to zawias miałam bo miał być po 14 a tu już?! I zatkało mnie.
    Teorerycznie jestem 10 dpo a 5 dpt więc sama się pocieszam że wartość jest ok.
    Kurcze ta moja embriolog miała rację!!!!
    Wartość jest bardzo Ok!!! :D Mężuś juz lata na skrzydłach radości? :D

  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    6e96235e76af0a13med.png

    Kochana Flo !!! Wiedziałam !!! Ależ cudowna wiadomość !!! Tak sie cieszę jak ze swojej ciąży :) Dbaj o siebie i o fasolkę ! <3

    Flowwer lubi tę wiadomość

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój dzidziuś 5t6dni

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/61ca17892ceb.jpg

    emi2016, Agniechaaaa, justyna14, lamka, Aksamitna, Flowwer, Femine_, Maja84, malka, MamaFabianka, Koteczka82, Emiilka, Czrna 81, Izape_91, Madżka89, Lunaris, Kaczorka, Bocianiątko, Sarna84, madzia8lenka, kolka lubią tę wiadomość

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo ja też płaczę chociaż mnie nie znasz :)
    Gratuluję z całego serca! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2017, 14:23

    Flowwer lubi tę wiadomość

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena21 wrote:
    Matko Flower wiesz że się zawiesiłam, patrzyłam w tem Twój post i myśle, przecież czekamy na poniedziałek i jak blondi się gapię (chyba zacznę wierzyć amerykańskim naukowcom ze mózg kobiety w ciąży się kurczy) i nagle jakby rozbłysk światła w mojej głowie : Flower jest w ciąży !!!!!!!!!!!!!!! (Tak jestem niezrownowazona psychicznie) siedzę i płacze z wzruszenia, radości - dobro zawsze powraca <3 trzymamy kciuki za następna <3


    Ponieważ od początku ciąży siedzę w domu, to już mi się często dni zlewają i nie ogarniam dni tygodnia. W pierwszej chwili jak zobaczyłam wynik Flo, to pomyślałam: "przespałam weekend?" :D

    Lena21, Flowwer, Maja84 lubią tę wiadomość


    age.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer jak ja się cieszę bardzo Ci gratuluję! :) Jejuuuu pięknie :) aż się wzruszyłam. Niech teraz pięknie rośnie :)

    Flowwer lubi tę wiadomość

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    wychodzi że ja HSG też będę miała 11dc.. więc na porodówce się pewnie nie spotkamy, chyba że będę miała bliźnaki urodzone ciut wcześniej :p a tak serio- na pewno nic nie zaszkodziło! gdyby mogło tak byc to byłby bezwględny zakaz starań w cyklu z HSG a przecież lekarze nawet zachęcają by działać po!:)

    Działaj, działaj, ja nadal czekam na pierwszy okres po HSG i tylko brzuch rośnie.
    Widziałam, że wcześniej coś pisałaś o wynikach posiewu - ja czekałam około 4-5 dni na swoje.


    age.png
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    6e96235e76af0a13med.png

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    WIEDZIAŁAM WIEDZIAŁAM WIEDZIAŁAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :D :D :D :D :D :D :D
    Ciociuni Okruszek <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    Palą mnie poliki i serce wali jakby to była niedziela wieczór i swój test bym oglądała!!!!!!!!!! Ale emocje!!!!!!!
    Ale się cieszę :D :D :D :D :D
    Maleństwo rośnij!!!!!! Bo trafiła Ci się najcudowniejsza Mama EVER !!!!!!!!!!!!!!! <3 <3 <3

    Anna Stesia, Barbarka1984, emi2016, Flowwer, Sarna84 lubią tę wiadomość

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Floooo GRATULACJE!!!

    Pięknie :*

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • Kiyka 123 Ekspertka
    Postów: 136 73

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grudzień zapowiada się równie pięknie, jak listopad!

    A my ciągle szukamy domu, chyba nikt nie chce naszych pieniędzy, piekielnie ciężko znaleźć coś w przyzwoitej cenie i dobrej lokalizacji....

    22.11.2017 -pierwsza biochem :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower <3 <3 ryczę jak pojebana (pardon), dobrze, że męża nie ma. Kochana ogromnie się cieszę, jesteś w ciąży!!!! Nie umiem wyrazić słowami jak mnie (i podejrzewam większość dziewczyn z wątku) uszczęśliwia Twoje szczęście!!!! Zasługujesz na to, Kochana ciesz się fasolką. Niech rośnie zdrowo <3

    Nika - też się cieszę z Twojej bety, wszystko będzie pięknie!

    Olik - <3 serduszko na pierwszej stronie cudnie wygląda przy Twoim nicku.

    Agulineczka - tulę Cię mocno <3

    Dziewczyny nie było mnie niecałe 2 dni i ogromnie tęskniłam za Wami.

    Flowwer, Kiyka 123, Sarna84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Teraz wiece że ten dar się ma ;) ja jej też wysniłam ciążę.

    Kochane ja dalej nie wierzę !!! W poniedziałek kolejna beta i modlę się o ładny przyrost. Jak wcześniej pisałam ból brzucha łapie mnie między 4-5 rano i są to bardzo mocne skórcze. Oby fasolka dała rady <3
    Flo u mnie bylo to samo skurcze nad ranem :* no spa magnez bo sie dzieciaczek lokuje na dłużej.

    Jezu jak sie cieszę, tak sie modlę za Ciebie i zeby sie udało a tu pozytywna beta. Zwiekszam intensywność żebyś doczekała niedługo najpiękniejszego dźwięku na świecie- serduszka swojego szczęścia :* aż maluchy fikaja z radosci

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JuicyB wrote:
    Działaj, działaj, ja nadal czekam na pierwszy okres po HSG i tylko brzuch rośnie.
    Widziałam, że wcześniej coś pisałaś o wynikach posiewu - ja czekałam około 4-5 dni na swoje.
    i takie wiadomości sprawiają,że wierzę że się uda :) no ja mam nadzieję czekać conajwy żej 4 dni bo 5go dnia o 7 już muszę stawić się w szpitalu. wszystko przez to że @ przyszła o dzień za późno i bałam (boje się troszkę nadal) że się nie wyrobię z wynikami.

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    6e96235e76af0a13med.png
    To jest tak piękne <3 <3
    Flowwer aż odebrało mi mowę ze szczęścia :) gratuluję z całego serca <3

    Flowwer lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    wychodzi że ja HSG też będę miała 11dc.. więc na porodówce się pewnie nie spotkamy, chyba że będę miała bliźnaki urodzone ciut wcześniej :p a tak serio- na pewno nic nie zaszkodziło! gdyby mogło tak byc to byłby bezwględny zakaz starań w cyklu z HSG a przecież lekarze nawet zachęcają by działać po!:)
    Mi niby lekarz powiedział, że w tym cyklu się nie staramy, ale ja to olałamy, bo przeciez się nie uda, jak zwykle. Teraz mam dodatkowe zmarywienie, ale jeśli to była jedyna szansa, to warto.
    Fajnie tak zapoznać kogoś z gda - może nawet kiedyś jechałyśmy razem tramwajem i nawet nie wiedziałyśmy, że my to my!

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatusiu, to najpiękniejsza wiadomość na świecie. Chyba żądna ciąża na tym forum nie była tak wyczekiwana. Jesteś w ciąży! <3 <3 A jaki progutek ładniusi!

    Flowwer, Maja84, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze wybaczcie nie czytałam nic co pisałyscie bo jedna duszyczka piękna napisała do mnie że nasza Flowwer jest w ciąży więc szybciutko odszukalam wiadomość, ten dzień należy zdecydowanie do <3 Flowwer <3

    emi2016, Atomowka, Flowwer, Czrna 81, Rucola lubią tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Mi niby lekarz powiedział, że w tym cyklu się nie staramy, ale ja to olałamy, bo przeciez się nie uda, jak zwykle. Teraz mam dodatkowe zmarywienie, ale jeśli to była jedyna szansa, to warto.
    Fajnie tak zapoznać kogoś z gda - może nawet kiedyś jechałyśmy razem tramwajem i nawet nie wiedziałyśmy, że my to my!
    Możliwe że tak było- choć ja w gdansku 3 lata mieszkam tylko :) będziemy się na spacery z wózkami umawiać:)

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, albo podrzucać dziatwę jedna drugiej, jak co wypadnie na mieście załatwić ;)

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo - jak tam reakcja męża ? Ochłonęliście już trochę ?

    Flowwer lubi tę wiadomość

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ