X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Flowwer to wygląda trochę na to, że siostra wyśniła Twoją ciążę ;) chyba serio macie jakiś rodzinny dar

    Teraz wiece że ten dar się ma ;) ja jej też wysniłam ciążę.

    Kochane ja dalej nie wierzę !!! W poniedziałek kolejna beta i modlę się o ładny przyrost. Jak wcześniej pisałam ból brzucha łapie mnie między 4-5 rano i są to bardzo mocne skórcze. Oby fasolka dała rady <3

    Anna Stesia, StaraczkaNika, Barbarka1984, nika647, emi2016, lamka, Aksamitna, Maja84, Meśka, summer86, Czrna 81, KateHawke, Bocianiątko, by7mistake, Sarna84, Karma88, madzia8lenka lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FLOOOOOOWEEEER POOOOWEEER!!!<3 <3 <3

    Będzie mały kwiatuszek!! Boże, jak wspaniale!

    -Monika-, Flowwer, nika647, Maja84, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Teraz wiece że ten dar się ma ;) ja jej też wysniłam ciążę.

    Kochane ja dalej nie wierzę !!! W poniedziałek kolejna beta i modlę się o ładny przyrost. Jak wcześniej pisałam ból brzucha łapie mnie między 4-5 rano i są to bardzo mocne skórcze. Oby fasolka dała rady <3
    Fasolek jest tak silny jak mamusia i da rade w 100% juz daje rade :) teraz bedzie juz tylko piękniej :) i ja wierze w takie więzi rodzinne :)! <3

    emi2016, Flowwer lubią tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JuicyB wrote:
    Ale to będzie piękne lato 2018 :)
    To jak zrobimy sobie ten zjazd na plaży to będziemy wyglądać tak:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/fb0fe62629cf.jpg
    - a te wszystkie brzuchy to będzie plon magicznego grudnia (który najpewniej przeciągnie się do lutego, gdyby sie któraś zagapiła)

    Flowwer, Agniechaaaa, PodwojnaMamaWdwupaku, MOJE, Koteczka82, Femine_, JuicyB, lamka, Anna Stesia, pilik, Maja84, blue00, Amy333, Czrna 81, Lunaris, Rucola, Bocianiątko, Sarna84, madzia8lenka lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    To jak zrobimy sobie ten zjazd na plaży to będziemy wyglądać tak:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/fb0fe62629cf.jpg
    - a te wszystkie brzuchy to będzie plon magicznego grudnia (który najpewniej przeciągnie się do lutego, gdyby sie któraś zagapiła)
    A ja moge dołączyć? :p

  • madwitka Autorytet
    Postów: 901 630

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer jesteś szalona, zeby tak predko na bete leciec, noo szaaaaaalooooona!
    Kochana Teram bedzie juz tylko lepiej! Cuuudownie!

    Flowwer lubi tę wiadomość

    Provita Katowice, Nasz cudotwórca DR Mańka!
    2014 1 IMSI==> 2 zarodki(jeden jedyny transfer) , brak mrozaków==> 06.2015córka
    2017 2 IMSI ==> 2zarodki(jeden jedyny transfer) ==>jedno pięknie bijące serduszko==> 09.2018 córeczka:)
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Teraz wiece że ten dar się ma ;) ja jej też wysniłam ciążę.

    Kochane ja dalej nie wierzę !!! W poniedziałek kolejna beta i modlę się o ładny przyrost. Jak wcześniej pisałam ból brzucha łapie mnie między 4-5 rano i są to bardzo mocne skórcze. Oby fasolka dała rady <3
    Ja też tak mam - najgorzej boli na wieczor i nad ranem. Ale już 4ta beta ładna i to mnie uspokoiło (ciekawe na jak długo, pff). Może być tak, że my jesteśmy potwornie wyczulone i za bardzo przeżywamy, a tu wszystko jest w porządeczku. Od dzisiaj będę co wieczór pijać meliskę

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    6e96235e76af0a13med.png
    GRATULACJE!!!!! CUDOWNE WIEŚCI!

    Flowwer lubi tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    A ja moge dołączyć? :p
    No ba, bez Was to by nie było jak należy - wszyscy mile widziani. Zające będą miały mnóstwo cioteczek do rozpływania się nad nimi i rozpieszczania - odpoczniesz sobie od nich, bo jak je zagarniemy, to będziesz nam musiała siłą wyszarpywać ;)

    Agniechaaaa, Maja84 lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko Flower wiesz że się zawiesiłam, patrzyłam w tem Twój post i myśle, przecież czekamy na poniedziałek i jak blondi się gapię (chyba zacznę wierzyć amerykańskim naukowcom ze mózg kobiety w ciąży się kurczy) i nagle jakby rozbłysk światła w mojej głowie : Flower jest w ciąży !!!!!!!!!!!!!!! (Tak jestem niezrownowazona psychicznie) siedzę i płacze z wzruszenia, radości - dobro zawsze powraca <3 trzymamy kciuki za następna <3

    Flowwer, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    No ba, bez Was to by nie było jak należy - wszyscy mile widziani. Zające będą miały mnóstwo cioteczek do rozpływania się nad nimi i rozpieszczania - odpoczniesz sobie od nich, bo jak je zagarniemy, to będziesz nam musiała siłą wyszarpywać ;)
    Przypuszczam ze bede Wam wdzięczna za porwania :D a ja wtedy bede odsypiac :D

    StaraczkaNika, Maja84 lubią tę wiadomość

  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower cudownie!!! Oby pieknie rosła <3

    Flowwer lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Femine_ Przyjaciółka
    Postów: 73 26

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Jest ciałko Żółte u mnie :) owulka była. Lekarz jak weszłam to się zapytal: to co? Jesteśmy już w ciąży?:D


    Super! Teraz czekamy z niecierpliwością do testowania :)!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower tak bardzo Ci gratuluję <3 jestem z Wami od niedawna, ale tak bardzo się cieszę!!! :)

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena21 wrote:
    Matko Flower wiesz że się zawiesiłam, patrzyłam w tem Twój post i myśle, przecież czekamy na poniedziałek i jak blondi się gapię (chyba zacznę wierzyć amerykańskim naukowcom ze mózg kobiety w ciąży się kurczy) i nagle jakby rozbłysk światła w mojej głowie : Flower jest w ciąży !!!!!!!!!!!!!!! (Tak jestem niezrownowazona psychicznie) siedzę i płacze z wzruszenia, radości - dobro zawsze powraca <3 trzymamy kciuki za następna <3
    Uwierz jak zobaczyłam wynik to zawias miałam bo miał być po 14 a tu już?! I zatkało mnie.
    Teorerycznie jestem 10 dpo a 5 dpt więc sama się pocieszam że wartość jest ok.
    Kurcze ta moja embriolog miała rację!!!!

    Anna Stesia, Maja84 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • MOJE Autorytet
    Postów: 1101 671

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    To jak zrobimy sobie ten zjazd na plaży to będziemy wyglądać tak:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/fb0fe62629cf.jpg
    - a te wszystkie brzuchy to będzie plon magicznego grudnia (który najpewniej przeciągnie się do lutego, gdyby sie któraś zagapiła)
    Ja się piszę !!!!! Weźcie mnie !!!

    StaraczkaNika lubi tę wiadomość

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(
    👰 36 LAT
    AMH 17.11 (1.05-55)
    AMH (2021 rok) 25.2
    ANGELIUS- zabieg jajniki i reszta u mnie ok.

    🧑37 LAT
    Nasienie słabe 09.2021
    Liczba plemników 12 mln :( ( norma od 39 mln)
    Morfologia 2%
    Lepkość za duża
    Starania o dzieciątko od 9 lat 😔😔😔

    Nasienie 03.2022 😰😰😰
    Liczba 6,9
    Morfologia 2%
    09.2023
    Za mała ilość żeby zrobić morfologię 😭
    07.12.2023 zabieg żylaków powrózka nasiennego 🙏
    CZEKAMY NA CIEBIE MALUSZKU ❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower kurde nie wierze! !!nareszcie! !!! Będzie fasolek: -):-)wspaniale! !!!! GRATULUJĘ! !:*

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • Femine_ Przyjaciółka
    Postów: 73 26

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    6e96235e76af0a13med.png


    Flowwer!!!!!!!!!! <3 <3 GRATULUJĘ <3 <3 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Całe Ovu dziś świętuje!!!!!

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszku to teraz ja poproszę o tego wiruska żałuje ze sama nie poszłam na bete: -(

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Dzięki i strasznie Cię jeszcze raz przepraszam! Jak nie będzie dziś do 15 to dopiero w poniedziałek. Życzę Ci samych lactobacillusów.
    Ja robiłam w Redłowie, bo w Gdańsku nie mieli terminów - i wcale nie było źle (obyło bez się bez kulociągu i przetykania zrostów). Zdjęcie też zrobili na szczęście tylko 1 (ale i tak się stresuję, czy rtg nie zaszkodziło zarodeczkowi, kiedy był jeszcze komórką w 11 dc).
    wychodzi że ja HSG też będę miała 11dc.. więc na porodówce się pewnie nie spotkamy, chyba że będę miała bliźnaki urodzone ciut wcześniej :p a tak serio- na pewno nic nie zaszkodziło! gdyby mogło tak byc to byłby bezwględny zakaz starań w cyklu z HSG a przecież lekarze nawet zachęcają by działać po!:)

‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ