X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?
Odpowiedz

Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2020, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dużo dziewczyn biorąc dupka ponoć ma takie objawy. Mam nadzieję jednak ze u ciebie to będzie ciąża.
    Ja w sobotę idę na betę chociaż coraz bardziej tracę nadzieję bo brzuch boli jak na 🐵
    No zobaczymy jak to będzie. W sikańce się nawet nie bawię bo ostatnio się zawiodłam, były negatywne a później dostałam niby okresu a okazało się że to poronienie
    W terminie małpy leć na betę i będziesz wiedziala
    Całuję mocno i trzymam kciuki😘❤️

  • Nastkaa97 Autorytet
    Postów: 414 216

    Wysłany: 22 lipca 2020, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź ☺️ nie wiedziałam, że po tym dupku hehe można mieć takie objawy... No nic zobaczymy ☺️ na nic nie liczę, co ma być to będzie! W takim razie dalej oczekuje na || albo @... Również trzymam za ciebie kciuki! Daj znać jak już będzie coś wiadomo ☺️ powodzenia.

    16.05.2021r. KLARA ❤
    Starania o drugiego maluszka od 05.2022r. ❤
    27.07.2022r. 10+2 - Aniołek [*] (wada genetyczna )
    Styczeń 2023r. - cb 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2020, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nastkaa97 wrote:
    Dziękuję za odpowiedź ☺️ nie wiedziałam, że po tym dupku hehe można mieć takie objawy... No nic zobaczymy ☺️ na nic nie liczę, co ma być to będzie! W takim razie dalej oczekuje na || albo @... Również trzymam za ciebie kciuki! Daj znać jak już będzie coś wiadomo ☺️ powodzenia.
    Jakbyś chciała to zawsze możesz pisać na priv bo na niektóre wątki już mało kto zagląda a tam gdzie jest dużo stron to odpowiedzi mogą ginąć😁
    U mnie póki co tempka ciągle w tym samym miejscu, nie spada ale mam bóle okresowe i boję się że w sobotę zamiast na betę to będę lecieć do sklepu po tampony...
    Zobaczymy. W tym cyklu nawet się nie nastawiałam, podeszłam z takim błogim luzem do tego, szlam do łóżka ze swoim gdy miałam na to ochotę nie zwracając uwagi czy mam dni płodne czy nie. Chyba tego było mi trzeba 😁❤️

    Klaudinick lubi tę wiadomość

  • Karcia122 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 27 lipca 2020, 05:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, przeczytałam całe forum i wszystkie Wasze historie ja również dołączam się do oczekujących. Mamy z mężem już synka ma 5 lat od 9 miesięcy staramy się o rodzeństwo bezskutecznie. Z testami ovu i pomiarem tem. W tym miechu @ zaczęła się 4 lipca ovu 17, 18 wedlug wszystkich znaków na niebie i ziemi. Temperatura od 3 dni na stałym poziomie 36,9. Oczywiście testowałam dwa dni temu ale biel vizira wiadomo za wcześnie teraz w szufladzie leży jeden test i czeka na dzień po terminie. 😁😁

  • Klarciaa Koleżanka
    Postów: 56 30

    Wysłany: 27 lipca 2020, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Dzisiaj jest mój 4dpo. wiem na pewno, że owu było w czwartek i od tego dnia czuje się inaczej. Tak wiem, że zagnieżdżenia jeszcze nie było i samo kucie jajnika może być z ciałka i progesteronu, Ale mam dziwne uczucie w podbrzuszu. To nie jest ból. W ogóle nie wiem jak to opisać jakby coś tam się działo. Naprawdę nawet w poprzednim cyklu gdzie miałam wzdęty brzuch i obolałe cycki to nie miałam tego uczucie i byłam pewna, że to ciąża i codziennie testowałam od 6 dpo. Próbowałam nawet googlować dziwne uczucie, bo naprawdę nie wiem jak to opisać.
    Jestem ciekawa czy któraś z was tak miała i po 10 dniach zobaczyła dwie piękne kreseczki
    Bo tak jak piszę to nie jest ból tylko uczucie coś jest inaczej, coś się dzieje.
    Mam nadzieje, że nie weźmiecie mnie za wariatkę

    0d1ys65g9okw1k49.png
  • Angell Przyjaciółka
    Postów: 106 35

    Wysłany: 27 lipca 2020, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klarciaa.... nie będę Tobie dawać żadnych nadzieji... bo każda kobieta jest inna i inaczej się czuje. ja zaobserwowałam u siebie w 5dpo ze moja szyjka jest jakaś inna niż zawsze a w 7 i 8 dpo miałam chwilowe spadki energii ze potrzebowałam na 5 minut zamknąć oczy i po 5 minutach wracałam znów z energia... obecnie to dziś jestem 12 dpo i w środę do lekarza idę zobaczyć czy moje dwie kreski na teście takie mega pozytywne 9dpo czy to naprawdę ciąża...

    gannlhb8njjxwd33.png
  • Angell Przyjaciółka
    Postów: 106 35

    Wysłany: 27 lipca 2020, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A trochę się obawiam bo mam torbiel endometrialna na lewym jajniku... i mam nadzieje ze ta torbiel nie daje mi fałszywej nadzieji

    gannlhb8njjxwd33.png
  • Klarciaa Koleżanka
    Postów: 56 30

    Wysłany: 27 lipca 2020, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angell wrote:
    Klarciaa.... nie będę Tobie dawać żadnych nadzieji... bo każda kobieta jest inna i inaczej się czuje. ja zaobserwowałam u siebie w 5dpo ze moja szyjka jest jakaś inna niż zawsze a w 7 i 8 dpo miałam chwilowe spadki energii ze potrzebowałam na 5 minut zamknąć oczy i po 5 minutach wracałam znów z energia... obecnie to dziś jestem 12 dpo i w środę do lekarza idę zobaczyć czy moje dwie kreski na teście takie mega pozytywne 9dpo czy to naprawdę ciąża...

    Ja też nie chce sobie robić nadziej. Ostatnio zrobiłam, byłam pewna, że jestem. Zafiksowałam się totalnie. Nawet buciki kupiłam, żeby przekazać M. A tu nic i małpa przyszła. Nawet nie mogłam przestać testować i sikanych i bety z krwi co drugi dzień byłam.
    Teraz stwierdziłam, że wyluzuje. Co ma być to będzie. oczywiście na monitoring latałam. Owulacyjne tylko 3 zrobiłam.A ciążowy nie wiem kiedy zrobię. planuje 5-6.08. Narazie nie czuje takiej potrzeby ( a wtedy to testowałam codziennie ) tak jak pisałam to dziwne uczucie no i delikatne kucie w jajnikach bardziej w prawym z niego byla owulka i trochę z lewego, ale najbardziej tak na środku. Tak się zastanawiam do czego to porównać, może do takiego rozciągania w kierunku jajników, ale takiego mega delikatnego.
    sorrki, że pisze, ale muszę się komuś wygadać

    0d1ys65g9okw1k49.png
  • Angell Przyjaciółka
    Postów: 106 35

    Wysłany: 27 lipca 2020, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz klarciaa... ja poprzedni cykl tak świrowałam normalnie ktoś by pomyślał ze wariatka... Ja to wtedy to swojemu potrafiłam już wmówić ze są dwie kreski na teście a gdzie ich nie było... a ten cykl tak na luzie wszystko byłam u lekarza w 8dc to wiem ze był pęcherzyk 13mm i nie czekaliśmy na nic tylko działaliśmy... i może mnie jajniki tak nie bolały po owu tylko tak jakby szczypały takie inne odczucie ich mam..., i wiesz dziś nie dawno zrobiłam tez test ale innej firmy niż poprzednio i tez są dwie kreski...
    A może jeżeli Tobie się udało to tez test wyjdzie w miarę szybko i długo nie będziesz tak o tym myśleć
    ... trzymam kciuki by to była ciąża i ze się udało...

    gannlhb8njjxwd33.png
  • Karcia122 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 28 lipca 2020, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co o tym myślicie... Jestem na ok 4 dni przed @ tempka dziś skoczyła do 37 gdzie od owulacji utrzymywała się na poziomie 36,8, 36,9 oczywiście widząc ten skok poleciałam z testem ale jedna kreska 😔😔

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2020, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia122 wrote:
    Dziewczyny co o tym myślicie... Jestem na ok 4 dni przed @ tempka dziś skoczyła do 37 gdzie od owulacji utrzymywała się na poziomie 36,8, 36,9 oczywiście widząc ten skok poleciałam z testem ale jedna kreska 😔😔
    Jeśli chodzi o temperature to ciężko powiedzieć i coś wywnioskować, mi temperatura skakała, miałam krwawienie bo myślałam że jest małpa a już wtedy byłam w ciąży chociaż testy nie wychodziły i dopiero wyszedł w 7tc jak już się poronienie rozkręciło i temperatura była wtedy a poziomie 37,2

    Także poczekaj jeszcze spokojnie i testuj najwcześniej w dniu małpy

  • Karcia122 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 28 lipca 2020, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym bardzo zobaczyć dwie kreski i dlatego łapie się każdego najmniejszego odchylenia, chociaż staram się sobie nie wmawiać i wkręcać niczego a zresztą chociażbym chciała to nie mam co bo prócz tej tem nie widzę i nie czuję żadnych wczesnych objawów o których czasem piszą dziewczyny. No może tylko oprócz tego że na buzi nie wyskoczyły pojedyncze syfki które zawsze pojawiały się przed @ale to za mało 😔 no nic czekam do soboty z następnym testem, mam nadzieję że będę miała okazję go wykonać i @ mnie nie uprzedzi

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 28 lipca 2020, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja w ostatnim cyklu zeswirowalam. Byłam na 100% pewna że jestem w ciąży. Objawy wszystkie wskazujące na ciaze. Te bóle jajników, ciagniecie w dole brzucha, piersi z mega widocznymi zylkami I do tego obolale. Temperatura powyżej 37. Ciemniejsze brodawki... siku co chwilę, z monitieungu owulacja byla- piekne 2 pecherzyki, drzemki w dzień i co??? Nic. Kolejny cykl starań. Nie odbieram nadziei, ale z wlasnego doswiadczenia wiem ze takie rozczarowanie boli najbardziej. Chyba dojrzalam do tego zeby podejsc ze spokojem. Wiele lat bo az 4 uczylam sie tego, a ten obecny cykl bedzie juz na luzie. Wierze ze wam, nam sie uda ale wiecej spokoju. Ja przy ostatniej @ płakałam jak dziecko, ale dziś jestem już silniejsza i nie poddam się.

  • Klarciaa Koleżanka
    Postów: 56 30

    Wysłany: 28 lipca 2020, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny muszę się "pochwalic"
    wczoraj 4dpo szyjka twarda zasluzowana kremowym sluzem.
    dzisiaj 5dpo miekka sluz wodnisty otwarta.
    Zrobilam test owu druga kreska delikatnie słabsza, czasami jak spojrzysz to nawet taka sama.
    Moje ovu było potwierdzone monitoringiem.

    0d1ys65g9okw1k49.png
  • Grabcia1023 Koleżanka
    Postów: 58 82

    Wysłany: 28 lipca 2020, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W drugiej ciąży 10dpo w 3 ciąży 9dpo

  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3912 4510

    Wysłany: 28 lipca 2020, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi się spóźnia okres temperatura w górze a test negatywny... Więc sama nie wiem co myśleć 😐🤔

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • katie_s Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 28 lipca 2020, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem tu nowa.. mam podobny problem, a mianowicie (staram się nie nakręcać bo to nigdy nic dobrego nie przyniosło) ale sytuacja u mnie wygląda tak że kupiłam zioła ojca sroki, zaczęłam je pić ale bardzo nieregularnie, jeden dzień piłam drugi nie, piłam, 2 dni przerwy i tak różnie, nie licząc w ogóle na ciąże w tym mcu, dziś mija 30dzień a u mnie ani śladu @, testy negatyw... ale tym akurat nie jestem zdziwiona bo tak jak wspominałam nie liczyłam na ciąże, a od 24 dc ból piersi, są jakby napompowane, ból w dole brzucha, ból krzyża, od 10 dni zgaga... czyli jak Wy cierpliwie czekam :D

  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3912 4510

    Wysłany: 28 lipca 2020, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja odziwo nie mam żadnych objawów 🤭 a jak miałam objawy ciążowe to ciąży nie było może to jakiś znak 🤣🤣👍 ale te czekanie dobija.. 🤔

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • katie_s Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 28 lipca 2020, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie..czekanie dobija :/ jak znam siebie to pewnie przylezie ta @ za 2 dni i wyjdzie że jestem nakręcająca się psychopatką co nie rozróżnia ciąży od PMS :D

  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3912 4510

    Wysłany: 28 lipca 2020, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dwa poprzednie cykle tak się nakręciłam że byłam pewna że ciąża na 100% a potem rozczarowanie.. a teraz mam dużo spraw na głowie bo zaraz biorę ślub więc brałam ten cykl na spokojnie do dzisiaj kiedy zrobiłam test i wyszedł negatywny a temperatura w górze.. wolałabym dostać okres w terminie i mieć po problemie a tak to czekam nie wiem na co 🙄

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ