X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?
Odpowiedz

Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2020, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikańce to nic dobrego. Mi do 7tc nic nie wychodzilo, dopiero tak naprawdę wyszła blada kreseczka jak już poronienie było w toku

    Beta najlepsza bo masz 100 procent pewności

  • Klarciaa Koleżanka
    Postów: 56 30

    Wysłany: 29 lipca 2020, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tak jak myślałam beta 0,2. :-(
    Czyli to nie jak Pani doktor mnie zapewniała pechęrzyk ciążowy.
    Dzisiaj jest mój 6dpo rano był skok tem
    Jestem ciekawa czy chwiliowy.
    Najbardziej mnie zastanawia ten pecherzyk3,8 mm.
    Boje się, że jeżeli pykło by w tym cyklu to przez to nie dojdzie implementacji :-(
    strasznie się tego boje. Dziewczyny czy słyszałałyście o takim przypadku.
    Potrzebuje wsparcia

    0d1ys65g9okw1k49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2020, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro widziała pęcherzyk to beta powinna być pozytywna więc dosyć dziwnie. Najlepiej poczekaj do terminu 🐵 jeśli nie będzie w terminie to powtórz test z krwi jeszcze raz i przejdź się do pani doktor bo możliwe że coś pomyliła. Narazie po prostu czekaj skoro to 6dpo bo zarodek zagnieżdża się najczęściej koło 8dpo więc może być za wcześnie na testy nawet z krwi bo hcg przyrasta dopiero po zagnieżdżeniu
    Trzymaj się i czekaj jeszcze te parę dni i powtórz test. Trzymam kciuki ❤️

  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3917 4515

    Wysłany: 29 lipca 2020, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi już 5 dni spóźnia się okres ale jeden test negatywny... a temperatura w górze...Może jutro zrobię kolejny 🙄 ale nie wiem co mam myśleć bo nie chce się nakręcać na siłę... 🤔

    Bee lubi tę wiadomość

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Klarciaa Koleżanka
    Postów: 56 30

    Wysłany: 29 lipca 2020, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    A mi już 5 dni spóźnia się okres ale jeden test negatywny... a temperatura w górze...Może jutro zrobię kolejny 🙄 ale nie wiem co mam myśleć bo nie chce się nakręcać na siłę... 🤔

    beta z krwi?

    0d1ys65g9okw1k49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2020, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    A mi już 5 dni spóźnia się okres ale jeden test negatywny... a temperatura w górze...Może jutro zrobię kolejny 🙄 ale nie wiem co mam myśleć bo nie chce się nakręcać na siłę... 🤔
    Najlepiej rób betę 😁❤️

  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3917 4515

    Wysłany: 30 lipca 2020, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy nie robiłam z krwi 🤭🤭 chyba jeszcze poczekam bo się za bardzo nakręcam 😁😁

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • katie_s Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 30 lipca 2020, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie testy dalej negatywne, od wczoraj brązowe plamienie tak jakby okres miał przyjść a nie przychodzi (jakby to zebrać w kupę to wielkości 5zł przez 24h ostanie godziny) jutro beta bo to nie ma dalszego sensu .. chyba organizm płata mi figla

  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3917 4515

    Wysłany: 30 lipca 2020, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie przyszła 🐒

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Klarciaa Koleżanka
    Postów: 56 30

    Wysłany: 31 lipca 2020, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    Do mnie przyszła 🐒

    Przykro mi :-(

    0d1ys65g9okw1k49.png
  • Klarciaa Koleżanka
    Postów: 56 30

    Wysłany: 31 lipca 2020, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a.kaczm1998 wrote:
    Sikańce to nic dobrego. Mi do 7tc nic nie wychodzilo, dopiero tak naprawdę wyszła blada kreseczka jak już poronienie było w toku

    Beta najlepsza bo masz 100 procent pewności

    Właśnie to mnie bardzo zastanawia.
    O co chodzi z tymi testami. Przecież mają wykrywać bete. Rozumiem, że są mnie uczułe, ale czytałam ostatnio, że laska tak dla jaj zrobiła sobie w 22 tc i wyszedł jej ujemny.
    Naprawdę nie rozumiem od czego to zależy.

    0d1ys65g9okw1k49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2020, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby mają wykrywać a dużo dziewczyn pisze ze maja negatywne, ja też się przekonałam o tym.
    Nie ma co się zastanawiać bo koszt bety jest ten sam co i 3 testów sikanych a te nie wychodzą a beta to już na 100%

  • Isztar Debiutantka
    Postów: 11 6

    Wysłany: 31 lipca 2020, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    ostatnią @ miałam 9 lipca, dzisiaj zrobiłam rano test i wyszła bardzo bladziutka kreska
    https://zapodaj.net/706634862ef97.jpg.html
    Nie wiem czy coś widać na zdjęciu, ale w rzeczywistości widać taką bladą kreseczkę i to nawet jak nie "kręce" testem pod światlo itp.

    Według ovu owulacja wystąpiła 24 lipca, czyli dzisiaj byłby to 7 dzień po. Czy jest możliwe żeby test już coś wykazał?
    Przyznam się że nie jestem do końca pewna czy system wyznaczył ją dobrze, nie robiłam zbytnio systematycznie pomiarów, bo nie chciałam się zafiksować na tym punkcie.

    Joasiaxjot lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2020, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isztar wrote:
    Cześć dziewczyny,
    ostatnią @ miałam 9 lipca, dzisiaj zrobiłam rano test i wyszła bardzo bladziutka kreska
    https://zapodaj.net/706634862ef97.jpg.html
    Nie wiem czy coś widać na zdjęciu, ale w rzeczywistości widać taką bladą kreseczkę i to nawet jak nie "kręce" testem pod światlo itp.

    Według ovu owulacja wystąpiła 24 lipca, czyli dzisiaj byłby to 7 dzień po. Czy jest możliwe żeby test już coś wykazał?
    Przyznam się że nie jestem do końca pewna czy system wyznaczył ją dobrze, nie robiłam zbytnio systematycznie pomiarów, bo nie chciałam się zafiksować na tym punkcie.
    Niby cos tam widać ale poczekaj mimo wszystko z następnym testem do miesiączki albo zrób betę żeby mieć 100% pewności

    Mnie osobiście test Pink oszukał nie raz bo wychodziły blade kreski mimo braku ciąży

    Rób najlepiej jutro betę albo czekaj do dnia miesiączki. Chyba to jest najlepsze
    Trzymam kciuki i pisz co tam wyjdzie ❤️

  • Isztar Debiutantka
    Postów: 11 6

    Wysłany: 31 lipca 2020, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poniedziałek planuję pojechać na betę. Dam znać co i jak :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2020, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isztar wrote:
    W poniedziałek planuję pojechać na betę. Dam znać co i jak :D
    Trzymam kciuki i całuję aby było dobrze ❤️

  • Klarciaa Koleżanka
    Postów: 56 30

    Wysłany: 31 lipca 2020, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isztar wrote:
    W poniedziałek planuję pojechać na betę. Dam znać co i jak :D
    Trzymam kciuki.
    Ja również na bete w pon.
    Mam nadzieje, że będzie ponad 5 :-)

    0d1ys65g9okw1k49.png
  • KamilkaKa Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 31 lipca 2020, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) jestem świeżynką zaprawioną w bojach, bo mam już dwójkę dzieci i chyba będzie numerek trzy.... :) Okres spóźnia mi się drugi dzień (a zawsze cykle są jak w zegarku 31 dniowe). Rano zrobiłam test i widzę "ostry cień mgły" 😂 ale problem w tym, że tylko ja go widzę .. mąż nic a nic 🤷🏽‍♀️
    W pierwszą ciążę zaszłam w podróży poślubnej, dowiedziałam się o niej od lekarza miesiąc później podczas rutynowej kontroli (nie planowaliśmy bąbla tak szybko)
    Druga ciąża zaplanowana co do dnia , testami owulacyjnymi, pozytywnym testem sikanym w dniu miesiączki i potwierdzonym w tym samym dniu betą.
    Numer trzy to taki czysty spontan, będzie co ma być ... I chyba jest 🙈 tylko ten cień mi nie daje spokoju...
    Jutro sobota na betę nie mam co liczyć. Do tego jeszcze covid srovid 🙄

    Dajcie światełko nadziei, czy ta naprawdę blada blada kreska to może być to? 🤷🏽‍♀️

    Pozdrawiam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2020, 20:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KamilkaKa wrote:
    Cześć dziewczyny :) jestem świeżynką zaprawioną w bojach, bo mam już dwójkę dzieci i chyba będzie numerek trzy.... :) Okres spóźnia mi się drugi dzień (a zawsze cykle są jak w zegarku 31 dniowe). Rano zrobiłam test i widzę "ostry cień mgły" 😂 ale problem w tym, że tylko ja go widzę .. mąż nic a nic 🤷🏽‍♀️
    W pierwszą ciążę zaszłam w podróży poślubnej, dowiedziałam się o niej od lekarza miesiąc później podczas rutynowej kontroli (nie planowaliśmy bąbla tak szybko)
    Druga ciąża zaplanowana co do dnia , testami owulacyjnymi, pozytywnym testem sikanym w dniu miesiączki i potwierdzonym w tym samym dniu betą.
    Numer trzy to taki czysty spontan, będzie co ma być ... I chyba jest 🙈 tylko ten cień mi nie daje spokoju...
    Jutro sobota na betę nie mam co liczyć. Do tego jeszcze covid srovid 🙄

    Dajcie światełko nadziei, czy ta naprawdę blada blada kreska to może być to? 🤷🏽‍♀️

    Pozdrawiam.
    Bez zdjęcia to ciężko cokolwiek stwierdzić czy jest tam kreska czy nie, po drugie zależy kiedy ją zobaczyłaś bo jeśli po czasie to raczej po prostu zaszyć reakcje chemiczne które mogły wybarwić drugą kreskę

  • Klarciaa Koleżanka
    Postów: 56 30

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Czy to ja jestem jakaś nie normalna czy widzę tu cień cienia
    https://zapodaj.net/5df24c275066e.jpg.html

    0d1ys65g9okw1k49.png
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ