X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?
Odpowiedz

Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?

Oceń ten wątek:
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7417 9639

    Wysłany: 16 sierpnia 2020, 01:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia0623 wrote:
    Taki właśnie mam plan. Niby czuje się jak przed @ ale są momenty, ze mam wrażenie ze jest inaczej, jakaś płaczliwa momentami jestem... sama nie wiem

    Trzymam kciuki 😊

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
  • Gosia0623 Koleżanka
    Postów: 60 32

    Wysłany: 16 sierpnia 2020, 01:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Trzymam kciuki 😊
    Dziekuje 😊

    🙍🏻‍♀️31
    🙎🏻‍♂️31
    Starania od 08.2020
    ⏸ 11.2020
    💔 12.2020
  • Klaudiaem Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 16 sierpnia 2020, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Jestem tutaj nowa, mam pytanie co myślicie? Jestem aktualnie 39dc, testy ciazowe wychodzą negatywne. Czy jest szansa ze jestem w ciąży czy tak mi sie @ spóźnia?
    Kiedy Wam najpóźniej wyszedł pozytywny test?
    Jutro się chyna wybieram na beta hcg bo ta niepewność jest straszna...
    pozdrawiam

  • vanja Debiutantka
    Postów: 7 5

    Wysłany: 16 sierpnia 2020, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Moje cykle trwają ok. 29-30 dni. Aktualnie jestem w 20dc, ale w 16-18dc po raz pierwszy w życiu miałam ból brzucha (jakby delikatne skurcze) i dość intensywne plamienie. Zastanawiam się czy nie było to plamienie implantacyjne (zaczęło się 5 dni po stosunku). Czy orientujecie się kiedy najwcześniej mogę zrobić test albo iść na betę, żeby wynik był wiarygodny?

  • Nayi Koleżanka
    Postów: 50 14

    Wysłany: 17 sierpnia 2020, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanja wrote:
    Cześć dziewczyny! Moje cykle trwają ok. 29-30 dni. Aktualnie jestem w 20dc, ale w 16-18dc po raz pierwszy w życiu miałam ból brzucha (jakby delikatne skurcze) i dość intensywne plamienie. Zastanawiam się czy nie było to plamienie implantacyjne (zaczęło się 5 dni po stosunku). Czy orientujecie się kiedy najwcześniej mogę zrobić test albo iść na betę, żeby wynik był wiarygodny?

    W dniu spodziewanej miesiączki :)

  • Martyna155 Przyjaciółka
    Postów: 101 45

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej tez jestem tu nowa ;) właśnie zrobiłam test , wyszedł negatywny ... jestem w 17 dniu cyklu , 2 dni po owulacji .. może niw potrzebnie robiłam ten test ale ciekawość mnie zżera ...wiec czekam dalej bo przytulanie było prawie codziennie 🤭 zobaczymy co z tego wyjdzie ..

    Anka37 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna155 wrote:
    Hej tez jestem tu nowa ;) właśnie zrobiłam test , wyszedł negatywny ... jestem w 17 dniu cyklu , 2 dni po owulacji .. może niw potrzebnie robiłam ten test ale ciekawość mnie zżera ...wiec czekam dalej bo przytulanie było prawie codziennie 🤭 zobaczymy co z tego wyjdzie ..
    2 dni po owulacji to nawet test z krwi nie wyjdzie :)

    CzarownicazOz lubi tę wiadomość

  • Gusia_a Znajoma
    Postów: 26 24

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam bladą, ale wyraźną i taką, która nie może mylić kreskę w 12 dniu po owulacji :)

  • endzi84 Koleżanka
    Postów: 33 2

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna155 wrote:
    Hej tez jestem tu nowa ;) właśnie zrobiłam test , wyszedł negatywny ... jestem w 17 dniu cyklu , 2 dni po owulacji .. może niw potrzebnie robiłam ten test ale ciekawość mnie zżera ...wiec czekam dalej bo przytulanie było prawie codziennie 🤭 zobaczymy co z tego wyjdzie ..
    2 dni po owulacji to za wcześniej na test jeszcze nie doszło do zagnieżdżenia więc nawet badanie z krwi nie wyjdzie😉Spróbuj dopiero za tydzień testować, a najlepiej w dniu spodziewanej miesiączki.Wczesniej szkoda kasy na testy.

    388e479a6e8311182fb09fd3e524f8ea.png
    zem3x1hpqwdneb5j.png
    33 cs
  • Kaśik Autorytet
    Postów: 1414 3308

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiaem wrote:
    Cześć dziewczyny! Jestem tutaj nowa, mam pytanie co myślicie? Jestem aktualnie 39dc, testy ciazowe wychodzą negatywne. Czy jest szansa ze jestem w ciąży czy tak mi sie @ spóźnia?
    Kiedy Wam najpóźniej wyszedł pozytywny test?
    Jutro się chyna wybieram na beta hcg bo ta niepewność jest straszna...
    pozdrawiam

    Mój najdłużysz cykl miał 43 dni, gdzie zazwyczaj mam 31-33 - jeden sobie tak się przedłużył a testy pokaywały biel dzień w dzień, ale dzień w dzień miałam nadziej, ze to sie zmieni :{

    202308311770.png

    2018 - początek starań
    2020- start klinika; histerolaparoskopia
    2021 - IUI 💚 -> 💔 7tc. /2021 - IUI ❌/2021 - IUI ❌ /2021 -IUI ❌
    2021 - start procedura --> 1x 4.1.1 i 6 komórek
    2022 - transfer 💚 --> 11tc.💔 (trisomia 22)
    2022- zapładniamy pozostałe komórki --> 1x 4.1.1. --> przebadany zarodek --> transfer 🍀
    7 dpt 💚JEST DRUGA KRESKA!
    7+1 - bijące serduszko
    9+1 - 2,44cm Bobo
    13+0 - prenatalne - 6,5 cm zdrowego Bobo - Synuś 💙
    20+2 - połówkowe - 364g 💙
    29+2 - prenatalne - 1420 💙
    31.08 - 💙H . 💙 13:22, 3540g., 53cm💙
  • Olcia92 Autorytet
    Postów: 411 284

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem pierwszy raz na forum .
    10 dni temu miałam podany zastrzyk pregnyl 5000
    Dziś w 25 dc poszłam na betę a tam wynik 0.4 .
    Miesiączka powinna pojawić się za 5 dni .
    Czy myślicie ze mam jeszcze szanse ?
    Dodam ze 4 miesiące temu miałam próbę z pregnylem i zaszłam w ciąże , ale fasoleczka wyprowadziła się w 9 tyg .
    Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi .

  • Szuszek Debiutantka
    Postów: 12 31

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia92 wrote:
    Witam jestem pierwszy raz na forum .
    10 dni temu miałam podany zastrzyk pregnyl 5000
    Dziś w 25 dc poszłam na betę a tam wynik 0.4 .
    Miesiączka powinna pojawić się za 5 dni .
    Czy myślicie ze mam jeszcze szanse ?
    Dodam ze 4 miesiące temu miałam próbę z pregnylem i zaszłam w ciąże , ale fasoleczka wyprowadziła się w 9 tyg .
    Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi .


    Niestety ale wydaje mi się ze to bardzo słaby wynik bety :/ Uda się następnym razem ❤️

  • Klaudiaem Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśik wrote:
    Mój najdłużysz cykl miał 43 dni, gdzie zazwyczaj mam 31-33 - jeden sobie tak się przedłużył a testy pokaywały biel dzień w dzień, ale dzień w dzień miałam nadziej, ze to sie zmieni :{

    Ale udało się??? Ja właśnie miałam cykl 39dni i dostałam okres w 40 dniu, wiec nie udało się :(
    Zobaczymy co w tym miesiącu się wydarzy

  • Klaudiaem Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szuszek wrote:
    Niestety ale wydaje mi się ze to bardzo słaby wynik bety :/ Uda się następnym razem ❤️

    Trzymam mocno kciuki! Oby się udało jak nie teraz to za kolejnym razem!

  • Olcia92 Autorytet
    Postów: 411 284

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 05:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiaem dziękuje za odpowiedz a nie sądzisz ze mogłam za wcześnie zrobić betę ?
    Tak się zastanawiam ze 10 dni po zastrzyku to jakieś 9 dni po owu . Nie nakręcam się ale to czekanie jest najgorsze .

  • missdentys Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Bardzo prosze o porade...

    Mam 29 lat, cykle nie regularne lecz zazwyczaj miedzy 35-41dni. Z partnerem staramy sie o dziecko od 2 miesiecy. Ostatni okres byl 12/07-16/07. Dni plodne z moich wyliczen wypadaly 03/07-09/07 - owulacja 07/07. Kochalismy sie regularnie w te dni. Dzis jest 40dc, okresu brak i w ogole nie czuje sie jakby mial nadejsc - aplikacja pokazuje ze powinen byc 22/08-26/08. Od ponad dwoch tygodni mam bole piersi, teraz nasilily sie tak ze nie moglam spac cala noc. 16/08 i 18/08 gdy kochalam sie z partnerem po stosunku mialam okropny bol/skurcze w dole brzucha. Do tego wszystkiego jestem ospala, musze isc spac okolo 21/22 gdzie zazwyczaj jest to 23/24. Mam zaworty glowy, jest mi niedobrze. W poniedzialek mialam rewolucje zeladka, wymioty biegunka teraz ciezko jest mi sie zalatwic. Mam straszne zachcianki ktorych nie mialam jeszcze niedawno... Robilam wczoraj test pokzal brak ciazy. Czy jest jeszcze mozliwosc abym jednak byla w ciazy? Trace juz nadzieje, niecierpliwie sie strasznie i potrzbuje wsparcia. Prosze podzielcie sie wlasnymi doswiadczeniami. Nie mam jak isc na bete bo mieszkam w UK.

    Dodam ze jestem juz po jednej ciazy, w 2016 urodzilam piekna coreczke, jednak to byla niespodziewna ciaza wiec bylo troszke inaczej i psychicznie i fizycznie.

    Magdalena
  • kokoszka31 Autorytet
    Postów: 1886 2428

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missdentys wrote:
    Hej dziewczyny! Bardzo prosze o porade...

    Mam 29 lat, cykle nie regularne lecz zazwyczaj miedzy 35-41dni. Z partnerem staramy sie o dziecko od 2 miesiecy. Ostatni okres byl 12/07-16/07. Dni plodne z moich wyliczen wypadaly 03/07-09/07 - owulacja 07/07. Kochalismy sie regularnie w te dni. Dzis jest 40dc, okresu brak i w ogole nie czuje sie jakby mial nadejsc - aplikacja pokazuje ze powinen byc 22/08-26/08. Od ponad dwoch tygodni mam bole piersi, teraz nasilily sie tak ze nie moglam spac cala noc. 16/08 i 18/08 gdy kochalam sie z partnerem po stosunku mialam okropny bol/skurcze w dole brzucha. Do tego wszystkiego jestem ospala, musze isc spac okolo 21/22 gdzie zazwyczaj jest to 23/24. Mam zaworty glowy, jest mi niedobrze. W poniedzialek mialam rewolucje zeladka, wymioty biegunka teraz ciezko jest mi sie zalatwic. Mam straszne zachcianki ktorych nie mialam jeszcze niedawno... Robilam wczoraj test pokzal brak ciazy. Czy jest jeszcze mozliwosc abym jednak byla w ciazy? Trace juz nadzieje, niecierpliwie sie strasznie i potrzbuje wsparcia. Prosze podzielcie sie wlasnymi doswiadczeniami. Nie mam jak isc na bete bo mieszkam w UK.

    Dodam ze jestem juz po jednej ciazy, w 2016 urodzilam piekna coreczke, jednak to byla niespodziewna ciaza wiec bylo troszke inaczej i psychicznie i fizycznie.

    Jak nie masz opcji iść na betę to pozostaje powtórzyć test jeszcze. Jeśli miesiączka spóźni się 2 tyg to trzeba iść do ginekologa żeby dał leki na wywołanie

    age.png
  • Miasa Koleżanka
    Postów: 76 6

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi24 wrote:
    Ja miałam w 11 dpo cień cienia ☺️

    Ja w 9 DPO. Czekam jeszcze pare dni zeby potwierdzic bo 9DPO to zawczesnie 🤞

  • Martyna155 Przyjaciółka
    Postów: 101 45

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miasa dasz mi swój kontakt na priv ? MEiL ? Chce coś podpytać :)

  • Klaudiaem Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia92 wrote:
    Klaudiaem dziękuje za odpowiedz a nie sądzisz ze mogłam za wcześnie zrobić betę ?
    Tak się zastanawiam ze 10 dni po zastrzyku to jakieś 9 dni po owu . Nie nakręcam się ale to czekanie jest najgorsze .

    Najlepiej chyba sprawdzić w dniu miesiączki spodziewanej... może troszkę za wczesnie ta beta... i tez myśle ze nie ma co się nakręcać, wiem jak to jest, sama chce być już w ciąży i potrafię się nakręcać jak szalona. Aleee spokoj i cierpliwość to najlepsze rozwiązanie

‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ