X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?
Odpowiedz

Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?

Oceń ten wątek:
  • Klaudiaem Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missdentys wrote:
    Hej dziewczyny! Bardzo prosze o porade...

    Mam 29 lat, cykle nie regularne lecz zazwyczaj miedzy 35-41dni. Z partnerem staramy sie o dziecko od 2 miesiecy. Ostatni okres byl 12/07-16/07. Dni plodne z moich wyliczen wypadaly 03/07-09/07 - owulacja 07/07. Kochalismy sie regularnie w te dni. Dzis jest 40dc, okresu brak i w ogole nie czuje sie jakby mial nadejsc - aplikacja pokazuje ze powinen byc 22/08-26/08. Od ponad dwoch tygodni mam bole piersi, teraz nasilily sie tak ze nie moglam spac cala noc. 16/08 i 18/08 gdy kochalam sie z partnerem po stosunku mialam okropny bol/skurcze w dole brzucha. Do tego wszystkiego jestem ospala, musze isc spac okolo 21/22 gdzie zazwyczaj jest to 23/24. Mam zaworty glowy, jest mi niedobrze. W poniedzialek mialam rewolucje zeladka, wymioty biegunka teraz ciezko jest mi sie zalatwic. Mam straszne zachcianki ktorych nie mialam jeszcze niedawno... Robilam wczoraj test pokzal brak ciazy. Czy jest jeszcze mozliwosc abym jednak byla w ciazy? Trace juz nadzieje, niecierpliwie sie strasznie i potrzbuje wsparcia. Prosze podzielcie sie wlasnymi doswiadczeniami. Nie mam jak isc na bete bo mieszkam w UK.

    Dodam ze jestem juz po jednej ciazy, w 2016 urodzilam piekna coreczke, jednak to byla niespodziewna ciaza wiec bylo troszke inaczej i psychicznie i fizycznie.


    Mi w pierwszej ciąży wyszedł test pozytywny 4 dni po spodziewanym terminie miesiączki. Teraz staramy się o 2 dzidziusia i w pierwszym cyklu starań nie udało się mimo ze dopiero po 40 dniach dostałam miesiączki 🙈 wiec różnie to bywa... trzymam kciuki za ciebie a mi życzcie powodzenia oby się udało w kolejnym cyklu

  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 23 sierpnia 2020, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, hej!

    8 dni do miesiączki, a ja najchętniej testowałabym już codziennie... 😁

    redka lubi tę wiadomość

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • unify Autorytet
    Postów: 935 731

    Wysłany: 24 sierpnia 2020, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dzis 9 dpo i jurtro zatestuje chociaz wuem ze prawdopodobnie to jeszcze za wczesnie ;)

    atdc2n0a92hantdh.png
  • Martyna155 Przyjaciółka
    Postów: 101 45

    Wysłany: 24 sierpnia 2020, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj koniecznie znać co wyszło !! :) wielu dziewczynom wychodzi już 9 dni po owulacji także nie ma reguły
    Trzymam kciuki
    unify wrote:
    Ja mam dzis 9 dpo i jurtro zatestuje chociaz wuem ze prawdopodobnie to jeszcze za wczesnie ;)

    unify lubi tę wiadomość

  • Red555 Autorytet
    Postów: 1410 1974

    Wysłany: 25 sierpnia 2020, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unify wrote:
    https://zapodaj.net/a05875b237e2e.jpg.html

    Czy pod swiatlo sie liczy??
    Ciężko powiedzieć, a jak leży na płasko to cokolwiek widac? :)

    f2w3rjjg126tkf9t.png
  • Red555 Autorytet
    Postów: 1410 1974

    Wysłany: 25 sierpnia 2020, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unify wrote:
    Nic a nic
    https://zapodaj.net/45c205b6e9baf.jpg.html

    Robilam o czulosci 25 , dzis jest 10dpo
    Może jeszcze po prostu za wcześnie??
    U mnie 10po była nawet jakąś tam kreska ale dopiero po wyschnięciu, a 11 po biało

    f2w3rjjg126tkf9t.png
  • MaBu Koleżanka
    Postów: 53 14

    Wysłany: 28 sierpnia 2020, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś 10 dpo wg moich obserwacji, wg ovufriend 14 dpo ale jestem praktycznie pewna że jednak owulacja była później (szczyt śluzu). To też pierwszy cykl z niepokalankiem na niedomogę lutealną i póki co wydaje się że jakoś tam działa bo ustały uciążliwe plamienia w środku cyklu. Testowałam wczoraj i zobaczyłam pod światło kreskę w stylu 'prawie nic'. Dzisiaj już nie testowałam bo się obraziłam na testy, stresuje mnie to. Z objawów zwykłe objawy przed @. Jutra rano testuję ponownie, przysięgam że te końcówki cykli są koszmarne, dla mnie to wahania nastrojów jeszcze zanim się zajdzie w ciążę :D czasem mi się wydaje że możliwe że sie udało, innymi razem myślę że tyle razy się już rozczarowałam tymi testami że nie chce sobie robić nadziei bo potem mam doła jak przychodzi @ eeeeeeeeeech, zaczynam zazdrościć kobietom które żyły w czasach przed testami ovu i hcg, czekały na @ i tyle

    Mikaaa_28 lubi tę wiadomość

    Starania od czerwca 2020
    Klinika Macierzyństwo - dr P
  • Carka89 Przyjaciółka
    Postów: 68 133

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem nowa dziś 8dpo stosunek w dni płodne i w dzień owualcji i przed i po no praktycznie codziennie.. Kiedy zrobić najlepiej test cykle co 27/28 dni 13 dc i 14dc owulacje. Korci mnie zrobić już test

  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3902 4492

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj zrobiłam test bo powinnam dostać okres a pojawiły się dwie kreseczki bardzo wyraźne 🥰

    Shanny lubi tę wiadomość

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Nalia Autorytet
    Postów: 3539 1247

    Wysłany: 4 września 2020, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Dzisiaj mam 10dpo (wg moich obserwacji), zrobiłam test (ten Rossmanowy, bardzo czuly) i niestety negatywny. ;/ W tym okresie z 1 córka już miałam test pozytywny. Ciągną mnie jajniki od kilku dni... myślałam, że może się udało, myślicie, że jak taki czuły nie wykrył jeszcze ciąży to jest jakaś szansa? Okres ma być we wtorek.

    ❤Ada&Pola❤
    gg642n0atc7priww.png
    o1488ribmfu4nl5k.png
  • Lia11 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 4 września 2020, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, co myślicie? Jest szansa? Staram się już 14 cykli z czego 1 to ciaza biochemiczna. Od 3 cykli mierze temp z ovufriend I nigdy nie przekroczyła 36.9 st. Teraz mam 37, wczoraj 9dpo test owu pozytywny dwie mocne krechy, ciazowy negatyw z popoludniowego moczu. Spróbuje zatestować jutro rano. Mam nadzieję że tym razem się uda. Udostepniam wykres

    d9aa9fbff28aa0d0111fd31e4a5cc51b.png

  • Nalia Autorytet
    Postów: 3539 1247

    Wysłany: 5 września 2020, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś 11dpo, nadal biało. Za 3dni okres, więc szansę małe.

    ❤Ada&Pola❤
    gg642n0atc7priww.png
    o1488ribmfu4nl5k.png
  • Ewelape1504 Ekspertka
    Postów: 145 132

    Wysłany: 9 września 2020, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    Ja dzisiaj zrobiłam test bo powinnam dostać okres a pojawiły się dwie kreseczki bardzo wyraźne 🥰


    Gratulacje :)

    18.09 blada kreska na tescie
    21.09-13 dpo : Beta HCG 153
    24.09 dwie tłuste krechy❤️
    30.09Beta HCG 7490, widoczny pęcherzyk 8 mm i żółtkowy 4 mm.
    06.06.2021-na świat przyszedł Adaś ❤️
  • Monika_1992 Przyjaciółka
    Postów: 88 32

    Wysłany: 7 października 2020, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, nigdy nigdzie nie piszę na forum, ale jest tutaj tak miło że zapytam Was co o tym myślicie. Miałam pierwszą owulacje po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych 28/29.09.2020. Testy owulacyjne Clearblue takie fioletowe. Przed owulacja pokazują dwa dni buzke mrugajaca. Tak było u mnie. Wszystko super. Przytulanki w dni owulacji. Dziś zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywny, ale tak z głupoty, nie wiem co mnie tknęło, zrobiłam też test owulacyjny i wyszła mrugająca buźka. Druga owulacja w tym samym cyklu nie jest przecież możliwa. Czy moje hormony płatają mi figla?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2020, 08:17

  • Joey Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 7 października 2020, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Staramy się z mężem o drugiego dzidziaia już 10 miesięcy. W tym cyklu miałam cykl monitorowany, według ginekologa 28.09 owulacja, oczywiście działaliśmy z mężem przed jak i po tej dacie. Dzisiaj mija 9 dpo i zastanawiam się czy robić już test.
    Oszaleje przez najbliższe dni. Tak bardzo chciałabym mieć już kolejne bobo. Najbliższe koleżanki albo w ciąży albo niedawno urodziły a u nas nic.

  • K4lin4 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 7 października 2020, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joey wrote:
    Cześć dziewczyny. Staramy się z mężem o drugiego dzidziaia już 10 miesięcy. W tym cyklu miałam cykl monitorowany, według ginekologa 28.09 owulacja, oczywiście działaliśmy z mężem przed jak i po tej dacie. Dzisiaj mija 9 dpo i zastanawiam się czy robić już test.
    Oszaleje przez najbliższe dni. Tak bardzo chciałabym mieć już kolejne bobo. Najbliższe koleżanki albo w ciąży albo niedawno urodziły a u nas nic.

    Cześć Joey, u mnie test owulacyjny pokazał + 27 września. Dziś pokazała się blada kreska na teście ciążowym. Mam nadzieję, że się udało. Jutro lecę na betę. Trzymam kciuki za Ciebie 😊

  • Joey Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 7 października 2020, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K4lin4 wrote:
    Cześć Joey, u mnie test owulacyjny pokazał + 27 września. Dziś pokazała się blada kreska na teście ciążowym. Mam nadzieję, że się udało. Jutro lecę na betę. Trzymam kciuki za Ciebie 😊


    Super! Gratuluję i koniecznie pochwal się wynikiem bety 🙂 ja czekam z niecierpliwością do piątku, wtedy ma przyjść @,choc mam nadzieję że się nie pojawi. Zastanawiam się czy wtedy testować czy poczekać jeszcze trochę. Jak będzie znowu negatywny to chyba oszaleje

  • Sumireguska Autorytet
    Postów: 3865 1183

    Wysłany: 9 października 2020, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika_1992 wrote:
    Witajcie dziewczyny, nigdy nigdzie nie piszę na forum, ale jest tutaj tak miło że zapytam Was co o tym myślicie. Miałam pierwszą owulacje po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych 28/29.09.2020. Testy owulacyjne Clearblue takie fioletowe. Przed owulacja pokazują dwa dni buzke mrugajaca. Tak było u mnie. Wszystko super. Przytulanki w dni owulacji. Dziś zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywny, ale tak z głupoty, nie wiem co mnie tknęło, zrobiłam też test owulacyjny i wyszła mrugająca buźka. Druga owulacja w tym samym cyklu nie jest przecież możliwa. Czy moje hormony płatają mi figla?

    Testy owu mogą wyjść pozytywnie zarówno w ciaży jak i tuz przed @, to normalne :)

    Monika_1992 lubi tę wiadomość

    21.06.21 Igor, 2960gr, 50cm, 10/10 :)
    16.12.22 Mikołaj 3500 59cm, 10/10 :)
  • Amelka19 Ekspertka
    Postów: 214 119

    Wysłany: 9 października 2020, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Nie wiem co jest grane... pomóżcie
    w poniedziałek 12.10 mam umówioną wizytę na drożność jajowodów, którą się wykonuję po okresie z tym, że ja okres powinnam dostać w zeszłą niedziele :/ a okresu jak nie było tak nie ma...
    dzisiaj mam 35 dzień cyklu gdzie normalnie moje cykle są po 30-31 dni.
    Robiłam dzisiaj rano test ciążowy, ale wyszedł negatywny...
    Nie wiem czy jest jeszcze szansa że to jednak ciąża czy jeśli nie to wykonają mi badanie mimo braku @
    nie wiem co robić i co mam myśleć bo nigdy nie spóźniał mi się okres....

  • Shanny Znajoma
    Postów: 24 34

    Wysłany: 11 października 2020, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie było już trochę takich pytań, ale człowiek i tak myśli i myśli i testował by codziennie 🙈😅 tydzień po owulacji jest sens robić? Najlepiej by było jeszcze jeden tydzień poczekać ale cały tydzień czekać.. 🙃

    26lat

    07.2020 start
‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ