X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?
Odpowiedz

Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?

Oceń ten wątek:
  • kamila0530 Ekspertka
    Postów: 213 120

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, co myślicie.. ostatnia miesiączka była 12 listopada, cykle mam 34-36 dni. Wg Flo, z którego korzystam owulacja była 30 listopada. Najwiecej śluzu miałam 28 listopada, nastepny okres mam mieć 16 grudnia. Według innych aplikacji owulacje mogłam mieć 2 grudnia.. już sama nie wiem czy owulacja była w dniu największego śluzu czyli 28 listopada, 30 listopada czy może 2 grudnia. Na testach wydawało mi się, ze wychodziły mi cienie drugiej kreski, ale beta wczoraj <0,2.. myślicie ze jest jeszcze szansa? Macie owulacje w dniu z największa ilością śluzu czy może później?

  • Clodia93 Debiutantka
    Postów: 8 6

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila, ja miałam owulację przy stymulacji i po zastrzyku, ale była ona w dniu gdzie zaobserwowałam płodny śluz (potwierdzona na USG), ja zaczęłam cykl 16.11 więc kilka dni po Tobie, owulke miałam 29.11 i dziś rano poszłam na betę po tym jak zrobiłam rano test i wyszła bladziutka druga kreska (11 dpo) więc myslę, że u Ciebie to jeszcze za szybko i beta może nie wyjść

  • Justyna.Optyk Autorytet
    Postów: 2260 4448

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamila0530 wrote:
    Hej Dziewczyny, co myślicie.. ostatnia miesiączka była 12 listopada, cykle mam 34-36 dni. Wg Flo, z którego korzystam owulacja była 30 listopada. Najwiecej śluzu miałam 28 listopada, nastepny okres mam mieć 16 grudnia. Według innych aplikacji owulacje mogłam mieć 2 grudnia.. już sama nie wiem czy owulacja była w dniu największego śluzu czyli 28 listopada, 30 listopada czy może 2 grudnia. Na testach wydawało mi się, ze wychodziły mi cienie drugiej kreski, ale beta wczoraj <0,2.. myślicie ze jest jeszcze szansa? Macie owulacje w dniu z największa ilością śluzu czy może później?

    Ja mam owulację po największym śluzie (potwierdzona testami owulacyjnymi). Pozytywny test miałam dokładnie 14dpo - blada kreska. Beta wynosiła ok 32 mlU/ml (o ile nie popierdzielilam jednostek). Niestety, doszło do poronienia. Nie mniej, moja ginekolog była bardzo zaskoczona, że test pokazał nawet delikatna kreskę. Twierdziła, że ich czułość, mimo tego co podaje producent, pozostawia wiele do życzenia.
    Poczekaj do 16 grudnia i wtedy zrób betę :)

    wnidupjyplv8ipq3.png

    Hanusia, 3870g czystego szczęścia, 57cm miłości ❤️
    39+3 tc
  • kamila0530 Ekspertka
    Postów: 213 120

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :) poczekam po prostu do miesiączki, choć to trudne

  • Justyna.Optyk Autorytet
    Postów: 2260 4448

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamila0530 wrote:
    Dzięki dziewczyny :) poczekam po prostu do miesiączki, choć to trudne
    Trzymam kciuki ! :)

    kamila0530 lubi tę wiadomość

    wnidupjyplv8ipq3.png

    Hanusia, 3870g czystego szczęścia, 57cm miłości ❤️
    39+3 tc
  • Clodia93 Debiutantka
    Postów: 8 6

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś 11 dpo test domowy z drugą bladziutką kreską a Beta ponad 66 więc różnie wykrywa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Czy któraś z was miała zastrzyk z pregnylu?
    Ja miałam 27listopada a na drugi dzień miałam inseminacje. 8, 9 i dzis robiłam testy. Wyszły bladziutka kreska ale 8list wyszedl zaledwie cien wczoraj troche bardziej widoczna dzis rowniez. W sobote dr kazala zrobic bete ale ja niestety nie wytrzymalam. Jakto u was bylo? Pozdrawiam

  • kamila0530 Ekspertka
    Postów: 213 120

    Wysłany: 11 grudnia 2020, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane, dziś jest 10,12 lub 14 dzień po owulacji.. test 25 negatywny, wiec chyba nie ma już co się łudzić? 4 dni do miesiączki :(

  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 11 grudnia 2020, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamila0530 wrote:
    Hej Kochane, dziś jest 10,12 lub 14 dzień po owulacji.. test 25 negatywny, wiec chyba nie ma już co się łudzić? 4 dni do miesiączki :(
    Mam tak samo 4 dni po miesiaczki , test super czuly i nie ma nic.... wiec opadly mi juz rece...

    Tez sie zastanawiam czy jest jakas nadzieja ?

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Justyna.Optyk Autorytet
    Postów: 2260 4448

    Wysłany: 11 grudnia 2020, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamila0530 wrote:
    Hej Kochane, dziś jest 10,12 lub 14 dzień po owulacji.. test 25 negatywny, wiec chyba nie ma już co się łudzić? 4 dni do miesiączki :(
    Jeśli jest 10, to spokojnie poczekaj jeszcze te kilka dni. Jeśli się nie uda, zainwestuj w testy owulacyjne, wtedy nie będziesz się zastanawiała. Tylko nie kupuj na allegro, przetestowałam, nie są dobrej jakości. ;)

    kamila0530 lubi tę wiadomość

    wnidupjyplv8ipq3.png

    Hanusia, 3870g czystego szczęścia, 57cm miłości ❤️
    39+3 tc
  • An33 Koleżanka
    Postów: 119 9

    Wysłany: 12 grudnia 2020, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, 4 grudnia miałam zastrzyk z Ovitrelle, 6 grudnia miałam owulację, jestem teraz w 6 dniu cyklu i rano podczas podcierania pojawił się śluz delikatnie różowy, wczoraj miałam ból jajnika, pleców i lekkie mdłości... CZy któraś miała takie objawy implantacji? Jeśli nie to co to może być?

  • Majana Koleżanka
    Postów: 58 7

    Wysłany: 15 grudnia 2020, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy jak miałam owulacje 4-5 grudnia to już mogę zrobić test czy za szybko?

  • KaJa Autorytet
    Postów: 4126 3649

    Wysłany: 16 grudnia 2020, 00:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majana wrote:
    Czy jak miałam owulacje 4-5 grudnia to już mogę zrobić test czy za szybko?

    Poczekaj najlepiej do dnia spodziewanej miesiączki żebyś sie nie rozczarowała jak nie wyjdzie. Teoretycznie może już wyjść ale on nie będzie do końca pewny (możesz np złapać biochemiczną i to więcej przyniesie Ci stresu niż pożytku) Jeśli chcesz robić 10 dni od owulacji to już lepiej idź zbadać bete z krwi (chociaż tutaj wynik też może być niepewny bo do zagnieżdżenia zarodka dochodzi nawet do 12 dni po zapłodnieniu) Poczekaj cierpliwie😊

    Księgowa lubi tę wiadomość

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    25.01.23 ➡️ połówkowe:
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7417 9639

    Wysłany: 16 grudnia 2020, 00:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majana wrote:
    Czy jak miałam owulacje 4-5 grudnia to już mogę zrobić test czy za szybko?

    Ja mialam owulacje w tym samym w dniu, co ty i planowałam zatestowac dopiero 21.12.

    Zrobilam dzis test "dla sportu", ale nie spodziewałam się innego wyniku niż biel 😃

    Czekam cierpliwie do niedzieli.

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
  • Majana Koleżanka
    Postów: 58 7

    Wysłany: 16 grudnia 2020, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje :) w takim razie czekam :)

  • Świeżynka Ekspertka
    Postów: 144 91

    Wysłany: 16 grudnia 2020, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy są tutaj wśród nas dziewczyny z II kreskami. Mam takie pytanie kiedy miałyście pozytywne testy ciążowe? Przed planowanym terminem miesiączki, w terminie planowanej miesiączki czy może po terminie (ile dni po)?

  • Świeżynka Ekspertka
    Postów: 144 91

    Wysłany: 16 grudnia 2020, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Ja mialam owulacje w tym samym w dniu, co ty i planowałam zatestowac dopiero 21.12.

    Zrobilam dzis test "dla sportu", ale nie spodziewałam się innego wyniku niż biel 😃

    Czekam cierpliwie do niedzieli.

    Ja też dzisiaj zrobilam test i ujemny a dodatkowo spadek temperatury. 🐒 jutro albo po jutrze i już sama nie wiem czy jest jakaś szansa...

  • Majana Koleżanka
    Postów: 58 7

    Wysłany: 18 grudnia 2020, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świeżynka wrote:
    Ja też dzisiaj zrobilam test i ujemny a dodatkowo spadek temperatury. 🐒 jutro albo po jutrze i już sama nie wiem czy jest jakaś szansa...



    Ja nawet nie robię i czekam bo coś czuję, że idzie okres :/ łączę się w bólu...

  • Agata :) Autorytet
    Postów: 554 651

    Wysłany: 28 grudnia 2020, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam pozytywny test w 14 dpo dzień przed miesiączką, beta z tego samego dnia niecałe 400 już wynosiła

    Blanka1988 lubi tę wiadomość

    11.2020 cb 💔 06.2022 - 7tc 💔😔
    22cs - ⏸️💚
    9.12 -> 6+4, serduszko, 5mm
    23.12 -> 8+4, serduszko, 17mm
    16.01 - > 12+0 prenatalne
    preg.png
  • Ewwa Przyjaciółka
    Postów: 69 22

    Wysłany: 28 grudnia 2020, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jestem nowa:) dzis mam 8 dpo robilam test I jest bladziutka 2 kreska. Czy test moze byc wiarygodny tak wczesnie? Cykle mam 28 dniowe. Owulke mialam 4 dni wczesniej.

‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ