X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?
Odpowiedz

Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?

Oceń ten wątek:
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 6 stycznia 2021, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszamy na PIERWSZE OBJAWY u nas jest wesolo juz 3 miesiac :) mala druzyna ktora sie wspiera

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Alicja10 Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 6 stycznia 2021, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lewandowePole dzięki za wyjaśnienie z tą przenikalnością bety do moczu. Byłam pewna, że jak w krwi wychodzi beta 20 to czułe testy na spokojnie ją wykryją :)

    zzstefania83 10 dpo to naprawdę jeszcze wcześnie i nic nie przekreśla - sama testuje od 8 dnia zazwyczaj więc naprawdę rozumiem ❤️ Mimo tego, że wiem że negatyw w 10 dpo nic nie znaczy to zawsze mam nadzieję, że będę tą szczęściarą, która zobaczy drugą kreskę w 8 dpo 😂

    U mnie dzisiaj 13 dpo i 27 dc test bialutki... jeszcze sie troche łudzę, ale raczej przygotowuje się na @ jutro lub pojutrze.

    Tak z ciekawości dziewczyny - ile się staracie?

    ONA: 29 lat. Wiecznie na diecie, BMI 27. Wszystkie inne wyniki, parametry w normie.

    ON: 36 lat. Teratozoospermia - morfologia 3%. Wszystkie inne wyniki, parametry w normie.

    Styczeń 2021 - rozpoczęty szósty miesiąc starań.
  • zzstefania83 Autorytet
    Postów: 444 156

    Wysłany: 6 stycznia 2021, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja10 wrote:
    lewandowePole dzięki za wyjaśnienie z tą przenikalnością bety do moczu. Byłam pewna, że jak w krwi wychodzi beta 20 to czułe testy na spokojnie ją wykryją :)

    zzstefania83 10 dpo to naprawdę jeszcze wcześnie i nic nie przekreśla - sama testuje od 8 dnia zazwyczaj więc naprawdę rozumiem ❤️ Mimo tego, że wiem że negatyw w 10 dpo nic nie znaczy to zawsze mam nadzieję, że będę tą szczęściarą, która zobaczy drugą kreskę w 8 dpo 😂

    U mnie dzisiaj 13 dpo i 27 dc test bialutki... jeszcze sie troche łudzę, ale raczej przygotowuje się na @ jutro lub pojutrze.

    Tak z ciekawości dziewczyny - ile się staracie?



    Dziękuję za pocieszenie😘😗ja się staram dopiero od około 5 miesiecy a tak z testowaniem owulacji i monitorowaniem 2 miesiące. Objawy jak na ciąże. Zdrzemnęłam się po południu jak mnie zaczął kłuć prawy jajnik oby nie na @😔. Będzie dobrze kochana trzeba zaufać Bogu i zostawić w Jego ręce.
    Też mam nadzieję że jeszcze się pojawi 2 kreseczka korci mnie na test zrobić. Mój to mi chce chować te testy

  • lawendowePole Autorytet
    Postów: 2989 3509

    Wysłany: 6 stycznia 2021, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja10 wrote:
    lewandowePole dzięki za wyjaśnienie z tą przenikalnością bety do moczu. Byłam pewna, że jak w krwi wychodzi beta 20 to czułe testy na spokojnie ją wykryją :)

    zzstefania83 10 dpo to naprawdę jeszcze wcześnie i nic nie przekreśla - sama testuje od 8 dnia zazwyczaj więc naprawdę rozumiem ❤️ Mimo tego, że wiem że negatyw w 10 dpo nic nie znaczy to zawsze mam nadzieję, że będę tą szczęściarą, która zobaczy drugą kreskę w 8 dpo 😂

    U mnie dzisiaj 13 dpo i 27 dc test bialutki... jeszcze sie troche łudzę, ale raczej przygotowuje się na @ jutro lub pojutrze.

    Tak z ciekawości dziewczyny - ile się staracie?
    Czułe testy mogą wykryć betę 20 i mniej (mi wykrył betę 16,5), ale nie jest to reguła, bo beta musi dobrze przeniknąć do moczu, no i to będzie cień cienia, a nie kreska 😉. Są testy, które lepiej się wybarwiają niż inne i wtedy lepiej widać takie niskie wartości, ale one mogą przekłamywać i pokazywać fałszywe pozytywy.
    Dlatego polecane jest badanie z krwi, które daje 100% pewności.

    age.png
    02.12.2022 17:32, 40+2, 3540 g., 55 cm
    Tadziu z Nami ❤

    01.20 - start starań
    05.20, 09.20 - cb
    01.21 - poronienie 7tc
    06.21 - poronienie ~9tc - T22
    pauza do 01.2022
    03.22 - (25.03. - II kreski -> 14.04. - CRL 0,8 cm ❤, YS 0,4 cm -> 28.04. - CRL 2,22 cm -> 06.05. - CRL 4,1 cm -> 16.05. - CRL 5,73, FHR 156 -> 15.06. - 147 g. -> 24.06. - 235 g. -> 13.07. - 344 g. -> 1.08. - 522 g. chłopca -> 14.09. - 1278 g. -> 05.10. - 1761 g. -> 30.11. - 3550 g.)

    PAI-1 4G homo i MTHFR 1298A>C hetero
    Kariotypy ok

    Siła🔹️Spokój🔹️Miłość

    Bądź dumny z tego co robisz, zwłaszcza, jeśli nikt inny tego nie docenia.
  • zzstefania83 Autorytet
    Postów: 444 156

    Wysłany: 6 stycznia 2021, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poczekam do @ jak nie przyjdzie zrobię betę. Ja mieszkam w Holandii ciężko teraz zrobić test jakicholwiek chyba że jesteś po okresie i podejrzewasz ciąże a przed nie ma mowy. Totalny dramat. Jutro będzie 12dpo będę znów testować

  • Alicja10 Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 6 stycznia 2021, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LewandowePole a betę 16,5 wykrył Ci test czułości 10 czy 20? Wiadomo wiadomo, że beta z krwi najlepsza, ale jak ja wpadam w szał testowania codziennie od 8-9 dpo to musiałabym bym codziennie być przez jakieś 6 dni w laboratorium 😂

    Powiem Wam dziewczyny swoją drogą, że może to wariactwo, ale takie codziennie testowanie pozwala mi się lepiej pogodzić z tym, że się jednak nie udało. Do 10 dpo mam pełen luz i jestem pełna nadzieji, że po prostu impantacja była później. Około 11-12 dpo myśle sobie „no trudno, już dosyć spore prawdopodobieństwo, że nic z tego, ale może, może?”. I tak jak dzisiaj 13 dpo i 14 dpo jestem już raczej nastawiona przez poprzednie dni, że raczej to bedzie biały test, ale jakieś 5% szans mam w głowie :) a gdybym miała robić tylko jeden test w dzień miesiączki, albo czekać na nią moje rozczarowanie byłoby dużo bardziej bolesne.

    Zzstefania83 to dokładnie jak u nas! Jak jutro dostane okres to będziemy mieć 5 cykli nieudanych za sobą. Kurcze ja już przestałam wsłuchiwać się w swój organizm bo za każdym razem jak coś mnie zaboli, zakłuje, zapiecze to zaczyna się w mojej głowie „może to ciąża”, „może implantacja”,”może okres”,”może ciąża biochemiczna”, a koniec konców okazuje się, że chciałam sobie tylko bąka puścić 😂😂😂 jak żyć normalnie? 😂

    ONA: 29 lat. Wiecznie na diecie, BMI 27. Wszystkie inne wyniki, parametry w normie.

    ON: 36 lat. Teratozoospermia - morfologia 3%. Wszystkie inne wyniki, parametry w normie.

    Styczeń 2021 - rozpoczęty szósty miesiąc starań.
  • zzstefania83 Autorytet
    Postów: 444 156

    Wysłany: 6 stycznia 2021, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Alicja10 wariatka z ciebie. Oczywiście pozytywnie 😀 wiesz nie trać nadziei z tego co się na oglądałam na czytałam to naprawdę niektóre dopiero mają druga kreskę nawet jak się spóźnia dopiero. Ciało z wiekiem zmienia się i w organizmie więc nie będzie nigdy tak samo rzadko się zdarza że następne ciąże przechodzi z takimi samymi objawami. Nadzieja jest cudowna. Miejmy nadzieję że kreseczki się pojawia u nas dziewczyny. Ja ogólnie to mam zawsze bolesne owulacje ale tym razem te objawi jakby skurcze i rozciąganie mam pierwszy raz. I może dlatego się nakrecam😔
    Jutro następny teścik leci z nadzieją na jakiś cień. Hehe
    Ja to jak zrobię to 10 razy dopatruje się pod światłem a może coś, córki się śmieją ze mnie bo ja te testy już rozbieram.

  • zzstefania83 Autorytet
    Postów: 444 156

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak się czujecie dziewczyny?
    Czujecie że @ nadchodzi?
    Ja to zawsze dzień przed mam okropny ból więc zobaczymy.
    Narazie pobolewa od owulacji

  • Alicja10 Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zzstefania83 oby te bóle u Ciebie sygnalizowały tylko jedno 🙌🙌 jak czytałam różne fora to rzeczywiście podczas implantacji dziewczyny czuły dziwne rwania w podbrzuszu czy jajnikach więc oby oby 🙌

    U mnie dzisiaj przyszła @ idealnie co do minuty więc kończę z testowaniem w tym miesiącu niestety.

    Mnie zawsze 3-4 dni przed @ bolą piersi i nic poza tym i też w tym miesiącu tak było :)

    Trzymajcie się! Będzie pięknie, wierze że wszystkie doczekamy się upragnionych bobasów, których jeszcze będziemy mieć dosyć podczas setnego karmienia w ciągu dnia 😜❤️

    ONA: 29 lat. Wiecznie na diecie, BMI 27. Wszystkie inne wyniki, parametry w normie.

    ON: 36 lat. Teratozoospermia - morfologia 3%. Wszystkie inne wyniki, parametry w normie.

    Styczeń 2021 - rozpoczęty szósty miesiąc starań.
  • zzstefania83 Autorytet
    Postów: 444 156

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahh szkoda przykro mi Alicja10 ale następnym razem się uda na pewno.
    Dziękuję
    U mnie jak tym razem się nie uda co przeczuwam będę próbować z żelem przy owulacji słyszałam o pewnym żelu zobaczymy
    A tak ogólnie dziewczyny pytanie czy liczycie dni od tego samego dnia owulacji czy dzień po?

  • Alicja10 Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja liczę po owu. Ale nie wiem czy dobrze robie :) czyli jak owu miałam np miałam 24 grudnia to mój 13 dpo wypada 6 stycznia. Jak sama nazwa wskazuje „dzień po owulacji” ;)

    ONA: 29 lat. Wiecznie na diecie, BMI 27. Wszystkie inne wyniki, parametry w normie.

    ON: 36 lat. Teratozoospermia - morfologia 3%. Wszystkie inne wyniki, parametry w normie.

    Styczeń 2021 - rozpoczęty szósty miesiąc starań.
  • zzstefania83 Autorytet
    Postów: 444 156

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja10 wrote:
    Ja liczę po owu. Ale nie wiem czy dobrze robie :) czyli jak owu miałam np miałam 24 grudnia to mój 13 dpo wypada 6 stycznia. Jak sama nazwa wskazuje „dzień po owulacji” ;)


    Właśnie tak patrzę jak ja to obliczyłam lool
    To mi wypada dziś 11dpo
    Czyli malutka szansa jest jeszcze 😀
    Ale nie będę się smucić jak znów nic z tego będziemy dalej się wspierać i testować następny cykl
    Dziwne mam że jakoś mokre mam te dni przed okresem co idę do toalety to biało dużo śluzu 🙄
    Testowałam dziś biel ale dopiero patrzyłam że test ma 25 ml więc muszę iść kupić te wczesne testy bo mi się skończyły haha zostaną na następny cykl jak się nie uda
    Coraz mniej nadziei mam😔
    Tak pragnę z moim dziecka
    Dlaczego tak ciężko w tych czasach zajść w ciążę 😭😭

  • Alicja10 Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zzstefania83 wrote:
    Właśnie tak patrzę jak ja to obliczyłam lool
    To mi wypada dziś 11dpo
    Czyli malutka szansa jest jeszcze 😀
    Ale nie będę się smucić jak znów nic z tego będziemy dalej się wspierać i testować następny cykl
    Dziwne mam że jakoś mokre mam te dni przed okresem co idę do toalety to biało dużo śluzu 🙄
    Testowałam dziś biel ale dopiero patrzyłam że test ma 25 ml więc muszę iść kupić te wczesne testy bo mi się skończyły haha zostaną na następny cykl jak się nie uda
    Coraz mniej nadziei mam😔
    Tak pragnę z moim dziecka
    Dlaczego tak ciężko w tych czasach zajść w ciążę 😭😭

    No to jak testujesz 11 dpo z czułością testu 25 to naprawdę jeszcze dużaaaa szansa :) nie ma co się stresować białym testem w tej sytuacji bo wszystko się jeszcze może wydarzyć :)

    ONA: 29 lat. Wiecznie na diecie, BMI 27. Wszystkie inne wyniki, parametry w normie.

    ON: 36 lat. Teratozoospermia - morfologia 3%. Wszystkie inne wyniki, parametry w normie.

    Styczeń 2021 - rozpoczęty szósty miesiąc starań.
  • kamila0530 Ekspertka
    Postów: 213 120

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy jeśli test ciążowy 10 dni po potwierdzonej monitoringiem owulacji jest negatywny to już nie ma szans na ciąże w tym cyklu? Test czułość 10 nordtest

  • zzstefania83 Autorytet
    Postów: 444 156

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamila0530 wrote:
    Hej, czy jeśli test ciążowy 10 dni po potwierdzonej monitoringiem owulacji jest negatywny to już nie ma szans na ciąże w tym cyklu? Test czułość 10 nordtest


    Oczywiście że, jest szansa 😀 ja mam 11 dpo jutro testuje kupiłam też 10 ml bo testowałam 25ml.

  • Agnieszka_s Autorytet
    Postów: 1139 337

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pozytywny miałam 12dpo, ale byla tak widoczna kreska , ze pewnie 2 dni predziej tez by coś było widać. Owulacja stymulowana wiec nie ma możliwość o przesunięciu.
    P.s w każdym miesiącu miałam objawy ciąży 🙉🙃, a w miesiącu w którym zaszłam brak

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2021, 17:00

  • Alicja10 Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamila0530 wrote:
    Hej, czy jeśli test ciążowy 10 dni po potwierdzonej monitoringiem owulacji jest negatywny to już nie ma szans na ciąże w tym cyklu? Test czułość 10 nordtest

    10 dpo mogło nawet nie dojść do zagnieżdżenia :) możliwe wszystko!!! :)

    ONA: 29 lat. Wiecznie na diecie, BMI 27. Wszystkie inne wyniki, parametry w normie.

    ON: 36 lat. Teratozoospermia - morfologia 3%. Wszystkie inne wyniki, parametry w normie.

    Styczeń 2021 - rozpoczęty szósty miesiąc starań.
  • zzstefania83 Autorytet
    Postów: 444 156

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakich testów używacie tych tańszych? Czy to nie ma znaczenia?

  • zzstefania83 Autorytet
    Postów: 444 156

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak pytanie jeszcze kobitki czy szyjka macicy powinna być wysoko i rozpulchniona przed okresem? Badalyscie sobie może któraś?

  • zzstefania83 Autorytet
    Postów: 444 156

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    12dpo biel 😭😭 chyba nic z tego raczej nikłe szanse prawy jajnik boli ale chyba na @. Nie wiem o co chodzi.

‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ