X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?
Odpowiedz

Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?

Oceń ten wątek:
  • Malina1985 Przyjaciółka
    Postów: 246 40

    Wysłany: 11 grudnia 2021, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanilliowaczekolada wrote:
    Hej dziewczyny, jestem tu nowa 👋🏼

    U mnie 8,10,11 dpo biało. Ale dziś czyli 12 dpo powinna przyjść @, brzuch pobolewa mnie od 2 dni, ale jakby się nie zbierało, żeby coś miało przyjść. 🤔

    Wiadomo, ze nadzieja umiera ostatnia, ale może faktycznie coś jest na rzeczy i jeszcze będzie pozytyw 🤗

    Słyszałam o przypadkach gdzie dopiero 15/16 dpo wychodził pozytywny, a wcześniej nawet cienia

    No 8-10 to raczej nawet wiekszosc lekarzy nie zaleca tak wczesniej. Ja mialam blada kreske z porannego moczu bodajze 12 dni po owulacji.

    Vanilliowaczekolada lubi tę wiadomość

  • Dusiaa Przyjaciółka
    Postów: 69 34

    Wysłany: 30 grudnia 2021, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Mam pytanie o testy. Zrobiłam dzisiaj w południe, niestety nie z porannego moczu i na pięciu (na pięć) pojawiła się druga kreska. Mój ginekolog może mnie przyjąć dopiero 14 stycznia, więc skorzystałam z teleporady. Lekarz na mnie nakrzyczał i stwierdził, że ciąża to nie choroba, a pozytywne testy wcale nie świadczą o ciąży i że testować to powinnam dopiero z dwa tygodnie po przewidywanej miesiączce. Dzisiaj 28 dc. Testowałam, bo jutro sylwester i nie wiedziałam, czy mogę się napić, czy lepiej się wstrzymać. Czy któraś z Was miała fałszywie pozytywny test?

    oar83e3k4353pnfm.png
  • Karo Lina Ekspertka
    Postów: 289 52

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a co myślicie o testach strumieniowych testeo z allegro? Używała któraś? Mi pokazał się cień cienia cienia, dopiero po 15 minutach jak test wysechł. I zastanawiam się czy te testy już tak mają?

  • Eedzia11 Autorytet
    Postów: 351 129

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo Lina wrote:
    Dziewczyny a co myślicie o testach strumieniowych testeo z allegro? Używała któraś? Mi pokazał się cień cienia cienia, dopiero po 15 minutach jak test wysechł. I zastanawiam się czy te testy już tak mają?
    Ja je mam (te z różową zatyczką). Mają dużo pozytywnych opinii w stosowaniu, mnóstwo zdjęć widziałam porównawcxych w ocenach na allegro. Niektóre laski pokazują zdjęcia np 3 różnych testów i testeo dominuje mocnym kolorem pasków oraz podobno realną czułością. Instrukcja chyba mówi o 4-5 min do odczytu ( nie pamiętam ), więc to co się dzieje później powtórz dla pewności i tyle

    3jgxgzu39cero8h3.png

    _____________________________
    01.02 beta 24,53 💛 progesteron 24,58 (3 tygodnie i 5 dni)
    11.02 beta 2403,0 (5 tydzień i 1 dzień)
    17.02 beta 11870,0
    18.02 CRL 3,7 mm mamy serduszko ❤
    23.02 CRL 6,2mm
    ❤❤❤ 11.10.2022 urodził się Synuś ❤❤❤
  • Karo Lina Ekspertka
    Postów: 289 52

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Edzia, to właśnie o te mi chodzi z różową zatyczką. Chyba rzeczywiście będę musiała powtórzyć test za kilka dni, u mnie dopiero 8dzien po owulacji, więc możliwe że jest za wcześnie i test po prostu się odbarwił przez wyschnięcie stąd pewnie ten drugi cień.

  • Monia01 Autorytet
    Postów: 308 110

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie test 10 z facellle wyszedł 11 dpo, z drugiego moczu 20 pink wyszedł cień cienia. Na drugi dzień powtórzyłam pink 10 też wyszedł ale pink generalnie się słabo wybarwia więc ta kreska była trochę bledsza niż z facelle dzień wcześniej.

    Polecam ogólnie test facelle strumieniowy, super się wybarwia i jest mega czuły :)

    oar8csqvq46rabam.png
  • Karo Lina Ekspertka
    Postów: 289 52

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia01 wrote:
    U mnie test 10 z facellle wyszedł 11 dpo, z drugiego moczu 20 pink wyszedł cień cienia. Na drugi dzień powtórzyłam pink 10 też wyszedł ale pink generalnie się słabo wybarwia więc ta kreska była trochę bledsza niż z facelle dzień wcześniej.

    Polecam ogólnie test facelle strumieniowy, super się wybarwia i jest mega czuły :)
    Słyszałam o tych testach, że bardzo dobrze się wybarwiają i nie pokazują żadnych fałszywych cieni 🙂 a czy testowałaś wcześniej może, np 10dpo i wyszedł całkowicie negatywny czy dopiero pierwszy raz 11dpo?

  • Monia01 Autorytet
    Postów: 308 110

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo Lina wrote:
    Słyszałam o tych testach, że bardzo dobrze się wybarwiają i nie pokazują żadnych fałszywych cieni 🙂 a czy testowałaś wcześniej może, np 10dpo i wyszedł całkowicie negatywny czy dopiero pierwszy raz 11dpo?

    Testowałam dwa dni przed czyli 9dpo, użyłam pink, wyszedł mi negatywny, chociaż jak się przyjrzałam po wyciągnięciu go ze smietnika w dniu kiedy wyszedł mi pozytyw to był cień cienia cienia 😂. Ale pink ma to do siebie, że się słabo wybarwia, bo zrobiłam 12 dpo 10 pink i wyszła cieniutka kreska. Dołączę zaraz fotki jak to wyglądało :)

    oar8csqvq46rabam.png
  • Monia01 Autorytet
    Postów: 308 110

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/ef663b0dd8b17.jpg.html

    1 to 10 facelle (11dpo)
    2 to 10 pink (12 dpo)
    3 to 10 check test (chybabo nie pamiętam nazwy 😂😂) (12 dpo)

    Zrobiłam też dwa dni później test 20 pink płytkowy to wyszła kreska ale bledsza niż te 10 :)

    Zapomniałam dodać, że pierwszy test wyszedł mi 4 dni przed spodziewana miesiączka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2022, 21:14

    oar8csqvq46rabam.png
  • Angelaaaaa Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 5 stycznia 2022, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Po ostatnim porodzie mam nieregularne okresy 24-30 . W dniach płodnych kochałam się z mężem bez zabezpieczenia i 4 dni później miałam mieć owulację ale przesunęła się o 1 dzień bo bolały mnie jajniki i podbrzusze . Od ok ponad tygodnia strasznie bolą mnie piersi i czuję że mam ciężkie . Jestem 14 dni po owulacji robiłam dzisiaj wczoraj i przedwczoraj test i wszystkie negatywne . Dzisiaj dodatkowo poszłam na USG bo musiałam zaległe skierowanie wykorzystać i doktor stwierdziła że z endometrium wszytko ok i nie ma ciąży . Czy jest szansa że jednak mogłam zajść w ciążę ?? Ktoś był w podobnej sytuacji .. nastawiłam się i przez te piersi myślałam że to może ciąża.

  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 5 stycznia 2022, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaaa wrote:
    Hej. Po ostatnim porodzie mam nieregularne okresy 24-30 . W dniach płodnych kochałam się z mężem bez zabezpieczenia i 4 dni później miałam mieć owulację ale przesunęła się o 1 dzień bo bolały mnie jajniki i podbrzusze . Od ok ponad tygodnia strasznie bolą mnie piersi i czuję że mam ciężkie . Jestem 14 dni po owulacji robiłam dzisiaj wczoraj i przedwczoraj test i wszystkie negatywne . Dzisiaj dodatkowo poszłam na USG bo musiałam zaległe skierowanie wykorzystać i doktor stwierdziła że z endometrium wszytko ok i nie ma ciąży . Czy jest szansa że jednak mogłam zajść w ciążę ?? Ktoś był w podobnej sytuacji .. nastawiłam się i przez te piersi myślałam że to może ciąża.
    Poczekaj spokojnie, nie nakręcaj się. Na usg jest stanowczo za wcześnie. Możesz zrobić ewentualnie krew ale skoro testy negatywne to nie wiem czy jest sens wydawać kasę tak szybko. Może miesiączka po prostu się opóźni?

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Karo Lina Ekspertka
    Postów: 289 52

    Wysłany: 7 stycznia 2022, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia01 wrote:
    https://zapodaj.net/ef663b0dd8b17.jpg.html

    1 to 10 facelle (11dpo)
    2 to 10 pink (12 dpo)
    3 to 10 check test (chybabo nie pamiętam nazwy 😂😂) (12 dpo)

    Zrobiłam też dwa dni później test 20 pink płytkowy to wyszła kreska ale bledsza niż te 10 :)

    Zapomniałam dodać, że pierwszy test wyszedł mi 4 dni przed spodziewana miesiączka :)

    Monia, u Ciebie to porządne te krechy są na każdym z tych testów, to nawet z daleka widać 🙂 piękne!

  • Emsi :) Przyjaciółka
    Postów: 103 130

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny ;)
    Jestem na „swiezo” z testami facelle.
    7dpo bialo, 10dpo dlugo wyczekiwana rozowa kreska 🥰
    W glowie mam istne eldorado. Z jednej strony radosc, z drugiej strach. Za nami jedno poronienie w zeszlym roku. Oby nie bylo powtorki

    Tedka, Aypis, Felinka94, wewelina33 lubią tę wiadomość

    29.12.2020 👼💔

    8.01.2022 ⏸
    2.02.2022 mamy serduszko ❣️
    30.03.2022 nasz mały chłopczyk 💙

    Czekamy na Ciebie Stefanku 💕

    17.09.2022 nasz Promyczek juz z nami 💙
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2157 1347

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje i trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :) !

    Emsi :) lubi tę wiadomość

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję 🎊 zrób betę i progesteron :) powodzenia 🍀🍀

    Emsi :) lubi tę wiadomość

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Emsi :) Przyjaciółka
    Postów: 103 130

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje 🥰 niby nie chce sie nakrecac, ale wiadomo jak jest :)
    W przyszlym tyg badanka obowiazkowo 😃

    Dodam tylko, ze serio Ziola ojca Sroki nr 3 dzialaja 😃 udalo sie w pierwszym cyklu po piciu 🙂

    Tedka, Kluska95 lubią tę wiadomość

    29.12.2020 👼💔

    8.01.2022 ⏸
    2.02.2022 mamy serduszko ❣️
    30.03.2022 nasz mały chłopczyk 💙

    Czekamy na Ciebie Stefanku 💕

    17.09.2022 nasz Promyczek juz z nami 💙
  • Vanilliowaczekolada Autorytet
    Postów: 262 207

    Wysłany: 10 stycznia 2022, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emsi :) wrote:
    Dziekuje 🥰 niby nie chce sie nakrecac, ale wiadomo jak jest :)
    W przyszlym tyg badanka obowiazkowo 😃

    Dodam tylko, ze serio Ziola ojca Sroki nr 3 dzialaja 😃 udalo sie w pierwszym cyklu po piciu 🙂

    Dziewczyny, gdzie kupujecie te ziółka?
    Możecie podesłać zdjęcie albo link ?

    19.02 ⏸
    21.02 BetaHCG 63,2 💚
    23.02 BetaHCG 223 💚💚
    7+5 8,5 mm i bijące serduszko ❤️
    11+6 badania genetyczne ✅ chyba chłopiec 💙
    14+6 kilkanaście centymetrów zdrowego chłopaka! 💙
    18+6 Ok. 274 g 💙
    06.07 badania połówkowe ✊🏻

    Planowany termin: 03.11.2022 💚
  • Emsi :) Przyjaciółka
    Postów: 103 130

    Wysłany: 10 stycznia 2022, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanilliowaczekolada wrote:
    Dziewczyny, gdzie kupujecie te ziółka?
    Możecie podesłać zdjęcie albo link ?

    https://kameleonkulinarny.pl/
    Maja tez swoje produkty na allegro :)

    Vanilliowaczekolada lubi tę wiadomość

    29.12.2020 👼💔

    8.01.2022 ⏸
    2.02.2022 mamy serduszko ❣️
    30.03.2022 nasz mały chłopczyk 💙

    Czekamy na Ciebie Stefanku 💕

    17.09.2022 nasz Promyczek juz z nami 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2022, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3Bit wrote:
    Cześć dziewczyny.
    Próbowałam poszukać coś w takim temacie na forum, ale nie znalazłam nic konkretnego. Moje pytanie brzmi, ile dni po owulacji miałyście pozytywne testy? Ja jestem właśnie 16dpo, 2 dni spóźnienia okresu, test wyszedł teoretycznie negatywnie. Jak się mocno przyjrzę to widzę drugą baaardzo jasną i cienką kreseczkę, ale nie jestem pewna czy faktycznie jest, czy tylko mi się zdaje. Temperatura dziś 36,8. I zastanawiam się, czy jest możliwe żebym była w ciąży i żeby 2 dni po spodziewanym okresie był nadal negatywny test?

    Cześć 😉Ja miałam w pierwszej ciąży pozytywny test 3 dni przed okresem czyli w ok 10 dpo

  • annix93 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 10 stycznia 2022, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pozytywny w wydawało mi się 18 dpo, a tu dziś na USG nic 😒 Coś się poprzesuwało i moja gin oceniła na jakiś 4 tydzień...za 1,5 tyg mam przyjść znowu na USG. Tyyyle dni w niepewności 😐

‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ