X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?
Odpowiedz

Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?

Oceń ten wątek:
  • Olciax Autorytet
    Postów: 267 125

    Wysłany: 25 kwietnia 2022, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imbirowa wrote:
    Super cieszę się 😍
    Natomiast przyrost sprawdza się na samym początku ciąży. Potem to nie ma sensu bo beta zwalnia/nie rośnie itp. Najważniejsze są pierwsze tygodnie. I najlepiej z beta oznaczać choć raz progesteron.
    Powodzonka 😍

    Dziewczyny, zgodnie z Waszymi wskazówkami dzisiaj z rana poszłam i sprawdziłam - 395, więc przyrost w stosunku do 100 z piątku jest ok:)
    Bardziej mnie martwi progesteron, który też zbadałam i jest 29,90 - wydaje mi się za wysoki.

    Imbirowa lubi tę wiadomość

  • Saandra.jk Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 25 kwietnia 2022, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem tu nowa. Z mężem staramy się 2 dzidzie od stycznia, teraz pierwszy cykl z ovu. Dzisiaj 9dpo, nie wytrzymałam i zrobiłam domowy test z krwi. Słyszałam ze mogą dawać fałszywy wynik. Myślicie ze jutro beta ma sens? To będzie 10dpo.



    https://zapodaj.net/45487cfc1406d.jpg.html

  • Slowmotion Koleżanka
    Postów: 45 52

    Wysłany: 25 kwietnia 2022, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciax wrote:
    Dziewczyny, zgodnie z Waszymi wskazówkami dzisiaj z rana poszłam i sprawdziłam - 395, więc przyrost w stosunku do 100 z piątku jest ok:)
    Bardziej mnie martwi progesteron, który też zbadałam i jest 29,90 - wydaje mi się za wysoki.
    Nie ma czegoś takiego jak za wysoki progesteron w ciazy. Jest ok! Gratuluje i trzymam kciuki za dalszy etap! 🤞

    18.01.2021 cudowna 👶 18cs
    Luty 2022- Projekt rodzeństwo
    👩‍🦰 33
    👩‍🦲41
    Lipiec: ovitrelle + duphaston, progesteron 22,6 ❌
    Sierpień: badanie nasienia morfologia 2%❌ prędkość ❌ ruch postępowy ❌ żywotność ✅
    19.08.22
    10dpo ⏸
    11dpo beta 21
    13dpo beta 93
    15 dpo beta 336
    Kropeczek ❤
  • Slowmotion Koleżanka
    Postów: 45 52

    Wysłany: 25 kwietnia 2022, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saandra.jk wrote:
    Hej dziewczyny, jestem tu nowa. Z mężem staramy się 2 dzidzie od stycznia, teraz pierwszy cykl z ovu. Dzisiaj 9dpo, nie wytrzymałam i zrobiłam domowy test z krwi. Słyszałam ze mogą dawać fałszywy wynik. Myślicie ze jutro beta ma sens? To będzie 10dpo.



    https://zapodaj.net/45487cfc1406d.jpg.html
    9dpo to bardzo wcześnie. Możesz powtórzyć test jutro lub za 2 dni. Niektórym dziewczynom testy wychodzą przed spodziewana miesiaczka, a niektórym dopiero w dzień @ lub nawet po 🤷‍♀️
    Powodzenia!

    18.01.2021 cudowna 👶 18cs
    Luty 2022- Projekt rodzeństwo
    👩‍🦰 33
    👩‍🦲41
    Lipiec: ovitrelle + duphaston, progesteron 22,6 ❌
    Sierpień: badanie nasienia morfologia 2%❌ prędkość ❌ ruch postępowy ❌ żywotność ✅
    19.08.22
    10dpo ⏸
    11dpo beta 21
    13dpo beta 93
    15 dpo beta 336
    Kropeczek ❤
  • NoNa Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 26 kwietnia 2022, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewcznyny. Czytam, że tylu z was pierwsze pozytywne testy wychodziły już przy 10dpo, chociaż cieńka kreseczka i tracę nadzieję :(

    U mnie dzisiaj 10dpo, choć możliwe, że jednak 9dpo. Zrobiłam pierwszy test, do miesiączki jeszcze 4 dni i oczywiście negatywny. Nie było kompletnie niczego.

    Zastanawiam się czy jest sens robić test jutro czy dopiero za 2 dni.

    Objawów za bardzo nie mam ale czuję, że to może być to. Dziwne uczucie w brzuchu od kilku dni, trochę jakby motylki, trochę kłucie, sciąganie. Cały czas liczę na jakies objawy piersi czy krwawienie implementacyjne ale jak narazie nic z tego. Chociaż wiem, że implantacja może nastąpić nawet dopiero w 12dpo.

    Jak wytrwać w tych oczekiwaniach?

  • Imbirowa Autorytet
    Postów: 1324 984

    Wysłany: 26 kwietnia 2022, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NoNa wrote:
    Hej, dziewcznyny. Czytam, że tylu z was pierwsze pozytywne testy wychodziły już przy 10dpo, chociaż cieńka kreseczka i tracę nadzieję :(

    U mnie dzisiaj 10dpo, choć możliwe, że jednak 9dpo. Zrobiłam pierwszy test, do miesiączki jeszcze 4 dni i oczywiście negatywny. Nie było kompletnie niczego.

    Zastanawiam się czy jest sens robić test jutro czy dopiero za 2 dni.

    Objawów za bardzo nie mam ale czuję, że to może być to. Dziwne uczucie w brzuchu od kilku dni, trochę jakby motylki, trochę kłucie, sciąganie. Cały czas liczę na jakies objawy piersi czy krwawienie implementacyjne ale jak narazie nic z tego. Chociaż wiem, że implantacja może nastąpić nawet dopiero w 12dpo.

    Jak wytrwać w tych oczekiwaniach?
    Nie nakręcać się po prostu. Jak ma się udać to się uda. Jedne dziewczyny testują codziennie już od 9dpo a inne grzecznie czekają do 14 dpo. Tak jak ja.
    Nie widzę sensu wcześniejszego testowania bo potem są właśnie takie niewiadome. Wiec czekaj spokojnie do terminu 2 tyg po owu. Wynik będzie wtedy pewny.

    NoNa lubi tę wiadomość

    2017.05 - rozpoczęcie starań
    2019.05 - HSG ✅
    2019.06 - 👼🏻
    2019.10 - IUI ✅
    2020.06 - 👶🏼
    2021.11 - 2022.01 - 3 IUI ❌
    2022.04 - HSG ✅
    2022.05 - 4 IUI ❌
    2022.06 - ❓
    👩🏻
    📍 PCOS - brak owulacji, AMH 6 - Aromek + Menopur + Eutrig/Gonapeptyl daily 💉💊
    📍 Hashimoto, niedoczynność - Letrox 125 💊
    📍 PAI- 1 homo - Acard 150 💊 Heparyna ⏸💉
    📍 Anemia
    👨🏼
    📍 Hormony ✅
    📍 Morfologia 2-3% , leukocytospermia, złe upłynnienie - Clo 💊 TenFertilOn 💊
  • Arjada Ekspertka
    Postów: 163 114

    Wysłany: 27 kwietnia 2022, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, wróciłam tu po latach bo od jakiegoś czasu usilnie staramy się o drugie. Spotkało mnie dotąd niespotykane 😅 zrobiłam wczoraj popołudniu test i wyszedł pozytywny i to nie cień tylko druga kreska słaba bash ale jednak różowa. Zrobiłam rano dziś dwa testy różne i oba negaty. Wiadomo jeszcze wczesnie, szkoda mi lecieć na bete, ciekawi mnie czy spotkałyście się z taką sytuacją. Przy biochemie beta mi się długo utrzymywała na takim poziomie ze testy wychodziły pozytywne. Przerobiłam w swoim życiu od groma testów ale nigdy nie miałam fałszywie pozytywnego.

  • Slowmotion Koleżanka
    Postów: 45 52

    Wysłany: 27 kwietnia 2022, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arjada wrote:
    Cześć, wróciłam tu po latach bo od jakiegoś czasu usilnie staramy się o drugie. Spotkało mnie dotąd niespotykane 😅 zrobiłam wczoraj popołudniu test i wyszedł pozytywny i to nie cień tylko druga kreska słaba bash ale jednak różowa. Zrobiłam rano dziś dwa testy różne i oba negaty. Wiadomo jeszcze wczesnie, szkoda mi lecieć na bete, ciekawi mnie czy spotkałyście się z taką sytuacją. Przy biochemie beta mi się długo utrzymywała na takim poziomie ze testy wychodziły pozytywne. Przerobiłam w swoim życiu od groma testów ale nigdy nie miałam fałszywie pozytywnego.
    Ile dni masz do okresu?
    Niestety testy ciążowe mogą oszukać i ja sama jestem ofiarą pozytywnego testu, który wyszedł mi w lutym.
    Mysle, ze beta w tej sytuacji będzie najwiarygodniejsza. Ewentualnie poczekaj do spodziewanej miesiaczki

    18.01.2021 cudowna 👶 18cs
    Luty 2022- Projekt rodzeństwo
    👩‍🦰 33
    👩‍🦲41
    Lipiec: ovitrelle + duphaston, progesteron 22,6 ❌
    Sierpień: badanie nasienia morfologia 2%❌ prędkość ❌ ruch postępowy ❌ żywotność ✅
    19.08.22
    10dpo ⏸
    11dpo beta 21
    13dpo beta 93
    15 dpo beta 336
    Kropeczek ❤
  • Arjada Ekspertka
    Postów: 163 114

    Wysłany: 27 kwietnia 2022, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z Beta na pewno poczekam do okresu. 3 dni jakoś. Chociaz ostatnie dwa cykle przez chorowanie to mialam takie że ciężko cokolwiek wywnioskować. Pytam bo przez te lata właśnie nigdy mi się pozytywny nie trafil bez powodu.

    Slowmotion lubi tę wiadomość

  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3540 1788

    Wysłany: 30 kwietnia 2022, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziś mam 22 dzień cyklu, na papierze dziś lekko różowo bez skrzepów. Miesiączką powinna być gdzieś za tydzień. Czy to moze byćniedomaga lutealna czy implantacja?
    Jak sądzicie? Wczoraj mnie pobolewa jajnik i podbrzusze. Owulacja potwierdzona na usg

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
  • Ivanka93 Autorytet
    Postów: 5161 4765

    Wysłany: 30 kwietnia 2022, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Dziewczyny dziś mam 22 dzień cyklu, na papierze dziś lekko różowo bez skrzepów. Miesiączką powinna być gdzieś za tydzień. Czy to moze byćniedomaga lutealna czy implantacja?
    Jak sądzicie? Wczoraj mnie pobolewa jajnik i podbrzusze. Owulacja potwierdzona na usg

    Przy niedomodze plami się raczej na jasnobrązowo spróbuj za 2-3 dni test jeśli to implantacja to coś powinno już wyjść 😊

    🙋‍♀️31 & 🙋‍♂️33

    07.2020💔
    07.2021💔
    11.2021💔

    🩷 01.01.2023 🌈

    age.png
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3540 1788

    Wysłany: 30 kwietnia 2022, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ivanka93 wrote:
    Przy niedomodze plami się raczej na jasnobrązowo spróbuj za 2-3 dni test jeśli to implantacja to coś powinno już wyjść 😊


    Chyba ze to się @ przebija ale uważam że trochę za wcześnie

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
  • M88 Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 30 kwietnia 2022, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, staram się o 2 dzidzie po 5 latach... mam cykle 28 dniowe, owulacje miałam około 15 dni i od tego czasu praktycznie non stop temp. 37.5 i objawy typowo PMSowe. Zrobiłam dziś betę czyli 9 dni po stosunku/ owulacji, to jednocześnie 24dc. Beta wyszła negatywna, myślicie że coś jeszcze z tęgo będzie?

  • Imbirowa Autorytet
    Postów: 1324 984

    Wysłany: 1 maja 2022, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M88 wrote:
    Hej dziewczyny, staram się o 2 dzidzie po 5 latach... mam cykle 28 dniowe, owulacje miałam około 15 dni i od tego czasu praktycznie non stop temp. 37.5 i objawy typowo PMSowe. Zrobiłam dziś betę czyli 9 dni po stosunku/ owulacji, to jednocześnie 24dc. Beta wyszła negatywna, myślicie że coś jeszcze z tęgo będzie?
    Zrobiłaś ja dość szybko wiec teraz nic innego nie pozostaje jak tylko poczekać do 14dpo. Wtedy wynik będzie wiarygodny.

    2017.05 - rozpoczęcie starań
    2019.05 - HSG ✅
    2019.06 - 👼🏻
    2019.10 - IUI ✅
    2020.06 - 👶🏼
    2021.11 - 2022.01 - 3 IUI ❌
    2022.04 - HSG ✅
    2022.05 - 4 IUI ❌
    2022.06 - ❓
    👩🏻
    📍 PCOS - brak owulacji, AMH 6 - Aromek + Menopur + Eutrig/Gonapeptyl daily 💉💊
    📍 Hashimoto, niedoczynność - Letrox 125 💊
    📍 PAI- 1 homo - Acard 150 💊 Heparyna ⏸💉
    📍 Anemia
    👨🏼
    📍 Hormony ✅
    📍 Morfologia 2-3% , leukocytospermia, złe upłynnienie - Clo 💊 TenFertilOn 💊
  • Yass Koleżanka
    Postów: 51 1

    Wysłany: 2 maja 2022, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta, poradźcie co myśleć, pytam Was, bo jesteście doświadczone w tym wszystkim. Otóż, ja w odróżnieniu w ciąży nie chce być, ale jak zwykle mam obawy, że mogę. Dzisiaj mniej więcej powinnam dostać okres, nie mam bardzo regularnych, wahania do 30 iluś dni, więc jakbym dziś nie dostała, to bym się nie przejęła, ale... ZAWSZE kilka dni przed okresem mam pobolewania lekkie brzucha, czasem ból piersi, teraz nic totalnie, jak nigdy. Ostatni okres 2 kwietnia, stosunki były z prezerwatywą. Co może być ważne, brałam w tym cyklu antybiotyk przez tydzień na infekcję intymną. Temperatura w pochwie dwa dni temu z rana 37,2, dziś już było rano 36,6, wczoraj nie miałam jak zmierzyć. Nie mam śluzu za bardzo. Powiedzcie mi, mam się czym denerwować czy może to jakieś opóźnienie? Ktoś mnie uspokoi? Bo okropnie się stresuję :( Jak się nic nie zmieni w ciągu paru dni to polecę na Betę oczywiście.

  • Basia 1990 Przyjaciółka
    Postów: 104 26

    Wysłany: 2 maja 2022, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny okres mi sie spoznia drugi dzień. Zero bólu brzucha jak ro zwykle mi się zdarza przed spodziewana miesiączka. Dziś zrobiłam test rano negatywny. Myślicie ze coś noże z tego być jeszcze

  • Imbirowa Autorytet
    Postów: 1324 984

    Wysłany: 3 maja 2022, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zawsze beta ! Jeśli nie macie 100% pewności co do sytuacji bądź testy sikane są negatywne lepiej iść na betę. Bo nikt tu Wam nie odpowie czy coś może z tego być bez bety.

    Ania35, Slowmotion lubią tę wiadomość

    2017.05 - rozpoczęcie starań
    2019.05 - HSG ✅
    2019.06 - 👼🏻
    2019.10 - IUI ✅
    2020.06 - 👶🏼
    2021.11 - 2022.01 - 3 IUI ❌
    2022.04 - HSG ✅
    2022.05 - 4 IUI ❌
    2022.06 - ❓
    👩🏻
    📍 PCOS - brak owulacji, AMH 6 - Aromek + Menopur + Eutrig/Gonapeptyl daily 💉💊
    📍 Hashimoto, niedoczynność - Letrox 125 💊
    📍 PAI- 1 homo - Acard 150 💊 Heparyna ⏸💉
    📍 Anemia
    👨🏼
    📍 Hormony ✅
    📍 Morfologia 2-3% , leukocytospermia, złe upłynnienie - Clo 💊 TenFertilOn 💊
  • Asia28000 Przyjaciółka
    Postów: 107 120

    Wysłany: 5 maja 2022, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Na forum jestem nowa ale czytam wasze wpisy od stycznia :) wtedy tez rozpoczęłam starania o drugie dziecko. Pierwsze jakoś szybko poszło nie wiem czy nie miałam takiego parcia czy co…
    A wiec w pierwszym cyklu boochemiczna :(
    Kolejne dwa nic.
    Teraz 6 dni do 🙉 i czekam… myślałam ze się udało bo owulacja wg testów były grube krechy ale zrobiłam dziś test i poki co biel.
    Przy tej biochemicznej 6 dni przed miesiączka już miałam kreskę na teście… 😒

  • Arjada Ekspertka
    Postów: 163 114

    Wysłany: 6 maja 2022, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia28000 wrote:
    Hej dziewczyny. Na forum jestem nowa ale czytam wasze wpisy od stycznia :) wtedy tez rozpoczęłam starania o drugie dziecko. Pierwsze jakoś szybko poszło nie wiem czy nie miałam takiego parcia czy co…
    A wiec w pierwszym cyklu boochemiczna :(
    Kolejne dwa nic.
    Teraz 6 dni do 🙉 i czekam… myślałam ze się udało bo owulacja wg testów były grube krechy ale zrobiłam dziś test i poki co biel.
    Przy tej biochemicznej 6 dni przed miesiączka już miałam kreskę na teście… 😒



    6 dni to jeszcze sporo czasu. Samo zagnieżdżanie odbywa się między 6 a 12 dniem po ovu. Ovu od pozytywnego testu moze sie pojawić dopiero do 36 godzin mniej wiecej. Sama miałam etap testowania od 6 dpo ale ekonomicznie sie to nie opłaca 😅 także spokojnie poczekaj jeszcze kilka dni :) trzymam kciuki

  • Emsi :) Przyjaciółka
    Postów: 103 130

    Wysłany: 7 maja 2022, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arjada wrote:
    Cześć, wróciłam tu po latach bo od jakiegoś czasu usilnie staramy się o drugie. Spotkało mnie dotąd niespotykane 😅 zrobiłam wczoraj popołudniu test i wyszedł pozytywny i to nie cień tylko druga kreska słaba bash ale jednak różowa. Zrobiłam rano dziś dwa testy różne i oba negaty. Wiadomo jeszcze wczesnie, szkoda mi lecieć na bete, ciekawi mnie czy spotkałyście się z taką sytuacją. Przy biochemie beta mi się długo utrzymywała na takim poziomie ze testy wychodziły pozytywne. Przerobiłam w swoim życiu od groma testów ale nigdy nie miałam fałszywie pozytywnego.

    Mialam podobna sytuacje we wrzesniu. Jak sie potem okazalo, ciazy nie bylo a pojawil sie polip 🤷🏼‍♀️

    Arjada, Sheelie lubią tę wiadomość

    29.12.2020 👼💔

    8.01.2022 ⏸
    2.02.2022 mamy serduszko ❣️
    30.03.2022 nasz mały chłopczyk 💙

    Czekamy na Ciebie Stefanku 💕

    17.09.2022 nasz Promyczek juz z nami 💙
‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ