X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?
Odpowiedz

Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?

Oceń ten wątek:
  • kinia982 Przyjaciółka
    Postów: 80 103

    Wysłany: 5 marca, 05:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, choruje na endometriozę więc po rozmowach z ginekolog zdecydowaliśmy się na starania w dość młodym wieku. Aktualnie staramy się 3 cykl, dzisiaj 13 dpo i biel wizira... Jestem załamana tym wszystkim, koleżanki zaliczają "wpadki", a my staramy się i jest klapa... 3 dni temu popłakałam się jak bóbr, jestem strasznie niecierpliwa więc te już 3 miesiące dały mi w kość. Za dwa dni ma przyjść @, w ostatnim cyklu spóźniła się tydzień i nici. Zaczynam sobie wkręcać, że już nigdy się nie uda 😅

    Endometrioza, PCOS

    23.04.24 cień cienia ⏸️ 10 dpo
    24.04.24 beta 20.40 mlU/ml 🥺❤️
    26.04.24 beta 84.90 mlU/ml 🥳
    09.05.24 beta 13354 mlU/ml 🫶🏻
    preg.png
  • Pimpi Przyjaciółka
    Postów: 111 41

    Wysłany: 5 marca, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinia982 wrote:
    Cześć dziewczyny, choruje na endometriozę więc po rozmowach z ginekolog zdecydowaliśmy się na starania w dość młodym wieku. Aktualnie staramy się 3 cykl, dzisiaj 13 dpo i biel wizira... Jestem załamana tym wszystkim, koleżanki zaliczają "wpadki", a my staramy się i jest klapa... 3 dni temu popłakałam się jak bóbr, jestem strasznie niecierpliwa więc te już 3 miesiące dały mi w kość. Za dwa dni ma przyjść @, w ostatnim cyklu spóźniła się tydzień i nici. Zaczynam sobie wkręcać, że już nigdy się nie uda 😅

    Stosujesz testy owulacyjne? Mierzysz temperaturę w pochwie? Skąd wiesz, ze mialas owulację.
    Ja na swoim przykladzie powiem, ze kilka cykli przed staraniem robiłam testy owulacyjne, które wychodzily mi pozytywne w poznym dniu cyklu, w cyklu ktorym sie staralismy owulacja wyznaczona testami i temperatura przyszla szybciej i wtedy zaszlismy czyli za pierwszym razem, 9dpo miałam juz pierwsze pozytywne testy ciazowe.

    👩🏻 32 👦🏽34

    Styczeń 2024- starania o pierwsze dziecko ❤️‍🔥
    20.02.2024- ⏸️ 🥰
    11.03.2024- mamy ❤️
  • kinia982 Przyjaciółka
    Postów: 80 103

    Wysłany: 5 marca, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pimpi wrote:
    Stosujesz testy owulacyjne? Mierzysz temperaturę w pochwie? Skąd wiesz, ze mialas owulację.
    Ja na swoim przykladzie powiem, ze kilka cykli przed staraniem robiłam testy owulacyjne, które wychodzily mi pozytywne w poznym dniu cyklu, w cyklu ktorym sie staralismy owulacja wyznaczona testami i temperatura przyszla szybciej i wtedy zaszlismy czyli za pierwszym razem, 9dpo miałam juz pierwsze pozytywne testy ciazowe.

    Owu wiem kiedy mam przez endo, dostaje silnego kucia w jajniku, to akurat potwierdzona sytuacja u gine. Raz na zwolnienie szlam, taki bol dostalam - u ginekologa potwierdzenie na USG. Wiec gdy tylko ten bol nadchodzi w polowie cyklu to już wiem, że to to 🥲

    Endometrioza, PCOS

    23.04.24 cień cienia ⏸️ 10 dpo
    24.04.24 beta 20.40 mlU/ml 🥺❤️
    26.04.24 beta 84.90 mlU/ml 🥳
    09.05.24 beta 13354 mlU/ml 🫶🏻
    preg.png
  • Anna_bella Autorytet
    Postów: 462 578

    Wysłany: 5 marca, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 cykle to naprawdę jeszcze nic. Norma jest do roku starań, także spokojnie róbcie swoje, wspomagaj się suplementami , sprawdź sobie hormony i tsh jeśli tego jeszcze nie sprawdziłaś . Powodzenia 😊

    Nadzieja99 lubi tę wiadomość

    🙋🏽‍♀️91 💁🏻‍♂️88
    💪🏻 starania od 09.2022r.
    🦋 Hashimoto
    🧬 KIR AA

    14.02.2024 ⏸️ naturalny cud 🥰
    5.03.2024 4 mm i serduszko ❤️
    16.04.2024 1 USG prenatalne ❣️

    Nifty - zdrowa dziewczynka 🩷

    euthyrox, encorton, acard, accofil, utrogestan.

    preg.png
  • Nadzieja99 Przyjaciółka
    Postów: 128 28

    Wysłany: 5 marca, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    Nadzieja99 teraz bardziej obserwujesz swój organizm i dostrzegasz wszystko :) myśle, ze nic złego się nie dzieje, a może akurat coś pozytywnego! :)
    Oby już nie możemy się doczekać żeby w końcu zobaczyć upragnione dwie kreski 🙂🙂

    Starania od 01.2023, stymulacja pełna od 02.2024
    Ona👰🏻‍♀️24l.
    PCOS
    Za niski progesteron
    Clarzole 2-5 dc
    Ovestin 5-10dc
    Ovitrelle
    Duphaston 16-25 dc X2
    AMH 20.03
    HSG oba jajowody drożne
    Zmiana leczenia
    Puregon 37,5 mg przez 7 dni
    Zivafert
    Cyclogest 400 mg przez 10 dni,
    Progesterone Besins100mg przez 10 dni
    W oczekiwaniu na pozytywne wiadomości z silną wiarą i nadzieją <3
    On🤵🏽‍♂️24l.
    Badania nasienia w porządku
    "Wiara i nadzieja umierają ostatnie"
  • Kinga83 Debiutantka
    Postów: 11 25

    Wysłany: 5 marca, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cierpliwości! Choć wiem, że jest trudno ❤️

    W moim przypadku za nami 6 cykli starań (7 lat temu, przed pierwszą ciążą tak samo) i 4 dni temu, czyli 9dpo całkiem porządny cień :) Z dnia na dzień ciemnieje.

    Jutro badanie krwi, więc jeszcze cicha ta radość, ale trzeba zawsze wierzyć, że będzie dobrze :)

    Nowa2024, Pimpi, Nadzieja99, aambrozjaa93 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • xxpaulaa92xx Debiutantka
    Postów: 10 6

    Wysłany: 5 marca, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzisiaj 9 dpo i kolejny negatyw 😓 zaczynam się łudzić że się udało w tym cyklu, kolejne załamanie 😟

    Nadzieja99 lubi tę wiadomość

    xxpaulaa92xx
  • Nadzieja99 Przyjaciółka
    Postów: 128 28

    Wysłany: 5 marca, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xxpaulaa92xx wrote:
    Dziewczyny dzisiaj 9 dpo i kolejny negatyw 😓 zaczynam się łudzić że się udało w tym cyklu, kolejne załamanie 😟
    Nie martw się to jeden cykl bliżej do bobasa, możesz jeszcze zrobić betę z krwi dla pewności bo może te domowe nie wyłapują, chociaż po takim czasie raczej powinny być.

    Starania od 01.2023, stymulacja pełna od 02.2024
    Ona👰🏻‍♀️24l.
    PCOS
    Za niski progesteron
    Clarzole 2-5 dc
    Ovestin 5-10dc
    Ovitrelle
    Duphaston 16-25 dc X2
    AMH 20.03
    HSG oba jajowody drożne
    Zmiana leczenia
    Puregon 37,5 mg przez 7 dni
    Zivafert
    Cyclogest 400 mg przez 10 dni,
    Progesterone Besins100mg przez 10 dni
    W oczekiwaniu na pozytywne wiadomości z silną wiarą i nadzieją <3
    On🤵🏽‍♂️24l.
    Badania nasienia w porządku
    "Wiara i nadzieja umierają ostatnie"
  • xxpaulaa92xx Debiutantka
    Postów: 10 6

    Wysłany: 5 marca, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja99 wrote:
    Nie martw się to jeden cykl bliżej do bobasa, możesz jeszcze zrobić betę z krwi dla pewności bo może te domowe nie wyłapują, chociaż po takim czasie raczej powinny być.
    No niestety, teraz już czekam na spokojnie na @, powinna być za 5 dni i zobaczymy.

    xxpaulaa92xx
  • Nadzieja99 Przyjaciółka
    Postów: 128 28

    Wysłany: 5 marca, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xxpaulaa92xx wrote:
    No niestety, teraz już czekam na spokojnie na @, powinna być za 5 dni i zobaczymy.
    Moim zdaniem zdecydowanie za wcześnie na test powinnaś poczekać jeszcze trochę i zrobić go w dniu spodziewanej miesiączki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca, 19:27

    Starania od 01.2023, stymulacja pełna od 02.2024
    Ona👰🏻‍♀️24l.
    PCOS
    Za niski progesteron
    Clarzole 2-5 dc
    Ovestin 5-10dc
    Ovitrelle
    Duphaston 16-25 dc X2
    AMH 20.03
    HSG oba jajowody drożne
    Zmiana leczenia
    Puregon 37,5 mg przez 7 dni
    Zivafert
    Cyclogest 400 mg przez 10 dni,
    Progesterone Besins100mg przez 10 dni
    W oczekiwaniu na pozytywne wiadomości z silną wiarą i nadzieją <3
    On🤵🏽‍♂️24l.
    Badania nasienia w porządku
    "Wiara i nadzieja umierają ostatnie"
  • Marta.R. Autorytet
    Postów: 545 437

    Wysłany: 5 marca, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xxpaulaa92xx wrote:
    Dziewczyny dzisiaj 9 dpo i kolejny negatyw 😓 zaczynam się łudzić że się udało w tym cyklu, kolejne załamanie 😟
    Bez przesady mało komu cokolwiek wychodzi w 9dpo 🤦 i to kolejny negatyw, to testujesz już od współżycia? Nie bez powodu producent testów podaje by robić je w dniu spodziewanej miesiączki nawet te ultra czule niby.

    Nadzieja99 lubi tę wiadomość

    🧑 1985 🧒 1980
    Czerwiec 2022 piękny chłopiec, 10 apgar
    Marzec 2023 🫄
    Kwiecień 2023 💔
    15.02 6.5mm dziecka 😍 bije serduszko
    21.02 8.2mm bije ❤️
    05.03 28.2mm bije ❤️ rusza głową i rączkami 😍
    26.03 badanie prenatalne, dzidzia zdrowa, 5.8cm, mamy chłopczyka 🙂 niskie ryzyka 💪
    17.04 poczułam pierwszy raz twoje ruchy ❤️
    preg.png
  • xxpaulaa92xx Debiutantka
    Postów: 10 6

    Wysłany: 5 marca, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja99 wrote:
    To jeszcze teoretycznie Ci się nie spóźnia? Może za wcześnie na test
    Zobaczymy teraz poczekam dwa dni i może coś pokaże, wiem ze od 8/9 dnia po owulacji to jeszcze wcześnie ale 5 cykli bardzo męczących i ciągle porażki to nie dziwicię się dziewczyny że nie mogę się doczekać tych II kresek🤗

    xxpaulaa92xx
  • xxpaulaa92xx Debiutantka
    Postów: 10 6

    Wysłany: 5 marca, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta.R. wrote:
    Bez przesady mało komu cokolwiek wychodzi w 9dpo 🤦 i to kolejny negatyw, to testujesz już od współżycia? Nie bez powodu producent testów podaje by robić je w dniu spodziewanej miesiączki nawet te ultra czule niby.
    Testy zrobiłam wczoraj i dzisiaj czyli 8 i 9 dzień po owulacji tak zalecił mój gin a jeżeli wyjdą negatywne to mam zaczekać dwa dni i powtórzyć 🤷 cały czas sie łudzę że może jednak cos. Zobaczmy

    xxpaulaa92xx
  • Kinga83 Debiutantka
    Postów: 11 25

    Wysłany: 5 marca, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    9dpo to wcześnie. To nie reguła, że tego dnia już musi być coś widać, bo jak nie to cykl na straty.
    Niektóre testy też są słabe - napisane, że czuły (10), a nie pokazuje nic. Miałam tak z jednym, gdzie inny już był naprawdę ciemny.
    A nawet jeśli to jeszcze nie ten cykl to trzeba odetchnąć i próbować. Jestem swietnym przykładem, że jak się da głowie odpocząć to pomaga. Już dwukrotnie się sprawdziło!

    preg.png
  • Marta.R. Autorytet
    Postów: 545 437

    Wysłany: 5 marca, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z kinga83, 9dpo to mega wcześnie, mi pinki ultra czule biel zupełna wychodziły a inne pokazały kreski, 8dpo to w ogóle po rzesada by testować 🤷 mam nadzieję Paula że będą te 2 kreski, dawaj znac

    xxpaulaa92xx, Kinga83 lubią tę wiadomość

    🧑 1985 🧒 1980
    Czerwiec 2022 piękny chłopiec, 10 apgar
    Marzec 2023 🫄
    Kwiecień 2023 💔
    15.02 6.5mm dziecka 😍 bije serduszko
    21.02 8.2mm bije ❤️
    05.03 28.2mm bije ❤️ rusza głową i rączkami 😍
    26.03 badanie prenatalne, dzidzia zdrowa, 5.8cm, mamy chłopczyka 🙂 niskie ryzyka 💪
    17.04 poczułam pierwszy raz twoje ruchy ❤️
    preg.png
  • xxpaulaa92xx Debiutantka
    Postów: 10 6

    Wysłany: 5 marca, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny pewnie że będę dawać znać jak coś 💪 ogólnie dziwnie się czuję oprócz bolących piersi nie mam żadnych objawów PMS a zawsze miałam mega mocne i to mnie zaczęło zastanawiać, zobaczymy za 2 dni, trzymajcie dziewczyny kciuki.

    Nadzieja99, Kinga83 lubią tę wiadomość

    xxpaulaa92xx
  • Marta.R. Autorytet
    Postów: 545 437

    Wysłany: 5 marca, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinia982 wrote:
    Cześć dziewczyny, choruje na endometriozę więc po rozmowach z ginekolog zdecydowaliśmy się na starania w dość młodym wieku. Aktualnie staramy się 3 cykl, dzisiaj 13 dpo i biel wizira... Jestem załamana tym wszystkim, koleżanki zaliczają "wpadki", a my staramy się i jest klapa... 3 dni temu popłakałam się jak bóbr, jestem strasznie niecierpliwa więc te już 3 miesiące dały mi w kość. Za dwa dni ma przyjść @, w ostatnim cyklu spóźniła się tydzień i nici. Zaczynam sobie wkręcać, że już nigdy się nie uda 😅
    Nie wiem ile masz lat, ile cyklów się staracie ale polecam specjalistów od niepłodności żeby działać czym prędzej, a może akurat się uda w między czasie, powodzenia

    🧑 1985 🧒 1980
    Czerwiec 2022 piękny chłopiec, 10 apgar
    Marzec 2023 🫄
    Kwiecień 2023 💔
    15.02 6.5mm dziecka 😍 bije serduszko
    21.02 8.2mm bije ❤️
    05.03 28.2mm bije ❤️ rusza głową i rączkami 😍
    26.03 badanie prenatalne, dzidzia zdrowa, 5.8cm, mamy chłopczyka 🙂 niskie ryzyka 💪
    17.04 poczułam pierwszy raz twoje ruchy ❤️
    preg.png
  • Nadzieja99 Przyjaciółka
    Postów: 128 28

    Wysłany: 5 marca, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xxpaulaa92xx wrote:
    Zobaczymy teraz poczekam dwa dni i może coś pokaże, wiem ze od 8/9 dnia po owulacji to jeszcze wcześnie ale 5 cykli bardzo męczących i ciągle porażki to nie dziwicię się dziewczyny że nie mogę się doczekać tych II kresek🤗
    Kochana ja rozumiem staram się ponad półtorej roku, ale trzeba odczekać 10 dni, wcześniej raczej nie wykryje. Zrób jeszcze raz za kilka dni, trzymam w kciuki 🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca, 20:09

    Marta.R., xxpaulaa92xx lubią tę wiadomość

    Starania od 01.2023, stymulacja pełna od 02.2024
    Ona👰🏻‍♀️24l.
    PCOS
    Za niski progesteron
    Clarzole 2-5 dc
    Ovestin 5-10dc
    Ovitrelle
    Duphaston 16-25 dc X2
    AMH 20.03
    HSG oba jajowody drożne
    Zmiana leczenia
    Puregon 37,5 mg przez 7 dni
    Zivafert
    Cyclogest 400 mg przez 10 dni,
    Progesterone Besins100mg przez 10 dni
    W oczekiwaniu na pozytywne wiadomości z silną wiarą i nadzieją <3
    On🤵🏽‍♂️24l.
    Badania nasienia w porządku
    "Wiara i nadzieja umierają ostatnie"
  • Nowa2024 Ekspertka
    Postów: 160 143

    Wysłany: 6 marca, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już też odliczam do testowania, dzisiaj 8dpo :) chciałabym zrobić pierwszy test w sobotę ale nie wiem czy to nie za wcześnie?

  • Maja1717 Znajoma
    Postów: 25 4

    Wysłany: 7 marca, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, w 8 dc byłam u gineksa na kontroli po histeroskopii (histero 18.12 ale na wynik długo czekałam) lekarz nie widział pęcherzyków na USG i zadecydował, że od kolejnego cyklu stymulacja Aromkiem, ale powiedział że może urosną i a nóż widelec zajdę w ciążę. W tym cyklu nie czułam wg owulacji, jedynie widoczny śluz płodny. Nie spinaliśmy się wg z mężem w tym cyklu, ale w te dni dwa razy stosunek był. Ogólnie to trochę teraz odpuściłam, ale zastanowiło mnie, że Aplikacja ovu po wpisywaniu objawow zmieniła owulację z 23 lutego na 26 luty. A Od 1 marca moje piersi zaczely rosnąć, być ciężkie, nawet żyły są widoczne, kilka dni temu miałam jeszcze uczucie pulsowania jakby w jajniku.. Zrobiłam rano test facelle, ale wynik negatywny. Mam straszą ochotę na seks, ale też boli mnie brzuch jak na okres. Czy może zrobiłam test za szybko? Aktualnie 28dc według aplikacji 10dpo.. Cykle mam 28-31. A teraz aplikacja pokazuje ze okres będzie 33dc czyli za 5dni.. Nie wiem co myśleć :(
    Staramy się już 1,5 roku i pierwszy raz mam jakieś objawy, a szczególnie te piersi które nigdy nie bolą..

‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ