X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?
Odpowiedz

Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?

Oceń ten wątek:
  • xxpaulaa92xx Debiutantka
    Postów: 10 6

    Wysłany: 8 marca, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczyny dzisiaj powtórzyłam kolejny test 12 dpo i niestety negatywny, nawet cień cienia nie było 😓 teraz już czekam na @ powinna być jutro lub maksymalnie w niedzielę zobaczymy. Kolejny cykl zakończony i od nowego zaczynamy starania chociaż dziewczyny powiem wam że samopoczucie straszne, najlepiej bym wyła w poduszkę ale się trzymam i będę walczyć 💪.

    xxpaulaa92xx
  • LutekPaulutek Koleżanka
    Postów: 48 31

    Wysłany: 8 marca, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xxpaulaa92xx wrote:
    Część dziewczyny dzisiaj powtórzyłam kolejny test 12 dpo i niestety negatywny, nawet cień cienia nie było 😓 teraz już czekam na @ powinna być jutro lub maksymalnie w niedzielę zobaczymy. Kolejny cykl zakończony i od nowego zaczynamy starania chociaż dziewczyny powiem wam że samopoczucie straszne, najlepiej bym wyła w poduszkę ale się trzymam i będę walczyć 💪.

    Trzymaj się dzielnie, wszystkie tu trzymamy kciuki! Ja właśnie jutro mam termin miesiączki i będę robiła ostatni test bo przedwczoraj też było bieluśko i chyba już straciłam nadzieję, że jutro coś się zmieni :( zatem tulam Cię mocno!

  • Nowa2024 Ekspertka
    Postów: 133 106

    Wysłany: 8 marca, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xxpaulaa92xx wrote:
    Część dziewczyny dzisiaj powtórzyłam kolejny test 12 dpo i niestety negatywny, nawet cień cienia nie było 😓 teraz już czekam na @ powinna być jutro lub maksymalnie w niedzielę zobaczymy. Kolejny cykl zakończony i od nowego zaczynamy starania chociaż dziewczyny powiem wam że samopoczucie straszne, najlepiej bym wyła w poduszkę ale się trzymam i będę walczyć 💪.

    Hej, wiem co czujesz, bo też już mam zalamke…jestem jeszcze przed testowaniem, ale jakoś nie mam nadziei…jutro 11dpo i chciałam zrobić pierwszy test ale chyba jeszcze poczekam. 10 miesięcy starań bez skutku i ciężko jest mi sobie wyobrazić, że mogłoby się udać naturalnie

  • xxpaulaa92xx Debiutantka
    Postów: 10 6

    Wysłany: 10 marca, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczyny wczoraj dostałam @ więc rozpoczynamy kolejny cykl już 7 starań od nowa ale się nie poddaje. Rozmawiałam też z moim Ginem i jeśli w ciągu 3 miesięcy się nie uda skieruje mnie do kliniki niepłodności bo może cierpię na wtórną bezpłodność (oby nie). Trzymam za was i za siebie mocno kciuki by każdej z nas się udało i w końcu zobaczyły upragnione II kreseczki. Trzymajcie się dziewczyny 😘.

    Nowa2024 lubi tę wiadomość

    xxpaulaa92xx
  • Nowa2024 Ekspertka
    Postów: 133 106

    Wysłany: 12 marca, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xxpaulaa92xx wrote:
    Część dziewczyny wczoraj dostałam @ więc rozpoczynamy kolejny cykl już 7 starań od nowa ale się nie poddaje. Rozmawiałam też z moim Ginem i jeśli w ciągu 3 miesięcy się nie uda skieruje mnie do kliniki niepłodności bo może cierpię na wtórną bezpłodność (oby nie). Trzymam za was i za siebie mocno kciuki by każdej z nas się udało i w końcu zobaczyły upragnione II kreseczki. Trzymajcie się dziewczyny 😘.


    U mnie dzisiaj też @… 10 cykl starań nie przyniósł efektu…u mnie już się pojawia załamka :(

    Marta.R., Nadzieja99 lubią tę wiadomość

  • A97 Debiutantka
    Postów: 7 6

    Wysłany: 12 marca, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem nowa. Mam potrzebę dołączenia do takiej damskiej społeczności, ponieważ nie chcę stresować męża moim natłokiem myśli ;) Nie zabezpieczaliśmy się od jakiegoś czasu, ale na koniec grudnia 2023 padła decyzja o staraniach. Mamy po 27 lat. Moje cykle są dość długie (31-36 dni) ale wg lekarza wszystko jest ok. Rozpoczynając starania zaczęłam brać euthyrox 50, ponieważ tsh nie było idealne. Obecnie trwający cykl daje mi nadzieje, ponieważ od 25 dc czuję lewy jajnik (dziś 32 dc), nie codziennie i nie cały czas, ale taki kujący bol nie jest u mnie standardem. Trzymajcie za mnie kciuki ❤️

    Marta.R., Nadzieja99, Magda_O lubią tę wiadomość

  • Nadzieja99 Przyjaciółka
    Postów: 127 28

    Wysłany: 12 marca, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xxpaulaa92xx wrote:
    Część dziewczyny wczoraj dostałam @ więc rozpoczynamy kolejny cykl już 7 starań od nowa ale się nie poddaje. Rozmawiałam też z moim Ginem i jeśli w ciągu 3 miesięcy się nie uda skieruje mnie do kliniki niepłodności bo może cierpię na wtórną bezpłodność (oby nie). Trzymam za was i za siebie mocno kciuki by każdej z nas się udało i w końcu zobaczyły upragnione II kreseczki. Trzymajcie się dziewczyny 😘.
    Pamiętaj to o jeden cykl bliżej. Ja do @ mam jeszcze ok. Tygodnia ale coś mi się wydaje że raczej nici z ⏸️. Robiłam kilka dni temu test i negatyw. Nawet się boje powtarzać i czekam już na @

    Starania od 01.2023, stymulacja pełna od 02.2024
    Ona👰🏻‍♀️24l.
    PCOS
    Za niski progesteron
    Clarzole 2-5 dc
    Ovestin 5-10dc
    Ovitrelle
    Duphaston 16-25 dc X2
    AMH 20.03
    HSG oba jajowody drożne
    Zmiana leczenia
    Puregon 37,5 mg przez 7 dni
    Zivafert
    Cyclogest 400 mg przez 10 dni,
    Progesterone Besins100mg przez 10 dni
    W oczekiwaniu na pozytywne wiadomości z silną wiarą i nadzieją <3
    On🤵🏽‍♂️24l.
    Badania nasienia w porządku
    "Wiara i nadzieja umierają ostatnie"
  • Nadzieja99 Przyjaciółka
    Postów: 127 28

    Wysłany: 12 marca, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A97 wrote:
    Cześć dziewczyny, jestem nowa. Mam potrzebę dołączenia do takiej damskiej społeczności, ponieważ nie chcę stresować męża moim natłokiem myśli ;) Nie zabezpieczaliśmy się od jakiegoś czasu, ale na koniec grudnia 2023 padła decyzja o staraniach. Mamy po 27 lat. Moje cykle są dość długie (31-36 dni) ale wg lekarza wszystko jest ok. Rozpoczynając starania zaczęłam brać euthyrox 50, ponieważ tsh nie było idealne. Obecnie trwający cykl daje mi nadzieje, ponieważ od 25 dc czuję lewy jajnik (dziś 32 dc), nie codziennie i nie cały czas, ale taki kujący bol nie jest u mnie standardem. Trzymajcie za mnie kciuki ❤️
    O może to być dobry omen, dawaj znać jak zrobisz test, trzymam w kciuki 🥰

    Starania od 01.2023, stymulacja pełna od 02.2024
    Ona👰🏻‍♀️24l.
    PCOS
    Za niski progesteron
    Clarzole 2-5 dc
    Ovestin 5-10dc
    Ovitrelle
    Duphaston 16-25 dc X2
    AMH 20.03
    HSG oba jajowody drożne
    Zmiana leczenia
    Puregon 37,5 mg przez 7 dni
    Zivafert
    Cyclogest 400 mg przez 10 dni,
    Progesterone Besins100mg przez 10 dni
    W oczekiwaniu na pozytywne wiadomości z silną wiarą i nadzieją <3
    On🤵🏽‍♂️24l.
    Badania nasienia w porządku
    "Wiara i nadzieja umierają ostatnie"
  • Nadzieja99 Przyjaciółka
    Postów: 127 28

    Wysłany: 12 marca, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024 wrote:
    U mnie dzisiaj też @… 10 cykl starań nie przyniósł efektu…u mnie już się pojawia załamka :(
    Domyślam się kochana, ale trzeba być dobrej myśli ♥️ starasz się naturalnie?

    Starania od 01.2023, stymulacja pełna od 02.2024
    Ona👰🏻‍♀️24l.
    PCOS
    Za niski progesteron
    Clarzole 2-5 dc
    Ovestin 5-10dc
    Ovitrelle
    Duphaston 16-25 dc X2
    AMH 20.03
    HSG oba jajowody drożne
    Zmiana leczenia
    Puregon 37,5 mg przez 7 dni
    Zivafert
    Cyclogest 400 mg przez 10 dni,
    Progesterone Besins100mg przez 10 dni
    W oczekiwaniu na pozytywne wiadomości z silną wiarą i nadzieją <3
    On🤵🏽‍♂️24l.
    Badania nasienia w porządku
    "Wiara i nadzieja umierają ostatnie"
  • Nowa2024 Ekspertka
    Postów: 133 106

    Wysłany: 13 marca, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja99 wrote:
    Domyślam się kochana, ale trzeba być dobrej myśli ♥️ starasz się naturalnie?

    Tak staramy się naturalnie, ale od stycznia jesteśmy pod opieką kliniki leczenia niepłodności. Jutro mam wizytę u gina i chce mi wprowadzić stymulację cyklu i max 3-4 cykle mamy jeszcze próbować naturalnie na stymulowanych cyklach
    Któraś z was tak miała? Bo ogólnie byłam dwa razy na monitoringu cyklu i pęcherzyki owulacyjne były, jajowody drożne…wszystko niby ok a ciąży brak. Jeśli któraś z was miała stymulację wprowadzoną to podzielcie się jak to u was wyglądało, jaki lek i jak często wtedy wizyty :) zastanawiam się czy ma to sens czy może pójść już o krok dalej…

  • Magda_O Przyjaciółka
    Postów: 84 85

    Wysłany: 13 marca, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A97 wrote:
    Cześć dziewczyny, jestem nowa. Mam potrzebę dołączenia do takiej damskiej społeczności, ponieważ nie chcę stresować męża moim natłokiem myśli ;) Nie zabezpieczaliśmy się od jakiegoś czasu, ale na koniec grudnia 2023 padła decyzja o staraniach. Mamy po 27 lat. Moje cykle są dość długie (31-36 dni) ale wg lekarza wszystko jest ok. Rozpoczynając starania zaczęłam brać euthyrox 50, ponieważ tsh nie było idealne. Obecnie trwający cykl daje mi nadzieje, ponieważ od 25 dc czuję lewy jajnik (dziś 32 dc), nie codziennie i nie cały czas, ale taki kujący bol nie jest u mnie standardem. Trzymajcie za mnie kciuki ❤️

    To prawda, społeczność na tym forum jest niesamowita! Tu jest tyle wsparcia i wiedzy, że jest to nie do opisania 😍 jajnik boli często na owulację, mnie z reguły tak 2-3 dni, najbardziej przy chodzeniu, jesteś pewna że to nie przesunięcie owu? Robisz testy?
    Trzymam jednak kciuki za dwie kreski i późniejszą spokojną i nudną ciążę 😉

    Nadzieja99 lubi tę wiadomość

    👩32l &🧔‍♂️33l
    ▪️Starania od 11.2023
    ▪️04.24 cb
  • A97 Debiutantka
    Postów: 7 6

    Wysłany: 13 marca, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_O wrote:
    To prawda, społeczność na tym forum jest niesamowita! Tu jest tyle wsparcia i wiedzy, że jest to nie do opisania 😍 jajnik boli często na owulację, mnie z reguły tak 2-3 dni, najbardziej przy chodzeniu, jesteś pewna że to nie przesunięcie owu? Robisz testy?
    Trzymam jednak kciuki za dwie kreski i późniejszą spokojną i nudną ciążę 😉

    Hej,

    Jestem niemalże pewna, że teraz nie jest to przesunięta owulacja. W sobotę 02.03 i w niedzielę 03.03 miałam śluz płodny i bardzo zwiększone libido, to był 22 i 23 dc. Potem od wtorku 05.03 śluz stawał się biały i zaczęły się pierwsze kłucia w jajniku. Najbardziej kłulo 09.03 i 10.03, ale w tym tygodniu również. W niedzielę 10.03 też nie czułam się za dobrze, jakoś bolała mnie głowa. W piątek 08.03 i w niedzielę 10.03 robiłam testy rano, ale oba negatywne. W sumie to jeszcze wcześnie, więc nie zdziwiło mnie to. Dziś jest 33 dc, okresu dalej nie ma. Bywało że przychodził ok dnia 36, więc jeszcze poczekam i w piątek/sobotę może zrobię kolejny test, bo nie należę do tych cierpliwych 😅 Zazwyczaj na okres bolą mnie piersi, są takie ciężkie i wrażliwe. Tym razem nie mam tego objawu

    Nadzieja99 lubi tę wiadomość

  • Nadzieja99 Przyjaciółka
    Postów: 127 28

    Wysłany: 13 marca, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024 wrote:
    Tak staramy się naturalnie, ale od stycznia jesteśmy pod opieką kliniki leczenia niepłodności. Jutro mam wizytę u gina i chce mi wprowadzić stymulację cyklu i max 3-4 cykle mamy jeszcze próbować naturalnie na stymulowanych cyklach
    Któraś z was tak miała? Bo ogólnie byłam dwa razy na monitoringu cyklu i pęcherzyki owulacyjne były, jajowody drożne…wszystko niby ok a ciąży brak. Jeśli któraś z was miała stymulację wprowadzoną to podzielcie się jak to u was wyglądało, jaki lek i jak często wtedy wizyty :) zastanawiam się czy ma to sens czy może pójść już o krok dalej…
    A czy twój partner miał badania nasienia? Ja jestem właśnie drugi raz stymulowania Clarzole, ovestin miałam monitoring, było jajeczko i dostałam Ovitrelle żeby pękło, później brałam duphaston i teraz czekam na rozwój wydarzeń. Pierwsza stymulacja się nie powiodła z powodu tego że jajeczko nie pękło i zrobiła się z niego 56mm torbiel, która wchłaniała się dwa cykle. Teraz czekam na @ jak się nie pojawi zrobię betę z krwi (robiłam test ale wyszedł negatywnie). Jeśli nam się nie uda być może będę miała badania drożności.

    Starania od 01.2023, stymulacja pełna od 02.2024
    Ona👰🏻‍♀️24l.
    PCOS
    Za niski progesteron
    Clarzole 2-5 dc
    Ovestin 5-10dc
    Ovitrelle
    Duphaston 16-25 dc X2
    AMH 20.03
    HSG oba jajowody drożne
    Zmiana leczenia
    Puregon 37,5 mg przez 7 dni
    Zivafert
    Cyclogest 400 mg przez 10 dni,
    Progesterone Besins100mg przez 10 dni
    W oczekiwaniu na pozytywne wiadomości z silną wiarą i nadzieją <3
    On🤵🏽‍♂️24l.
    Badania nasienia w porządku
    "Wiara i nadzieja umierają ostatnie"
  • Nadzieja99 Przyjaciółka
    Postów: 127 28

    Wysłany: 13 marca, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A97 wrote:
    Hej,

    Jestem niemalże pewna, że teraz nie jest to przesunięta owulacja. W sobotę 02.03 i w niedzielę 03.03 miałam śluz płodny i bardzo zwiększone libido, to był 22 i 23 dc. Potem od wtorku 05.03 śluz stawał się biały i zaczęły się pierwsze kłucia w jajniku. Najbardziej kłulo 09.03 i 10.03, ale w tym tygodniu również. W niedzielę 10.03 też nie czułam się za dobrze, jakoś bolała mnie głowa. W piątek 08.03 i w niedzielę 10.03 robiłam testy rano, ale oba negatywne. W sumie to jeszcze wcześnie, więc nie zdziwiło mnie to. Dziś jest 33 dc, okresu dalej nie ma. Bywało że przychodził ok dnia 36, więc jeszcze poczekam i w piątek/sobotę może zrobię kolejny test, bo nie należę do tych cierpliwych 😅 Zazwyczaj na okres bolą mnie piersi, są takie ciężkie i wrażliwe. Tym razem nie mam tego objawu
    Ja jestem stymulowana, zazwyczaj też przed @bola mnie piersi a teraz nic zero bólu, za to jestem strasznie drażliwa, wszystko biorę do siebie nawet jak wiem że to nic takiego i normalnie nie przejęła bym się. Robiłam jakiś czas temu (09.03) test i wyszedł negatywnie. Było to sporo przed planowaną @, normalnie powinna być 19.03 ale też nie wiem czy nie będzie wcześniej bo Ovitrelle miałam 22.02 i nie wiem czy to skróci cykl. No i upławy zazwyczaj miałam większe a teraz są delikatne.
    Być może u ciebie będą ⏸️ trzymam za ciebie mocno w kciuki 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca, 13:47

    Starania od 01.2023, stymulacja pełna od 02.2024
    Ona👰🏻‍♀️24l.
    PCOS
    Za niski progesteron
    Clarzole 2-5 dc
    Ovestin 5-10dc
    Ovitrelle
    Duphaston 16-25 dc X2
    AMH 20.03
    HSG oba jajowody drożne
    Zmiana leczenia
    Puregon 37,5 mg przez 7 dni
    Zivafert
    Cyclogest 400 mg przez 10 dni,
    Progesterone Besins100mg przez 10 dni
    W oczekiwaniu na pozytywne wiadomości z silną wiarą i nadzieją <3
    On🤵🏽‍♂️24l.
    Badania nasienia w porządku
    "Wiara i nadzieja umierają ostatnie"
  • Nowa2024 Ekspertka
    Postów: 133 106

    Wysłany: 13 marca, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja99 wrote:
    A czy twój partner miał badania nasienia? Ja jestem właśnie drugi raz stymulowania Clarzole, ovestin miałam monitoring, było jajeczko i dostałam Ovitrelle żeby pękło, później brałam duphaston i teraz czekam na rozwój wydarzeń. Pierwsza stymulacja się nie powiodła z powodu tego że jajeczko nie pękło i zrobiła się z niego 56mm torbiel, która wchłaniała się dwa cykle. Teraz czekam na @ jak się nie pojawi zrobię betę z krwi (robiłam test ale wyszedł negatywnie). Jeśli nam się nie uda być może będę miała badania drożności.

    Tak, robiliśmy badania nasienia u męża plus DNA plemników i tam wszystko jest ok. Właśnie ja będę miała teraz pierwszy raz stymulację stąd moje obawy…naczytałam się właśnie, że mogą się tworzyć torbiele plus można dużo przytyć :) ogólnie jestem teraz w totalnej rozsypce, bo myślałam że teraz się naprawdę uda zajść w ciążę a tu znowu porażka… :( stąd moje obawy co do wszystkiego

    Nadzieja99 lubi tę wiadomość

  • Nowa2024 Ekspertka
    Postów: 133 106

    Wysłany: 13 marca, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024 wrote:
    Tak, robiliśmy badania nasienia u męża plus DNA plemników i tam wszystko jest ok. Właśnie ja będę miała teraz pierwszy raz stymulację stąd moje obawy…naczytałam się właśnie, że mogą się tworzyć torbiele plus można dużo przytyć :) ogólnie jestem teraz w totalnej rozsypce, bo myślałam że teraz się naprawdę uda zajść w ciążę a tu znowu porażka… :( stąd moje obawy co do wszystkiego


    Dodam jeszcze, że w 100% mam zaufanie do mojego lekarza i nie mam wątpliwości co do jego decyzji, ale ja i moja niecierpliwość mają obawy, że naturalnie się to już po prostu nie uda…

    Nadzieja99 lubi tę wiadomość

  • Nadzieja99 Przyjaciółka
    Postów: 127 28

    Wysłany: 13 marca, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024 wrote:
    Tak, robiliśmy badania nasienia u męża plus DNA plemników i tam wszystko jest ok. Właśnie ja będę miała teraz pierwszy raz stymulację stąd moje obawy…naczytałam się właśnie, że mogą się tworzyć torbiele plus można dużo przytyć :) ogólnie jestem teraz w totalnej rozsypce, bo myślałam że teraz się naprawdę uda zajść w ciążę a tu znowu porażka… :( stąd moje obawy co do wszystkiego
    Moja waga stoi w jednym miejscu przy stymulacji, ale wiadomo każdy organizm jest inny. Mi torbiele robiły się i bez stymulacji ponieważ mam zespół niepękającego jajeczka. Przez to że nie pękało rosło i zmieniało się w torbiel. Dlatego mam zastrzyk Ovitrelle żeby tak właśnie się nie działo i muszę przyznać że czułam to pęknięcie, kłucie w lewym jajniku odczuwałam przez jakieś 3 dni, przy czym jednego dnia na wieczór było mocniejsze. Później z tydzień po zastrzyku miałam takie dziwne odczucia rozpychania w tymże jajniku. Mogę powiedzieć że jak do tej pory nie odczułam negatywnych skutków tej stymulacji.

    Starania od 01.2023, stymulacja pełna od 02.2024
    Ona👰🏻‍♀️24l.
    PCOS
    Za niski progesteron
    Clarzole 2-5 dc
    Ovestin 5-10dc
    Ovitrelle
    Duphaston 16-25 dc X2
    AMH 20.03
    HSG oba jajowody drożne
    Zmiana leczenia
    Puregon 37,5 mg przez 7 dni
    Zivafert
    Cyclogest 400 mg przez 10 dni,
    Progesterone Besins100mg przez 10 dni
    W oczekiwaniu na pozytywne wiadomości z silną wiarą i nadzieją <3
    On🤵🏽‍♂️24l.
    Badania nasienia w porządku
    "Wiara i nadzieja umierają ostatnie"
  • Nadzieja99 Przyjaciółka
    Postów: 127 28

    Wysłany: 13 marca, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024 wrote:
    Dodam jeszcze, że w 100% mam zaufanie do mojego lekarza i nie mam wątpliwości co do jego decyzji, ale ja i moja niecierpliwość mają obawy, że naturalnie się to już po prostu nie uda…
    Podobne jesteśmy 🤣 też mam robaki w tyłku i już bym chciała mieć wszystko czarno na białym. Zaufanie do lekarza jest bardzo ważne, ja w konsu trafiłam na panią doktor, która faktycznie zajęła się mną w 100%. Zawsze mi powtarza żeby się nie martwić i że lekami można dość dużo podreperować. Mam nadzieję że i mi i tobie uda się zobaczyć ⏸️

    Nowa2024 lubi tę wiadomość

    Starania od 01.2023, stymulacja pełna od 02.2024
    Ona👰🏻‍♀️24l.
    PCOS
    Za niski progesteron
    Clarzole 2-5 dc
    Ovestin 5-10dc
    Ovitrelle
    Duphaston 16-25 dc X2
    AMH 20.03
    HSG oba jajowody drożne
    Zmiana leczenia
    Puregon 37,5 mg przez 7 dni
    Zivafert
    Cyclogest 400 mg przez 10 dni,
    Progesterone Besins100mg przez 10 dni
    W oczekiwaniu na pozytywne wiadomości z silną wiarą i nadzieją <3
    On🤵🏽‍♂️24l.
    Badania nasienia w porządku
    "Wiara i nadzieja umierają ostatnie"
  • Nowa2024 Ekspertka
    Postów: 133 106

    Wysłany: 13 marca, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja99 wrote:
    Podobne jesteśmy 🤣 też mam robaki w tyłku i już bym chciała mieć wszystko czarno na białym. Zaufanie do lekarza jest bardzo ważne, ja w konsu trafiłam na panią doktor, która faktycznie zajęła się mną w 100%. Zawsze mi powtarza żeby się nie martwić i że lekami można dość dużo podreperować. Mam nadzieję że i mi i tobie uda się zobaczyć ⏸️

    Trzymam kciuki, żeby tak właśnie było! Jutro po wizycie jeszcze dam znać co tam dr wymyślił :) może trochę się uspokoję po wizycie, bo jego podejście tak właśnie na mnie działa, że przed się martwię o wszystko, a później jestem zadowolona, że idziemy do przodu. I zgodzę się z tobą, że zaufanie do dr to podstawa, bez tego pewnie już całkiem bym się załamała! I w takim razie mam nadzieję, że u mnie stymulacja tak jak i u ciebie nie zmieni wagi :)

  • Nadzieja99 Przyjaciółka
    Postów: 127 28

    Wysłany: 13 marca, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawaj koniecznie znać co i jak, jakie leki ci przepisze 🤞 będzie wszystko dobrze, Musi być 🥰

    Nowa2024 lubi tę wiadomość

    Starania od 01.2023, stymulacja pełna od 02.2024
    Ona👰🏻‍♀️24l.
    PCOS
    Za niski progesteron
    Clarzole 2-5 dc
    Ovestin 5-10dc
    Ovitrelle
    Duphaston 16-25 dc X2
    AMH 20.03
    HSG oba jajowody drożne
    Zmiana leczenia
    Puregon 37,5 mg przez 7 dni
    Zivafert
    Cyclogest 400 mg przez 10 dni,
    Progesterone Besins100mg przez 10 dni
    W oczekiwaniu na pozytywne wiadomości z silną wiarą i nadzieją <3
    On🤵🏽‍♂️24l.
    Badania nasienia w porządku
    "Wiara i nadzieja umierają ostatnie"
‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ