X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?
Odpowiedz

Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?

Oceń ten wątek:
  • Kreska41 Przyjaciółka
    Postów: 137 31

    Wysłany: 22 lutego, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pimpi wrote:
    Trzymam kciuki za owocny cykl😏 Jak wyznaczalas owulacje?
    Z racji tego że tamten cykl był taki szalony, to zaczęłam robić testy owu ale takie sikane,już od 11dc ale potwierdziły się dopiero 16dc( bolał mnie też prawy jajnik) I tyle w sumie.

    Dodam że byłam w grudniu u lekarza i też ocenił że miałam akurat owu i to był 18dc.
    Więc by się zgadzało. Dlatego tak mnie zaskoczyło że następny cykl (styczeń)trwał tak krótko,25dni...
    A ten znowu owu była późno...

    W każdym razie nie mierzyłam temperatury....poprostu testy.
    Jak nie wyjdzie to może pójdę z ciekawości na monitoring w następnym cyklu.

    12.12.2019- 4kg,54cm- zdrowa Izabela!
    03.10.202💔 3480g,58cm,38tc Różyczka.👼😭
    Mutacje hetero pai1 i mthfr1

    Świat rozsypal się jak cienkie lustro. Na miliony kawałków a ja trwam.

    Boże,dlaczego wymyśliłeś los człowieka który musi iść przez życie sam? Całkiem Sam.
  • Moniiii Koleżanka
    Postów: 52 2

    Wysłany: 23 lutego, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka ;)
    Wracam tutaj po 2 latach przerwy, zaczęliśmy z mężem starania o Rodzenstwo dla naszej córeczki i dzis jest 39 DC, od tygodnia bol podbrzusza taki jakbym miała za chwilę dostać okres, piersi bolą, są tkliwe i nabrzmiałe, czasem takie dziwne szczypanie sutkow. Robiłam test wczoraj po południu, byłam pewna że się udało ale jedna kreska.. @ dalej brak a ja trochę już chciałabym wiedzieć na czym stoję. Założę że nie podjechałam dziś na Betę:/

  • kacha00 Znajoma
    Postów: 25 14

    Wysłany: 23 lutego, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, staramy się z mężem o drugie dziecko, pod koniec zeszłego roku miałam ciąże biochemiczną. W tym roku kończę 39 lat.
    Cykle mam ok. 28-30 dniowe, mierze temperaturę i w tym cyklu był bardzo ładny skok, zrobiłam progesteron 7dpo i wyszedł 24 ng/ml. Wieczorem też zauważyłam na bieliźnie śluz z kilkoma niteczkami krwi.
    W 9dpo powtórzyłam progesteron i już spadł do 9,82 ng/ml :( zrobiłam też betę tego dnia i wynik >0,2 mlU/ml.
    Czy ten 9dpo może się okazać za wcześnie żeby beta już coś pokazała? Była któraś z was w podobnej sytuacji?
    Od endokrynolog od razu dostałam zalecenie żeby brać od dziś duphaston przez 3 dni. Dziś jest 10dpo.
    A umówiłam się jeszcze do ginekolog i nie dość że babsko mnie w ogóle nie zbadało, stwierdziła że przecież progesteron 9 jest w normie, nie zaleciła żadnych badań i stwierdziła że w mojej przychodni nie leczą bezpłodności :O

  • KasiaKP Przyjaciółka
    Postów: 103 35

    Wysłany: 23 lutego, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kacha00 wrote:
    Hej dziewczyny, staramy się z mężem o drugie dziecko, pod koniec zeszłego roku miałam ciąże biochemiczną. W tym roku kończę 39 lat.
    Cykle mam ok. 28-30 dniowe, mierze temperaturę i w tym cyklu był bardzo ładny skok, zrobiłam progesteron 7dpo i wyszedł 24 ng/ml. Wieczorem też zauważyłam na bieliźnie śluz z kilkoma niteczkami krwi.
    W 9dpo powtórzyłam progesteron i już spadł do 9,82 ng/ml :( zrobiłam też betę tego dnia i wynik >0,2 mlU/ml.
    Czy ten 9dpo może się okazać za wcześnie żeby beta już coś pokazała? Była któraś z was w podobnej sytuacji?
    Od endokrynolog od razu dostałam zalecenie żeby brać od dziś duphaston przez 3 dni. Dziś jest 10dpo.
    A umówiłam się jeszcze do ginekolog i nie dość że babsko mnie w ogóle nie zbadało, stwierdziła że przecież progesteron 9 jest w normie, nie zaleciła żadnych badań i stwierdziła że w mojej przychodni nie leczą bezpłodności :O
    Z tego co czytałam 9dpo to przeciętny dzień implantacji. Mogło jeszcze nie dojść u ciebie do implantacji ( może być i do 12dpo, choć im później tym niby gorsze rokowania). Mogła dopiero co nastąpić implantacja i beta jeszcze nie zaskoczyła. Owu mogłoby się o ten dzień czy dwa przesunąć jeśli nie masz monitorowanych cyklu to nie wiem czy zawsze jest to 100% pewności kiedy nastąpiła bo u mnie temp, szyjka czy śluz daje objawy owulacji i nawet 3 dni z rzędu.. ponów test, zaczekaj. Co do proga to nie mam rady, sama dopiero pierwszy raz będę testować u siebie w tym cyklu i nie mam wiedzy dużo na ten temat. Czy endokrynolog dała ci receptę na duohaston? Co do ginekologa to mnie niestety nie dziwi, sama się spotkałam ze zlewczym podejściem w przychodni i to samo spotkało ostatnio znajomą. Nie wiem czy to ze wzgledu na mój i jej wiek czy oo prostu taki gin od niechcenia... Jak możesz idź do innego ginekologa, popytalabym choćby i na OvuFriend o kogoś polecanego.

  • Malina1111 Ekspertka
    Postów: 202 154

    Wysłany: 24 lutego, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś 12dpo i soczyste negatyw, spisuje ten cykl na straty, już powinno coś wyjść, ech. Nie wiedziałam, że im później implantacja tym gorzej :/ w poprzedniej ciąży 12dpo miałam już kreskę

    🧬Pai-1, MTHFR
    08.23r 💔 19 tc, synek
    24.03.24r ⏸
  • KasiaKP Przyjaciółka
    Postów: 103 35

    Wysłany: 25 lutego, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina1111 wrote:
    U mnie dziś 12dpo i soczyste negatyw, spisuje ten cykl na straty, już powinno coś wyjść, ech. Nie wiedziałam, że im później implantacja tym gorzej :/ w poprzedniej ciąży 12dpo miałam już kreskę
    A kiedy planowo @?

  • Malina1111 Ekspertka
    Postów: 202 154

    Wysłany: 25 lutego, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro, ale już czuje ze nic z tego :(

    🧬Pai-1, MTHFR
    08.23r 💔 19 tc, synek
    24.03.24r ⏸
  • Pimpi Przyjaciółka
    Postów: 111 41

    Wysłany: 26 lutego, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina1111 wrote:
    Jutro, ale już czuje ze nic z tego :(

    I jak u Ciebie? U mnie dzis dzien spodziewanej 🐒, ale nie przyszła Bogu dzięki.

    👩🏻 32 👦🏽34

    Styczeń 2024- starania o pierwsze dziecko ❤️‍🔥
    20.02.2024- ⏸️ 🥰
    11.03.2024- mamy ❤️
  • Malina1111 Ekspertka
    Postów: 202 154

    Wysłany: 26 lutego, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety w tym cyklu się nie udało, dziś dzień spodziewanej miesiączki i rano odnotowałam spadek temperatury, tak że spokojnie czekam na okres. Może w następnym cyklu 🤞

    🧬Pai-1, MTHFR
    08.23r 💔 19 tc, synek
    24.03.24r ⏸
  • Nucia Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 26 lutego, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem kompletną 'świeżynką' w temacie ciąży, razem z mezem zdecydowalismy w tym miesiącu że odpuszczamy antykoncepcję (prezerwatywy, hormonalnej nigdy nie stosowalam). Mam 34 lata. W tym miesiącu na 90% wydaje mi sie że kochaliśmy sie tuz po owulacji, ale nie mam pewności. Kilka dni po zaczęłam miec nadwrażliwe sutki (piersi mnie z reguły troche bolą, ale blizej okresu, i raczej nie sutki). Są wrazliwe do teraz. 26 dzien cyklu, pojawilo sie bardzo lekkie plamienie, brązowe, ale miewam takie tez czasem chwilę przed miesiączką. Zrobilam bobo test o wrażliwości 25 i coś tam widzę, ale moze sobie wmawiam. Tylko boję sie tego plamienia. Czy mozecie zobaczyc, cos podpowiedziec? Na betę pójdę jutro.

    https://zapodaj.net/plik-XXouQYZ2iU

  • Malina1111 Ekspertka
    Postów: 202 154

    Wysłany: 26 lutego, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Total pozytyw moim zdaniem

    Kreska41 lubi tę wiadomość

    🧬Pai-1, MTHFR
    08.23r 💔 19 tc, synek
    24.03.24r ⏸
  • aambrozjaa93 Autorytet
    Postów: 397 419

    Wysłany: 26 lutego, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nucia wrote:
    Cześć dziewczyny, jestem kompletną 'świeżynką' w temacie ciąży, razem z mezem zdecydowalismy w tym miesiącu że odpuszczamy antykoncepcję (prezerwatywy, hormonalnej nigdy nie stosowalam). Mam 34 lata. W tym miesiącu na 90% wydaje mi sie że kochaliśmy sie tuz po owulacji, ale nie mam pewności. Kilka dni po zaczęłam miec nadwrażliwe sutki (piersi mnie z reguły troche bolą, ale blizej okresu, i raczej nie sutki). Są wrazliwe do teraz. 26 dzien cyklu, pojawilo sie bardzo lekkie plamienie, brązowe, ale miewam takie tez czasem chwilę przed miesiączką. Zrobilam bobo test o wrażliwości 25 i coś tam widzę, ale moze sobie wmawiam. Tylko boję sie tego plamienia. Czy mozecie zobaczyc, cos podpowiedziec? Na betę pójdę jutro.

    https://zapodaj.net/plik-XXouQYZ2iU

    Dla mnie też pozytywny😃 gratulacje 🥰

    👩🏼&🧑🏻31

    11.2011 👩🏼‍❤️‍👨🏻
    07.2016 💍
    06.2017 🐱
    08.2017 👰🏼‍♀️🤵🏻🎊
    09.2017🤰🏼 1cs
    06.2018 🧒🏼
    08.2021 🩵 diagnoza zaburzeń ze spektrum autyzmu u synka
    2022 🧬brak łamliwego chromosomu X
    11.2023 👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻 rozpoczęcie starań o drugie dzieciątko👶🏼

    30.03.24 ⏸️🥹
    02.04.24 beta 261 mlU/ml🥳
    04.04.24 beta 539 mlU/ml💪🏻
    18.04.24🩺 jest zarodek 2,8mm🥰
    29.04.24🩺

    Suple: Prenatal Uno i DHA, Cholina 500

    preg.png
  • Nucia Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 26 lutego, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu dziękuję, ale za dużo emocji na dzisiaj. Noe uwierzę, że stało się to tak szybko. Chyba dopiero jak potwierdzę z krwi to uwierzę, tym bardziej że na ostatnim usg uslyszalam ze mam wodniaka w jednym jajowodzie.

  • Anna_94 Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 28 lutego, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nucia wrote:
    Jezu dziękuję, ale za dużo emocji na dzisiaj. Noe uwierzę, że stało się to tak szybko. Chyba dopiero jak potwierdzę z krwi to uwierzę, tym bardziej że na ostatnim usg uslyszalam ze mam wodniaka w jednym jajowodzie.


    Gratuluję :-) w którym dc, dpi wykonywałaś test ?

    Kreska41 lubi tę wiadomość

  • Nadzieja99 Przyjaciółka
    Postów: 108 25

    Wysłany: 1 marca, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, od ponad roku staramy się z mężem o bobasa, mąż miał badania które wyszły okey. Natomiast ja jestem po dwóch stymulowanych cyklach. Pierwszym razem dostałam Clarzole od 3 do 7 dc, później Ovestin globułki od 9-13 DC, kiedy zgłosiłam się na w 12 dc miałam już torbiel 56mm. Dwa cykle musiałam czekać aż się wchłonie. W lutym znowu dostałam Clarzole od 2-5 DC. I ovestin od 5-10, w 5 dniu cyklu miałam już pęcherzyk 18mm następnego miałam podany zastrzyk Ovitrelle. Czułam jak jajnik mnie kłuje, od kilku dni dokucza mi katar i kichanie boję się że przez to może znowu nic nie wyjść, nie mam podwyższonej temperatury. Od zastrzyku minęło 8 dni jak myślicie kiedy zrobić test? Dodam że od 16 dc mam brać dwa razy dziennie duphaston przez 10 dni i mam zazwyczaj długi cykl ok 30/31 dni? Czy któraś miała podobnie? Udało się którejś? Na stałe biorę również ovarin

    Starania od 01.2023, stymulacja pełna od 02.2024
    Ona👰🏻‍♀️24l.
    PCOS
    Za niski progesteron
    Clarzole 2-5 dc
    Ovestin 5-10dc
    Ovitrelle
    Duphaston 16-25 dc X2
    AMH 20.03
    HSG oba jajowody drożne
    On🤵🏽‍♂️24l.
    Badania nasienia w porządku
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 863 911

    Wysłany: 2 marca, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć @nadzieja99 - mi ovitrelle utrzymywał się aż 14 dni a czasami 10 dni 🙈


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca, 11:38

    Nadzieja99 lubi tę wiadomość

    🍀🤞🏻💫

    🗓️ Najbliższa wizyta: 06.05

    preg.png
  • Nadzieja99 Przyjaciółka
    Postów: 108 25

    Wysłany: 2 marca, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    Cześć @nadzieja99 - mi ovitrelle utrzymywał się aż 14 dni a czasami 10 dni 🙈
    O jejku to długo 🙉 ja dziś czułam takie dziwne odczucie w lewym jajniku (tam było jajeczko), nie wiem jak to opisać nie było to bolesne takie jakby przemieszczanie się czegoś tam. Od zastrzyku minęło 8 dni i nie wiem czy jest to normalne

    Starania od 01.2023, stymulacja pełna od 02.2024
    Ona👰🏻‍♀️24l.
    PCOS
    Za niski progesteron
    Clarzole 2-5 dc
    Ovestin 5-10dc
    Ovitrelle
    Duphaston 16-25 dc X2
    AMH 20.03
    HSG oba jajowody drożne
    On🤵🏽‍♂️24l.
    Badania nasienia w porządku
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 863 911

    Wysłany: 2 marca, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja99 wrote:
    O jejku to długo 🙉 ja dziś czułam takie dziwne odczucie w lewym jajniku (tam było jajeczko), nie wiem jak to opisać nie było to bolesne takie jakby przemieszczanie się czegoś tam. Od zastrzyku minęło 8 dni i nie wiem czy jest to normalne

    Nadzieja99 teraz bardziej obserwujesz swój organizm i dostrzegasz wszystko :) myśle, ze nic złego się nie dzieje, a może akurat coś pozytywnego! :)

    Nadzieja99 lubi tę wiadomość

    🍀🤞🏻💫

    🗓️ Najbliższa wizyta: 06.05

    preg.png
  • xxpaulaa92xx Debiutantka
    Postów: 10 6

    Wysłany: 4 marca, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczyny od 6 miesięcy razem z partnerem staramy się o dzidziusia, 5 cykli w tym 4 bezowocne ponieważ nie miałam owulacji, ostatni 6 cykl przez 5 dni od 3dc do 7dc miałam brać leki wspomagające owulację. Owulacja wystąpiła (potwierdzona USG) bardzo późno bo w 22dc czyli 25/02. Z moim m... bawiliśmy się dzień przed i w dzień owulacji. Dzisiaj jest 8 dpo pierwszy test z moczu super czuły negatywny, wiem że to jeszcze może być za wcześnie ale nie wytrzymałam. Dodam że mam już dwójkę dzieci pierwsza ciąża po roku starań ale to bardziej stawiam na to że po prostu nie trafialiśmy w dni płodne druga ciąża od razu w pierwszym cyklu starań. Od 2 dni bolą mnie piersi i inaczej się czuje ale za to żadnych objawów PMS a zawsze 7 dni przed @ miałam koszmarne objawy PMS praktycznie od kiedy pamiętam. Jak myślicie mogło się udać??

    Nowa2024 lubi tę wiadomość

    xxpaulaa92xx
  • Nowa2024 Przyjaciółka
    Postów: 87 42

    Wysłany: 4 marca, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xxpaulaa92xx wrote:
    Część dziewczyny od 6 miesięcy razem z partnerem staramy się o dzidziusia, 5 cykli w tym 4 bezowocne ponieważ nie miałam owulacji, ostatni 6 cykl przez 5 dni od 3dc do 7dc miałam brać leki wspomagające owulację. Owulacja wystąpiła (potwierdzona USG) bardzo późno bo w 22dc czyli 25/02. Z moim m... bawiliśmy się dzień przed i w dzień owulacji. Dzisiaj jest 8 dpo pierwszy test z moczu super czuły negatywny, wiem że to jeszcze może być za wcześnie ale nie wytrzymałam. Dodam że mam już dwójkę dzieci pierwsza ciąża po roku starań ale to bardziej stawiam na to że po prostu nie trafialiśmy w dni płodne druga ciąża od razu w pierwszym cyklu starań. Od 2 dni bolą mnie piersi i inaczej się czuje ale za to żadnych objawów PMS a zawsze 7 dni przed @ miałam koszmarne objawy PMS praktycznie od kiedy pamiętam. Jak myślicie mogło się udać??


    Mogło się udać :) i faktycznie może być jeszcze za wcześnie. My staramy się od 10msc, dziś 21 dc i już nie mogę się doczekać kiedy w końcu będę mogła zrobić test…owulke miałam w zeszłym tyg potwierdzona USG także bardzo liczę że się udało…trzymam kciuki za dwie kreski u Ciebie :)

‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ