X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?
Odpowiedz

Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?

Oceń ten wątek:
  • katie_o_ Przyjaciółka
    Postów: 81 64

    Wysłany: 6 września 2023, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) czytam dużo tego forum i pomyślałam, że zostawię też swoje „cyferki”.

    Cykle mam ok 25 dni.
    W 1. ciąży miałam negatywny test w 11dpo i do tego zaczęłam mocno plamić, praktycznie jak okres, może trochę bardziej brązowy. Uznałam, że „po temacie”. Ale jakoś nie dawało mi to spokoju że okres się nie rozkręcił i w 13dpo zrobiłam test wieczorem - bardzo blada kreska :) na następny dzień beta 48 :) niestety tę ciążę straciłam w 17 tyg. 😔💔

    Obecnie znowu starania, w 9dpo musiałam zbadać progesteron - wyszło 17, przy okazji nie powstrzymałam się od sprawdzenia bety i wyszło 2 😊 to za pewne pozostałość jeszcze po poronieniu. W 11dpo znowu negatyw. Kolejna próba w sobotę czyli 14dpo :) No chyba że dostanę okres. O ile po poronieniu nie zmieniły mi się cykle to okres powinien przyjść jutro.

    Karo Lina lubi tę wiadomość

    👩🏼🧔🏼‍♂️ 32 l.
    Niedoczynność tarczycy, hashimoto
    Niski progesteron

    16.03.23 - 15.07.23 💔 17tc

    11.2023 - włączenie progesteronu w fazie lutealnej

    Nie poddajemy się 👊🏻
  • Madzigaw88 Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 16 listopada 2023, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przycupne do was 🤪
    Jestem 6dpo ale od wczoraj tak latam siku że masakra średnio co pół godziny 😱
    No i od 4dpo mam taki rozstruj psychiczny że masakra w 4i 5 dpo płakałam jak bóbr nie byłam zła wściekła po prostu chciałam płakać i już 😐 każdy powód był dobry że pająk jest za mikrofalówką 🙈 że koleżanka podejrzewa że chyba w weekend wpadła a lubi sobie po imrezować trochę zapalić, trochę wciągnąć, ma problem z alko i ją do męża z wyciem że pewnie tak będzie że się nie oszczędza i będzie w ciąży a ja znów 7 miesiąc i nic, że nie ma komu prania poskładać 🙈 masakra a później ból głowy po tym płaczu jak by co najmniej ktoś bliski mi umarł 😅 i z wieczora zmiana o 360° już sprzątam, śmieje się jak głupia 🙈
    Dzisiaj lepiej przypływ energii ale ciągle mi zimno od 4dpo rano nie zbyd wysoka tem na wykresie ok 36.74-37.07 ale później cały czas stan podgorączkowy ok 37.40 do nawet jak wczoraj wieczorem 37.89 i od wczoraj z racji że lubię sobie popalać nagle dziwnie zaczęły mi smakować papierosy jak bym węgiel z grilla gryzła,organizm domaga się chyba nikotyny 🙈😅 a one mi tak dziwnie smakują i śmierdzą, to samo dzisiaj na pastę do zębów poczułam tylko jej smak i od razu odruch wymiotny, raz mnie boli głowa a raz lewy jajnik albo wogule mam takie bóle jak bym lada chwilę miała dostać taki okres że masakra chodź do @ jeszcze tydzień czasu a w nocy i cały dzień od 5dpo boli mnie tak krzyż i jak by macica na wylot boli mnie tak zawsze jak mam @ a po narodzinach córki (15 MSC temu okres miała wręcz bezbolesny)
    Robiła aż dzisiaj test z czułością 10 i negatywny, nie wiem może za wcześnie jak jest 6dpo nie chcę się nakręcać bo to 7 MSC starań i bez efektów 🥲🥲🥲
    Z piersiami nigdy nie miała problemu i nigdy nie były wyznacznikiem @ czy ciąży no może że wychodziły na nich w ciąży z małą większe żyłki a tak nic bo powiększały się ok 10tc teraz mam może wrażenie że boli mnie jak by klatka piersiowa ale nie wiem czy to nie efekt chorowania na zapalenie oskrzeli tydzień temu ,nie wiem co mam myśleć czy tak mi organizm teraz poszalał i takie PMS mnie dopadło chodź też przez ,,22 lata miesiączkowania " nie miałam z problemu prócz nerwa on 4-5 dni przed i może śmiesznie to zabrzmi ale zawsze na @ bolały mnie nogi 🙈😅czy może jest jakaś nadzieja że to fasolka ktoś tak miał

    Kocham być mamą 🥰
  • Martaa9797 Debiutantka
    Postów: 7 4

    Wysłany: 16 stycznia, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Mam cykle 32 dniowe. Dziś jest 36 dzień cyklu i nic nie zanosi się na okres ale i na dzidzię też raczej nie ponieważ testy dalej są negatywne myślę iść na betę ale czy jest sens? Wydaje mi się że test ciążowy już po takim czasie powinien wykazać. Nigdy mi się nie zdarzały takie przesunięcia. Jedyny objaw to huśtawka emocjonalna mogą to być jakieś zaburzenia hormonalne. Czy któraś z was tak miała że przez tyle czasu testy wychodziły negatywnie a jednak były w ciąży ? I jeśli tak to po jakim czasie zobaczyliście kreskę?

    Aniq lubi tę wiadomość

  • Aniq Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 16 stycznia, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martaa9797 wrote:
    Cześć dziewczyny. Mam cykle 32 dniowe. Dziś jest 36 dzień cyklu i nic nie zanosi się na okres ale i na dzidzię też raczej nie ponieważ testy dalej są negatywne myślę iść na betę ale czy jest sens? Wydaje mi się że test ciążowy już po takim czasie powinien wykazać. Nigdy mi się nie zdarzały takie przesunięcia. Jedyny objaw to huśtawka emocjonalna mogą to być jakieś zaburzenia hormonalne. Czy któraś z was tak miała że przez tyle czasu testy wychodziły negatywnie a jednak były w ciąży ? I jeśli tak to po jakim czasie zobaczyliście kreskę?


    Podpinam się do Twojego pytania jestem w podobnej sytuacji również 36dc więc 5 dni po dacie @. Testy dziś i przed wczoraj negatywne. Ale u mnie dodatkowy objaw wysoka tem. powyżej 37.20 gdzie przy okresie zawsze spada do 36.80, do tego wodnisty śluz podbarwiony na biało gdzieniegdzie. Również zastanawiam się nad pojsciem na bete ale ponieważ staramy się już jakiś czas to stresuję się, że znowu nic z tego. Miałam monitoring owulacji i przypadła ona na 17dc.

    Któraś kobitka miała podobnie? I wyszedł z tego dzidziuś?

    Martaa9797 lubi tę wiadomość

  • Martaa9797 Debiutantka
    Postów: 7 4

    Wysłany: 16 stycznia, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniq wrote:
    Podpinam się do Twojego pytania jestem w podobnej sytuacji również 36dc więc 5 dni po dacie @. Testy dziś i przed wczoraj negatywne. Ale u mnie dodatkowy objaw wysoka tem. powyżej 37.20 gdzie przy okresie zawsze spada do 36.80, do tego wodnisty śluz podbarwiony na biało gdzieniegdzie. Również zastanawiam się nad pojsciem na bete ale ponieważ staramy się już jakiś czas to stresuję się, że znowu nic z tego. Miałam monitoring owulacji i przypadła ona na 17dc.

    Któraś kobitka miała podobnie? I wyszedł z tego dzidziuś?

    U mnie również temperatura 37 a 37.3

    Aniq lubi tę wiadomość

  • Escarola_ Debiutantka
    Postów: 6 2

    Wysłany: 16 stycznia, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poprzedniej ciąży owulacja była ok. 15-16dc. 10 dpo test był jeszcze negatywny. Poczekałam pare dni, do 15 dpo (31dc) i wtedy zobaczyłam druga kreskę. Była dobrze widoczna ale nie jakaś bardzo ciemna.

    Tym razem testowałam dziś tj. 12 dpo (30dc) przy owulacji 17-18dc i nic, biały i jedna krecha.

    31dc @😡

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia, 15:30

    Aniq lubi tę wiadomość

  • Aniq Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 17 stycznia, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martaa9797 wrote:
    U mnie również temperatura 37 a 37.3


    37dc poranny test nadal negatywny nie wytrzymałam i poszłam na betę z krwi. Wyniki wieczorem. Zastanawia mnie cała ta otoczka i objawy których wcześniej nie doświadczyłam. Trzymajcie kciuki! Ja trzymam za was :)

  • Blue1991 Przyjaciółka
    Postów: 115 20

    Wysłany: 17 stycznia, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u Mnie test pozytywny z drugą bladą kreską wyszedł dopiero tydzień po spodziewanej @, jednak ciąża ta okazała się pustym jajem płodowym.
    Dobrze, że zrobiłaś betę,trzymam mocno kciuki za pozytywny wynik✊️✊️✊️

  • Martaa9797 Debiutantka
    Postów: 7 4

    Wysłany: 18 stycznia, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniq wrote:
    37dc poranny test nadal negatywny nie wytrzymałam i poszłam na betę z krwi. Wyniki wieczorem. Zastanawia mnie cała ta otoczka i objawy których wcześniej nie doświadczyłam. Trzymajcie kciuki! Ja trzymam za was :)

    Wyszło Ci coś na becie ?
    U mnie 39 dzień cyklu i dalej testy negatywne raczej nic z tego 😐

  • Aniq Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 20 stycznia, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martaa9797 wrote:
    Wyszło Ci coś na becie ?
    U mnie 39 dzień cyklu i dalej testy negatywne raczej nic z tego 😐
    Beta wykazała brak ciąży, a dzień po niej rano przyszedł okres, bez skurczy, bóli i tym podobnych :(

    Bardzo dziwny cykl. Nawet temperatura nie spadła do mojej okresowej. Konsultacja z ginekologiem zaraz po okresie, jestem ciekawa przyczyny :)

  • aneta Koleżanka
    Postów: 53 81

    Wysłany: 20 stycznia, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 2 wyraźne kreski właśnie wyszły 😁😁 13dpo
    byłam przekonana że nic z tego nie będzie bo temperatura inna niż w pozostałych cyklach i w sumie żadnych objawów nie miałam oprócz bardzo wrażliwego węchu, wszystko mi śmierdzi ale do testu skłoniły mnie dzisiaj tez poranne mdłości.

    Kreska41, Malina1111 lubią tę wiadomość

  • aambrozjaa93 Autorytet
    Postów: 397 421

    Wysłany: 28 stycznia, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy najwcześniej można zrobić test? U mnie dziś dopiero 8 dpo i się zastanawiam czy czekać do terminu miesiączki czy spróbować wcześniej i czy jest sens...

    👩🏼&🧑🏻31

    11.2011 👩🏼‍❤️‍👨🏻
    07.2016 💍
    06.2017 🐱
    08.2017 👰🏼‍♀️🤵🏻🎊
    09.2017🤰🏼 1cs
    06.2018 🧒🏼
    08.2021 🩵 diagnoza zaburzeń ze spektrum autyzmu u synka
    2022 🧬brak łamliwego chromosomu X
    11.2023 👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻 rozpoczęcie starań o drugie dzieciątko👶🏼

    30.03.24 ⏸️🥹
    02.04.24 beta 261 mlU/ml🥳
    04.04.24 beta 539 mlU/ml💪🏻
    18.04.24🩺 jest zarodek 2,8mm🥰
    29.04.24🩺

    Suple: Prenatal Uno i DHA, Cholina 500

    preg.png
  • Chesterka1124 Autorytet
    Postów: 377 275

    Wysłany: 30 stycznia, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aambrozjaa93 wrote:
    Kiedy najwcześniej można zrobić test? U mnie dziś dopiero 8 dpo i się zastanawiam czy czekać do terminu miesiączki czy spróbować wcześniej i czy jest sens...
    Ja jutro mam 10dpo i rano testuje. Wczoraj miałam 8dpo I nic nie było. A dzisiaj cały dzień boli brzuch, takie kłucie, wczoraj wieczorem szczypanie w piersiach, gdzieś mam przeczucie, że może się udało. Kupiłam dzisiaj dwa testy czułe. Okres powinnam dostać w niedzielę. Zrobię jutro i za dwa dni następny.

    aambrozjaa93, Nosa lubią tę wiadomość

    26.02.2021 II ❤️
    15.03.2021 jest ❤️
    30.04.2021 👼 😢
    26. 11.2021 II ❤️
    3.12.2021 puste jajo 😭
    28.02.2022 II ❤️
    23.03.2022 jest ❤️ 7tc
    4.11.2022 David 3700g szczęścia
    10 2023 poronienie 7tc 💔

    1.01.2024 starania o kolejną kruszynkę ❤️

    4 2024 biochem

    Jedno szczęście już mam ale serce pragnie więcej 🥺

    age.png
  • Kreska41 Przyjaciółka
    Postów: 137 31

    Wysłany: 31 stycznia, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak ?

    12.12.2019- 4kg,54cm- zdrowa Izabela!
    03.10.202💔 3480g,58cm,38tc Różyczka.👼😭
    Mutacje hetero pai1 i mthfr1

    Świat rozsypal się jak cienkie lustro. Na miliony kawałków a ja trwam.

    Boże,dlaczego wymyśliłeś los człowieka który musi iść przez życie sam? Całkiem Sam.
  • Chesterka1124 Autorytet
    Postów: 377 275

    Wysłany: 31 stycznia, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreska41 wrote:
    I jak ?
    Biel 🙁
    🐒 Ma być w niedzielę także jeszcze czas. Powtórzę test za dwa dni. Wczoraj cały dzień bolał mnie brzuch i cycki 😅
    Nadzieję mam dopóki 🐒 nie przyjdzie 🤞

    Kreska41 lubi tę wiadomość

    26.02.2021 II ❤️
    15.03.2021 jest ❤️
    30.04.2021 👼 😢
    26. 11.2021 II ❤️
    3.12.2021 puste jajo 😭
    28.02.2022 II ❤️
    23.03.2022 jest ❤️ 7tc
    4.11.2022 David 3700g szczęścia
    10 2023 poronienie 7tc 💔

    1.01.2024 starania o kolejną kruszynkę ❤️

    4 2024 biochem

    Jedno szczęście już mam ale serce pragnie więcej 🥺

    age.png
  • Pulsik Ekspertka
    Postów: 185 188

    Wysłany: 31 stycznia, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chesterka1124 wrote:
    Biel 🙁
    🐒 Ma być w niedzielę także jeszcze czas. Powtórzę test za dwa dni. Wczoraj cały dzień bolał mnie brzuch i cycki 😅
    Nadzieję mam dopóki 🐒 nie przyjdzie 🤞


    To tak jak ja. Do tej pory z 5 testów biel totalna. Aplikacja pokazuje na 3go lutego @ ale zawsze dostaje 2 dni wcześniej. Jedynie przed owulka pojawiło się mini plamienie i ciągnięcie przez ok tydzien. Kilka intensywnych dzialan z narzeczonym. A teraz Żadnego Pms bólu piersi, kręgosłupa cokolwiek. Jedynie boli mnie głowa, czuje się zmęczona i "chora" I mdli mnie. Więc to nijak ma się do mojego @. Testy mają mnie gdzieś. 🙄🤨

  • aambrozjaa93 Autorytet
    Postów: 397 421

    Wysłany: 31 stycznia, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mnie mdli i czuję kłucie w jajnikach takie, że aż mnie w nocy obudził ból. Z reguły tak nie mam przed @. Chyba już poczekam i zrobię test 2.02 tak jak ma wypaść @.

    👩🏼&🧑🏻31

    11.2011 👩🏼‍❤️‍👨🏻
    07.2016 💍
    06.2017 🐱
    08.2017 👰🏼‍♀️🤵🏻🎊
    09.2017🤰🏼 1cs
    06.2018 🧒🏼
    08.2021 🩵 diagnoza zaburzeń ze spektrum autyzmu u synka
    2022 🧬brak łamliwego chromosomu X
    11.2023 👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻 rozpoczęcie starań o drugie dzieciątko👶🏼

    30.03.24 ⏸️🥹
    02.04.24 beta 261 mlU/ml🥳
    04.04.24 beta 539 mlU/ml💪🏻
    18.04.24🩺 jest zarodek 2,8mm🥰
    29.04.24🩺

    Suple: Prenatal Uno i DHA, Cholina 500

    preg.png
  • Pulsik Ekspertka
    Postów: 185 188

    Wysłany: 31 stycznia, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wypadałby jutro wg tego co mam zawsze 2 dni przed aplikacja. Ciekawa jestem strasznie trzymam za wszystkie kciuki!

    aambrozjaa93, Chesterka1124 lubią tę wiadomość

  • Kreska41 Przyjaciółka
    Postów: 137 31

    Wysłany: 22 lutego, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po owu, ale do okresu jeszcze długa droga.
    Przez ostatni cy który trwał 25dni !! Jak nigdy. W tym.cyklu owu wyszło w17dc zgodnie z testami...
    Zobaczymy

    12.12.2019- 4kg,54cm- zdrowa Izabela!
    03.10.202💔 3480g,58cm,38tc Różyczka.👼😭
    Mutacje hetero pai1 i mthfr1

    Świat rozsypal się jak cienkie lustro. Na miliony kawałków a ja trwam.

    Boże,dlaczego wymyśliłeś los człowieka który musi iść przez życie sam? Całkiem Sam.
  • Pimpi Przyjaciółka
    Postów: 111 41

    Wysłany: 22 lutego, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreska41 wrote:
    Ja po owu, ale do okresu jeszcze długa droga.
    Przez ostatni cy który trwał 25dni !! Jak nigdy. W tym.cyklu owu wyszło w17dc zgodnie z testami...
    Zobaczymy

    Trzymam kciuki za owocny cykl😏 Jak wyznaczalas owulacje?

    👩🏻 32 👦🏽34

    Styczeń 2024- starania o pierwsze dziecko ❤️‍🔥
    20.02.2024- ⏸️ 🥰
    11.03.2024- mamy ❤️
‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ