Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?
Odpowiedz

Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?

Oceń ten wątek:
  • Nieprzejrzysta Ekspertka
    Postów: 221 310

    Wysłany: 7 czerwca, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avonid wrote:
    Hej, dawno mnie nie było i widzę że żadnej z dziewczyn które kojarzę tu już nie ma 🙈 mam nadzieję że przyczyną były 2 kreseczki na teście ❤️
    Staram się od prawie 2 lat. Aktualnie jestem 12 dpo, testowałam w 10 i bielutko. Okres powinien być za 2/3 dni tak więc czekam razem z wami co to z tego wyjdzie 😊

    Hej, też jestem w 12 dpo i też robiłam w 10 dpo test i biało. Czekam na okres, nie będę robić wcześniej testów bo zaczyna mnie to dołować.
    Masz jakieś inne objawy niż zazwyczaj? Ja raczej nie 🤔

    Pcos-ka lubi tę wiadomość

    Zaczynamy 7 mc starań... 👣
    -Mthfr - Brak mutacji
    -Podejrzenie Hashimoto, guzki na tarczycy.
    -Niedowaga ⚖️
    -Od dzieciństwa problemy z serduchem 💔💉
    ASD II,
    - Arytmia od 2021r.
    -Anemia (Czerwiec 2024r.)
    Z mężem mamy po 28 lat
    💒26.09.2020r.
  • Avonid Koleżanka
    Postów: 114 12

    Wysłany: 7 czerwca, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieprzejrzysta wrote:
    Hej, też jestem w 12 dpo i też robiłam w 10 dpo test i biało. Czekam na okres, nie będę robić wcześniej testów bo zaczyna mnie to dołować.
    Masz jakieś inne objawy niż zazwyczaj? Ja raczej nie 🤔
    No ja właśnie testowałam bo zaczęłam się dzisiaj kiepsko czuć i nic, nadal biało.
    Po 2 latach starań, staram się nie szukać objawów ale skoro już pytasz 🙈😅 kłuje mnie podbrzusze, nie jestem w ogóle obrzmiała jak to normalnie przed okresem, sikam co 10 minut, a w nocy śniła mi się obleśna zepsuta cebula - po przebudzeniu miałam smak tej cebuli w ustach i nie byłam w stanie się go pozbyć 😂😂 stwierdziłam że jak to nie jest objaw to ja już nie wiem co nim jest 😂😂

    W sumie właśnie przez to że mnie to dołowało odpuściłam sobie na dłuższy czas forum, testowanie, śledzenie cykli.. ludzie mówią że jak odpuścisz to się uda. ***** prawda. Dzisiaj zapisałam się do nowego lekarza, może coś wymysli.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca, 19:58

  • Nieprzejrzysta Ekspertka
    Postów: 221 310

    Wysłany: 7 czerwca, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avonid wrote:
    No ja właśnie testowałam bo zaczęłam się dzisiaj kiepsko czuć i nic, nadal biało.
    Po 2 latach starań, staram się nie szukać objawów ale skoro już pytasz 🙈😅 kłuje mnie podbrzusze, nie jestem w ogóle obrzmiała jak to normalnie przed okresem, sikam co 10 minut, a w nocy śniła mi się obleśna zepsuta cebula - po przebudzeniu miałam smak tej cebuli w ustach i nie byłam w stanie się go pozbyć 😂😂 stwierdziłam że jak to nie jest objaw to ja już nie wiem co nim jest 😂😂

    W sumie właśnie przez to że mnie to dołowało odpuściłam sobie na dłuższy czas forum, testowanie, śledzenie cykli.. ludzie mówią że jak odpuścisz to się uda. ***** prawda. Dzisiaj zapisałam się do nowego lekarza, może coś wymysli.

    Ale okropny sen 😅 Też miałam głupie sny, ale mam takie zazwyczaj przed okresem, także ciężko stwierdzić czy mam taki objaw 😅

    2 lata to już sporo czasu, to się nie dziwię, że nadal zwracasz uwagę, zwłaszcza jak bardzo Ci zależy.
    Z tym odpuszczaniem to nie do końca tak jest. Niektórym łatwiej odpuścić niektórym ciężej 😐
    Mam nadzieje, że w końcu trafisz na dobrego lekarza, który dopnie twojego marzenia 😀

    Zaczynamy 7 mc starań... 👣
    -Mthfr - Brak mutacji
    -Podejrzenie Hashimoto, guzki na tarczycy.
    -Niedowaga ⚖️
    -Od dzieciństwa problemy z serduchem 💔💉
    ASD II,
    - Arytmia od 2021r.
    -Anemia (Czerwiec 2024r.)
    Z mężem mamy po 28 lat
    💒26.09.2020r.
  • Tulipaan Znajoma
    Postów: 18 4

    Wysłany: 9 czerwca, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, robiłam dzisiaj test 15 po zastrzyku ovitrelle i biało... Myślicie, że za wcześnie? Gin potwierdziła owulację

    starania od września 2021 roku..
    PCOS - 2 lekarzy na "TAK", dwóch lekarzy na "NIE"
    stymulacja owulacji od kwietnia 2024 r. - letrozol
    dodatkowo fertistim
  • Avonid Koleżanka
    Postów: 114 12

    Wysłany: 10 czerwca, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i u mnie @ :(

  • 94Donia12 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 12 czerwca, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny nie wiem czy w dobrym wątku zadaje pytanie. Otóż od tego miesiąca zaczęliśmy z mężem starania o drugie dziecko podejrzewam że owulację miałam w 17dc śluz na to wskazywał. Dziś jest 24dc miesiączki mam regularne co 28 dni. Od soboty czuje bóle podbrzusza nie są stałe początkowo były to kłucia w prawym jajniku wcześniej nigdy nie miewałam żadnych boli podbrzusza tylko w 1 dniu miesiączki. Oprócz tego śluz jest gęsty i jest go dosyć dużo jak na ten dzień cyklu bo zazwyczaj już go nie było 5 dni przed miesiączką. No i libido od 3 dni mega wzrosło jak nigdy 😅Czy któraś z was tak miała i była w ciąży ? Kiedy najlepiej wykonać test? Czy dzień przed spodziewana miesiączką będzie ok?

    13.10.2016 🍀 SN 41+4 🩵
    4100g, 62 cm ❤️
    Od maja starania o drugą fasolkę 🍀
  • Kinga Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 15 czerwca, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja również jestem jedną z nowych osób tutaj :)
    Od lutego tego roku staramy się wraz z mężem o maluszka 🥹
    Dzisiaj mam 13 dpo, 30dc i przewidywany początkowy dzień miesiączki. Od zeszłego tygodnia povolewa mnie podbrzusze i odcinek lędźwiowy kręgosłupa, jestem zmęczona, nie mam ochoty na nic. Dzisiaj miał być okres, którego nie ma, choć zawsze przychodził na czas. Poranny test i wieczorny nie pokazał nic oprócz bieli vizira, stąd moje pytanie, czy jeszcze poczekać spokojnie, czy zacząć się martwić?
    Pierwszy raz zdarza mi się coś takiego i nie wiem, co o tym myśleć. Proszę o Wasze porady :)

  • OldMe-NewMe Autorytet
    Postów: 720 752

    Wysłany: 16 czerwca, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz dla pewności iść na betę :)

  • Milena S Debiutantka
    Postów: 14 10

    Wysłany: 16 czerwca, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wyszedł w 12 dniu po owu, test pink czuły strumieniowy robiony z porannego moczu

    Czy to może być szansa na ciążę?
  • Anika72 Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 16 czerwca, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, chciałabym prosić o radę. Czy testy mają cień kreski czy to wada fabryczna? tej samej firmy bobo test-strumieniowy . Dziwne że oba wykazują ten cień. Jestem 11/12dpo. Wcześniej na żadnych testach tego nie widziałam chyba że moje oczy plątały mi figle i widziałam coś czego nie było:( dodam bo to Ważne że zrobiłam trzeci test też firmy bobo test ale płytkowy i nie widzę nic. Idzie oszaleć.. ale pierwszy raz mam taką sytuację.

    Zdjęcie testów:

    https://zapodaj.net/plik-TKj4XTEJu0

    Czy to jakieś felerne testy ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca, 12:08

    Bea30 lubi tę wiadomość

  • Jvvliett Koleżanka
    Postów: 38 5

    Wysłany: 16 czerwca, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana może poczekaj do dnia spodziewanej miesiączki, bo będziesz robić sobie nadzieję a później możesz się rozczarować 😄 wiem, że trudno wytrzymać i człowiek się nakręca. Ja osobiście tam nic nie widzę, ale może być za wcześnie, najlepiej przejdź się na betę 🥰

  • Agacia_11 Koleżanka
    Postów: 60 164

    Wysłany: 16 czerwca, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika72 wrote:
    Hej, chciałabym prosić o radę. Czy testy mają cień kreski czy to wada fabryczna? tej samej firmy bobo test-strumieniowy . Dziwne że oba wykazują ten cień. Jestem 11/12dpo. Wcześniej na żadnych testach tego nie widziałam chyba że moje oczy plątały mi figle i widziałam coś czego nie było:( dodam bo to Ważne że zrobiłam trzeci test też firmy bobo test ale płytkowy i nie widzę nic. Idzie oszaleć.. ale pierwszy raz mam taką sytuację.

    Zdjęcie testów:

    https://zapodaj.net/plik-TKj4XTEJu0

    Czy to jakieś felerne testy ?

    Powtórz najlepiej za dwa dni, bo ja widzę tam cień 😀

  • Lilinka Autorytet
    Postów: 306 209

    Wysłany: 17 czerwca, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie taki przypadek - pierwszy cykl stymulowany, potwierdzona owulacja w 14dc (2dpo), w 12dpo robiłam test z wieczornego moczu i biało, potem zrobiłam w 14dpo z porannego moczu i nadal bialo, dzisiaj 15dpo i ani nie czuję sie na okres ani na ciążę :( temp. tez spadla, ale nie tak dużo mam 36,75... do tej pory tak się nie przedłużala u mnie faza lutealna, czy to moze byc przez leki ? (Lametta, dostinex)?

    👦 29 l.
    - podstawowe wyniki nasienia ✅
    - posiew (e.coli ) ❌
    👩 30 l.
    - bolesne stosunki - pochwica/endometrioza?
    - AMH 0,85 (12.2023)
    - Za niskie wyniki hormonów prog i estradiol
    - D3 35 (04.2024) -> 89 (07.2024)✅
    - TSH 0,95 (07.2024) ✅
    -hiperprolaktynemia?
    - bakterie w posiewie

    03.2024: Naprotechnolog
    + Model Creightona

    05/06. 2024:
    Pierwszy cykl stymulowany -lametta (jest owulacja,7dpo estrdiol 76, prog 11,9, nie ma ciąży ❌)

    06/07. 2024:
    Drugi cykl stymulowany - lametta (3 pęcherzyki, 1 pękł, 7dpo estradiol 77, prog 12,6) nie ma ciąży ❌

    07/08.2024
    Trzeci cykl stymulowany - lametta (7dpo estradiol 98, ptogesteron 19,97) nie ma ciąży ❌

    🔜 20.09 laparoskopia diagnostyczna ?

    💊 Suplementy:
    D3 (Vigantoletten)
    Up Fertil Woman ( od 06.2024 )
    Biosteron (04.2024 - 07.2024)
    Olej z wiesiołka ( od 11.2023 do 04.2024 i w formie tabletek od 07.2024)
    Koenzym Q10 + E ( od 07.2024)
    NAC (od 07.2024)

    💊 Leki:
    Lametta
    Dostinex
    Glucophage
  • Pragiola Debiutantka
    Postów: 14 9

    Wysłany: 17 czerwca, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ibb.co/wdskrHL

    U mnie 10dpo, beta 23, wiem że to wcześnie i może być niska ale zdziwiła mnie taka mocna kreska, zrobiona z 3 sika trochę rozwodnionego 🙈

    👩🏻‍🦰31👱🏼‍♂️31
    2 CS
    17.06 10dpo ⏸️ beta 23
    19.06 beta 78
    22.06 beta 345 🌸

    🩺04.07
  • Kinga Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 17 czerwca, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pragiola wrote:
    https://ibb.co/wdskrHL

    U mnie 10dpo, beta 23, wiem że to wcześnie i może być niska ale zdziwiła mnie taka mocna kreska, zrobiona z 3 sika trochę rozwodnionego 🙈

    Póki co ciche, ale szczere gratulacje 😊 Trzymam kciuki za dalszy fantastyczny rozwój sytuacji 🌸

    Pragiola lubi tę wiadomość

  • Kinga Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 17 czerwca, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OldMe-NewMe wrote:
    Możesz dla pewności iść na betę :)
    Niestety nie tym razem... Beta <2.30 😔

  • ntpnzmsbmjt Znajoma
    Postów: 23 4

    Wysłany: 18 czerwca, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj 10/11 dpo, wczoraj cień cienia na teście, dzisiaj beta z krwi <2, macica boli, nadzieja umarła znów :(

  • Ana29 Przyjaciółka
    Postów: 103 48

    Wysłany: 27 czerwca, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jest tutaj całkiem nowa.
    Dopiero z narzeczonym zaczynamy starania. Okres pojawił się regularnie w 32 dniu cyklu. Czyli 2 czerwca. Testy owu wskazywały na zbliżającą się owulację i wychodziły pozytywne już od 14 dnia cyklu. Dokładnie tydzień po zbliżeniu pojawiły się dziwne objawy,których nigdy jeszcze nie miałam, a od zawsze bardzo obserwuję swój organizm ze względu na wcześniejsze problemy z cyklami. Mianowicie skurcze w brzuchu i ból lewego jajnika. Trwało to godzinę i przeszło. Ponadto już od 17dc bardzo mocno bolą mnie piersi i pojawiła się pajęczynka niebieskich żył na piersiach i dekolcie-wcześniej były to pojedyncze słabo widoczne żyły.Teraz jestem na wakacjach, ale jutro po powrocie zamierzam testować. Myślicie, że może coś z tego wyjść? 🥹

  • Pcos-ka Ekspertka
    Postów: 247 60

    Wysłany: 27 czerwca, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana29 wrote:
    Hej, jest tutaj całkiem nowa.
    Dopiero z narzeczonym zaczynamy starania. Okres pojawił się regularnie w 32 dniu cyklu. Czyli 2 czerwca. Testy owu wskazywały na zbliżającą się owulację i wychodziły pozytywne już od 14 dnia cyklu. Dokładnie tydzień po zbliżeniu pojawiły się dziwne objawy,których nigdy jeszcze nie miałam, a od zawsze bardzo obserwuję swój organizm ze względu na wcześniejsze problemy z cyklami. Mianowicie skurcze w brzuchu i ból lewego jajnika. Trwało to godzinę i przeszło. Ponadto już od 17dc bardzo mocno bolą mnie piersi i pojawiła się pajęczynka niebieskich żył na piersiach i dekolcie-wcześniej były to pojedyncze słabo widoczne żyły.Teraz jestem na wakacjach, ale jutro po powrocie zamierzam testować. Myślicie, że może coś z tego wyjść? 🥹
    Hej kochana, też miałam bóle podbrzusza i nakręcałam się ze może coś z tego wyjść, lecz jak poczytałam objawy innych dziewczyn to prawie każda je ma a większości przychodzi @. Ciężko zatem powiedzieć czy coś z tego będzie, najlepiej wykonać test.

  • OldMe-NewMe Autorytet
    Postów: 720 752

    Wysłany: 27 czerwca, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdy przed ciążą nie miałam bólu w podbrzuszu przed samym okresem. Pojawiał się dopiero kiedy pojawiał się okres, natomiast parę dni przed - nigdy. Dopiero w ciąży mi się to pojawiło i było to coś co mnie wtedy zdziwiło i dało do myślenia że coś jest inaczej. Ból jajnika też wtedy miałam. A właściwie dwóch. To były takie pierwsze objawy u mnie. Najlepiej poczekać z testem do daty miesiączki a jak nie będziesz pewna wyniku to zrób betę. Powodzenia ☺️

    kinia982, Pcos-ka, Ana29 lubią tę wiadomość

‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ