X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?
Odpowiedz

Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?

Oceń ten wątek:
  • Ana29 Przyjaciółka
    Postów: 111 49

    Wysłany: 1 lipca, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie stresuj się bo to tylko gorzej. Powinniśmy zacząć równo , ale u mnie się pośpieszyła w tym cyklu i leci u mnie już 3 dzień,ale u mnie to chyba urlop tak zadziałał i zmiana klimatu.
    U mnie jak nie chce się przebić to idealnie sprawdza się 40 min na orbitreku , a wieczorem lampka wina 😄 to mój sprawdzony zestaw!
    Co myślicie o mierzeniu temperatury? Jakie są Wasze opinie? Kupiłam termometr i chce w tym miesiącu to monitorować , tylko jestem zielona w temacie

    Pcos-ka lubi tę wiadomość

  • Pcos-ka Ekspertka
    Postów: 247 60

    Wysłany: 1 lipca, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już @ rozkręciła się na dobre, ale niepokoi mnie kłucie jajnika. Czy któraś z Was miała kłucie jajnika podczas miesiączki?
    Czyli dziś 1 dc.. zaczynamy od nowa 🙂

    Ana29 lubi tę wiadomość

  • Ana29 Przyjaciółka
    Postów: 111 49

    Wysłany: 1 lipca, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam kłucie jajnika właściwie podczas każdej miesiączki od kilku lat. W zależności od cyklu raz z prawego raz z lewego jajnika. Choć jajeczkowanie mam jak sądzę po obserwacji przeważnie z lewego. Trwa to Zawsze do końca 4 dnia miesiączki

  • Pcos-ka Ekspertka
    Postów: 247 60

    Wysłany: 2 lipca, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uspokoiłas mnie trochę, już myślałam ze to nie jest „normalne” i coś się dzieje… dziś kluje nadal (2 dzień cyklu) po lewej stronie.

  • Ana29 Przyjaciółka
    Postów: 111 49

    Wysłany: 2 lipca, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 4 dzień i kłuje już trochę mniej , jutro już pewnie nie będzie nic czuć 🙂

    Pcos-ka lubi tę wiadomość

  • Pcos-ka Ekspertka
    Postów: 247 60

    Wysłany: 2 lipca, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam drugi dzień, jesteśmy w podobnym momencie! Więc teraz czekamy aż jajeczko urośnie! 5-9 dzień cyklu biorę Aromek.

    Ana29 lubi tę wiadomość

  • Ana29 Przyjaciółka
    Postów: 111 49

    Wysłany: 2 lipca, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem że ten lek wspomaga/stymuluje w jakiś sposób owulację ? Przepraszam za pytanie, ale nie znam go. No u mnie z tym wzrostem pęcherzyka jest bardzo różnie.
    Tak- jesteśmy właściwie w podobnym momencie, ja być może od jutra zacznę mierzenie temperatury, jeśli @ się skończy do jutra-choć nie wiem jak się do tego zabrać , ale termometr już jest kupiony , zapas testów owu też 😁 jutro jak się uda dostać to idę do gina na usg piersi ( trzymajcie kciuki!) to może pogadam z nim trochę o mojej owulacji

    Pcos-ka lubi tę wiadomość

  • Pcos-ka Ekspertka
    Postów: 247 60

    Wysłany: 3 lipca, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ten lek jest na stymulację owulacji. Zaczynam go brać od piątku przez 5 dni! Mam nadzieję, ze w tym miesiącu pęcherzyk też ladnie urośnie. Cieszyłabym się gdyby urosły dwa 🤔🤔🤔 dzisiaj mam 3dc i już tylko lekko czuję jajnik. Prawie już nie boli. Mam nadzieję że to nie przeszkodzi we wzroście nowych pęcherzyków 😢

    Ana29 lubi tę wiadomość

  • Ana29 Przyjaciółka
    Postów: 111 49

    Wysłany: 3 lipca, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pcos-ka wrote:
    Tak, ten lek jest na stymulację owulacji. Zaczynam go brać od piątku przez 5 dni! Mam nadzieję, ze w tym miesiącu pęcherzyk też ladnie urośnie. Cieszyłabym się gdyby urosły dwa 🤔🤔🤔 dzisiaj mam 3dc i już tylko lekko czuję jajnik. Prawie już nie boli. Mam nadzieję że to nie przeszkodzi we wzroście nowych pęcherzyków 😢

    Mówiłam, że to nic niepokojącego , wszystko pójdzie dobrze ! Trzymam kciuki za Twoje pęcherzyki 😉

    Pcos-ka lubi tę wiadomość

  • Darrika Autorytet
    Postów: 2111 2073

    Wysłany: 3 lipca, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana29 wrote:
    A na kiedy masz ogólnie termin miesiączki ?
    Ja mam wrażenie , że za chwilę umrę z @ w tych upałach. Czy też macie wrażenie,że w takich temperaturach @ jest bardziej intensywna i bolesna? Czy tylko ja tak mam?

    Ja poprzedni cykl to takiej @ dostalam, że mimo gigantycznej podpaski rano wstałam z zalanymi krwią spodniami, normalnie jak z kranu 😬 też mam wrażenie, że latem mam gorsze te miesiączki, bardziej obfite, a jak już są mega upały to strasznie znoszę te pierwsze 2 dni, gdzie zwykle tylko 1 dzień jest kiepski z bólami

    33👧 37🧑
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Ana29 Przyjaciółka
    Postów: 111 49

    Wysłany: 3 lipca, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jest dramat , nie powiem że nie, ale na szczęście już dziś końcówka 😉

    Pcos-ka lubi tę wiadomość

  • Pcos-ka Ekspertka
    Postów: 247 60

    Wysłany: 3 lipca, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie o dziwno 3dc i też krwawienie zmniejszyło się jakby wróżyło już koniec @.

  • Ana29 Przyjaciółka
    Postów: 111 49

    Wysłany: 3 lipca, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziwna ta miesiączka u mnie też była w tym cyklu bardzo , wielkie skrzepy i bolesna jak nigdy , ale też krótka bo dziś piąty dzień niby a prawie jakby jej nie było. Zobaczymy co ten cykl przyniesie

    Pcos-ka lubi tę wiadomość

  • Pcos-ka Ekspertka
    Postów: 247 60

    Wysłany: 3 lipca, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby ten cykl był lepszy niż poprzedni 🙂 kiedy masz monitoring?

  • Ana29 Przyjaciółka
    Postów: 111 49

    Wysłany: 3 lipca, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie chodzę na monitoring, ale myślę o nim. Póki co sama próbuje ogarniać , dopiero mam nieudany drugi cykl. Ale mój ginekolog mi powiedział że jeśli będę chciała to możemy stymulować odrazu jak tylko mu powiem,że chce. Poczułam się wtedy staro i że już mi to sugeruje 😂

  • Kat. Ekspertka
    Postów: 179 103

    Wysłany: 4 lipca, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, nie bylo mnie tu kilka dni, bo u mnie czas przeprowadzki i po prostu armagedon, nie miałam czasu tu zaglądać. Pcos-ka trzymam kciuki za następny cykl!

    U mnie miesiączka spóźnia się 2 dni, już po 00:00 wiec zaczyna się 3 😈 ale objawów jako takich brak, także zobaczymy. Jeśli nie przyjdzie, to jutro zrobię teścik. Dzis 17dpo!

    preg.png
  • Ana29 Przyjaciółka
    Postów: 111 49

    Wysłany: 4 lipca, 00:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat trzymamy kciuki!

    Kat. lubi tę wiadomość

  • Kat. Ekspertka
    Postów: 179 103

    Wysłany: 4 lipca, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże dziewczyny! 17dpo i to się chyba dzieje 😭 jadę na betę!

    https://ibb.co/sCtxRFC

    preg.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 10305 14067

    Wysłany: 4 lipca, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat. wrote:
    Boże dziewczyny! 17dpo i to się chyba dzieje 😭 jadę na betę!

    https://ibb.co/sCtxRFC
    No chyba tak ☺️ powodzenia ! ☺️

    Kat. lubi tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    On 34l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo nieśmiałe ⏸️ -> 11.06 ⏸️ -> 12.06 ⏸️
    🔹14.06 126,27 prog. 42,12->16.06 263,26 prog. 38,46, 17.06 339.86, prog. 50.3 -> 19.06 948,19 prog.52.01
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy w macicy GS 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm Misia Haribo
    🔹27.07 10+2 krwawienie, szpital 3.44 cm łobuza 🥰
    🔹05.08 11+5 prenatalne 5.26 cm zdrowego synka 💙
    🔹13.08 12+6 6.5 cm akrobaty 💙
    🔹03.09 15+6 (wg USG 16+6) 11 cm i 151 g śpiocha 💙

    Walcz maluszku 🙏❤️🫶
    preg.png
  • Kat. Ekspertka
    Postów: 179 103

    Wysłany: 4 lipca, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    No chyba tak ☺️ powodzenia ! ☺️
    Dziękuje 🫶🏽

    preg.png
‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ