X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?
Odpowiedz

Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?

Oceń ten wątek:
  • Kat. Ekspertka
    Postów: 184 105

    Wysłany: 8 lipca, 00:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana29 wrote:
    Zrobiłam drugi wieczorem i jeszcze gorzej , więc owulacja nie tak blisko jednak 😅

    https://zapodaj.net/plik-IC3ksGCfjs

    Faktycznie, ja tez tak miałam. Kreska była tak ciemna jak u Ciebie, wiec obstawiałam pozytywny w kolejnym dniu, a w kolejnym pojaśniała. Robiłam testy cały cykl i owu już nie przyszła. Mialam dwa takie cykle, w trzecim owulacja już byla 😄 Także sprawdzaj!

    A u mnie dobrze dziewczyny ❤️ beta z wczoraj podwojona, ladny progesteron, także jestem szczęśliwa! Cycki bola i jestem taka zmęczona ze dziś u fryzjera zasnęłam na myjce 😆

    Trzymam kochane kciuki, teraz czas na Was 🫶🏽

    preg.png
  • Ana29 Ekspertka
    Postów: 145 61

    Wysłany: 8 lipca, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Apka sugeruje,że owulacja będzie w okolicy 14 dnia, a dziś statystycznie dzień płodny, ale raczej nie bo szyjkę mam nisko i jest zamknięta i twarda :/

    Kat! Cieszę się Twoim szczęściem i trochę zazdroszczę 😁 ale tak pozytywnie 🩷

    Kat. lubi tę wiadomość

  • Pcos-ka Ekspertka
    Postów: 291 65

    Wysłany: 8 lipca, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana29 wrote:
    Apka sugeruje,że owulacja będzie w okolicy 14 dnia, a dziś statystycznie dzień płodny, ale raczej nie bo szyjkę mam nisko i jest zamknięta i twarda :/

    Kat! Cieszę się Twoim szczęściem i trochę zazdroszczę 😁 ale tak pozytywnie 🩷
    A który masz dzisiaj dzień cyklu?

  • Ana29 Ekspertka
    Postów: 145 61

    Wysłany: 8 lipca, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pcos-ka wrote:
    A który masz dzisiaj dzień cyklu?

    Dziś 10 dc , test owu również negatywny

    Pcos-ka lubi tę wiadomość

  • SailorMoon Autorytet
    Postów: 613 1185

    Wysłany: 8 lipca, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana29 wrote:
    Apka sugeruje,że owulacja będzie w okolicy 14 dnia, a dziś statystycznie dzień płodny, ale raczej nie bo szyjkę mam nisko i jest zamknięta i twarda :/

    Kat! Cieszę się Twoim szczęściem i trochę zazdroszczę 😁 ale tak pozytywnie 🩷
    Mi apka też często liczy, że owu będzie 14dc, a w rzeczywistości jest dopiero 17dc i testy pozytywne zaczęły wychodzić dopiero od 15dc, 16dc był pik. Więc jeszcze czas :)

    05.24 cb
    07.24 ⏸️

    preg.png
  • Ana29 Ekspertka
    Postów: 145 61

    Wysłany: 8 lipca, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie w poprzednim cyklu też miałam pik w 15 dniu. A od 13 dc testy były pozytywne i utrzymywały się do 18 dc.
    Zobaczymy jak teraz 😊

  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 347 475

    Wysłany: 9 lipca, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka! Czy któraś zobaczyła magiczne dwie kreski dopiero w dzień spodziewanej 🐵? Mam dostać w czwartek i zastanawiam się czy są jeszcze jakieś szanse w tym cyklu 🥹

    preg.png
  • Kat. Ekspertka
    Postów: 184 105

    Wysłany: 9 lipca, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xSmerfetkax wrote:
    Hejka! Czy któraś zobaczyła magiczne dwie kreski dopiero w dzień spodziewanej 🐵? Mam dostać w czwartek i zastanawiam się czy są jeszcze jakieś szanse w tym cyklu 🥹

    Ja dwa dni po, ale kreska była dość słaba, wiec jest duze prawdopodobieństwo, ze przed miesiączka test by nie wyszedł 😄

    Abcdeka lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2415 2850

    Wysłany: 9 lipca, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xSmerfetkax wrote:
    Hejka! Czy któraś zobaczyła magiczne dwie kreski dopiero w dzień spodziewanej 🐵? Mam dostać w czwartek i zastanawiam się czy są jeszcze jakieś szanse w tym cyklu 🥹

    Są i przypadki, że kilka dni po @ dopiero dwie krechy więc do czwartku nadzieja jest. :D ja mam też mieć @ w czwartek, testowałam wczoraj ale biało w 12 dpo, Tli się jeszcze nadzieja, bo różnie może być. Czekam na testy aż przyjdą i będę znowu sprawdzać

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    8 cs start!🤞do 8 razy sztuka?
    ⏳️do kwietnia

    💊 naturell: folian i B12, d-vitum k2 8000, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina),omega 3
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03 ❓️
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 347 475

    Wysłany: 9 lipca, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie ja też jeszcze mam nadzieję, chociaż nie widzę żadnych objawów 😉 jakie testy polecacie?

    preg.png
  • Martyna Autorytet
    Postów: 813 1013

    Wysłany: 9 lipca, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xSmerfetkax wrote:
    Właśnie ja też jeszcze mam nadzieję, chociaż nie widzę żadnych objawów 😉 jakie testy polecacie?
    Baby boom jako pierwszy wybarwił mi ładny cień, kiedy facelle miało cień, którego trzeba było wypatrywać 😋

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    24.07❤️1,05cm❤️
    7.08 ❤️2,4cm 🐻
    07.09 7,5cm 👧 🩷 ryzyka niskie
    16.09 120g szczęścia 🥰
    2.10 213g wstydziocha 🫣
    15.10 300g gwiazdy ✨ II prenatalne OK
    preg.png
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2415 2850

    Wysłany: 9 lipca, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam pink superczuły jak ma coś być to już pewnie jakiś cień pokaże na dniach.

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    8 cs start!🤞do 8 razy sztuka?
    ⏳️do kwietnia

    💊 naturell: folian i B12, d-vitum k2 8000, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina),omega 3
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03 ❓️
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Czekająca94 Znajoma
    Postów: 24 32

    Wysłany: 13 lipca, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej 🤗
    Ja miałam @ 20.06., owu 13.06 (czułam dość mocny skurcz) wczoraj nie wytrzymałam i zrobiłam 2 testy. Rano facelle paskowy wyszła bardzo blada kreska, po południu test bobo żółty z rossmana o czułości 25 i wyszła już ładna kreska, dzisiaj test rano pink czuły i również już ładnie widać. Testy zrobiłam na 6 dni przed @. Czułam że się udało, bo bardzo bolały mnie piersi jak nigdy.

    Kat. lubi tę wiadomość

  • Czekająca94 Znajoma
    Postów: 24 32

    Wysłany: 13 lipca, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to moja druga ciąża. W pierwszej z synkiem dopiero dowiedziałam się w 8 tc. Miałam plamienia podobne do @, więc nie zwróciło to mojej uwagi. Dopiero początek 9tc miałam objawy.

  • Kat. Ekspertka
    Postów: 184 105

    Wysłany: 13 lipca, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekająca94 wrote:
    Hej 🤗
    Ja miałam @ 20.06., owu 13.06 (czułam dość mocny skurcz) wczoraj nie wytrzymałam i zrobiłam 2 testy. Rano facelle paskowy wyszła bardzo blada kreska, po południu test bobo żółty z rossmana o czułości 25 i wyszła już ładna kreska, dzisiaj test rano pink czuły i również już ładnie widać. Testy zrobiłam na 6 dni przed @. Czułam że się udało, bo bardzo bolały mnie piersi jak nigdy.

    Super kochana, gratulacje ❤️ to zapraszamy do marcowego wątku na Forum w ciazy ❤️

    Czekająca94 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Ana29 Ekspertka
    Postów: 145 61

    Wysłany: 14 lipca, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pcos-ka jak tam u Ciebie?

  • Pcos-ka Ekspertka
    Postów: 291 65

    Wysłany: 14 lipca, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie bez zmian….. jutro mam monit ale owu na pewno dotychczas nie było. Jestem w 14 dniu cyklu. Nawet wątpię że cokolwiek urosło, myślę że pęcherzyka brak. Nie mam żadnych objaw i wcale nie czuję jajników. Podsumowując, tracę nadzieję i złapało mnie jakieś załamanie :(

  • Pcos-ka Ekspertka
    Postów: 291 65

    Wysłany: 14 lipca, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak tam u Ciebie?

  • Ana29 Ekspertka
    Postów: 145 61

    Wysłany: 14 lipca, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym miesiącu mam totalne załamanie, odkąd skończyłam miesiączke robię testy owu- wszystkie negatywne. Dziś 16 dzień cyklu i nic. Śluzu też nie ma właściwie żadnego. Ani płodnego ani niepłodnego. Żadnego. Ponadto od 9dc mam dziwne dolegliwości i za nic w świecie nie wiem co to jest. Jutro może mi się uda odwiedzić ginekologa to może się czegoś dowiem, a przy okazji podejrzę czy w ogóle coś rosną mi jakieś pęcherzyki. Także myślę że czuję się podobnie 😔

  • Pcos-ka Ekspertka
    Postów: 291 65

    Wysłany: 14 lipca, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to stoimy na tym samym. Wysłałam zaproszenie do przyjaciółek!

    Ana29 lubi tę wiadomość

‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ