Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?
Odpowiedz

Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?

Oceń ten wątek:
  • Anikaa Przyjaciółka
    Postów: 109 39

    Wysłany: 14 lipca, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana29 wrote:
    Ja w tym miesiącu mam totalne załamanie, odkąd skończyłam miesiączke robię testy owu- wszystkie negatywne. Dziś 16 dzień cyklu i nic. Śluzu też nie ma właściwie żadnego. Ani płodnego ani niepłodnego. Żadnego. Ponadto od 9dc mam dziwne dolegliwości i za nic w świecie nie wiem co to jest. Jutro może mi się uda odwiedzić ginekologa to może się czegoś dowiem, a przy okazji podejrzę czy w ogóle coś rosną mi jakieś pęcherzyki. Także myślę że czuję się podobnie 😔
    Może to cykl bezowulacyjny ?

  • Ana29 Przyjaciółka
    Postów: 103 48

    Wysłany: 14 lipca, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anikaa wrote:
    Może to cykl bezowulacyjny ?
    Nie wiem, być może , ale miałam już cykle bezowulacyjne i nie miałam takich dolegliwości jak teraz , jestem podłamana i wkurzona . Bo to ani nie wygląda na infekcję pęcherza - z moczu wszystko ok , ani typowa infekcja intymna bo objawy na to nie wskazują , wiec nie wiem. Może jutro wieczorem się dowiem o co chodzi

  • Pcos-ka Ekspertka
    Postów: 247 60

    Wysłany: 18 lipca, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim, dziś 18 dzień cyklu i z rana przed zastrzykiem ovitrelle zrobiłam test owu.
    https://zapodaj.net/plik-2ZpPnPUcdM
    Czy myślicie że to już pik? Kiedy mogę spodziewać się owulacji? Nie chciałabym jej przegapić. Czy mimo że zastrzyku powinna być za 1-2 dni to może być już dzisiaj?

  • Kat. Ekspertka
    Postów: 179 103

    Wysłany: 18 lipca, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pcos-ka wrote:
    Hej wszystkim, dziś 18 dzień cyklu i z rana przed zastrzykiem ovitrelle zrobiłam test owu.
    https://zapodaj.net/plik-2ZpPnPUcdM
    Czy myślicie że to już pik? Kiedy mogę spodziewać się owulacji? Nie chciałabym jej przegapić. Czy mimo że zastrzyku powinna być za 1-2 dni to może być już dzisiaj?

    Wyglada ze tak 😊 masz 12-36h, działaj ❤️

    Pcos-ka lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Pcos-ka Ekspertka
    Postów: 247 60

    Wysłany: 18 lipca, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj już po przytulankach, jeszcze jutro i w sobotę i zostanie czekać 🙏🏻🥹

  • Ann49349 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 18 lipca, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy to pozytywny test? Bo już sama nie wiem co myśleć. Wklejam link do zdjęcia

    https://zapodaj.net/plik-bpUTlWd0lZ

  • Pcos-ka Ekspertka
    Postów: 247 60

    Wysłany: 18 lipca, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann49349 wrote:
    Dziewczyny czy to pozytywny test? Bo już sama nie wiem co myśleć. Wklejam link do zdjęcia

    https://zapodaj.net/plik-bpUTlWd0lZ
    Myślę, że tak!!!!

  • Ana29 Przyjaciółka
    Postów: 103 48

    Wysłany: 18 lipca, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann49349 wrote:
    Dziewczyny czy to pozytywny test? Bo już sama nie wiem co myśleć. Wklejam link do zdjęcia

    https://zapodaj.net/plik-bpUTlWd0lZ

    Myślę że tak !

    Możesz zrobić betę dla upewnienia się 😉

  • Marta.R. Autorytet
    Postów: 685 602

    Wysłany: 18 lipca, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann49349 wrote:
    Dziewczyny czy to pozytywny test? Bo już sama nie wiem co myśleć. Wklejam link do zdjęcia

    https://zapodaj.net/plik-bpUTlWd0lZ
    Wydaje się że tak, gratuluje 🙂

    🧑 1985 🧒 1980
    Czerwiec 2022 piękny chłopiec, 10 apgar
    Marzec 2023 🫄
    Kwiecień 2023 💔
    15.02 6.5mm dziecka 😍 bije serduszko
    21.02 8.2mm bije ❤️
    05.03 28.2mm bije ❤️ rusza głową i rączkami 😍
    26.03 badanie prenatalne, dzidzia zdrowa, 5.8cm, mamy chłopczyka 🙂 niskie ryzyka 💪
    17.04 poczułam pierwszy raz twoje ruchy ❤️
    28.05 synek 20cm i 413g, idealny ❤️
    13.06 waga 540g 🙂
    01.08 Nikodem waży 1525 gr zdrowy ❤️
    14.08 szpital i patologia ciąż, wszystko jest dobrze podobno ważysz 2234 🙂
    preg.png
  • Pcos-ka Ekspertka
    Postów: 247 60

    Wysłany: 19 lipca, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann49349 wrote:
    Dziewczyny czy to pozytywny test? Bo już sama nie wiem co myśleć. Wklejam link do zdjęcia

    https://zapodaj.net/plik-bpUTlWd0lZ
    I jak tam? Idziesz na betę?

    U mnie dzisiaj kreska na teście owu ciemna ale nie tak jak wczoraj. Sprawdzę jeszcze po południu ale wydaje się że pik był wczoraj. Więc owulacja była albo wczoraj albo będzie dzisiaj

  • Ann49349 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 19 lipca, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam jeszcze dzisiaj rano test i wyszła taka kreska
    https://zapodaj.net/plik-wRUSruLQxu#

    Dopiero w poniedziałek będę mogła iść na betę.

  • Wicia🙂🙂 Znajoma
    Postów: 19 23

    Wysłany: 19 lipca, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś 7dpo test wyszedł z lekim bladziochem jutro powtórzę test jak do poniedziałku tak będzie to idę na betę

  • Laura2 Znajoma
    Postów: 21 1

    Wysłany: 19 lipca, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann49349 wrote:
    Zrobiłam jeszcze dzisiaj rano test i wyszła taka kreska
    https://zapodaj.net/plik-wRUSruLQxu#

    Dopiero w poniedziałek będę mogła iść na betę.

    Witam obserwuję wasze wpisy Ann49349 kreseczka dobrze widoczna gratulacje❤️ niech okruszek zdrowo rosnie

  • asiun Ekspertka
    Postów: 309 94

    Wysłany: 24 lipca, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w pierwszej ciąży pozytywny test wyszedł 2 dni po terminie @ ale był taaak blady że ledwo widziałam drugą kreskę, poszłam odrazu na betę i wyszła 178 😉
    Teraz po ponad 8 latach starania o rodzeństwo dla córki i odbija mi, robię testy jak szalona.
    Pierwszy test zrobiłam teraz w poniedziałek sama nie wiem ile dni po owu bo totalnie staram się nie wchodzić na nowo w mierzenie temperatury itd., ale był to 25dc test popoludniowy negatyw, wczoraj rano 26dc rano negatyw i dziś popołudniu negatyw. Od jakiegoś roku cykle mam w przedziale 26-29 dni więc nie wiem kiedy testy mogą być miarodajne.

    age.png
  • Kat. Ekspertka
    Postów: 179 103

    Wysłany: 24 lipca, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiun wrote:
    Mi w pierwszej ciąży pozytywny test wyszedł 2 dni po terminie @ ale był taaak blady że ledwo widziałam drugą kreskę, poszłam odrazu na betę i wyszła 178 😉
    Teraz po ponad 8 latach starania o rodzeństwo dla córki i odbija mi, robię testy jak szalona.
    Pierwszy test zrobiłam teraz w poniedziałek sama nie wiem ile dni po owu bo totalnie staram się nie wchodzić na nowo w mierzenie temperatury itd., ale był to 25dc test popoludniowy negatyw, wczoraj rano 26dc rano negatyw i dziś popołudniu negatyw. Od jakiegoś roku cykle mam w przedziale 26-29 dni więc nie wiem kiedy testy mogą być miarodajne.

    A wiesz kiedy powinnaś dostac okres?

    preg.png
  • asiun Ekspertka
    Postów: 309 94

    Wysłany: 24 lipca, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg statystyk długości ostatnich cyklów to dzisiaj, jutro, najpóźniej pojutrze

    age.png
  • Kat. Ekspertka
    Postów: 179 103

    Wysłany: 24 lipca, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiun wrote:
    Wg statystyk długości ostatnich cyklów to dzisiaj, jutro, najpóźniej pojutrze

    No to kochana trzymam kciuki, jest jeszcze szansa, czasem dziewczynom wychodzi test widoczny kilka dni po. Ja sama miałam baardzo blada kreskę 2 dni po spodziewanej miesiączce 😊 także jeśli pojutrze to dodaj te 2, 3 dni i rób. Wiem, ze ciężko wytrzymać, wiec pewnie będziesz robiła wcześniej. Powodzenia 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca, 19:40

    Pcos-ka lubi tę wiadomość

    preg.png
  • asiun Ekspertka
    Postów: 309 94

    Wysłany: 24 lipca, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja właśnie w pierwszej ciąży też miałam tak blada, że kilka osób pytałam czy coś widzą i też to było 2dni po @.

    age.png
  • asiun Ekspertka
    Postów: 309 94

    Wysłany: 24 lipca, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałam, że podejdę na luzie do drugiej ciąży szczególnie po tak długiej przerwie 🙈😅😅

    age.png
  • Kat. Ekspertka
    Postów: 179 103

    Wysłany: 24 lipca, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiun wrote:
    Myślałam, że podejdę na luzie do drugiej ciąży szczególnie po tak długiej przerwie 🙈😅😅

    Haha, normalna sprawa 😊 tak to jest jak na czymś nam zależy, może zależy Ci bardziej niż sama myślałaś 😄

    Ana29 lubi tę wiadomość

    preg.png
‹‹ 76 77 78 79 80 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ