X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?
Odpowiedz

Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?

Oceń ten wątek:
  • Millie Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 1 sierpnia, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    11dpo
    @ jutro lub pojutrze
    W 9 dpo miałam odrobinę krwi na wkładce - różowej- nakręciłam się, że tym razem jest sukces i następuje zagnieżdżenie
    Od paru dni lekkie pobolewanie podbrzusza, bolące piersi,kilka wyprysków na twarzy (co nigdy się nie zdarza)
    Od 9 dpo robię dwa razy testy dziennie - niestety jest tylko biel.Teraz powinien być już delikatny cień.Wyglada na to,że odpadam w tym cyklu.
    Ktoś jeszcze jest na podobnym etapie ?

    Misiula lubi tę wiadomość

  • Karolina93 Znajoma
    Postów: 19 3

    Wysłany: 2 sierpnia, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i przyszła skubana @... I to dwa dni wcześniej ;/ no cóż może następny cykl będzie szczęśliwy :) za pozostałe staraczki trzymam kciuki :)

  • Meeegy91 Znajoma
    Postów: 16 2

    Wysłany: 3 sierpnia, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś 11 dpo tak mnie korci żeby juz zrobić test ale poczekam do jutra rana chyba. O ile wytrzymam 😅😅
    W lutym poronilam, wtedy w sumie nie miałam żadnych objawów, test wyszedł blady w 14 dpo czyli w dniu @ tak naprawdę. Teraz nic dziwnego też się nie dzieje , od 2 dni kłuje mnie jajnik, i bulgocze mi w podbrzuszu. Ale zapewne to tylko zbieg okoliczności :(

    Kasia0504 lubi tę wiadomość

  • Saferka Ekspertka
    Postów: 178 156

    Wysłany: 3 sierpnia, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina93 wrote:
    No i przyszła skubana @... I to dwa dni wcześniej ;/ no cóż może następny cykl będzie szczęśliwy :) za pozostałe staraczki trzymam kciuki :)
    Trzymam kciukasy ! 🩷

    Karolina93 lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze bobo 2024r. 🍀
    👩🏽27 🧔🏽‍♂️30 🐶 3
    ❤️2021r.
    💊 kwas foliowy

    ✅ TSH, cytologia, progesteron 7dpo - 20,90 ng/ml, estradiol - 164,00 pg/ml, morfologia.
  • Meeegy91 Znajoma
    Postów: 16 2

    Wysłany: 4 sierpnia, 05:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety jedna kreska 🥺 12 dpo

  • Kat. Ekspertka
    Postów: 179 103

    Wysłany: 4 sierpnia, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meeegy91 wrote:
    Niestety jedna kreska 🥺 12 dpo
    Jeśli zagnieżdżenie było ok. 10dpo, to test w 12 myśle ze byłby jeszcze negatywny 😄 no, zależy jeszcze jaka czułość. Tak było u mnie, zagnieżdżenie w 10, pozytyw mega słabo widoczny w 17dpo. Zagnieżdżenie tez swoje trwa, nie jest to takie hop siup. Trzymam kciuki 😊

    preg.png
  • Meeegy91 Znajoma
    Postów: 16 2

    Wysłany: 4 sierpnia, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat. wrote:
    Jeśli zagnieżdżenie było ok. 10dpo, to test w 12 myśle ze byłby jeszcze negatywny 😄 no, zależy jeszcze jaka czułość. Tak było u mnie, zagnieżdżenie w 10, pozytyw mega słabo widoczny w 17dpo. Zagnieżdżenie tez swoje trwa, nie jest to takie hop siup. Trzymam kciuki 😊
    No wiadomo, dopóki nie ma @ nadzieje mam :)

  • Meeegy91 Znajoma
    Postów: 16 2

    Wysłany: 5 sierpnia, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj się kochaliśmy, podczas stosunku strasznie kuł mnie lewy jajnik, normalnie jakby mi ktoś wbijał nóż. Po wszystkim zauważyłam na papierze sporo śluzu koloru lekko różowego
    Nigdy wcześniej takiego czegoś nie zauważyłam u siebie. Czy to możliwe że by była to implantacja? @ Powinna przyjść jutro

  • Mari33 Koleżanka
    Postów: 32 11

    Wysłany: 6 sierpnia, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj 9dpo i oprócz bolących piersi, zero objawów, testy 10mlu bielutkie… chyba tracę nadzieję :(

  • Meeegy91 Znajoma
    Postów: 16 2

    Wysłany: 6 sierpnia, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja czekam z nadzieją że @ nie przyjdzie. Póki co nie ma znaków by miała nadejść. Dziś termin. Zazwyczaj dzień wczesniej od południa już plamie na brązowo. Więc jeszcze szansa jest... W ostatniej ciazy, która niestety poronilam test robiłam wieczorem w dniu okresu i bardzo blada krecha wyszła.

  • Karolina93 Znajoma
    Postów: 19 3

    Wysłany: 6 sierpnia, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, pisze do Was z prośbą. Zamierzam zacząć mierzyć temperaturę, ale chciałabym żeby ktoś mi wytłumaczył jak to jest. Czy temperatura maleje przed owulacją czy wzrasta? Jestem w tym zielona bo to będzie mój pierwszy cykl w którym będę sprawdzać temperaturę. Proszę o odpowiedź:) z góry dziękuję :)

  • Cbag Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 7 sierpnia, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też czekam z testem, jestem juz 10dpo jak na razie temperatura powoli rośnie, korci mnie żeby powtórzyć test ale boje się tej strasznej 1 kreski zobaczyć, okres powinnam mieć za 4 dni, ale czy wytrzymam? Jak na razie bolą mnie piersi przy dotyku i mam takie dziwne mrowienie w podbrzuszu i znośny ból miesiączkowy, który w ciągu dnia przypomina o sobie. A tak nic więcej

  • Martyna Autorytet
    Postów: 636 783

    Wysłany: 7 sierpnia, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina93 wrote:
    Cześć dziewczyny, pisze do Was z prośbą. Zamierzam zacząć mierzyć temperaturę, ale chciałabym żeby ktoś mi wytłumaczył jak to jest. Czy temperatura maleje przed owulacją czy wzrasta? Jestem w tym zielona bo to będzie mój pierwszy cykl w którym będę sprawdzać temperaturę. Proszę o odpowiedź:) z góry dziękuję :)
    Hej!
    Dzień przed ovu jest nieznaczny spadek i kolejno rośnie Tempka. U mnie podwyższona jest do dnia okresu zawsze

    Karolina93 lubi tę wiadomość

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    24.07❤️1,05cm❤️
    7.08 ❤️2,4cm 🐻
    07.09 7,5cm 👧 🩷 ryzyka niskie
    16.09 120g szczęścia 🥰

    preg.png
  • Mari33 Koleżanka
    Postów: 32 11

    Wysłany: 7 sierpnia, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cbag wrote:
    Ja też czekam z testem, jestem juz 10dpo jak na razie temperatura powoli rośnie, korci mnie żeby powtórzyć test ale boje się tej strasznej 1 kreski zobaczyć, okres powinnam mieć za 4 dni, ale czy wytrzymam? Jak na razie bolą mnie piersi przy dotyku i mam takie dziwne mrowienie w podbrzuszu i znośny ból miesiączkowy, który w ciągu dnia przypomina o sobie. A tak nic więcej
    Czekam z tobą ❤️ ja dzisiaj testowałam i biel 🫣

  • Cbag Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 7 sierpnia, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mari33 wrote:
    Czekam z tobą ❤️ ja dzisiaj testowałam i biel 🫣
    Może za wcześnie 🫂 poczekajmy 4 dni to już nie dużo 🫂🤞🏼 a duphaston bierzesz? Bo ja tak i dziś mi się kończy opakowanie

  • Karolina93 Znajoma
    Postów: 19 3

    Wysłany: 7 sierpnia, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna wrote:
    Hej!
    Dzień przed ovu jest nieznaczny spadek i kolejno rośnie Tempka. U mnie podwyższona jest do dnia okresu zawsze

    Dzięki za odpowiedź :) jutro zaczynam mierzyć :)

  • Meeegy91 Znajoma
    Postów: 16 2

    Wysłany: 7 sierpnia, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety przyszła @ ale coś nie nie moze rozkręcić, wczoraj na wieczór delikatnie ale naprawdę delikatnie poleciało. A dziś to 2 cm plamki na podpasce i stoi w miejscu ;/ test negatywny

  • Mari33 Koleżanka
    Postów: 32 11

    Wysłany: 8 sierpnia, 02:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cbag wrote:
    Może za wcześnie 🫂 poczekajmy 4 dni to już nie dużo 🫂🤞🏼 a duphaston bierzesz? Bo ja tak i dziś mi się kończy opakowanie
    Nie, gin stwierdził ze ten cykl bez i w sumie nie wiem czy to dobrze…

  • Cbag Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 8 sierpnia, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mari33 wrote:
    Nie, gin stwierdził ze ten cykl bez i w sumie nie wiem czy to dobrze…
    Bardzo mi przykro🫂, ja też dziś zrobiłam i dupa nic nawet bladej kreski

  • Wisienka95 Koleżanka
    Postów: 54 14

    Wysłany: 8 sierpnia, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, dziś zrobiłam kolejny test 12-13 dpo i biało 😐 bałam się bliźniaków a nie mam żadnego 🫤 dwa następne miesiące odpuszczam że względów osobistych także na forum trz odpuszczam.

    Trzymajcie się i życzę wam brzuszków ciążowych do tego czasu 😍

    Cbag lubi tę wiadomość

‹‹ 78 79 80 81 82 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ