X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?
Odpowiedz

Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?

Oceń ten wątek:
  • Blobek Koleżanka
    Postów: 34 42

    Wysłany: 8 sierpnia, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak nie zwariować i nie testować za wcześnie? Jestem 9dpo, objawów większych nie mam parę razy mocno kul mnie jajnik, po owu 3 dni mocno wrażliwe piersi, a ja po prostu odchodzę od zmysłów żeby nie zrobić ultra czułego testu, ale bardzo boję się niestety kolejnego już rozczarowania bieluchem :(

  • Blobek Koleżanka
    Postów: 34 42

    Wysłany: 9 sierpnia, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj doszło mi mocne ciągnięcie w pachwinach głównie po lewej stronie, do tej pory tak nie miałam, myślicie że to może być jakiś znak? :)

  • Saferka Ekspertka
    Postów: 178 156

    Wysłany: 9 sierpnia, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blobek wrote:
    Dzisiaj doszło mi mocne ciągnięcie w pachwinach głównie po lewej stronie, do tej pory tak nie miałam, myślicie że to może być jakiś znak? :)
    Ciało ludzkie jest zaskakujące. Może to być jakiś znak, ale wcale nie musi. Jeszcze jest wcześnie. Nie myśl o tym i nie dokładaj sobie zmartwień, poczekaj cierpliwie i zrób test to wszystko będzie wiadomo. A tak to możemy wróżyć z fusów…

    Schuyler lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze bobo 2024r. 🍀
    👩🏽27 🧔🏽‍♂️30 🐶 3
    ❤️2021r.
    💊 kwas foliowy

    ✅ TSH, cytologia, progesteron 7dpo - 20,90 ng/ml, estradiol - 164,00 pg/ml, morfologia.
  • Schuyler Autorytet
    Postów: 314 307

    Wysłany: 9 sierpnia, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj przynajmniej do 10dpo. Nie katuj się wcześniej rozczarowaniami. Mocno zaciskam kciuki, aby się udało. 🤞

    Blobek lubi tę wiadomość

    12.11.2021 Hania 👧🏼🤍
    4.2024 rozpoczynamy starania o rodzeństwo. 😍
    06.2024 CB 💔

    age.png
  • Wicia🙂🙂 Znajoma
    Postów: 19 23

    Wysłany: 12 sierpnia, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny chciałam opowiedzieć o moim przypadku okres mi się spóźniał 10dni testy negatywne dostałam plamienia które trwało kilka dni poszłam do ginekologa i się okazała że na USG jest mały pęcherzyk ciążowy także jak widać testy nie zawsze pokażą

    Pcos-ka, Vilka lubią tę wiadomość

  • Karolina93 Znajoma
    Postów: 19 3

    Wysłany: 18 sierpnia, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, tak jak pisałam wyżej to mój pierwszy cykl z mierzeniem temperatury. Aplikacja Ovu wyliczyła mi owulację na 17.08. ale te temperatury mam jakieś dziwne, wstawiam link do wykresu. Czy z tych temperatur wynika, że jednak jestem przed owulacją? Dzięki z góry za odpowiedź :)

    e45083f2cfe5abfef76eda5d9c842c34.png

  • martyna.kr Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 20 sierpnia, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.. bardzo proszę dajcie mi nadzieję :)

    Mam PCOS, cykle około 34 dni.
    1 ciąża w 2021, stymulowanie owulacji Glucophage, zaszłam po 4 miesiącach i urodziłam śliczną córkę <3
    Czas na rodzeństwo!

    Od miesiąca biorę ponownie Glucophage.
    1 cykl starań.. wiem, że mało, ale już mnie nosi..

    Owulacja planowana była 20 dc (sprawdzone u lekarza, w 17 dc dr mówiła, że widzi, że pęcherzyk się powiększa i oceniła owulację na 20 dc)

    Starania były: 17 dc, 20 dc, 21 dc.

    Dzisiaj mamy 30 dzień cyklu. 10 dni po owulacji.

    Testy czułe: 8 dpo, 9 dpo, 10 dpo. NEGATYWNE..

    Od tygodnia temperatura w uchu mierzona i codziennie jest między 37,2 do 37,9 nawet.
    Ból, a raczej kłucie w podbrzuszu.
    Delikatnie może większe piersi, niebolesne.

    Dzisiaj 10 dpo jak zobaczyłam negatywny test to się załamałam.. w pierwszej ciąży 10 dpo miałam już delikatną kreskę i to popołudniu... a teraz same czułe testy z samego rana i NIC..

    Czy jest jeszcze szansa? Czy już przestawić myśli na starania w następnym cyklu?

  • Marta.R. Autorytet
    Postów: 685 602

    Wysłany: 20 sierpnia, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest szansa, nie wiadomo jakie testy robisz, nie wiadomo jak u ciebie przyrasta HCG itd. to, że komuś wychodziły już pozytywne nie oznacza, że tak musi być u ciebie. 🤷 Nie bez powodu zaleca się testowanie dopiero w dniu spodziewanej miesiączki. Powodzenia ❤️

    martyna.kr lubi tę wiadomość

    🧑 1985 🧒 1980
    Czerwiec 2022 piękny chłopiec, 10 apgar
    Marzec 2023 🫄
    Kwiecień 2023 💔
    15.02 6.5mm dziecka 😍 bije serduszko
    21.02 8.2mm bije ❤️
    05.03 28.2mm bije ❤️ rusza głową i rączkami 😍
    26.03 badanie prenatalne, dzidzia zdrowa, 5.8cm, mamy chłopczyka 🙂 niskie ryzyka 💪
    17.04 poczułam pierwszy raz twoje ruchy ❤️
    28.05 synek 20cm i 413g, idealny ❤️
    13.06 waga 540g 🙂
    01.08 Nikodem waży 1525 gr zdrowy ❤️
    14.08 szpital i patologia ciąż, wszystko jest dobrze podobno ważysz 2234 🙂
    preg.png
  • martyna.kr Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 20 sierpnia, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję <3

    Nie wiem tylko czy iść robić badanie z krwi czy jeszcze czekać?

    Okres planowany na sobotę.. także jeszcze 4 dni..

    Testowałam się PINK Super Czuły test - 10 mlU/ml.. i w 10 DPO nadal negatywny :(

    Lusia3131 lubi tę wiadomość

  • Moniiii Koleżanka
    Postów: 91 5

    Wysłany: 20 sierpnia, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy ktoras z was miała negatywne testy po terminie miesiączki A jednak była w ciąży ?
    Ja dziś 36 dc przez 4 dni bolał mnie brzuch tak jakby okresowo ale delikatniej ale krwawienia nie było. Test wczoraj negatywny. Okres spóźnia mi się ok 5-6 dni.
    Help

  • Lusia3131 Przyjaciółka
    Postów: 191 43

    Wysłany: 20 sierpnia, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martyna.kr wrote:
    Dziękuję <3

    Nie wiem tylko czy iść robić badanie z krwi czy jeszcze czekać?

    Okres planowany na sobotę.. także jeszcze 4 dni..

    Testowałam się PINK Super Czuły test - 10 mlU/ml.. i w 10 DPO nadal negatywny :(
    Jest jeszcze szansa... oczywiście! Tyle, że Kochanie zmien nastawienie, bo się wykończysz. Jest tyle procesów, tyle warunków sprzyjających, żeby udało się zajsc w ciążę! Wszystkie się tu nastawiamy i baaaardzo chcemy tych dwóch kresek, wiadomo! Ale jeśli nie tym razem, to może następnym;) wtedy będzie lżej oglądać te białe testy;)

    2018 Rysio♡♡♡♡♡ !!! 3590 38tc! ♡♡♡♡

    2020 13 tydzień;( bliźniaki.. 😞
    2021 11 tydzień:(
    2021 5× ciąża biochemiczna
    2022 2x ciąża biochemiczna

    2023 Tadzio !! ♡♡♡♡ 3490 38tc♡♡♡♡♡

    Lipiec 2024 starania o trzeciego maluszka !
  • martyna.kr Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 21 sierpnia, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 11 DPO i facelle rano negatywny, biały.. bez cienia nadziei...

    Objawy ciążowe mam, ale żaden test nic nie chce pokazać.
    Temperatura nadal między 37,3-37,5
    Zaparcia
    Bóle podbrzusza

    Tak bardzo bym chciała, żeby się udało, ale 11 DPO test negatywny to już raczej sprawa przesądzona.

    Co myślicie?

  • Moniiii Koleżanka
    Postów: 91 5

    Wysłany: 21 sierpnia, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martyna.kr wrote:
    U mnie 11 DPO i facelle rano negatywny, biały.. bez cienia nadziei...

    Objawy ciążowe mam, ale żaden test nic nie chce pokazać.
    Temperatura nadal między 37,3-37,5
    Zaparcia
    Bóle podbrzusza

    Tak bardzo bym chciała, żeby się udało, ale 11 DPO test negatywny to już raczej sprawa przesądzona.

    Co myślicie?
    Nie koniecznie kochana. Jelsi temperatura się utrzymuje A miesiączki brak to wszystko jeszcze jest możliwe :)
    Trzymam kciuki :)
    Ja dziś 37dc A testy negatywne i miesiączki brak... wariuje...

  • martyna.kr Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 21 sierpnia, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniiii wrote:
    Nie koniecznie kochana. Jelsi temperatura się utrzymuje A miesiączki brak to wszystko jeszcze jest możliwe :)
    Trzymam kciuki :)
    Ja dziś 37dc A testy negatywne i miesiączki brak... wariuje...
    Robiłaś betę z krwi? Ona wszystko wyjaśni.

    Ja chyba zdecyduje się na badanie krwi w piątek.. to będzie dzień przed planowaną @ i 13 dpo…
    Boję się iść, ale widzę jak mi to wszystko siada na banie :(

  • Anna Wera Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 21 sierpnia, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny od 3-4 dni mam brązowe plamienia, jestem na duphastonie , w 11,12 i 13 dniu po owulacji mam testy negatywne, brzuch trochę pobolewa jak na miesiączkę i trochę piersi czy któraś miała tak a mimo to była w ciąży, może pójdę na betę 14 dnia😕 Pozdrawiam

  • martyna.kr Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 21 sierpnia, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety nie mam doświadczenia z duphastonem, ale w Twoim przypadku poszłabym na betę.

    Trzymam kciuki!

    Anna Wera lubi tę wiadomość

  • Anna Wera Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 21 sierpnia, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martyna.kr wrote:
    Ja niestety nie mam doświadczenia z duphastonem, ale w Twoim przypadku poszłabym na betę.

    Trzymam kciuki!
    Ogólnie od czasu owulacji mam straszne sucho i bardzo szybko była owulacja w 9 dniu, pierwszy raz tak miałam ale poprzednie dwa miesiące z duphastonem były normalne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia, 15:15

  • Moniiii Koleżanka
    Postów: 91 5

    Wysłany: 21 sierpnia, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martyna.kr wrote:
    Robiłaś betę z krwi? Ona wszystko wyjaśni.

    Ja chyba zdecyduje się na badanie krwi w piątek.. to będzie dzień przed planowaną @ i 13 dpo…
    Boję się iść, ale widzę jak mi to wszystko siada na banie :(
    Jestem obecnie za granicą ale q sobotę już będę w Pl. Jeśli punkt pobrań będzie czynny w soboty to pójdę zrobić betę. No i oczywiście jestem już umówiona do gina.
    Daj znać co u Ciebie jak coś się wyjaśni :)

  • Pcos-ka Ekspertka
    Postów: 247 60

    Wysłany: 24 sierpnia, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Wera wrote:
    Cześć dziewczyny od 3-4 dni mam brązowe plamienia, jestem na duphastonie , w 11,12 i 13 dniu po owulacji mam testy negatywne, brzuch trochę pobolewa jak na miesiączkę i trochę piersi czy któraś miała tak a mimo to była w ciąży, może pójdę na betę 14 dnia😕 Pozdrawiam
    Hej, miałam tak w tamtym cyklu. Też byłam na duphastonie i miałam takie plamienia. Myślałam że to zagnieżdżenie lecz jednak nie. Okazało się że mam niedobry hormonalne i dostałam w tym cyklu nowe leki.

    Anna Wera lubi tę wiadomość

  • Karolina93 Znajoma
    Postów: 19 3

    Wysłany: 27 sierpnia, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u mnie 10 dpo i biel wizira daje po oczach 🫣 chyba znowu się nie udało...
    Straciłam nadzieję, pozostaje czekać na okres 😢

‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ