X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie ile trwało Wasz plamienie implantacyjne?
Odpowiedz

ile trwało Wasz plamienie implantacyjne?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny,
    powiedzcie mi prosze, czy i ile trwało u Was plamienie implantacyjne? Ja od wczoraj mam takie minimalne plamienia brązowe, właściwie nawet nic nie zostaje na podpasce tylko na papierze toaletowym po wizycie w toalecie. Nie mam do tego żadnego bólu brzucha, tylko niewielki ból piersi. Robiłam test wczoraj rano jeszcze przed tym plamieniem i wyszedł negatywny, ale czy możliwe żeby dopiero po implantacji poziom hormonu był wystarczający do wykrycia przez test?

    nie wiem ile mam dpo bo nie prowadziłam w tym miesiącu obserwacji. brałam za to przez 10 dni duphaston, dziś jestem 6 po odstawieniu (34dc)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2015, 08:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja co prawda nie jestem w ciąży i na temat występowania plamień nie mogę się wypowiedzieć, jednak odnośnie HCG po implantacji - po zagnieżdżeniu zarodka rozpoczyna się produkcja HCG, jednak nim będzie ono wykrywalne w moczu, musi troszkę minąć. Jeśli test ma czułość 25, zaraz po implantacji na pewno nie wykryje ciąży:-) wzrost stężenia HCG najpierw pojawia się we krwi, następnie w moczu. Trzymam kciuki za dwie kreski <3

    Słoneczko12 lubi tę wiadomość

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 10 marca 2015, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, u mnie wczoraj był różowy śluz, dziś już czysto, liczę, że to mogło być to :) w razie co to trwało 1 dzień i miało miejsce w 10dpo.

    Pati_89, justi::, natka_113 lubią tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • muamua Ekspertka
    Postów: 195 123

    Wysłany: 16 marca 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wczoraj trochę krwi popłynęło przy wieczornym prysznicu, a rano miałam plamy na wkładce. To dopiero 7 dpo, więc dość wcześnie, chociaż w niektórych miejscach podają, że do zagnieżdżenia może dojść między 4 a 12 dpo, więc dość duży rozrzut, zwłaszcza w porównaniu do 7-10.

    justi:: lubi tę wiadomość

    ganns65g873vd173.png
    23.03. - 13 dpo - 108 (3 tc 5 dzień), 25.03. - 15 dpo - 316 (4 tc), 01.04. - 22 dpo - 3541 (5tc)
    14.04. - <3 - 6t6d
  • agaa78 Nowa
    Postów: 5 14

    Wysłany: 21 marca 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej 5 dpo- brązowe jednorazowe plamienie na wkładce, co to może być? słyszałam, że brązowe to na pewno nie implantacja ( delikatny ból jajników- nic szczególnego), któraś z Was może wie co to może być?

    rybka33 lubi tę wiadomość

  • halwaya Autorytet
    Postów: 336 480

    Wysłany: 23 marca 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy implantacji jest góra kilka kropel i to raczej żywej krwii.

    justi:: lubi tę wiadomość

    Sx0K.png
    ypbg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w dniu implantacji miałam lekkie bóle podobne do @ (myślałam że mi się wcześniej zacznie). Trwało to 1 dzień a na wkładce było brązowo czerwone plamienie (10 dpo). Zdziwiłam się jak przestało. A dwa dni później był już bladzioch na teście.

    agaa78, justi::, patynka lubią tę wiadomość

  • muamua Ekspertka
    Postów: 195 123

    Wysłany: 23 marca 2015, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaa78 wrote:
    Hej 5 dpo- brązowe jednorazowe plamienie na wkładce, co to może być? słyszałam, że brązowe to na pewno nie implantacja ( delikatny ból jajników- nic szczególnego), któraś z Was może wie co to może być?
    Ja też miałam jasnobrązowe plamy na wkładce i wygląda na to, że było to zagnieżdżenie właśnie :)

    agaa78, justi:: lubią tę wiadomość

    ganns65g873vd173.png
    23.03. - 13 dpo - 108 (3 tc 5 dzień), 25.03. - 15 dpo - 316 (4 tc), 01.04. - 22 dpo - 3541 (5tc)
    14.04. - <3 - 6t6d
  • Nala85 Autorytet
    Postów: 327 228

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dwukrotnie byłam w ciąży i dwukrotnie miałam plamienie implantacyjne.U mnie była to niewielka ilość czerwonej, żywej krwi na papierze. Potem czysto

    justi::, Morena lubią tę wiadomość

  • Patka to Koleżanka
    Postów: 52 23

    Wysłany: 12 maja 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie miałam wgl

    Patka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nitki krwi na papierze + w trakcie zagnieżdżania się czułam baaaaaaardzo duży ból w jednym jajniku, mój narzeczony aż chciał karetkę wzywac :P ja myślałam, że dostanę okres stulecia, a tymczasem to fasolka się zagnieżdżała i teraz mammy 6-miesięcznego bobasa :)

    justi::, Tamalka, Beige lubią tę wiadomość

  • marysiaanna2609 Koleżanka
    Postów: 103 7

    Wysłany: 19 maja 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 6dpo i przed chwilą w łazience zauważyłam krople krwi na papierze. Czy to może być plamienie implantacyjne? Dodatkowo dziś bolała mnie macica a teraz pochwa

    uikl7ddlyrrx5kjt.png
  • hope2015 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 21 maja 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    czas zacząć swoją przygodę :)
    dostałam okres 25 kwietnia, trwał do 30 kwietnia. ok. 9-10.05 miałam owulację.
    Ciężko mi teraz określić kiedy dokładnie bo współżyliśmy z mężem codziennie. 15.05 zaczęło pojawiać mi się plamienie, aż do teraz czasami odczuwam klucie w brzuchu ale rzadko. Okres powinnam dostać 23-25.05, ponieważ po rozpoczęciu współżycia zaczął mi się regulować (do tej pory miałam cykle po 40-43 dni) a teraz 31-28 dni. Czy to może być okres przyspieszony czy plamienie implantacyjne. Okres w pierwszych 2 dniach mam bardzo bolesny, do tej pory nie odczulam takiego bólu przy tym plamieniu. Poczekać aż skończy się plamienie i zrobić test? Czy może to jest krwawienie śródcykliczne?

  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 100

    Wysłany: 7 lipca 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny jeszcze jedna sprawa , czy ktoras po paru dniach od owulacji zauwazyla nitki krwi w sluzie? nie mialam tak wczesniej i nie wiem co to moze oznaczac.... pytam o to wszedzie :-(

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • marysiaanna2609 Koleżanka
    Postów: 103 7

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruda69742 wrote:
    hej dziewczyny jeszcze jedna sprawa , czy ktoras po paru dniach od owulacji zauwazyla nitki krwi w sluzie? nie mialam tak wczesniej i nie wiem co to moze oznaczac.... pytam o to wszedzie :-(


    Może to być plamienie w trakcie zagnieżdżenia... Ale nie musi być tak napewno. Najlepiej udaj się do gina

    uikl7ddlyrrx5kjt.png
  • Han Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny mam pytanie jestem 12 tyg po porodzie jeszcze nie mialam miesiączki za to miał dwudniowe płomienie brunatne takie minimalne czy którąś z Was miała taka sytuację??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, staramy się z mężem o dziecko w sumie dopiero drugi miesiąc. W pierwszym nie udało się. Przyszła @. Dzień po skończonej @ miałam śluz mocno rozciągliwy i objawy jak na owulkę mimo testów owulacyjnych negatywnych. Wzięliśmy się zatem do działania ;) w ten wtorek dostałam jakieś plamienie początkowo o zabarwieniu jakby brązowym a później bardzo jasna jakby żywa krew. Trwało to 2 dni i wystąpiło na tydzień przed spodziewana @. Dziś zauważyłam śluz gęsty koloru kremowego/różowego. Był lepki później rozciągliwy. Czy może to być ciążą czy jakiś problem np hormonalny? Jak myślicie? Pozdrawiam :)

  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o ile to było tooo to jak widaćna wykresie moim plamienie to dosłownie dwie plamki jasno-różowo krewki aż sie zastanawiałam że może okres że może sie poprzestawiało no ale skończyło sie tylko na tym,a w pierszej ciąży też miałam takie coś,mniej lub więcej ale pamiętam że też myślałam że to okres i jeszcze sie ucieszyłam że tylko jeden dzień okresu hehe

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej,

    moje plamienie trwało dokładnie dobę i było koloru beżowo-brązowego. u mnie akurat objawiło się po prostu jakby ciemniejszym odcieniem śluzu - i tez zostawało głównie na papierze toaletowym.
    w sumie o tym, że powinno być różowe czytałam głównie tutaj, na wszystkich anglojęzycznych stronach piszą że może być brązowe i to nic złego:)

  • CzekamNaCud Znajoma
    Postów: 25 0

    Wysłany: 20 lipca 2018, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam ze odświeżam wątek ale mam pytanie może któraś z was miała podobnie... W tym miesiącu okres spóźnił mi się 4 dni.. Zawsze mam regularny jak w zegarku co 28, jednak nie przypominał dotychczasowego okresu miałam plamienia przez 5 dni. Dziś przypada Mi dzień owulacji. Tydzień temu wspolzylam ze swoim dziś Rano poleciało mi z moczem troszkę krwi teraz mam ciemno brązowe plamienia przez chwile kuł mnie prawy jajnik teraz nic. Zrobiłam test wyszedł negatywny... Co to może być?

    Kacper 30/08/2010 <3
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ