X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie ile trwało Wasz plamienie implantacyjne?
Odpowiedz

ile trwało Wasz plamienie implantacyjne?

Oceń ten wątek:
  • 8876654556 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 22 sierpnia, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka ponownie… 4 dzień mam to własnie dziwne plamienie lecz jest ono zauwazalne dopiero przy badaniu palcem szyjki macicy, napomkne że śluzu mam bardzo mało czasami da sie wyczuc suchość. nic mnie nie boli i nie odczuwam zadnych objawów. jestem teraz 18dc, a wszystkie stosunki jakie odbyłam były 5dc, 9dc oraz 11dc wszystkie byly w prezerwatywie i zadna nie zawiodła, nie pękła ani nie zsunela się, poza tym narzeczony sprawdzał później je pod wodą więc implantacja to nie jest raczej (na szczęście) więc co to może byc? do ginekologa na razie nie pójdę, ponieważ jesteśmy przed baaardzo długim wyjazdem, dlatego szukam odpowiedzi na forum:/

  • Schuyler Autorytet
    Postów: 314 307

    Wysłany: 22 sierpnia, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8876654556 wrote:
    hejka ponownie… 4 dzień mam to własnie dziwne plamienie lecz jest ono zauwazalne dopiero przy badaniu palcem szyjki macicy, napomkne że śluzu mam bardzo mało czasami da sie wyczuc suchość. nic mnie nie boli i nie odczuwam zadnych objawów. jestem teraz 18dc, a wszystkie stosunki jakie odbyłam były 5dc, 9dc oraz 11dc wszystkie byly w prezerwatywie i zadna nie zawiodła, nie pękła ani nie zsunela się, poza tym narzeczony sprawdzał później je pod wodą więc implantacja to nie jest raczej (na szczęście) więc co to może byc? do ginekologa na razie nie pójdę, ponieważ jesteśmy przed baaardzo długim wyjazdem, dlatego szukam odpowiedzi na forum:/
    Poprostu podrażniasz sobie ścianki szyjki macicy gdy pchasz tam niepotrzebnie paluchy :) stąd plamienie. Zwłaszcza że mówisz że jest sucho. Powstają otarcia które zabarwiają lekko śluz na różowo. Skoro się zabezpieczaliście i pilnowaliście to na 99% nie będziesz w ciąży. :)

    12.11.2021 Hania 👧🏼🤍
    4.2024 rozpoczynamy starania o rodzeństwo. 😍
    06.2024 CB 💔

    age.png
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ