X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie ile trwało Wasz plamienie implantacyjne?
Odpowiedz

ile trwało Wasz plamienie implantacyjne?

Oceń ten wątek:
  • Cichawoda Ekspertka
    Postów: 128 136

    Wysłany: 5 października 2023, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofie wrote:
    Dzięki! Jutro rano pojadę pobrać krew. Znów trochę plamię. Typowego bólu jak przed miesiączką nie mam. Dla mnie to jedna wielka niewiadoma.
    Daj jutro znać co u Ciebie 😊

    29👱‍♀️👦

    Starania od 05.2022

    07.12.2023 ⏸️
    24.12.2022 💔
    29.01.2024 ⏸️
    12.02.2024 💔
  • Sofie Znajoma
    Postów: 27 16

    Wysłany: 6 października 2023, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wracam z bety. Dziś znów jest tego więcej i temperatura niższa (36.85). Myślę, że to jednak początek nowego cyklu, mimo że objawów nie mam (zwykle miesiączka dawała mi w kość). Zrobiłam badanie żeby nie mieć już żadnej wątpliwości, bo ostatnie dni były stresujace... Dam znać popołudniu jaki wynik

  • Nowa:) Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 6 października 2023, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofie wrote:
    Właśnie wracam z bety. Dziś znów jest tego więcej i temperatura niższa (36.85). Myślę, że to jednak początek nowego cyklu, mimo że objawów nie mam (zwykle miesiączka dawała mi w kość). Zrobiłam badanie żeby nie mieć już żadnej wątpliwości, bo ostatnie dni były stresujace... Dam znać popołudniu jaki wynik
    Daj znac! Trzymam kciuki
    U mnie dziś 13dpo i wczoraj wieczorem/ dziś rano mega lekkie plamienie (25dc a mam cykle 29dni). Dziś po południu test negatywny, plamienie całkowicie ustało. Ciekawa jestem czy to może być implementacja 🤞🤔

  • Sofie Znajoma
    Postów: 27 16

    Wysłany: 6 października 2023, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety beta <0.2. Więc trzeba się szykować na kolejny cykl. Ale przedziwnie to wygląda, bo najpierw plamienie/krwawienie pojawiają się tylko rano. Reszta dnia jest sucha.

  • Sofie Znajoma
    Postów: 27 16

    Wysłany: 6 października 2023, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa:) wrote:
    Daj znac! Trzymam kciuki
    U mnie dziś 13dpo i wczoraj wieczorem/ dziś rano mega lekkie plamienie (25dc a mam cykle 29dni). Dziś po południu test negatywny, plamienie całkowicie ustało. Ciekawa jestem czy to może być implementacja 🤞🤔

    Trzymam kciuki żeby się udało! Daj znać jak to się u Ciebie rozwinie ;)

  • Cichawoda Ekspertka
    Postów: 128 136

    Wysłany: 6 października 2023, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa:) wrote:
    Daj znac! Trzymam kciuki
    U mnie dziś 13dpo i wczoraj wieczorem/ dziś rano mega lekkie plamienie (25dc a mam cykle 29dni). Dziś po południu test negatywny, plamienie całkowicie ustało. Ciekawa jestem czy to może być implementacja 🤞🤔
    Koniecznie leć jutro na betę 😁

    29👱‍♀️👦

    Starania od 05.2022

    07.12.2023 ⏸️
    24.12.2022 💔
    29.01.2024 ⏸️
    12.02.2024 💔
  • Cichawoda Ekspertka
    Postów: 128 136

    Wysłany: 6 października 2023, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofie wrote:
    Niestety beta <0.2. Więc trzeba się szykować na kolejny cykl. Ale przedziwnie to wygląda, bo najpierw plamienie/krwawienie pojawiają się tylko rano. Reszta dnia jest sucha.
    Może to być problem z niskim progesteronem. Też miałam takie sytuacje i teraz po każdej owulce biorę progesteron 10 dni 😀

    29👱‍♀️👦

    Starania od 05.2022

    07.12.2023 ⏸️
    24.12.2022 💔
    29.01.2024 ⏸️
    12.02.2024 💔
  • Sofie Znajoma
    Postów: 27 16

    Wysłany: 8 października 2023, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz, że też o tym myślałam. Wcześniej miałam fazę lutealna ok. 9-10 dni, ale wtedy wyglądało to jakbym wcześniej dostawała miesiączki. Od tego cyklu piję ziółka na drugą fazę cyklu i pierwsze plamienia były w 12dpo i były lekkie, więc może to zioła coś zmieniły. Progesteron w 7dpo miałam ok. 26.10ng/ml. Wartość w normie, ale może wcześniej mam spadek. A jaki progesteron i w jakiej dawce bierzesz? Trochę mnie to wszystko przytłacza. Myślałam, że jak się postaram, przygotuję to cykl czy dwa i się uda. Ale chyba tak łatwo nie będzie ;(

  • Nati12131 Znajoma
    Postów: 18 36

    Wysłany: 1 listopada 2023, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mam takie dość dziwne pytanie. 18 października poroniłam, krwawiłam tylko 5 dni po około dwóch tygodniach po tym zrobiłam test ciążowy bo tak mi kazali w szpitalu a mieszkam w Szkocji także test wyszedł negatywny lekarz powiedział że mogę starać się od razu, także tak zrobiłam i w dni owulacyjne przytulałam sie z mężem, a wiec do sedna minęły trzy dni od owulacji a ja dzis na papierze znalazłam śluz z krwią, czy to może być początek @? Nie czyje się jak przed @ ale nie wiem co mam o tym myśleć.

  • Mira000 Autorytet
    Postów: 1114 598

    Wysłany: 1 listopada 2023, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati12131 wrote:
    Hej dziewczyny, mam takie dość dziwne pytanie. 18 października poroniłam, krwawiłam tylko 5 dni po około dwóch tygodniach po tym zrobiłam test ciążowy bo tak mi kazali w szpitalu a mieszkam w Szkocji także test wyszedł negatywny lekarz powiedział że mogę starać się od razu, także tak zrobiłam i w dni owulacyjne przytulałam sie z mężem, a wiec do sedna minęły trzy dni od owulacji a ja dzis na papierze znalazłam śluz z krwią, czy to może być początek @? Nie czyje się jak przed @ ale nie wiem co mam o tym myśleć.
    To pewnie plamienie owulacyjne - efekt pęknięcia pęcherzyka. Mi też się czasami zdarzało.

    Ja 31, on 34
    marzec 2021 - start starań
    wrzesień 2022 - HBA 32%
    [suple: astaksantyna, NAC, selen, koenzym Q10, kwasy DHA, EPA, wit. D3, wit. E, wit. C, cynk, kwas foliowy]
    3 x cykle stymulowane ❌
    styczeń 2023 - HBA 63%
    3 x IUI ❌
    czerwiec 2023 - HBA ??? są naturalne ⏸️
    02.08.2023 r. - 💙 zarodek + serduszko
    20.03.2024 r. - chłopak
    age.png
  • Nati12131 Znajoma
    Postów: 18 36

    Wysłany: 2 listopada 2023, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mira000 wrote:
    To pewnie plamienie owulacyjne - efekt pęknięcia pęcherzyka. Mi też się czasami zdarzało.
    Dziękuje za odpowiedz, dziś czuje się jak na @ 🤦‍♀️ nie wiem czy to przez poronienie mogłabym dostać tak szybko miesiączkę ?? Mieszkam w Szkocji i tutaj trudno o cokolwiek się dopytać, gdy poroniłam usłyszałam że tak miało być, gdy poszłam do rodzinnego lekarza żeby sprawdzic swoje hormony usłyszałam że oni nie badają tutaj tak hormonu i że skoro zaszłam w ciąże to z hormonami wszystko w porządku 😭 musze poszukać prywatnej kliniki bo to raczej nie jest normalne i chciałabym wiedzieć co się dzieje w moim ciele …

  • Mira000 Autorytet
    Postów: 1114 598

    Wysłany: 2 listopada 2023, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati12131 wrote:
    Dziękuje za odpowiedz, dziś czuje się jak na @ 🤦‍♀️ nie wiem czy to przez poronienie mogłabym dostać tak szybko miesiączkę ?? Mieszkam w Szkocji i tutaj trudno o cokolwiek się dopytać, gdy poroniłam usłyszałam że tak miało być, gdy poszłam do rodzinnego lekarza żeby sprawdzic swoje hormony usłyszałam że oni nie badają tutaj tak hormonu i że skoro zaszłam w ciąże to z hormonami wszystko w porządku 😭 musze poszukać prywatnej kliniki bo to raczej nie jest normalne i chciałabym wiedzieć co się dzieje w moim ciele …
    Nie mam pojęcia jak to jest po poronieniu, ale myślę że możesz mieć chwilowe zawirowanie hormonów zanim organizm wróci do normy.

    Ja 31, on 34
    marzec 2021 - start starań
    wrzesień 2022 - HBA 32%
    [suple: astaksantyna, NAC, selen, koenzym Q10, kwasy DHA, EPA, wit. D3, wit. E, wit. C, cynk, kwas foliowy]
    3 x cykle stymulowane ❌
    styczeń 2023 - HBA 63%
    3 x IUI ❌
    czerwiec 2023 - HBA ??? są naturalne ⏸️
    02.08.2023 r. - 💙 zarodek + serduszko
    20.03.2024 r. - chłopak
    age.png
  • Lena877 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 28 listopada 2023, 03:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co oznacza beta hcg w 11 dniu po owulacji 2.5 . Jest jakaś szansa ? Dodam że w 12 dniu dostałam ni to okres ni to plamienie , sama nie wiem co to było a po zrobiłam test i druga kreska wyszła bardzo blada prawie niewidoczna

  • Lena877 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 28 listopada 2023, 03:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam że czuje ból/ dyskomfort w podbrzuszu, w okolicach lewego jajnika

  • Wa123 Autorytet
    Postów: 477 218

    Wysłany: 5 grudnia 2023, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena877 wrote:
    Co oznacza beta hcg w 11 dniu po owulacji 2.5 . Jest jakaś szansa ? Dodam że w 12 dniu dostałam ni to okres ni to plamienie , sama nie wiem co to było a po zrobiłam test i druga kreska wyszła bardzo blada prawie niewidoczna
    Beta wskazuję na brak ciąży, testy czasem pokazują kreskę testową. Beta jest bardziej wiarygodna. Czy powtarzałaś betę kilka dni później, jak się to rozwinęło? Daj znać 😊

    Starania od 10/2021 👶

    👩 28 lat+🧑34 lata

    Przedwczesne wygaszanie czynności jajników
    PCOS
    nieregularne cykle
    mutacja MTHFR-hetero w A1298C i C677T
    PRL po MTC 291,65
    Białko S-61%
    KIR Bx z delekcją 2DL5,2DS3 i 4
    Hashimoto + niedoczynność tarczycy



    Od czerwca 2023 leczenie w Klinice

    09/2023- pierwszy stymulowany cykl Ovitrelle-nieudany😩
    10/2023- stymulacja Lametta 2x2-brak reakcji jajników-nieudany😢
    11/2023- w planie stymulacja 2x2 Lametta+ 2x2 CLO- 11dc pęcherzyk dominujący 11mm, 17 dc brak pęcherzyka, prawdopodobnie się wchłonął- nieudany 😩
    12/2023- przerwa w stymulacji, oczekiwanie na dofinansowanie in vitro
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ