Odpowiedz
Forum > W oczekiwaniu na testowanie > ile trwało Wasz plamienie implantacyjne?
Zarejestruj się - śledzenie płodności zwiększa szanse na ciążę
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

[konto usunięte]

Wysłany: 8 marca 2015, 08:21
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witam dziewczyny,
powiedzcie mi prosze, czy i ile trwało u Was plamienie implantacyjne? Ja od wczoraj mam takie minimalne plamienia brązowe, właściwie nawet nic nie zostaje na podpasce tylko na papierze toaletowym po wizycie w toalecie. Nie mam do tego żadnego bólu brzucha, tylko niewielki ból piersi. Robiłam test wczoraj rano jeszcze przed tym plamieniem i wyszedł negatywny, ale czy możliwe żeby dopiero po implantacji poziom hormonu był wystarczający do wykrycia przez test?

nie wiem ile mam dpo bo nie prowadziłam w tym miesiącu obserwacji. brałam za to przez 10 dni duphaston, dziś jestem 6 po odstawieniu (34dc)

Wiadomość wyedytowana przez autora 8 marca 2015, 08:21

[konto usunięte]

Wysłany: 8 marca 2015, 11:46
Cytuj | (1) | Zgłoś
Ja co prawda nie jestem w ciąży i na temat występowania plamień nie mogę się wypowiedzieć, jednak odnośnie HCG po implantacji - po zagnieżdżeniu zarodka rozpoczyna się produkcja HCG, jednak nim będzie ono wykrywalne w moczu, musi troszkę minąć. Jeśli test ma czułość 25, zaraz po implantacji na pewno nie wykryje ciąży:-) wzrost stężenia HCG najpierw pojawia się we krwi, następnie w moczu. Trzymam kciuki za dwie kreski <3

Słoneczko12 lubi tę wiadomość

justyna14
Autorytet
5966

Wysłany: 10 marca 2015, 07:03
Cytuj | (3) | Zgłoś
hej, u mnie wczoraj był różowy śluz, dziś już czysto, liczę, że to mogło być to :) w razie co to trwało 1 dzień i miało miejsce w 10dpo.

Pati_89, justi::, natka_113 lubią tę wiadomość

relg3e5e6cfj7fkg.png
zrz63e5ewa17bqxb.png
km5sdf9hhvdxzmyl.png

muamua
Ekspertka
123

Wysłany: 16 marca 2015, 21:55
Cytuj | (1) | Zgłoś
U mnie wczoraj trochę krwi popłynęło przy wieczornym prysznicu, a rano miałam plamy na wkładce. To dopiero 7 dpo, więc dość wcześnie, chociaż w niektórych miejscach podają, że do zagnieżdżenia może dojść między 4 a 12 dpo, więc dość duży rozrzut, zwłaszcza w porównaniu do 7-10.

justi:: lubi tę wiadomość

ganns65g873vd173.png
23.03. - 13 dpo - 108 (3 tc 5 dzień), 25.03. - 15 dpo - 316 (4 tc), 01.04. - 22 dpo - 3541 (5tc)
14.04. - <3 - 6t6d

agaa78
Nowa
14

Wysłany: 21 marca 2015, 19:11
Cytuj | (1) | Zgłoś
Hej 5 dpo- brązowe jednorazowe plamienie na wkładce, co to może być? słyszałam, że brązowe to na pewno nie implantacja ( delikatny ból jajników- nic szczególnego), któraś z Was może wie co to może być?

rybka33 lubi tę wiadomość

halwaya
Autorytet
480

Wysłany: 23 marca 2015, 14:22
Cytuj | (1) | Zgłoś
Przy implantacji jest góra kilka kropel i to raczej żywej krwii.

Sx0K.png
ypbg.png

[email protected]
Ekspertka
125

Wysłany: 23 marca 2015, 14:52
Cytuj | (3) | Zgłoś
Ja w dniu implantacji miałam lekkie bóle podobne do @ (myślałam że mi się wcześniej zacznie). Trwało to 1 dzień a na wkładce było brązowo czerwone plamienie (10 dpo). Zdziwiłam się jak przestało. A dwa dni później był już bladzioch na teście.

agaa78, justi::, patynka lubią tę wiadomość

<3 SYNUŚ <3
3jgx3e3kyfve2g3r.png
Aniołek 23.04.2014 [*]/9tc

muamua
Ekspertka
123

Wysłany: 23 marca 2015, 23:24
Cytuj | (2) | Zgłoś
agaa78 napisała:
Hej 5 dpo- brązowe jednorazowe plamienie na wkładce, co to może być? słyszałam, że brązowe to na pewno nie implantacja ( delikatny ból jajników- nic szczególnego), któraś z Was może wie co to może być?
Ja też miałam jasnobrązowe plamy na wkładce i wygląda na to, że było to zagnieżdżenie właśnie :)

agaa78, justi:: lubią tę wiadomość

ganns65g873vd173.png
23.03. - 13 dpo - 108 (3 tc 5 dzień), 25.03. - 15 dpo - 316 (4 tc), 01.04. - 22 dpo - 3541 (5tc)
14.04. - <3 - 6t6d

Nala85
Autorytet
226

Wysłany: 27 kwietnia 2015, 22:31
Cytuj | (1) | Zgłoś
Ja dwukrotnie byłam w ciąży i dwukrotnie miałam plamienie implantacyjne.U mnie była to niewielka ilość czerwonej, żywej krwi na papierze. Potem czysto

Patka to
Koleżanka
22

Wysłany: 12 maja 2015, 10:25
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja nie miałam wgl

Patka

[konto usunięte]

Wysłany: 16 maja 2015, 22:34
Cytuj | (2) | Zgłoś
nitki krwi na papierze + w trakcie zagnieżdżania się czułam baaaaaaardzo duży ból w jednym jajniku, mój narzeczony aż chciał karetkę wzywac :P ja myślałam, że dostanę okres stulecia, a tymczasem to fasolka się zagnieżdżała i teraz mammy 6-miesięcznego bobasa :)

justi::, Tamalka lubią tę wiadomość

marysiaanna2609
Koleżanka
7

Wysłany: 19 maja 2015, 18:01
Cytuj | (0) | Zgłoś
Jestem w 6dpo i przed chwilą w łazience zauważyłam krople krwi na papierze. Czy to może być plamienie implantacyjne? Dodatkowo dziś bolała mnie macica a teraz pochwa

uikl7ddlyrrx5kjt.png

hope2015
Nowa
0

Wysłany: 21 maja 2015, 11:48
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć dziewczyny,
czas zacząć swoją przygodę :)
dostałam okres 25 kwietnia, trwał do 30 kwietnia. ok. 9-10.05 miałam owulację.
Ciężko mi teraz określić kiedy dokładnie bo współżyliśmy z mężem codziennie. 15.05 zaczęło pojawiać mi się plamienie, aż do teraz czasami odczuwam klucie w brzuchu ale rzadko. Okres powinnam dostać 23-25.05, ponieważ po rozpoczęciu współżycia zaczął mi się regulować (do tej pory miałam cykle po 40-43 dni) a teraz 31-28 dni. Czy to może być okres przyspieszony czy plamienie implantacyjne. Okres w pierwszych 2 dniach mam bardzo bolesny, do tej pory nie odczulam takiego bólu przy tym plamieniu. Poczekać aż skończy się plamienie i zrobić test? Czy może to jest krwawienie śródcykliczne?

ruda69742
Ekspertka
100

Wysłany: 7 lipca 2015, 20:02
Cytuj | (0) | Zgłoś
hej dziewczyny jeszcze jedna sprawa , czy ktoras po paru dniach od owulacji zauwazyla nitki krwi w sluzie? nie mialam tak wczesniej i nie wiem co to moze oznaczac.... pytam o to wszedzie :-(

cykl staran- 10
w4sqskjodb3llxis.png

marysiaanna2609
Koleżanka
7

Wysłany: 10 sierpnia 2015, 17:32
Cytuj | (0) | Zgłoś
ruda69742 napisała:
hej dziewczyny jeszcze jedna sprawa , czy ktoras po paru dniach od owulacji zauwazyla nitki krwi w sluzie? nie mialam tak wczesniej i nie wiem co to moze oznaczac.... pytam o to wszedzie :-(

Może to być plamienie w trakcie zagnieżdżenia... Ale nie musi być tak napewno. Najlepiej udaj się do gina

uikl7ddlyrrx5kjt.png

Han
Nowa
0

Wysłany: 12 sierpnia 2015, 07:51
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć dziewczyny mam pytanie jestem 12 tyg po porodzie jeszcze nie mialam miesiączki za to miał dwudniowe płomienie brunatne takie minimalne czy którąś z Was miała taka sytuację??

[konto usunięte]

Wysłany: 18 grudnia 2015, 15:00
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej dziewczyny, staramy się z mężem o dziecko w sumie dopiero drugi miesiąc. W pierwszym nie udało się. Przyszła @. Dzień po skończonej @ miałam śluz mocno rozciągliwy i objawy jak na owulkę mimo testów owulacyjnych negatywnych. Wzięliśmy się zatem do działania ;) w ten wtorek dostałam jakieś plamienie początkowo o zabarwieniu jakby brązowym a później bardzo jasna jakby żywa krew. Trwało to 2 dni i wystąpiło na tydzień przed spodziewana @. Dziś zauważyłam śluz gęsty koloru kremowego/różowego. Był lepki później rozciągliwy. Czy może to być ciążą czy jakiś problem np hormonalny? Jak myślicie? Pozdrawiam :)

justi::
Autorytet
187

Wysłany: 18 grudnia 2015, 15:37
Cytuj | (0) | Zgłoś
o ile to było tooo to jak widaćna wykresie moim plamienie to dosłownie dwie plamki jasno-różowo krewki aż sie zastanawiałam że może okres że może sie poprzestawiało no ale skończyło sie tylko na tym,a w pierszej ciąży też miałam takie coś,mniej lub więcej ale pamiętam że też myślałam że to okres i jeszcze sie ucieszyłam że tylko jeden dzień okresu hehe

hrqo6vgc5gm3uzga.png[/url]

[konto usunięte]

Wysłany: 20 grudnia 2015, 19:08
Cytuj | (0) | Zgłoś
hej,

moje plamienie trwało dokładnie dobę i było koloru beżowo-brązowego. u mnie akurat objawiło się po prostu jakby ciemniejszym odcieniem śluzu - i tez zostawało głównie na papierze toaletowym.
w sumie o tym, że powinno być różowe czytałam głównie tutaj, na wszystkich anglojęzycznych stronach piszą że może być brązowe i to nic złego:)

CzekamNaCud
Znajoma
0

Wysłany: 20 lipca, 16:16
Cytuj | (0) | Zgłoś
Przepraszam ze odświeżam wątek ale mam pytanie może któraś z was miała podobnie... W tym miesiącu okres spóźnił mi się 4 dni.. Zawsze mam regularny jak w zegarku co 28, jednak nie przypominał dotychczasowego okresu miałam plamienia przez 5 dni. Dziś przypada Mi dzień owulacji. Tydzień temu wspolzylam ze swoim dziś Rano poleciało mi z moczem troszkę krwi teraz mam ciemno brązowe plamienia przez chwile kuł mnie prawy jajnik teraz nic. Zrobiłam test wyszedł negatywny... Co to może być?

Kacper 30/08/2010 <3

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)