Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie ile trwało Wasz plamienie implantacyjne?
Odpowiedz

ile trwało Wasz plamienie implantacyjne?

Oceń ten wątek:
  • 8876654556 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 20 lipca, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chesterka1124 wrote:
    Bóle mogą byc od nadchodzącej owulacji. Plamienia mogą być od ostrego seksu. Jest jeszcze coś takiego jak krwawienie około owulacyjne. Jak masz jakieś wątpliwości i pytania to najlepiej iść do ginekologa, może masz jakąś nadzerke i dlatego krwawisz...


    dziękuje bardzo, jestem juz umowiona do gina:3

    Chesterka1124 lubi tę wiadomość

  • 8876654556 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 20 lipca, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chesterka1124 wrote:
    Bóle mogą byc od nadchodzącej owulacji. Plamienia mogą być od ostrego seksu. Jest jeszcze coś takiego jak krwawienie około owulacyjne. Jak masz jakieś wątpliwości i pytania to najlepiej iść do ginekologa, może masz jakąś nadzerke i dlatego krwawisz...



    dzis pojawił się również żółty śluz, nieprzyjemny zapach i lekki świąd pochwy. czyli pewnie infekcja jakas…

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca, 19:20

  • Pala Przyjaciółka
    Postów: 127 20

    Wysłany: 21 lipca, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny ja biorę leki do dopochwowo a jestem po transferze i na wkładce miałam jasno brązowy odcień pomieszany z cyclogest jak myślicie co to mogło być .

  • Babsi Debiutantka
    Postów: 9 3

    Wysłany: 29 lipca, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati12131 wrote:
    Hej dziewczyny, mam takie dość dziwne pytanie. 18 października poroniłam, krwawiłam tylko 5 dni po około dwóch tygodniach po tym zrobiłam test ciążowy bo tak mi kazali w szpitalu a mieszkam w Szkocji także test wyszedł negatywny lekarz powiedział że mogę starać się od razu, także tak zrobiłam i w dni owulacyjne przytulałam sie z mężem, a wiec do sedna minęły trzy dni od owulacji a ja dzis na papierze znalazłam śluz z krwią, czy to może być początek @? Nie czyje się jak przed @ ale nie wiem co mam o tym myśleć.
    Ja miałam takie plamienia gdy mialam mięśniaka na macicy. Pierwsza, młodsza ginekolog dala mi progesteron bo myślała, że mam plamienia, z powodu niskiego progesteronu, na szczęście moja ginekolog wróciła i od razu zobaczyła mięśniaka. Nie groźny. Wycięli i plamienie się skończyło.
    Puenta: trzeba iść do lekarza.

  • Pcos-ka Ekspertka
    Postów: 247 60

    Wysłany: 30 lipca, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny, dzisiaj miałam sytuację że poczułam że jest mi bardzo mokro więc poszłam do łazienki, na majtkach miałam takie brązowe plamienie. Przy podcieraniu też było dużo przezroczystego śluzu z tym plamieniem które było już brązowo- różowe. Teraz gdy chyba do toalety nic już nie ma ale czuję że mam tam wilgotno i wiele śluzu. Czy to mogła być implantacja? Trwała by tylko tak jednorazowo? Dodam że jestem 9/10dpo. Dodam że wczoraj testy wychodziły totalnie białe.

  • Kat. Ekspertka
    Postów: 179 103

    Wysłany: 30 lipca, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pcos-ka wrote:
    Hejka dziewczyny, dzisiaj miałam sytuację że poczułam że jest mi bardzo mokro więc poszłam do łazienki, na majtkach miałam takie brązowe plamienie. Przy podcieraniu też było dużo przezroczystego śluzu z tym plamieniem które było już brązowo- różowe. Teraz gdy chyba do toalety nic już nie ma ale czuję że mam tam wilgotno i wiele śluzu. Czy to mogła być implantacja? Trwała by tylko tak jednorazowo? Dodam że jestem 9/10dpo. Dodam że wczoraj testy wychodziły totalnie białe.
    Kurczę, No myśle ze to może być dobry znak! Tylko nie testuj jutro, poczekaj kilka dni, jeśli to implantacja, to beta musi mieć czas na wzrost. Miewałas już wcześniej takie sytuacje?

    Pcos-ka lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Pcos-ka Ekspertka
    Postów: 247 60

    Wysłany: 31 lipca, 05:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat. wrote:
    Kurczę, No myśle ze to może być dobry znak! Tylko nie testuj jutro, poczekaj kilka dni, jeśli to implantacja, to beta musi mieć czas na wzrost. Miewałas już wcześniej takie sytuacje?
    Taka sytuacja wcześniej mi się nie zdarzyła. Boję się żeby to nie był rozkręcający się okres, bo tak też może być że przyjdzie wcześniej. Na razie nie testowałam. Planuje zareagować jutro czyli po dwóch dniach od tego zdarzenia.

  • Abcdeka Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 5 sierpnia, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pcos-ka daj znać co u Ciebie!

    Tak jak koleżanka wyżej miałam podobne plamienie. Wystapiło w czasie podróży samochodem. Dostałam mocnego, ale krótkiego bólu z prawej strony jajnika, a kiedy dojechałam na miejsce to na majtkakch była brązowa, jednorazowa plama z lekkim odcieniem krwi. To wszystko. Do końca dnia i później już nic plamienia.

    Był to 6dpo. Dziś jest 8dpo i test ciążowy negatywny i jedyne co jest dla mnie zastanawiające to czuję od tamtego momentu lekkie bóle w okolicy pochwy.

    Lat: 33
    Długość starania o dziecko: 6 miesięcy
  • Meeegy91 Znajoma
    Postów: 16 2

    Wysłany: 5 sierpnia, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj się kochaliśmy, podczas stosunku strasznie kuł mnie lewy jajnik, normalnie jakby mi ktoś wbijał nóż. Po wszystkim zauważyłam na papierze sporo śluzu koloru lekko różowego
    Nigdy wcześniej takiego czegoś nie zauważyłam u siebie. Czy to możliwe że by była to implantacja? @ Powinna przyjść jutro.
    W 11 lub 12 dpo test negatywny.

  • Pcos-ka Ekspertka
    Postów: 247 60

    Wysłany: 7 sierpnia, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abcdeka wrote:
    Pcos-ka daj znać co u Ciebie!

    Tak jak koleżanka wyżej miałam podobne plamienie. Wystapiło w czasie podróży samochodem. Dostałam mocnego, ale krótkiego bólu z prawej strony jajnika, a kiedy dojechałam na miejsce to na majtkakch była brązowa, jednorazowa plama z lekkim odcieniem krwi. To wszystko. Do końca dnia i później już nic plamienia.

    Był to 6dpo. Dziś jest 8dpo i test ciążowy negatywny i jedyne co jest dla mnie zastanawiające to czuję od tamtego momentu lekkie bóle w okolicy pochwy.
    Kochana, dostałam @ i jestem aktualnie w 6dc. Czekam na kolejna owulacje i próbuje ponownie ✊🏻🙏🏻

    Abcdeka lubi tę wiadomość

  • Vendigo Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 9 sierpnia, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja mam podobna sytuację. Wczoraj (9dpo, 25dc) dostałam lekkiego krwawienia, dosłownie kilka kropli krwi na papierze oraz lekko brunatny śluz, ale była go minimalna ilość i była to jednorazowa akcja. Potem przez resztę dnia spokoj i śluz normalny. Dzisiaj rano jak wstałam, znowu na papierze trochę krwi, więcej niż wczoraj, ale np nie na tyle by brudzić majtki, zdecydowanie mniej niż podczas okresu. Temperatura mi lekko spadla, ale nie bardzo wyraźnie. Załączam wykres (jeśli mi się uda 🤣). Oprócz tego nic mi nie jest, brzuch mnie bolał jakieś 2 dni temu. Nigdy wcześniej tak nie miałam, okres zazwyczaj miałam w okolicy 30 dc, nigdy tak wcześnie. Co myślicie? Planowałam się testować 14dpo jeśli @ nie przyjdzie wcześniej...

    ec487a14febe6ffdfb01df0ac2326eea.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia, 09:48

  • Chesterka1124 Autorytet
    Postów: 898 685

    Wysłany: 11 sierpnia, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vendigo wrote:
    Dziewczyny, ja mam podobna sytuację. Wczoraj (9dpo, 25dc) dostałam lekkiego krwawienia, dosłownie kilka kropli krwi na papierze oraz lekko brunatny śluz, ale była go minimalna ilość i była to jednorazowa akcja. Potem przez resztę dnia spokoj i śluz normalny. Dzisiaj rano jak wstałam, znowu na papierze trochę krwi, więcej niż wczoraj, ale np nie na tyle by brudzić majtki, zdecydowanie mniej niż podczas okresu. Temperatura mi lekko spadla, ale nie bardzo wyraźnie. Załączam wykres (jeśli mi się uda 🤣). Oprócz tego nic mi nie jest, brzuch mnie bolał jakieś 2 dni temu. Nigdy wcześniej tak nie miałam, okres zazwyczaj miałam w okolicy 30 dc, nigdy tak wcześnie. Co myślicie? Planowałam się testować 14dpo jeśli @ nie przyjdzie wcześniej...

    ec487a14febe6ffdfb01df0ac2326eea.png
    Niestety temperatura na końcówce źle mierzona, muszą być stałe pory. Temperatura spada. Robiłaś test?

    26.02.2021 II ❤️
    15.03.2021 jest ❤️
    30.04.2021 👼 😢
    26. 11.2021 II ❤️
    3.12.2021 puste jajo 😭
    28.02.2022 II ❤️
    23.03.2022 jest ❤️ 7tc
    4.11.2022 David 3700g szczęścia
    10 2023 poronienie 7tc 💔

    1.01.2024 starania o kolejną kruszynkę ❤️

    4 2024 biochem

    Jedno szczęście już mam ale serce pragnie więcej 🥺

    age.png
  • 8876654556 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 19 sierpnia, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka dziewczyny ja mam za to inne pytanie. dzis czyli 15 dnia cyklu zauwazylam u siebie brazowy a nawet bardzo brazowy sluz. nie mam pojecia co ro moze byc gdyz po kazdym stosunku w tym cyklu byla sprawdzana prezerwatywa czy nie miala dziurek jakis, nie pekla, nie zsunela sie i nie skonczyl parter we mnie wiec plamienie implantacyjne to nie jest, a wiec co innego? mozliwa owulacja? nawet jak w aplikacji flo pisze mi ze ma ona byc dopiero za 6 dni? ostatni okres dostalam 3 dni szybciej mozliwe, ze owulacja sie przesunela?

  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 10080 13909

    Wysłany: 19 sierpnia, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8876654556 wrote:
    hejka dziewczyny ja mam za to inne pytanie. dzis czyli 15 dnia cyklu zauwazylam u siebie brazowy a nawet bardzo brazowy sluz. nie mam pojecia co ro moze byc gdyz po kazdym stosunku w tym cyklu byla sprawdzana prezerwatywa czy nie miala dziurek jakis, nie pekla, nie zsunela sie i nie skonczyl parter we mnie wiec plamienie implantacyjne to nie jest, a wiec co innego? mozliwa owulacja? nawet jak w aplikacji flo pisze mi ze ma ona byc dopiero za 6 dni? ostatni okres dostalam 3 dni szybciej mozliwe, ze owulacja sie przesunela?
    15 dzień cyklu czy 15 dzień po owulacji ? Bo to różnica. Jak 15 dzień cyklu to może być co najwyżej plamienie owulacyjne, jak 15 dzień po owulacji to raczej okres się rozkręca

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    On 33l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo nieśmiałe ⏸️ -> 11.06 ⏸️ -> 12.06 ⏸️
    🔹14.06 126,27 prog. 42,12->16.06 263,26 prog. 38,46, 17.06 339.86, prog. 50.3 -> 19.06 948,19 prog.52.01 🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy w macicy GS 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm Misia Haribo
    🔹27.07 10+2 krwawienie, szpital 3.44 cm łobuza 🥰
    🔹05.08 11+5 prenatalne 5.26 cm zdrowego synka 💙
    🔹13.08 12+6 6.5 cm akrobaty 💙
    🔹03.09 15+6 (wg USG 16+6) 11 cm i 151 g śpiocha 💙

    Walcz maluszku 🙏❤️🫶
    preg.png
  • 8876654556 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 19 sierpnia, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    15 dzień cyklu czy 15 dzień po owulacji ? Bo to różnica. Jak 15 dzień cyklu to może być co najwyżej plamienie owulacyjne, jak 15 dzień po owulacji to raczej okres się rozkręca



    napisalam wyraznie 15 dzien cyklu:) sie zastanawialam bo owulacje wedluh aplikacki mam miec za 6 dni aczkolwiek okres dostalam 3 dni wczesniej wiec mozliwe ze sie przesunela i jest teraz

  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 10080 13909

    Wysłany: 19 sierpnia, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8876654556 wrote:
    napisalam wyraznie 15 dzien cyklu:) sie zastanawialam bo owulacje wedluh aplikacki mam miec za 6 dni aczkolwiek okres dostalam 3 dni wczesniej wiec mozliwe ze sie przesunela i jest teraz
    Dopytalam bo niektóre dziewczyny piszą 15 dc na 15 dpo więc nie rozumiem skąd złośliwość jeśli odpowiadam Ci na Twoje pytanie ☺️ aplikacja nie jest Twoim organizmem i ona Ci oblicza owulację na podstawie algorytmu, który sama jej zadałaś na podstawie długości cykli, tego kiedy miałaś poprzednie owulacje itd., a organizm działa tak jak mu się chce. Aplikacja to nie wyrocznia

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    On 33l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo nieśmiałe ⏸️ -> 11.06 ⏸️ -> 12.06 ⏸️
    🔹14.06 126,27 prog. 42,12->16.06 263,26 prog. 38,46, 17.06 339.86, prog. 50.3 -> 19.06 948,19 prog.52.01 🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy w macicy GS 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm Misia Haribo
    🔹27.07 10+2 krwawienie, szpital 3.44 cm łobuza 🥰
    🔹05.08 11+5 prenatalne 5.26 cm zdrowego synka 💙
    🔹13.08 12+6 6.5 cm akrobaty 💙
    🔹03.09 15+6 (wg USG 16+6) 11 cm i 151 g śpiocha 💙

    Walcz maluszku 🙏❤️🫶
    preg.png
  • 8876654556 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 19 sierpnia, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Dopytalam bo niektóre dziewczyny piszą 15 dc na 15 dpo więc nie rozumiem skąd złośliwość jeśli odpowiadam Ci na Twoje pytanie ☺️ aplikacja nie jest Twoim organizmem i ona Ci oblicza owulację na podstawie algorytmu, który sama jej zadałaś na podstawie długości cykli, tego kiedy miałaś poprzednie owulacje itd., a organizm działa tak jak mu się chce. Aplikacja to nie wyrocznia




    ojj przepraszam jesli wyszlo zlosliwie, nie mialo to takiego celu, bardzo ci dziekuje za odpowiedz😚

  • 8876654556 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 21 sierpnia, 03:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaczynam sie stresowac… wczoraj brazowy sluz a dzisiaj juz widze czerwono, rozowe. nie wiem czy jest mozliwosc bo naprawde zadna prezerwatywa nie zawiodla czy jest to tez objaw czegos innego? przypominam jest 17 dzien cyklu wiec na implantacje raczej za wczesnie, czy to po prostu plamienie okoloowulacyjne

  • 8876654556 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 21 sierpnia, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8876654556 wrote:
    zaczynam sie stresowac… wczoraj brazowy sluz a dzisiaj juz widze czerwono, rozowe. nie wiem czy jest mozliwosc bo naprawde zadna prezerwatywa nie zawiodla czy jest to tez objaw czegos innego? przypominam jest 17 dzien cyklu wiec na implantacje raczej za wczesnie, czy to po prostu plamienie okoloowulacyjne


    bardzo prosilabym o jakas odpowiedz.. bo naprawdę sie stresuje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia, 23:13

  • Katia1997 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 22 sierpnia, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. @ miałam dostać 1 sierpnia a dostałam krwawienia 31 lipca trwało one 5 dni miałam 2-3 skrzepy było tego w miare dużo przez pierwsze 3 dni musiałam zmieniac tampona średnio co 4 h dodam jeszcze że w ciągu dwóch pierwszych dni bardzo bolał mnie brzuch i przed krwawieniem miałam powiększone piersi które z ustąpieniem krwawienia znikły, po ustąpieniu tego 5 dniowego krwawienia zauważyłam pare dni później brązowy śluz na majtkach. I wszystko wskazuje na okres ale wole się dopytac.

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ