X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • Toczuszek Przyjaciółka
    Postów: 82 77

    Wysłany: 2 lutego 2018, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko gratuluję! Oby tak dalej :)

    Buko lubi tę wiadomość

    3 lata starań, 29 lat
    04.2018- ciąża obumarła 9 tc- prawdopodobnie czynniki genetyczne
    Ja: niedoczynność tarczycy nieimmunologiczna, wszystkie badania ok
    On: badania nasienia ok
    kilka cykli z Lamettą- bez efektu
    09.2019- 1 IVF- 16 komórek, 0 zarodków- szukamy odpowiedzi dlaczego?????
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 2 lutego 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Buko!!! Czułam, ze się uda:) życzę spokojnej ciąży i zdrowego malucha!! A powiedz mi tylko jeszcze proszę czy punkcja jest pod narkozą i generalnie czy jest się czego bać?
    Jeszcze raz gratulacje no i chyba teraz to faktycznie ze "starej" ekipy bezdzietna jestem tylko ja:P

    Buko lubi tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 2 lutego 2018, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    To muszę Wam to napisać już, że...chyba się udało :) beta ze środy czyli 11 dpt to 147, a z dzisiaj 13 dpt 461. Spory ten przyrost, ale dr z Kliniki powiedziała, że bardzo ładny wynik :)


    WOW ale się czaisz !!!! Gratuluję i się bardzo ale to bardzo cieszę że się udało <3 jednak IVF działa i daje nam nadzieję a betę ja miałam wyższą niż Ty, ładnie przyrasta więc czekamy na zdjęcia okruszka z serduchem i podejdz do nas Ex-testerki fajny klimat <3

    Buko, innamorata88 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 2 lutego 2018, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Gratulacje Buko!!! Czułam, ze się uda:) życzę spokojnej ciąży i zdrowego malucha!! A powiedz mi tylko jeszcze proszę czy punkcja jest pod narkozą i generalnie czy jest się czego bać?
    Jeszcze raz gratulacje no i chyba teraz to faktycznie ze "starej" ekipy bezdzietna jestem tylko ja:P


    narkoza trwa 15-20 minut, fajny odlot i nie ma co się bać.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dziękuję :) a czaje się bo nie wierzę i oczywiście boję się mówić głośno :) Little, narkoza krótka i przyjemna :D strach ma jednak wielkie oczy bo ja miałam tyle obawp, a cała procedurę przeszłam całkiem dobrze mimo lekkiej hiperki po punkcji.

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 2 lutego 2018, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bukoooo <3 <3 <3 tak się cieszę! :)

    Jak uwierzysz i będziesz gotowa, zapraszamy na Ex-testerki :)

    Buko lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 2 lutego 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    To muszę Wam to napisać już, że...chyba się udało :) beta ze środy czyli 11 dpt to 147, a z dzisiaj 13 dpt 461. Spory ten przyrost, ale dr z Kliniki powiedziała, że bardzo ładny wynik :)
    No to pomału gratuluję ciąży!! <3

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 2 lutego 2018, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko cudownie, ale się cieszę!!! Trzymam kucki by wszystko poszło już z górki, to będzie ciąża roku :D Informuj na bieżąco !

    LittleGirlBlue kochana jak miło! Szkoda, że jeszcze po tej stronie, ale to jest wątek przypadków trudnych, a pomału każdej się udaje patrz powyżej :D

    Nowe dziewczyny, jak widzicie nie zawsze jest łatwo, ale trzeba walczyć i mieć nadzieję. Wsparcie gdy sił Wam zabraknie zawsze dostaniecie tutaj :D

    Buko lubi tę wiadomość

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 3 lutego 2018, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Zieziulka, podczytywalam Was już jakiś czas więc w końcu postanowiłam się odezwać. Mam nadzieję ze Wasza malutka rośnie zdrowo:)
    Innamorata a Ty już zaraz rodzisz Wow!!!
    Dziewczyny dzięki za info o narkozie, teraz już mniej się boję choć intubacja nadal mnie przeraza:(

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2018, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To u mnie bez intubacji bylo, u dziewczyn chyba też, tylko założony wenflon. pamiętam pytanie anestezjologa czy kręci mi się w głowie i tyle moich wspomnien, a obudziłam się jak po dobrze przesłanej nocy, nawet chyba coś mi się przyjemnego śniło, idąc na salę pozabiegowa zapytałam czy mogę teraz spać dalej bo taki mi się chce spać :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2018, 09:11

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 3 lutego 2018, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Dzięki Zieziulka, podczytywalam Was już jakiś czas więc w końcu postanowiłam się odezwać. Mam nadzieję ze Wasza malutka rośnie zdrowo:)
    Innamorata a Ty już zaraz rodzisz Wow!!!
    Dziewczyny dzięki za info o narkozie, teraz już mniej się boję choć intubacja nadal mnie przeraza:(
    Tak Kochana, my już prawie na wylocie jesteśmy :D

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 3 lutego 2018, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko już mówiłam by przestała wpuszczać w kolejkę po ciążę i jest :D więc teraz LittleGirlBlue jest Twoja kolej nie ma innej opcji! Martunia rośnie jak na drożdżach i wszytko jest ok, za co do tej pory dziękuję niebiosom.

    innamorata88 ja urodziłam 36t1d, także szykuj się :D

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieziulka, widzisz jak posłuchałam :D Little teraz czekam na Ciebie, Innamorata też spojrzałam, że u Ciebie już koncówka, a dopiero co też badałaś betę :)

    Zieziulka lubi tę wiadomość

  • Toczuszek Przyjaciółka
    Postów: 82 77

    Wysłany: 4 lutego 2018, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tu tak cicho? :) dziewczyny, na głowę dzisiaj dostaje- wczoraj pobolewal mnie brzuch, cycki mnie bolą od wczoraj i skutki swedza a nie zdarzało mi się to wcześniej.8dpo. Oczywiście wyobraźnia pracuje na wysokich obrotach i już sobie wkrecilam że się udało. Sprowadzcie mnie na ziemię :)

    3 lata starań, 29 lat
    04.2018- ciąża obumarła 9 tc- prawdopodobnie czynniki genetyczne
    Ja: niedoczynność tarczycy nieimmunologiczna, wszystkie badania ok
    On: badania nasienia ok
    kilka cykli z Lamettą- bez efektu
    09.2019- 1 IVF- 16 komórek, 0 zarodków- szukamy odpowiedzi dlaczego?????
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2018, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja Cię sprowadzę, bo to robiłam od początku tego wątku :D 8 dpo to max. 2 dni po zagnieżdżaniu. Oczywiście życzę żeby się udało, ale poczekaj do terminu @. Ja jak się dłużej zastanawiałam to potrafiłam sobie nawet wkręcić, że mam mdłości, tak więc głowa potrafi zrobić z nami wszystko.
    ps. Toczuszek napisz coś więcej o sobie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2018, 07:58

    Toczuszek lubi tę wiadomość

  • Toczuszek Przyjaciółka
    Postów: 82 77

    Wysłany: 5 lutego 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Buko :) tak jak w opisie- 27 lat, w tym roku 28. Nie chcę tu za bardzo mówić jaką mam pracę- w każdym razie czasem bywa stresujaco. Jestem 1,5 roku po ślubie. Jeszcze się nie załamuje jak widzę kobiety w ciąży albo małe dzieci, więc chyba nie jest ze mną źle. Staramy się od grudnia 2016. Mam książkowe, regularne cykle, owy potwierdzona w monitoringu. Mąż przebadany u androloga, nie jest źle :) na razie plan jest taki, że mam 2-3 cykle monitoringu i potem hsg, w międzyczasie chyba zrobię sobie jeszcze hormony. Mam niedoczynność tarczycy. No to tyle co mi przychodzi do głowy na razie :)

    3 lata starań, 29 lat
    04.2018- ciąża obumarła 9 tc- prawdopodobnie czynniki genetyczne
    Ja: niedoczynność tarczycy nieimmunologiczna, wszystkie badania ok
    On: badania nasienia ok
    kilka cykli z Lamettą- bez efektu
    09.2019- 1 IVF- 16 komórek, 0 zarodków- szukamy odpowiedzi dlaczego?????
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodziło mi głównie o kwestię starań :)

  • Toczuszek Przyjaciółka
    Postów: 82 77

    Wysłany: 5 lutego 2018, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie wiedziałam dokładnie o co pytasz. Opisałam wszystko o naszych staraniach.

    3 lata starań, 29 lat
    04.2018- ciąża obumarła 9 tc- prawdopodobnie czynniki genetyczne
    Ja: niedoczynność tarczycy nieimmunologiczna, wszystkie badania ok
    On: badania nasienia ok
    kilka cykli z Lamettą- bez efektu
    09.2019- 1 IVF- 16 komórek, 0 zarodków- szukamy odpowiedzi dlaczego?????
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2018, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little ze starej ekipy jeszcze ja zostałam :( często myślałam, co tam u Ciebie, gdzie podchodzisz do ivf? Ja kompletuje badania i podchodzimy w marcu. Cholernie się boję, że się nie uda, że skoro do tej pory ani razu się nie udało to co zmieni ivf...

    Buko serdeczne gratulacje, trzymałam mocno kciuki za Ciebie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia trzymam kciuki :) ja też nie wierzyłam, jeszcze stronę wcześniej pisałam że i jestem pewna że się nie udało bo przecież co miałoby się zmienić skoro się nigdy wcześniej nie udawało, a przyczyny brak. W ogóle dziś moja kolejna beta to ponad 2100 :) tylko że chyba rozkłada mnie przeziębienie i od powrotu z pracy leze pod kocem i trzęsą mnie dreszcze :(

‹‹ 182 183 184 185 186
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ