X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę na mnie nie krzyczeć ;) ale bałam się zapeszyc, bo jak tylko napisałam że zaczynam to coś się przesuwalo. Tak wiec jestem po transferze... :) W czwartek miałam punkcje z 13 pobranych komórek 11 było dojrzałych i 5 mamy zamrożonych a z 6 do zapłodnienia było 5 zarodków. dziś jeden podany a 4 zamrożone ;)

    golonat, Flowwer, innamorata88 lubią tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko, nie będziemy krzyczeć :D Trzymam mocno kciuki <3

    Buko lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko to teraz trzymam kciuki za ładną betę !!!!

    P.s ale z Ciebie kurka nioska ♡♡♡

    Buko lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe ;) kurka nioska :) i to na małej dawce stymulacji. flowwer i summer jak wy się czujecie bo u was te tygodnie ciąży szybko lecą :)

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bardzo dobrze ale od 2 dpt i kolejne 3 tyg bolał mnie bardzo brzuch jak na najgorszą @. Ale życzę Ci takich odczuć jakie miałam włącznie ze łzami szczęścia po zobaczeniu na ekranie małego serduszka ♡

    Buko lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • starawyga Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower bardzo sie cieszę. Kiedyś się pomodliłam jakoś za Ciebie i widzę że masz się świetnie :D bardzo ci gratuluję i życzę szczęśliwego rozwiązania o czasie

    Flowwer lubi tę wiadomość

    Ninka-2009 po 12cs i wspomaganiem clo i duphaston
    TSH-1,22
    Pierwszy cykl z wiesiołkiem i w ogóle ;)
    Prolaktyna kiedys zbijana bromergonem a obecnie nie mam pojęcia czy mam z nią problem... próbujemy naturalnie
    http://ovufriend.pl/graph/31aca3d8bbd64a4cdfc149ffc57a5afc
  • Aaeemm Ekspertka
    Postów: 181 59

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZiewczyny muszę j ja tu sie wyżalić, bo nie mam komu.... myslalam, ze zajście w ciąże bedzie takie łatwe a tu nic. Mam chwilami takie huśtawki nastroju ze hej ! Fakt faktem, ze teraz jest dopiero 5 cykl starań - dla lekarza dopiero dla mnie AZ piąty. Oboje sie badaliśmy przed rozpoczęciem starań, nasienie Ok u mnie wzyzysko Ok to dlaczego nie wychodzi ??? Wszędzie tylko czytam nie rób tego, nie rób tamtego, nie pij nie pal uprawiaj sport bierz witaminy itp itd a jakos widze, ile dziewczyn z tzw „ patologii „ maja po 4 dzieci i im sie udaje a dlaczego nie nam ??? Nie mam juz nerwow. Dzis 8 dzien po owulacji, temperatura utrzymuje sie na wysokim poziomie, ale ja czuje ze nic sie nie udało znow.... w zasadzie nie mam żadnych objawów, nie czuje ze tym razem sie udało i juz sie wkurzam.

    oar8yx8d1pjoogg2.png
  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaa Buko cudownie!!!! To teraz trzymam kciuki mcnoooo, by wszytko się udało <3 <3 Daj znać jak zrobisz bete koniecznie!

    Aaeemm kochana, może to nie jest jakieś mega pocieszające, ale takie ciąże z pstryknięcia palcami wbrew pozorom nie zdarzają się często. Średnia długość starania się obecnie wynosi 12 miesięcy i jest to uznane za normę. Więcej jak macie wszytko ok to trzeba próbować i czekać w końcu się uda :D

    Aaeemm, Buko lubią tę wiadomość

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 04:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko kiedy beta? bo już w sumie coś powinno wyjść.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, potrzebuję pogadać a w sumie nawet monolog by mi pomógł.
    staramy się 5 cykl, lecz jak niektóore tutaj nie sądziłam że będzie z tym taki problem. Ten cykl mnie lekko dobił, dzisiaj 44 dc. Nigdy nie miałam zaburzeń w długości cyklu, zawsze trwały 34 dni. W tym cyklu kilka dni przed @ odpuściłem starania bo stwierdziłam że przyda nam się kilka dni przerwy. I okazało się że wtedy właśnie była owulacja więc cykl stracony. I to mnie w sumie tak robiło, bo z mojej winy nie mam na co liczyć.
    a do tego nawet nie wiem kiedy mam dostać @, bo jeden program pokazuje mi już dzisiaj 14dpo a inny 11 dpo. I latam jak głupia do łazienki bo cały czas mi się wydaje że już przyszła. I jestem pol miesiąca do tyłu że staraniami, za chwile miałam mieć następna owulacji....

    f1d9680377.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Buko kiedy beta? bo już w sumie coś powinno wyjść.
    Flower, szczerze mówiąc to nie wiem kiedy zrobię. Byłam w środę w klinice bo było podejrzenie zespołu hiperstymulacji, zrobili mi m.in. betę i wyszła 2 ale to było 4 dni po transferze więc jeszcze mogę się łudzić że ona nic nie znaczy, jedynie ze zastrzyk z ovitrelle już się nie utrzymuje. Szczerze mówiąc to jestem pewna że się nie udało. Nawet przy iui miałam większe nadzieję. A najgorzej mnie denerwuje że sporo osób wie o transferze i po prostu każdy mój objaw traktują jako oznakę ciąży, a że czuję się dość kiepsko to mają co interpretować. Wychodzi na to że najbardziej racjonalnie albo pesymistycznie do tego podchodzę.

  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 28 stycznia 2018, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko ja cały czas zaglądam i trzymam kciuki <3 <3

    malutka_mycha jeżeli nie jesteś chora to wzrost temperatury w tak późnej fazie cyklu może oznaczać coś dobrego ;) Robiłaś test? A co do programów to ja radzę trzymać się jednego, porządnie robić notatki z obserwacji i powinno być ok.

    Aaeemm też marudziła, że nic nie czuje i że się na bank nie udało, a teraz pod postem 3 tydzień ciąży się pojawił :D

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 1 lutego 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny-Buko, Zieziulka i inne, których jeszcze nie znam. Już dawno odpuscilam sobie forum ponieważ po prawie 3 latach nieudanej walki w końcu się zlamalam i dopadła mnie depresja:( jestem po kilku IUI i nic a pragnienie dziecka jest juz tak silne ze prawie nie jestem w stanie funkcjonowac.. W tym miesiacu podchodzimy do Ivf ale nie jestem w stanie wykrzesac z siebie ani odrobiny optymizmu bo mam niskie amh i mam wewnetrzne przekonanie, ze wszystkie moje komorki beda do niczego. Boję się tej informacji..
    Także Buko jak widzisz nie zostalas sama na placu boju, właściwie to zalogowalam się jak zobaczyłam co napisałaś i chciałam żebyś nie czuła że jesteś sama.
    Mam wielką nadzieję ze kiedy to pisze Ty odbierasz pozytywny wynik bety:)
    Pozdrowienia dla Was wszystkich, udanych starań i spokojnych ciąż!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2018, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little, dobrze, że się odezwałaś, myślałam o Tobie i zaglądałam tutaj z nadzieją, że się w końcu odezwiesz. ja tu się czuje jak weteranka, która dalej trwa od początku istnienia tego wątku i tylko mi się zmienia towarzystwo. Little na pewno jakąś ładną komóreczkę albo kilka wyprodukujesz. trzymam kciuki :)

  • Toczuszek Przyjaciółka
    Postów: 82 77

    Wysłany: 1 lutego 2018, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny! Jestem nowa na tym wątku, ale problemy te same. Gorąco trzymam za Was wszystkie kciuki! Za weteranki w szczególności :)

    3 lata starań, 29 lat
    04.2018- ciąża obumarła 9 tc- prawdopodobnie czynniki genetyczne
    Ja: niedoczynność tarczycy nieimmunologiczna, wszystkie badania ok
    On: badania nasienia ok
    kilka cykli z Lamettą- bez efektu
    09.2019- 1 IVF- 16 komórek, 0 zarodków- szukamy odpowiedzi dlaczego?????
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 2 lutego 2018, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Buko za miłe słowa

    Buko lubi tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 2 lutego 2018, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko, kiedy planujesz betę? Nie przestaję trzymać kciuków!

    LittleGirlBlue również trzymam kciuki za powodzenie procedury.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Paula2702 Ekspertka
    Postów: 171 217

    Wysłany: 2 lutego 2018, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ;*
    Muszę się wyżalić... Miałam nadzieję, że tym razem się udało.. A tu niestety 1 krecha. Małpa jeszcze mnie oszukiwała i spóźniła się 4 dni, dając mi tylko ogromną nadzieję, że może jednak..
    Jestem po 3 stratach i pragnienia zostania mamą, przytulenia i wychowania własnego potomka stało się jakimś moich uzależnieniem, obsesją. Ciągle o tym myślę.
    Czas dać na luz i trochę odpuścić, nie ma co się nakręcać.

    Aaeemm marudo Gratuluje! :)
    Oczywiście pozostałym mamusiom również ogromnie gratuluję i życzę spokojnych ciąż i szczęśliwych rozwiązań :)

    qb3ck6nl84hx2psv.png


    iv096iyeyd8y91kc.png
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 2 lutego 2018, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Summer86:) Buko, czekamy na betę!Paula wiem dokładnie co czujesz, ja też czuję ze pragnienie dziecka stało się dla mnie obsesją i marzeniem nie do spełnienia. A leczysz się gdzieś, jeśli można spytać?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2018, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To muszę Wam to napisać już, że...chyba się udało :) beta ze środy czyli 11 dpt to 147, a z dzisiaj 13 dpt 461. Spory ten przyrost, ale dr z Kliniki powiedziała, że bardzo ładny wynik :)

    martek88, Flowwer, innamorata88, MisiaZ88 lubią tę wiadomość

‹‹ 181 182 183 184 185 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ