X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 2 marca 2016, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Eltrona nigdy bym nie zawiodla mojej siostry i malej istotki nie przychodzac do szpitala ale jak bardzo mnie i mezowi bylo ciezko to tylko my wiemy. W drodze powrotnej ryczalam.. a dodam ze siostra na razie nie wie o naszej nieplodnosci, nie chcielismy na razie mowic. To nie jej wina ze ona moze a ja nie..:(
    Masz racje,dobrze ze mamy siebie nawzajem!:*
    Tym bardziej i podziwiam miłość do siostry i współczuję tych trudnych chwil na które się w szpitalu zdecydowałaś.

    LittleGirlBlue lubi tę wiadomość

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 2 marca 2016, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko w tym wszystkim to masz szczescie ze chociaż szef mądry. Ja tam nie odpuszcze zadnej formy wsparcia wiec po prostu wszyscy wiedza o naszym problemie, w ten sposob nie narazam się na przykrosci z nieswiadomych komentarzy a i jeszcze mam zyczliwych kibicow. generalnie to wszyscy się przyzwyczaili, ze jesli to ja zaczynam mowic to znaczy ze jestem na to gotowa - sami nie zaczynają. tak jest i w pracy i w rodzinie i wsrod przyjaciol.

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 2 marca 2016, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    O tak! Swieta! Wszyscy z dziecmi i oczywiscie z kazdej strony zyczenia "o powiekszenie rodziny".
    Dziewczyny a wierzycie jeszcze ze kiedys sie uda? Bo ja juz nie i niby sie staram i chodze po lekarzach ale brakuje mi wewnetrznego przekonania ze kiedys sie uda:(
    Ja myślę że się uda Ale pewnie W sytuacji kiedy już sobie odpuszczę I nie będę się tego spodziewać

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 2 marca 2016, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltrona wrote:
    Buko w tym wszystkim to masz szczescie ze chociaż szef mądry. Ja tam nie odpuszcze zadnej formy wsparcia wiec po prostu wszyscy wiedza o naszym problemie, w ten sposob nie narazam się na przykrosci z nieswiadomych komentarzy a i jeszcze mam zyczliwych kibicow. generalnie to wszyscy się przyzwyczaili, ze jesli to ja zaczynam mowic to znaczy ze jestem na to gotowa - sami nie zaczynają. tak jest i w pracy i w rodzinie i wsrod przyjaciol.
    Mądrze Eltrona! W sumie tez bym wolala zeby wiecej osob wiedzialo np rodzenstwo czy bliskie kolezanki ale moj maz jakos nie chce i prosi zebym nie mowila.

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 2 marca 2016, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    Ja myślę że się uda Ale pewnie W sytuacji kiedy już sobie odpuszczę I nie będę się tego spodziewać
    No wlasnie ale jak mozna "odpuscic"?:( juz to slyszalam od kilku lekarzy, ba, nawet dzis bylam u endokrynologa bo mi cykl zwariowal i trwal tylko 20 dni. A ten ze pewnie mam zaburzenia na osi podwzorze-przysadka-gonady bo jestem bardzo nerwowa. Kazal mi rzucic prace i wyjechac na wieś... tyle w temacie "pomocnych" lekarzy:-P

  • Vea Koleżanka
    Postów: 94 14

    Wysłany: 3 marca 2016, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez nie raz slyszalam zeby odpuscic.Nie wiem czy tak sie da....jakis czas temu zaczelam juz czytac ksiazke "Potega podswiadomosci",jakby to cos mialo dac.myslalam pozytywnie jakis czas ale wszystko konczylo sie z pierwszym dniem okresu.W poniedzialek powinnam dostac okres,juz 3 miesiace biore hormony na tarczyce wiec moze uda sie w koncu zaskoczyc.Przez to wszystko stalam sie straszna pesymistka:-|

    Niedoczynnosc tarczycy,poczatki Hashimoto.
    19.03.2008 - Victoria <3
    08.04.2015 - Aniolek [*]
    11 cykl staran i 2 kreseczki!!!!:-)
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 3 marca 2016, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vea a jakie badania pozwalaja wykryc Hashimoto?? Jutro ide na anty-TPO i hormony, to wystarczy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2016, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:46

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 3 marca 2016, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też leczę tarczycę, już mam unormowane TSH. Hashimoto też niestety mam zdiagnozowane, badania jakie miałam na hasimoto- ATG, ATPO. Ale Hashimoto mi endokrynolog powiedziała, że się nie leczy. Biorę po prostu euthyrox i tyle..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:49

  • Vea Koleżanka
    Postów: 94 14

    Wysłany: 3 marca 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadza sie.Robilam badania tsh,atpo,atg i ft3,ft4 oraz usg tarczycy.Jeden plat mam pomniejszony.Przyjmuje Euthyrox 25

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2016, 09:32

    Niedoczynnosc tarczycy,poczatki Hashimoto.
    19.03.2008 - Victoria <3
    08.04.2015 - Aniolek [*]
    11 cykl staran i 2 kreseczki!!!!:-)
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 3 marca 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie robiłam ft3 i ft4 nie wiem co to jest, bo mi nie dała takich badań moja lekarka :( Ja przyjmuję euthyrox 50

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 3 marca 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze zażywam jod- endokrynolog mi kazała 3 miesiące przed planowaną ciążą już brać

  • Vea Koleżanka
    Postów: 94 14

    Wysłany: 3 marca 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rowniez biore jod i kupe innych tabletek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2016, 10:19

    Niedoczynnosc tarczycy,poczatki Hashimoto.
    19.03.2008 - Victoria <3
    08.04.2015 - Aniolek [*]
    11 cykl staran i 2 kreseczki!!!!:-)
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 3 marca 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jesli mialam ostatnio robione TSH i jest w normie to moge i tak miec to Hashimoto?
    Ja nie rozumiem, pozornie tak łatwo jest zajsc w ciaze a my sie tak meczymy:( lekarz mi powiedzial ze az 50% wszystkich ciąż to wpadki i ze jak sie bardzo chce zajsc to wlasnie ciezko a jak sie nie chce to nie ma problemu. Tylko jak to niby mialoby dzialac, ten wplyw psychiki na rozród, tego mi zaden z 3 lekarzy nie umial wyjasnic:/

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 3 marca 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jestem pewna, ale chyba możesz mieć Hasimoto. Ja teraz mam unormowane TSH na poziomie około 1, a hasimoto i tak mam i wyniki atpo i atg baaardzo odchylone od normy, ale z tym się nie da nic zrobić podobno.
    Pewnie dlatego, że tak bardzo chcemy, to może się w psychice coś blokuje i przez to ciężko nam zajść, sama nie wiem...

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 3 marca 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej to dobrze ze zlecili mi te anty-coś... oby nic nie wyszło, juz dosc mam zmartwienia z moim LUFem:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:49

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 3 marca 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co to jest to ft3 i ft4? Ja już rok przyjmuje euthyrox50 i mój lekarka mówi ze jak tsh jest na dobrym poziomie to ok, żeby tylko kontrolować raz na czas tsh wynik, dziwne..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:49

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ