X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:49

  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 3 marca 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Mądrze Eltrona! W sumie tez bym wolala zeby wiecej osob wiedzialo np rodzenstwo czy bliskie kolezanki ale moj maz jakos nie chce i prosi zebym nie mowila.
    Tak trochę nie śledziłam jak to u was jest. u nas większy problem jest u mnie, a dla facetów to jednak bardziej krępujące jak coś u nich nie gra. No ale pewnie dla siebie jesteście najważniejsi więc fajnie że szanujesz jego uczucia.

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 3 marca 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oboje mamy jakies problemy chociaz chyba bardziej ja. Nawet nie trzeba sie wglebiac w szczegoly, po prostu zeby wiedzieli ze nie mozemy miec dziecka, przynajmniej poki co. Zawsze to dodatkowe wsparcie, chocby w postaci wspolczucia!

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 3 marca 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale moze faceci nie lubia wspolczucia no nie wiem juz sama:p

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 3 marca 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pytanie z innej beczki: mam teraz jak wiadomo @ ale jest jakas dziwnie obfita i krew jest jasnoczerwona a zwykle jest bardziej brazowa. Wczoraj byl pierwszy dzien i bylo bardzo BARDZO duzo krwi, normAlnie ciurkiem leciala,kapała wręcz..sorki za doslowny opis:) myslicie ze to jakas nieprawidlowosc?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przez pierwsze miesiące starań było ciężko,przychodził @ i wielka załamka, ryczałam po nocach i wmawiałam sobie, ze nigdy mamą nie zostanę i że to chyba nie dla mnie. Teraz, ostatni nieudany cykl przyjęłam na spokojnie z podejściem, ze kiedyś się uda.

    W pierwszym cyklu jak się staraliśmy, to byłam taka podekscytowana bo okres mi się spóźniał bardzo długo, po 10 dniach zrobiłam test i wyszedł pozytywny (bardzo bolał mnie brzuch). Poszłam do lekarza a on mówi, że nic nie widzi. Beta też nic nie wykazała. Potem się okazało, że test wykazał owulację, spóźnioną o prawie 2 tygodnie.

    Mój troszkę mniej przeżywa ale widzę, że też mu jest przykro.

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 4 marca 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little- myslę że nie jest to żadna nieprawidłowość, miesiąc miesiącowi nei równy :) Też raz mam mniej raz więcej tego @, wydaje mi się że to normalne :)

    Ines- nie załamuj się, trzeba wierzyć że wkońcu się uda, wiem że latwo się mówi, sama 2 dni temu miałam wczesne poronienie i też najpierw radość bo test z krwi pozytywny a po 2 dniach koniec :( Ale podniosłam się na duchu i staramy się dalej, wkońcu się uda !! Im mniej stresu tym lepiej :))

  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 4 marca 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Ale moze faceci nie lubia wspolczucia no nie wiem juz sama:p
    Tak po swoim to myślę, że chyba jak inni o tym nie wiedzą to wtedy łatwiej przed sobą udawać ze problemu nie ma. Wydaje mi się ze facetom dluzej zajmuje stwierdzenie ze to nie chwilowy pech tylko rzecywiscie jest problem

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 4 marca 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Dziewczyny pytanie z innej beczki: mam teraz jak wiadomo @ ale jest jakas dziwnie obfita i krew jest jasnoczerwona a zwykle jest bardziej brazowa. Wczoraj byl pierwszy dzien i bylo bardzo BARDZO duzo krwi, normAlnie ciurkiem leciala,kapała wręcz..sorki za doslowny opis:) myslicie ze to jakas nieprawidlowosc?
    ja tak mialam niedawno jak bylam przeziebiona i bralam aspiryne. moze bralas jakies leki?

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 4 marca 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bralam lekow ale to faktycznie pewnie zwykly okres. Teraz to juz byle co wzbudza moje podejrzenia.
    Ines wszystkie znamy ten gorzki smak rozczarowania co miesiac. Dla mnie najgorsze jest kilka dni po owu kiedy mam poczucie ze znow sie nie udalo a do nowego cyklu daleko. Ech obysmy sie wszystkie doczekaly dzidzi!

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 4 marca 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam teraz taki średnio humor, dopiero dostałam @ wczoraj i znów tyyyle czekania :( Najpierw na owulację a potem znów na testowanie i znów czy się udało i jak nie to od nowa. Wydaję mi się jakby to trwało wieki i nic mnie jakoś nie cieszy ostatnio, tylko chcę żeby czas leciał jak najszybciej. Chyba już całkiem zgłupiałam :/

  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 4 marca 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - też mam smutny dzień - niby malpa nie przyszla jeszcze ale ja już czuję ze przyjdzie.

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 4 marca 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A już masz @ opóźniony? Czy masz dostać dopiero na dniach?

  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 4 marca 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby dzisiaj - jak nie pryjdzie jutro robie test. znam swoj organizm wiec ju wiem ze nie tym razem :(

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2016, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:46

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 6 marca 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Eltrona i jak?
    A ja mam dziś dola i jestem zła na mojego M. Bo znowu jak powinien być czas starań bo owu to on po prostu nie ma ochoty :( a ja nie mam ochoty go namawiac i ostatnio tak co miesiąc.
    Hej Buko A może on po prostu strasznie przeżywa te niepowodzenia I dlatego Nie chce. Może Z nim pogadaj albo odpocznijcie sobie. Zapomnij O Owu i cały miesiąc na spontanie.

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 6 marca 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko ja też jestem W okresie owu Ale jakoś nie mam ochoty na przeżywanie znowu tego samego jak co miesiąc

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:46

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 6 marca 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Kurcze niby tak powinno się zrobić ale jeśli się nie uda teraz to w kolejnym cyklu mam mieć hsg. Więc i tak kolejny będę musiała odpuścić a chciałam w tym jeszcze spróbować żeby chociaż była szansa że się uda. A i u mnie nie ma gadania o owu itd. Bo pamiętam jak wróciłam po zastrzyku z pregnylu i powiedzialam że teraz musimy się starać i koniec.to nie był dobry pomysł.
    Ja jestem już 3 cykl po hsg. I nadal nic. musimy sobie odpuścić to wiem że będzie lepiej dla nas. Ja też nie mówię mężowi że mam owu dopiero po fakcie.

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 6 marca 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buka ja tez jak nie zajde w tym cyklu to w nastepnym HSG! Ana jakie wrazenia po tym badaniu?
    Juz sie stresuje mozliwym wynikiem tzn co jeśli sie okaze ze jajowody sa totalnie i nieodwracalnie zablokowane?:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2016, 11:21

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ