X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesień za pasem, będzie czerwiec z bobasem :) czyli WRZEŚNIOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

Jesień za pasem, będzie czerwiec z bobasem :) czyli WRZEŚNIOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 18 września 2019, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia- umów się jutro choćby z internistą. Ja jestem teraz wyczulona na CRP i OB, a te dwa plus wysokie leukocyty oraz neutrofile wskazują na infekcję. Być może wcale nie wątrobową, bo może być tak, że próby masz podwyższone z innego powodu, ale po moich doświadczeniach wiem, że infekcji w ciąży nie wolno zignorować.

    syllwia91 lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 18 września 2019, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Dziewczyny przychodzę z moimi ciemmiejacymi kreseczkami 😍 ten widok mnie tak uspokaja... może jak się napatrzycie to też wysikacie czego Wam życzę 😍 Sama nie wiem czy iść jutro na betę czy dopiero sprawdzić w poniedziałek. Mam jeszcze trochę czasu na przemyślenia.

    Judit kciuki za jutrzejsze HSG !!!!

    62d226b075d0.jpg
    Kurde a ten negatyw to kiedy robiłaś? Ile dni przed terminem @? Czujesz jakieś ciągnięcie, inne pobolewanie niż normalnie przed okresem? Kusi mnie żeby zrobić dziś ten test ale boję się że zmarnuje a mam jeden i planuje rano zrobić jak tylko sikac mi się zachce chyba że wcześniej zacznę krwawic

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 18 września 2019, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia pisz do U niech zerknie na wyniki koniecznie... Może szpital jest konieczny?

    Girl25 pierwszy test - 9 dpo i tam była kreseczka ale bardzooo blada. Fazę luteina mam 13 dniowa więc 5 dni przed @, potem 10 dpo w środku beta 15 i kolejny z dzisiaj, czyli 11 dpo :) ja nie czuje kompletnie nic, więc kropek wgryza się po cichu 😁

    Ochmanka, syllwia91 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 18 września 2019, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia u mnie w ciąży z córeczką takie próby wątrobowe niestety świadczyły o cholestazie wątrobowej i leżenie na patologii do porodu 😢 przepraszam, że zostawiam Ci takie negatywne informacje. Kontaktuj się z prowadzącym.

    syllwia91 lubi tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2019, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysłałam do ginekologa zdjęcie wyników. Wizytę mam w poniedziałek. We wtorek mam rodzinna... A w niedziele wesele także szpital słabo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2019, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    APrzybylska wrote:
    Sylwia u mnie w ciąży z córeczką takie próby wątrobowe niestety świadczyły o cholestazie wątrobowej i leżenie na patologii do porodu 😢 przepraszam, że zostawiam Ci takie negatywne informacje. Kontaktuj się z prowadzącym.
    Matko boska cała ciążę? 😲

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2019, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 08:37

    syllwia91 lubi tę wiadomość

  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 18 września 2019, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze,że podesłałas wyniki lekarzowi,on najlepiej doradzi.

    Dziewczyny z akademii płodności mają zapowiedziany kolejny webinar,można się już zapisywać :)

    Izape_91, Ochmanka, CappuccinoBoo, szona, syllwia91, Iseko lubią tę wiadomość

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 18 września 2019, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Sylwia pisz do U niech zerknie na wyniki koniecznie... Może szpital jest konieczny?

    Girl25 pierwszy test - 9 dpo i tam była kreseczka ale bardzooo blada. Fazę luteina mam 13 dniowa więc 5 dni przed @, potem 10 dpo w środku beta 15 i kolejny z dzisiaj, czyli 11 dpo :) ja nie czuje kompletnie nic, więc kropek wgryza się po cichu 😁
    To się nie dziwię że nie wyszedł. To dowód że nie warto robić przed terminem chyba że to jest dzien przed :p

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 18 września 2019, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit wrote:
    Dobrze,że podesłałas wyniki lekarzowi,on najlepiej doradzi.

    Dziewczyny z akademii płodności mają zapowiedziany kolejny webinar,można się już zapisywać :)
    Ja ich tak lubię słuchać że się zapisze, a co! 😁
    Ostatni webinar był bardzo fajny, więc jak macie okazję to się zapisujcie 😊 ja dopiero jak znalazłam historiie ciąży które pojawiły się z ich pomocą uwierzyłam że to może się zdarzyć i mi. Polecam ♥️ porównując te 100 zł wydane na dietę to jest nic naprzeciwko tego co wydajemy u lekarzy i na badania. Próbujcie. Dieta nie wychodzi drogo - rachunki za zakupy żywnościowe mieliśmy takie same, no może ciut wyższe, ale jedzenie zdrowsze i zdrowsi my. Mi to już w głowie zostanie na zawsze że lepiej kupić pół kilo papryki niż chipsy,ciastka 😊 no i myślę że warto to ciągnąć w ciąży.

    Ochmanka, aeiouy, CappuccinoBoo, szona, Iseko lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2019, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    APrzybylska wrote:
    Sylwia u mnie w ciąży z córeczką takie próby wątrobowe niestety świadczyły o cholestazie wątrobowej i leżenie na patologii do porodu 😢 przepraszam, że zostawiam Ci takie negatywne informacje. Kontaktuj się z prowadzącym.
    W ogóle ponoć to się objawia dopiero w 3 trym a mnie tak wcześnie 😲

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 18 września 2019, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    To się nie dziwię że nie wyszedł. To dowód że nie warto robić przed terminem chyba że to jest dzien przed :p
    Ale ja jestem teraz 2 dni przed terminem @ :p w sobotę powinnam dostac, a już od 2 dni testy mam pozytywne. 9 dpo bobek pokazał wieczorem ładna kreseczkę różowa, także zależy od ciąży :)

    Mildred, Ochmanka, szona lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 18 września 2019, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia - a proby watrobowe badalas na wlasna rękę czy na zalecenie lekarza?

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 18 września 2019, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się wydaje, ze szybkość pojawienia się 2 kresek to tez jednak trochę zależy od długości cyklu, w krótkich wychodzi nieco później :). Zauważyłam na wykresach ze kreski nigdy nie wychodzą przed co najmniej 21 dniem cyklu a najczęściej w 23 dniu +, u mnie to jest dzień przed @ :).

    Sylwia dawaj znać, kciuki żeby jednak to nie świadczyło o tej cholestazie tak wcześnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2019, 18:55

    syllwia91 lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2019, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Sylwia - a proby watrobowe badalas na wlasna rękę czy na zalecenie lekarza?
    Lekarz kazal.

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 18 września 2019, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Ale ja jestem teraz 2 dni przed terminem @ :p w sobotę powinnam dostac, a już od 2 dni testy mam pozytywne. 9 dpo bobek pokazał wieczorem ładna kreseczkę różowa, także zależy od ciąży :)
    No to może :p. Ja w pierwszej robiłam dopiero 18 dpo i pierwsza była beta a potem mąż mi kupił dwa sikance bo nic nie rozumiał z tych cyfr mimo że mu tłumaczylam 😂. Nawet pani w aptece się śmiała jak powiedział że z krwi już było robione. Jutro bedzie 16 dpo więc myślę że wyjdzie jak to ciaza

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 18 września 2019, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie lekarz kazał zrobić te badania ze względu na duży przyrost wagi, bo typowych objawów dla cholestazy nie miałam. Zlecił mi również zbadać kwasy żółciowe. To było w 32 tygodniu, ale już do porodu nie wyszłam ze szpitala. Mam nadzieję, że u Ciebie to jednak coś innego!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2019, 19:35

    syllwia91 lubi tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 18 września 2019, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu jest malo dziewczyn czeksjacych do 16dpo.
    Raz, ze jestesmh uzaleznione od sikania,
    Dwa, wiekszosc potrzebuje lekow i innych cudow by ciaze utrzymac.

    Ciezarowki, czy do Was tez sie tak koty lasza? Normalnie jakby mogly to by sobie ze mnie lozko zrobily ;)

    Ochmanka lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4854 7417

    Wysłany: 18 września 2019, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed chwilą zrobiłam drugi test tak ot z ciekawości ale nadal biel zatem kolejny miesiąc stracony. Trudno. Do @ teoretycznie mam jeszcze 5 dni więc mogłoby nic nie wyjść ale z drugiej strony jak byłam 03.09 na wizycie to ginekolog powiedziała że właśnie w tym dniu będzie owulka zatem chyba się nie pomyliła a idąc tym tokiem myślenia dzisiaj byłoby 15dpo..

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • Daniela Autorytet
    Postów: 1759 2311

    Wysłany: 18 września 2019, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekać z testem do 16dc? Niemożliwe :) W ostatniej ciąży testowałam w 18 dniu, ale cyklu :) Był pozytyw, bladzioch, ale nie cień cienia i nie z porannego moczu. Mam cykle 25 dniowe i wtedy miałam owulację w 8 dc.

    Teraz biochem też mi wyszedł kilka dni przed terminem @, niestety chwilę później już nic nie było.

    Małgoniu, ja mam wrażenie, że koty uwielbiają brzuszki - mojemu nawet nie przeszkadzały kopniaki. W sumie do dzisiaj jest bardzo tolerancyjny i pozwala, rzekłabym, na zbyt wiele, najmłodszemu. Muszę go bardzo pilnować, by nie stracił wąsów lub ogona...

    Izape, pięknie kreska ciemnieje :) Widziałam kiedyś, jakie cuda robisz i już wyobrażam sobie, jakie uszytki będziemy podziwiać, jak będziesz szyć dla swojego maleństwa :)

    Monika, mam nadzieję, że szybko się Twoja sytuacja wyjaśni i że będziesz spokojniejsza.

    Ja dzisiaj świętuję z mężem 9 rocznicę ślubu. Z tej okazji rano posprzeczaliśmy się, teraz będziemy się godzić.

    Dobrego wieczoru!!!

    Malgonia, Kittinka83, aeiouy, Ania_85_, Ochmanka, Izape_91 lubią tę wiadomość

    ❤️2013
    ❤️2015
    ❤️2018
    ❤️2020
‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ