X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Martyna93 Koleżanka
    Postów: 59 53

    Wysłany: 9 października 2017, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Aaa bo my już z przyzwyczajenia pierwszą myśl mamy : beta! Możesz po prostu czekać na wizytę u gina. Gdyby działo się coś niepokojącego wcześniej to zawsze możesz nas zapytać :) Ale wiele dziewczyn coś tam kłuje i chyba raczej nie jest to niepokojący objaw o ile nie jest ciągły od rana do nocy przez dłuższy czas. Dziewczyny jak się mylę to poprawcie.

    Nieee :) to czasem zakluje, czasem poboli podbrzusze :) przed @ bolal czesciej w tym cyklu ale po terminie i w sumie w dzien ten bol jest coraz rzadszy :)
    Mam nadzieję ze wszystko bedzie w porzadku :( to pierwsza dzidzia :(

    Martyna
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 9 października 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna93 wrote:
    Nieee :) to czasem zakluje, czasem poboli podbrzusze :) przed @ bolal czesciej w tym cyklu ale po terminie i w sumie w dzien ten bol jest coraz rzadszy :)
    Mam nadzieję ze wszystko bedzie w porzadku :( to pierwsza dzidzia :(
    Będzie OK, trzymamy kciuki :)

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 9 października 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna93 wrote:
    Czyli powinnam isc zobaczyc?:) bo dostałam tu odpowiedź ze niekoniecznie, ze duzo dziewczyn nawet o tym nie wie :)

    Martyna, gdy ja zaszłam w pierwszą ciążę ( nie wiedziałam wtedy nic o ovufriend) zrobiłam test sikany - wyszedł bardzo blady. Wiedziałam ze jest cos takiego jak bHCG i poszłam do laboratorium. Pobrali mi krew i wynik był powyżej 300.
    Sama nie wiedziałam czy to dobrze czy zle. Wiedziałam ze jest dodatni wiec sie udalo. Nie robiłam ponownego badania tylko zadzwonilam do ginekologa umowic sie na wizyte, Powiedział mi ze teraz i tak nic nie zobaczy na USG zebym przyszla za 2 tyg. Jesli nie masz plamien, nie krwawisz to pozostaje cierpliwie czekac na wizyte u ginekologa.

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 9 października 2017, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popołudniowe dziewczyny nas zatłuką za ilość natrzaskanych stron :P

    Amy333, lamka, Bocianiątko, pilik, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 9 października 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna mnie jajniki bolą przemienie, np. jak owu mam z lewej strony to po owulacji ok 5 dnia zaczyna boleć prawy. Lekarz powiedział że to naturalne zjawisko bo drugi jajnik zaczyna przygotować sie do owulacji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2017, 14:38

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 9 października 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Jeśli miałaby przyjść to chyba jutro lub pojutrze pamiętając twoje wcześniejsze wykresy. Ale ja ci dam @. Tu fasolka a nie @ ma być :)
    Na razie ide na rekord z dlugoscią FL ;-)

    KateHawke lubi tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Popołudniowe dziewczyny nas zatłuką za ilość natrzaskanych stron :P
    Za to na niektórych postach bedą boki Zrywać

    Amy333, Yoselyn82, KateHawke, Sarna84, Emiilka, Flowwer, Lejka lubią tę wiadomość

  • Martyna93 Koleżanka
    Postów: 59 53

    Wysłany: 9 października 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Martyna, gdy ja zaszłam w pierwszą ciążę ( nie wiedziałam wtedy nic o ovufriend) zrobiłam test sikany - wyszedł bardzo blady. Wiedziałam ze jest cos takiego jak bHCG i poszłam do laboratorium. Pobrali mi krew i wynik był powyżej 300.
    Sama nie wiedziałam czy to dobrze czy zle. Wiedziałam ze jest dodatni wiec sie udalo. Nie robiłam ponownego badania tylko zadzwonilam do ginekologa umowic sie na wizyte, Powiedział mi ze teraz i tak nic nie zobaczy na USG zebym przyszla za 2 tyg. Jesli nie masz plamien, nie krwawisz to pozostaje cierpliwie czekac na wizyte u ginekologa.

    Nic sie nie dzieje poki co i mam nadzieję ze tak zostanie :) swoja droga moj maz nie dowierzal chyba pierwszemu testowi i to przez niego musialam robic 3 dzien po dniu :D

    KateHawke, Meśka lubią tę wiadomość

    Martyna
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 9 października 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn Dziękuję bardzo <3 :*

    Pytam, bo jeżeli nie pomyliłam przelicznika z nmol na ng, to wychodziło by, że była owu <3

    Amy Ty tak nie myśl o tej @ bo jej przez najbliższe 9 mc nie zobaczysz <3

    Amy333 lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 9 października 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Za to na niektórych postach bedą boki Zrywać

    Agusia nie da sie inaczej... normalnie sie nie da!! :D

    Meśka, Agniechaaaa, Lejka lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 9 października 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna93 wrote:
    Nic sie nie dzieje poki co i mam nadzieję ze tak zostanie :) swoja droga moj maz nie dowierzal chyba pierwszemu testowi i to przez niego musialam robic 3 dzien po dniu :D

    To nic tylko sie cieszyc. Sikaj codziennie jak masz ochote - widok dwóch kresek to samo szczescie :) powodzenia

    Lejka lubi tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 9 października 2017, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Dziewczyny bo ja siedzę w pracy i płaczę ze śmiechu :D :D Bo mnie zaraz za wariatkę uznają. Yosel you made my day :D


    he he czasem sprawie ze czlowiek sie smieje :D

    Lejka lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Ciekawe jak to jest ze dają gotowe dziecko i i tak jest problem. Może to organizm odrzuca że tyle kobiet ma problem?
    Pociulało Cię?

    Meśka, Agniechaaaa, Yoselyn82, innamorata88, staraczka1111, Lejka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzę z Panan do tej samej kliniki ale chyba ja jestem niedouczona o „gotowych dzieciach” Hahaha :D

    Amy333, innamorata88 lubią tę wiadomość

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 9 października 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia kurde poplułam monitor! Teraz proszę mi tu do Katowic monitor czyścić bo prezes po wypłacie pojedzie :D

    Yoselyn82, innamorata88 lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Frelcia kurde poplułam monitor! Teraz proszę mi tu do Katowic monitor czyścić bo prezes po wypłacie pojedzie :D

    :P w Kato będę za tydzień w Angeliusie to najwyzej wtedy:D

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 9 października 2017, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    :P w Kato będę za tydzień w Angeliusie to najwyzej wtedy:D
    To mi tam stołek zagrzej bo ja za 2 tygodnie :)

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 9 października 2017, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Chodzę z Panan do tej samej kliniki ale chyba ja jestem niedouczona o „gotowych dzieciach” Hahaha :D

    bo ty jestes nieuk, obibog, niedouczona i wszystko na raz :D czas isc do szkoly podszkolic sie :P

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    To mi tam stołek zagrzej bo ja za 2 tygodnie :)
    Oooo do kogo?

  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 9 października 2017, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny Kochane, ale tu u Was wesoło!

    Lameczka Kochana, to niesamowite co się Tobie przydarzyło! Trzymam mocno zaciśnięte kciuki za dzisiejszą betę, chociaż to tylko formalność :) Takie historie są nam potrzebne :) Piękna sprawa <3

    Staraczka brak słów na taką niesprawiedliwość. To, co spotkało Twoją koleżankę jest bardzo przykre, na pewno ciężko jej było to Tobie oznajmić. U Ciebie musi być dobrze! Nie ma innej opcji Kochana. Zaciskam kciuki za to, abyś dzisiaj usłyszała same dobre wieści <3

    Agnieszka piątek 13 to wspaniały dzień na transfer! Mnie "13-stka" zawsze przynosiła szczęście. Tak będzie i tym razem :) W dodatku do Mamusi trafią dwa Maluszki, więc nie ma innej opcji, jak piękniutka beta 10 dni po transferze <3

    Nikuś zaciskam kciuki, żeby udało Ci się zrobić HSG w tym cyklu. Kochana, gdyby była taka sytuacja, że masz chociażby plamienie, nie wyrażaj zgody na wykonanie zabiegu, nawet gdybyś miała taką możliwość. Tego zabiegu nie wolno wykonywać jeżeli występuje krwawienie/plamienie. Kochana, kilka z nas, w tym ja, miało przesuwany termin HSG. Wiem, że dla Ciebie (jak i dla mnie) każdy cykl jest ważny, ale chyba lepiej odżałować te 600 zł i zrobić prywatnie, wtedy kiedy Tobie pasuje i nie ma żadnych przeciwwskazań. Nie wiem też, jaki jest Twój próg bólu - rozważałaś sonoHSG? U mnie cena 600 zł., a wg opinii wielu dziewczyn mniej boli i jest mniej inwazyjne...

    KateKum odpoczywaj teraz Kochana <3 Najważniejsze, że uniknęłaś zabiegu i organizm sam się oczyścił. Tulę mocno!

    Flowwerku dobrze, że zołza przyszła. Każda kolejna menda przybliża Cię do upragnionego celu :) Jeszcze trochę tej chemii i rozpoczynasz procedurę <3 A wtedy już nic Cię nie zatrzyma :D

    U mnie dzisiaj 21 dc. Po @ mam już zaplanowane sonoHSG. Trzymajcie kciuki, żeby tym razem się udało! No i od nowego cyklu mam brać Lamettę (3 d.c.) i CLO (3,4,5 d.c.). Jedno mnie zastanawia - nie dostałam nic na pęknięcie pęcherzyków. Pewnie nie pamiętacie, ale wieki temu pisałam, że u mnie te pęcherzyki mają zastój przed pęknięciem. Wg gin to, co mi przepisała wystarczy. Czy któraś z Was też tak miała?

    StaraczkaNika, lamka lubią tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
‹‹ 122 123 124 125 126 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ