X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 25 października 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi2016 wrote:
    Ja bez stwierdzonej arachnofobii zemdlałabym przy ptaszniku - ale jeśli kogoś to cieszy to czemu nie ;)

    ja tak samo :D hihi z daleka ode mnie... gdyby moj maz przyprowadzil pajaka do domu to razem z tym pajakiem by wylecial przez okno :D

    emi2016 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Paulina.G Autorytet
    Postów: 461 440

    Wysłany: 25 października 2017, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj jeszcze taki zrobiłam. Chcialam zobaczyc jak te "cudeńko " działa.Drugi raz juz nie kupie... za droga taka zabawka ;)
    1174f22b5b6eb3eemed.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2017, 15:40

    Yoselyn82, Agniechaaaa, Amy333, Flowwer, Bunia86, emi2016, Aksamitna, KateHawke, Lunaris, lamka, Bocianiątko, Sarna84, Emilkap11, Karma88 lubią tę wiadomość

    3i499vvjspjyuavk.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 25 października 2017, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    Dokładnie tak! byleby pójść na piętro, bo te panie na dole to bez kija nie podchodź ;) a masz już wyznaczony termin?
    Ja je nazywam pieszczotliwie cerbery, albo strażniczki z piekieł. Umówiłam się na 3.11. A 28.11 mam spotkanie z prof. Limonem genetykiem. Miesiąc zacznie się i skończy mocnym akcentem! Zobaczymy co powiedzą, to może na Boże Narodzenie zrobimy sobie prezent i wrócimy do gry o miejsce na porodówce

    innamorata88, Lunaris lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 25 października 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co naczytalam sie na wątku o meskich problemach,o dziewczynach ktore zafasolkowaly mimo marnych wynikow M i taka glupia jestem. takiej nadziei nabralam,jakbysmy morfo 99,a nie 1% mieli,ehh..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2017, 15:54

    Flowwer, Bunia86, summer86, KateHawke, innamorata88, Czrna 81, Lunaris, Sarna84 lubią tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie znowu lekko podbarwiony sluz :/ wzięłam No spe i lezymy. Tak teraz myśle ze wypadał by mi okres pewnie dlatego, ogólnie brzuch nie boli tylko takie grudki i niteczki różowe jak sie podetre :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki odebralam wynik progesteronu dzisiaj 19dc i wynik jest >40ng/ml co to może znaczyc?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2017, 15:54

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atomowka wrote:
    Dziewczynki odebralam wynik progesteronu dzisiaj 19dc i wynik jest >40ng/ml co to może znaczyc?
    Ze masz piękny progesteron. To noże oznaczać wszystko i nic

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 25 października 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina.G wrote:
    A o to mój wielkoludek ;)
    f20671b4a3b36452med.jpg
    piękny dobek <3 i jeszcze ma ciete uszy <3
    Szczerze wole te z ciętymi ale już od lat jest zakaz cięcia uszu i ogona.
    Chodziłaś na szkolenia ? zawsze mi się marzył <3

    Yoselyn82, innamorata88 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 25 października 2017, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakie wy macie sliczne pieski :P

    zawsze mi sie marzyl doberman i rozne inne rasy :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem miłośniczka kundelków które dzis mają swoje swieto :)

    Flowwer, Amy333, KateHawke, innamorata88, lamka, Maja84 lubią tę wiadomość

  • Paulina.G Autorytet
    Postów: 461 440

    Wysłany: 25 października 2017, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    piękny dobek <3 i jeszcze ma ciete uszy <3
    Szczerze wole te z ciętymi ale już od lat jest zakaz cięcia uszu i ogona.
    Chodziłaś na szkolenia ? zawsze mi się marzył <3
    Piesek jest z Ukrainy. Tam zakazu ponoc nie ma... nie wiem jak teraz, bo kupilismy go 2.5 lata temu. Byłam z nim na szkółce, ale za dużo to nie dało.Sami go uczymy :)

    Flowwer lubi tę wiadomość

    3i499vvjspjyuavk.png
  • admiralka Autorytet
    Postów: 1992 3383

    Wysłany: 25 października 2017, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Długo milczałam, bo tak bardzo się bałam, że historia się powtórzy,

    Niektóre z Was może pamiętają naszą historię. W czerwcu żaliłam się na morfologie 0% i prawie roczne bezskuteczne starania. By po niecałym miesiącu zaskoczyć się dwoma kreskami. Ciążę niestety straciliśmy, serduszko nie zabiło, a zarodek nigdy nie urósł większy niż 3mm. 3 sierpnia przeszłam zabieg łyżeczkowania i wylałam morze łez za naszym utraconym cudem. Nie wiedziałam, czy taki cud kiedykolwiek przydarzy się nam raz jeszcze. Nie wiedziałam, czy to ta morfologia zadecydowała o złym rozwoju maluszka, czy po prostu straszny przypadek. W międzyczasie u męża w posiewie nasienia stwierdzono sporo bakterii. Brał antybiotyk i ponowny posiew wyszedł już czysty. Ogólnego badania nasienia jeszcze nie mieliśmy okazji powtórzyć (czekaliśmy 3 miesiące od zakończenia antybiotyku). 29 września, w pierwszym cyklu starań po stracie zobaczyłam ponownie dwie kreski. I zaczęły się najbardziej nerwowe 3-4 tygodnie. Niekończący się strach, że znów nie zabije serduszko. Niezliczona ilość modlitw o to, byśmy mieli okazję poznać tego maluszka w czerwcu. Nieprzespane noce i ciągłe zastanawianie się, czy znów dane nam będzie przejść ten sam koszmar straty. Bardzo chciałam wierzyć, że będzie dobrze, ale w głowie ciągle miałam poprzednią ciążę. To był naprawdę ciężki czas. A wczoraj? Wczoraj usłyszeliśmy bicie serca, zobaczyliśmy ten migający punkcik na ekranie i naszego Malucha, który ma już 1 cm! Łzy pociekły ciurkiem, wychodziłam z gabinetu z czarnymi policzkami od tuszu do rzęs. Wciąż nie mogę uwierzyć, że to serduszko bije, że wszystko, wszystko jest dobrze. <3 Choć nie przestaje się modlić, by było dobrze już do samego końca. Cuda się zdarzają, naprawdę!

    Paulina.G, Flowwer, Yoselyn82, Agniechaaaa, summer86, StaraczkaNika, emi2016, Lena21, Karolina90, Atomowka, Rucola, Kargo31, Bunia86, Aksamitna, bazylkove, KateHawke, Meśka, Madżka89, wannsees, pilik, joann, Jedna_z_Wielu, Kaczorka, innamorata88, klaudiaaa93, malka, Czrna 81, staraczka1111, Lunaris, lamka, Bocianiątko, Bajkaaa, Barbarka1984, Sarna84, kolka, Maja84, gg88, Emilkap11, pawojoszka, Karma88 lubią tę wiadomość

    atdc9vvjhr7v1l6t.png

    h84f9vvj1bgblfir.png

    03.08.2017 - Nasze cuda 8tc [*]
    16.12.2017 - Marysia 15tc [*]
  • Paulina.G Autorytet
    Postów: 461 440

    Wysłany: 25 października 2017, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    U mnie znowu lekko podbarwiony sluz :/ wzięłam No spe i lezymy. Tak teraz myśle ze wypadał by mi okres pewnie dlatego, ogólnie brzuch nie boli tylko takie grudki i niteczki różowe jak sie podetre :/
    Kochana a mialas bóle podbrzusza? Ja mam takie klucie i ciagniecie... niby macica sie rozszerza ale z drugiej strony mam obawy. Widzialam, ze OF wyznaczył nam ten sam termin porodu ;) 5 tydzien tak?

    3i499vvjspjyuavk.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 25 października 2017, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    A ja jestem miłośniczka kundelków które dzis mają swoje swieto :)
    ja kocham wszystkie i kundelki też sama kiedyś miałam ale jestem zwolenniczką brania ze schroniska lub z rodowodem FCI. Reszta to pseudo rasowe niestety lub w typie rasy i napędzają pseudohodowle i takie sunie rodzą co 6 mies :(
    Ja chciałam psa rasowego z psychiką i wyglądem dla danej rasy w ten sposób można dostosować do naszego trybu życia psa.
    W schroniskach tyle cudownych psów czeka na wsojego pana :(

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Paulina.G Autorytet
    Postów: 461 440

    Wysłany: 25 października 2017, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    admiralka
    Gratuluję i cieszę sie Twoim szczesciem. Trzymam kciuki i życzę by wszystko bylo dobrze ❤

    admiralka lubi tę wiadomość

    3i499vvjspjyuavk.png
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 25 października 2017, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja Maszka tez jest kundelkiem, ale najukochańszym na świecie :) mój m ma fioła na jej punkcie, jak wraca z pracy to się witają jakby go tydzień nie było :D kocham zwierzęta i gdybym wygrała w totka to z pewnością mielibyśmy z M schronisko :)

    Ja tez dziś leżę większość dnia, bo jednak powiem Wam ze się boję, tzn jestem spokojna ale nie potrafię się ucieszyć, to bardzo skomplikowane, wiem ze to będą długie dwa dni

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • admiralka Autorytet
    Postów: 1992 3383

    Wysłany: 25 października 2017, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha jeśli Cię to pocieszy, to u mnie też bylo sporo plamień i podbarwionego śluzu w przeciągu ostatnich kilku tygodni. A wszystko z Maluszkiem jest dobrze! U Ciebie na pewno będzie tak samo <3

    atdc9vvjhr7v1l6t.png

    h84f9vvj1bgblfir.png

    03.08.2017 - Nasze cuda 8tc [*]
    16.12.2017 - Marysia 15tc [*]
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 25 października 2017, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Admiralka, gratuluje kochana, dbaj o siebie i rośnijcie pięknie <3 Bardzo się cieszę!

    admiralka lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina.G wrote:
    Kochana a mialas bóle podbrzusza? Ja mam takie klucie i ciagniecie... niby macica sie rozszerza ale z drugiej strony mam obawy. Widzialam, ze OF wyznaczył nam ten sam termin porodu ;) 5 tydzien tak?
    Nic mnie brzusio dzis nie boli właśnie. Boje sie ze to moze być od tego beznadziejnego kaszlu :/

  • admiralka Autorytet
    Postów: 1992 3383

    Wysłany: 25 października 2017, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina.G wrote:
    admiralka
    Gratuluję i cieszę sie Twoim szczesciem. Trzymam kciuki i życzę by wszystko bylo dobrze ❤

    A ja trzymam kciuki za Was, rośnijcie zdrowo <3

    Paulina.G lubi tę wiadomość

    atdc9vvjhr7v1l6t.png

    h84f9vvj1bgblfir.png

    03.08.2017 - Nasze cuda 8tc [*]
    16.12.2017 - Marysia 15tc [*]
‹‹ 362 363 364 365 366 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ