X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 27 października 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy progesteron moze byc podwyzszony na cyklu sztucznym?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem tutaj nowa :) zarejestrowałam się,bo już powoli świruję a wiem że nikt nie rozumie staraczek tak jak my siebie nawzajem:) juz prawie 2 lata z mężem się staramy o potomostwo.na początku na luzaku, dopiero po ponad pół roku stwierdziłam że coś nie gra-ale dłuugo szukałam lekarza który by nam pomógl. i tak wyszło w sierpniu rok temu że TSH za wysokie, prolaktyna tak samo.ZACŻĘLO się zbijanie. potem wyszło że z pęcherzykami jest coś nie tak i tym sposobem u doktora M. leci 5 cykl CLO+ Pegnyl(a ostatnio ovitrelle-pregnulu brak w aptekach).Ale co ciekawe będąc na monitoringu wyszło że z prawego jajnika była naturalna owulacja :) z lewego też był pęcherzyk więc zastrzyk poszedł- liczymy na bliźniaki :) po lekach cykl wydłużył mi sie do 29dni. wcześniej miałam 26/27. dziś 25dc. rano zrobilam test-negatyw. myślicie że to za wcześnie? objawów mało- trochę bardziej wilgotno, kłuje brzuch i mam jakiś nalot na języku i mega szorstki ten język.temperatura cały czas ok37-37.20 a przed owu ok 36,50/36.60 i jakaś nerwowa jestem, wkurzam sie b.szybko a jestem ogólnie oazą spokoju-więc nawet w pracy się dziwią że się jednak potrafię zdenerwować:) Mam nadzieję że @ nie przyjdzie-inaczej czeka mnie badanie drożnośći jajowodów a to ponoć średnio przyjemne....

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 27 października 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga Zdjęcie z USG <3 suwaczek boski <3 beta wypasiona! To teraz możesz rozsyłać wirusy na nas :) na pewno będą z turbodoładowaniem :D

    Agniechaaaa, Maja84 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Aga Zdjęcie z USG <3 suwaczek boski <3 beta wypasiona! To teraz możesz rozsyłać wirusy na nas :) na pewno będą z turbodoładowaniem :D
    Wiruski bedą jak bedą serduszka bedą miały większa moc :)

    Lunaris, Maja84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga ja poproszę worek wirusków ;-)

    Achia - kto nie swirowal nigdy przed okresem niech pierwszy rzuci kamieniem! Witaj na forum :-)

    Czrna 81, Bunia86, Flowwer lubią tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 27 października 2017, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Wiruski bedą jak bedą serduszka bedą miały większa moc :)
    Ja poczekam :) Do epoki lodowcowej jeszcze trochę czasu ;)

    Achia świrowanie przed @ to u nas norma :D

    Flowwer lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 27 października 2017, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Staraczka, a co odwalili przy badaniu?
    No bo poszłam zrobić to badanie tak jak powinno być robione czyli 3-2 dni przed @ dopytałam czy napewno dadzą radę odesłać na analizę na czas, nawet gdzieś wydzwaniali dopytać. A po 2 dniach telefon, że nie udało się wykonać badania, bo za stara krew i że mam przyjść powtórzyć, tylko że mi się wtedy już zaczynało plamienie. No i nie mam jak powtórzyć badania, bo przy pcos nie jestem w stanie określić, kiedy będzie następna @. Zaproponowałam, żeby mi powtarzali badanie co 2 dni od ok 24 dc, a potem się okaże, które było z 2 dni przed @. Albo niech mi zrobią w przychodni monitoring, bo ja ze względu na hsg rtg nie staram się w listopadzie i nie mam zamiaru bulić bez sensu za wizyty. W poniedziałek im to wyślę!
    Wściekam się głównie o to, że musiałam immunologa odwiłać, bo bez sensu tam iść bez badań i zapewniać, że to na pewno to! Przez to wszystko mi się znowu przesuwa w nieskończoność

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2017, 20:45

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 27 października 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Flo napiszę wieczorem bo teraz zwiedzamy " piękną" Łódz:) ogólnie wrazenie dobre, ocenil naszą sytuacje na podstawie dotychczasowych badan na bardzo dobrą ale zlecil jeszcze masę badań, od razu oddalam krew i zostawiłam tam najniższą krajową ;p i kolejna wizyta 1go grudnia. Wiecej napisze wieczorem
    O jakie zlecił badania ?? Czekam ma szerszą relację!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 27 października 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie chwilę? Mam 6 dc krew się pojawiła dużo co wcześniej nie było tzn wczoraj było czysto i śluz rozciagliwy

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 27 października 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:

    Dziewczyny @ nadal brak :-) Czyli z rańca walnę sikańca :-D
    Ja czuje fasolkę !!

    Lena21 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 27 października 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    A czy progesteron moze byc podwyzszony na cyklu sztucznym?
    Jaką wartość masz ma myśli ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 27 października 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Jaką wartość masz ma myśli ?

    chcesz podchodzic na cyklu sztucznym do crio, a nie zawsze klinika bada jaki masz prg przed nim.. a co jesli masz podwyzszony poziom np 5 czy wiecej a nie wiesz o tym i zaczniesz brac prg do crio i co wtedy?

    wiadomo do transferu musisz miec max 2ng

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2017, 21:01

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 27 października 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    chcesz podchodzic na cyklu sztucznym do crio, a nie zawsze klinika bada jaki masz prg przed nim.. a co jesli masz podwyzszony poziom np 5 czy wiecej a nie wiesz o tym i zaczniesz brac prg do crio i co wtedy?

    wiadomo do transferu musisz miec max 2ng
    Najlepiej zapytaj o to lekarza bo wiem że dziewczyny zbijają ale za bardzo się na tym nie znam.
    Panan to twoj pierwszy cykl z ovu więc @ jest dłuższa i inna

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 27 października 2017, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Najlepiej zapytaj o to lekarza bo wiem że dziewczyny zbijają ale za bardzo się na tym nie znam.
    Panan to twoj pierwszy cykl z ovu więc @ jest dłuższa i inna

    ja pytam tak ogolnie, bo dziewczyna na innym watku o tym pisala i zastanowilo mnie to. Bylam ciekawa jak to wyglada :) ale jak pojde to zapytam o to gina.

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 27 października 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    A czy progesteron moze byc podwyzszony na cyklu sztucznym?
    Tak, może, zwłaszcza przy lametcie, która obniża poziom estrogenu, a wiadomo niższy estro = wyższy prog. Ja miałam przez to zawał serca, że ciągle mi ten progesteron taki wysoki wychodził, ale ginio powiedział, że to nawet dobrze, tylko żeby w 1ej fazie uważać, bo wysoki prog blokuje owu

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 27 października 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Tak, może, zwłaszcza przy lametcie, która obniża poziom estrogenu, a wiadomo niższy estro = wyższy prog. Ja miałam przez to zawał serca, że ciągle mi ten progesteron taki wysoki wychodził, ale ginio powiedział, że to nawet dobrze, tylko żeby w 1ej fazie uważać, bo wysoki prog blokuje owu

    ale ty piszesz przy lamecie czyli jak sie stymulujesz, ale mi chodzilo jak bierzesz estrofem od 2dc i przygotowujesz sie do crio.

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 27 października 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny wieczorową porą Wszystkie pozdrawiam z wątpliwie pięknej Łodzi;) jestem świeżo po wizycie u doktora P i jestem ogolnie zadowolona. Doktor jest sprawny, rzeczowy. Zaczął od wywiadu ile sie staramy, jakie metody leczenia przeszliśmy, jakie mamy badsnia, czy bylam kiedykolwiek w ciąży, czy mam siostry ktore mają dzieci, czy moja mama miała problemy itp. Najpierw przeglądnął badania emka, zapytał o test MAR ktorego nie mielismy, ale obejrzał wyniki nasienia i nie kazał tego testu robić. Potem obejrzał moje, skupił się na immunofenotypie i stwierdził że jest bardzo poprawny, dalej ANA ujemne, mutacje MTHFR i śmiał się że nie pamieta pacjentki z wykluczonymi wszystkimi wariantami mutacji ;0. Po czym stwierdził ze ASA są wysokie, ale nie zaburzają immunofenotypu wiec nie mogą mieć istotnego znaczenia jeśli chodzi o silną agresję w stosunku do plemników a ich obecność jest wynikiem jakiś infekcji, duża szansa ze to helicobacter namieszała, ale mogą być inne infekcje. Patrzac na wyniki nadienia i na ogół stwierdził że będziemy szukać przyczyn problemów z zagnieżdzeniem lub innych (?). Dostałam zlecienie na testy LCT, CBA, wszystko w kierunku trombofilii, limfocyty th1/2 i chyba jeszcze coś ale nie pamietam :) pyta£am o test ba wrogość sluzu, mowił ze możemy zrobić ale w zapyziałym Rzeszowie nie ma takiej możliwości, wiec pewnie sie wstrzymamy:). Kolejna wizyta 1go grudnia. Co najwazniejsze powiedział, ze absolutnie nie wuklucza naturalnego poczęcia co dla mojego emka było miodem na uszy :)

    Flowwer, KateHawke, Lena21, pilik, Bunia86, Lunaris, summer86, Meśka, Amy333, Bocianiątko, Sarna84, Karolina90, malka lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 27 października 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    ale ty piszesz przy lamecie czyli jak sie stymulujesz, ale mi chodzilo jak bierzesz estrofem od 2dc i przygotowujesz sie do crio.
    Aaa, no tak cykl sztuczny a nie stymulowany, już widzę, o ślepe ja

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 27 października 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się przy piątku, wycięli mnie z życia w pracy, nawet nie miałam czasu odetchnąć i zajrzeć.
    Czekam grzecznie na @ i powiem Wam szczerze dziewczyny, ze powrót do pracy i ta sieczka, która mnie spotkała przez ten tydzień, tylko utwierdziła mnie w przekonaniu, ze jeżeli będzie wszystko ok, to od następnego cyklu zaczynam starania.

    Teraz tylko badanie progesteronu i wizyta u gin po @

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 27 października 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    ale ty piszesz przy lamecie czyli jak sie stymulujesz, ale mi chodzilo jak bierzesz estrofem od 2dc i przygotowujesz sie do crio.
    Yosel Sylwia o tym progu pisała że musi być niski (poniżej5) żeby podchodzić w ogóle do stymulacji do punkcji.

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
‹‹ 389 390 391 392 393 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ