X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko anja dopiero se obudziłam.

    Czrna :( ale listopad jest wasz!!! Mocno zaciskam kciuki !! Walczycie dalej <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2017, 10:59

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 28 października 2017, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziękuję za wszystkie ciepłe słowa <3 <3 <3
    Głupio dałam się wkręcić... A to wszystko przez mój głupi organizm, jaja sobie ze mnie zrobił. Temp do wczoraj piękna, cycki bolą tak jakoś inaczej (kłująco albo szczypiąco) no i to pobolewanie w pachwinach spowodowało że uwierzyłam w to, że może być dobrze... Dzisiaj trochę dupsko boli, ale jutro poprawiam koronę, podaję Lunaris łapkę i atakujemy listopad! :-) Jeszcze żeby tylko ta franca @ nie kazała na siebie za długo czekać...


    Pilik będzie dobrze. Najważniejsze że z kropeczkiem wszystko o.k. a reszta to się da :-)

    Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Transferu nie było. Zarodki przestały się rozwijać w 5 dobie. Lekarz chce poczekać do jutra, ale nadziei nie mam za grosz, nie ma co się łudzić.
    Czeka nas badanie kariotypów i nie wiem co dalej.
    Dziękuję za pamięć i wszystkie słowa wsparcia.

    Ja nie mam już sił :( :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2017, 11:29

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 28 października 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wrote:
    Transferu nie było. Zarodki przestały się rozwijać w 5 dobie. Lekarz chce poczekać do jutra, ale nadziei nie mam za grosz, nie ma co się łudzić.
    Czeka nas badanie kariotypów i nie wiem co dalej.
    Dziękuję za pamięć i wszystkie słowa wsparcia.

    Ja nie mam już sił :( :(

    Sylwia przykro mi :( trzymaj się dzielnie!

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 28 października 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape mmmm szarlotka! Mam sporo zdrowych dań do polecenia, ale bez mięsnych :p jak się ogarnę a będziesz chciała to mogę coś podesłać ;)
    Lunaris nigdy właśnie nic... teraz jedynie po fakcie myśle że mnie czasami pobolewa ta prawa strona, śle nigdy aż tak No i zwalałam na przeciążenie bo dużo podnoszę w pracy...
    czekam dalej na obchód...
    Sylwia bardzo mi przykro :(

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wrote:
    Transferu nie było. Zarodki przestały się rozwijać w 5 dobie. Lekarz chce poczekać do jutra, ale nadziei nie mam za grosz, nie ma co się łudzić.
    Czeka nas badanie kariotypów i nie wiem co dalej.
    Dziękuję za pamięć i wszystkie słowa wsparcia.
    e istnieją :(
    Ja nie mam już sił :( :(
    Kochana ja nie znajdę odpowiednich slow ale to dlatego ze takie nie istnieją :( serduchem jestem z Wami :( bądźcie silni i bądźcie w tym razem
    Świat jest taki niesprawiedliwy :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2017, 11:40

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2017, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wrote:
    Transferu nie było. Zarodki przestały się rozwijać w 5 dobie. Lekarz chce poczekać do jutra, ale nadziei nie mam za grosz, nie ma co się łudzić.
    Czeka nas badanie kariotypów i nie wiem co dalej.
    Dziękuję za pamięć i wszystkie słowa wsparcia.

    Ja nie mam już sił :( :(
    bardzo mi jest przykro :( tule

  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 28 października 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wrote:
    Transferu nie było. Zarodki przestały się rozwijać w 5 dobie. Lekarz chce poczekać do jutra, ale nadziei nie mam za grosz, nie ma co się łudzić.
    Czeka nas badanie kariotypów i nie wiem co dalej.
    Dziękuję za pamięć i wszystkie słowa wsparcia.

    Ja nie mam już sił :( :(

    Tak bardzo mi przykro :((( teraz wydaje się to niemożliwe, ale znajdziesz znów siłę jak my wszystkie <3

  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 28 października 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wrote:
    Transferu nie było. Zarodki przestały się rozwijać w 5 dobie. Lekarz chce poczekać do jutra, ale nadziei nie mam za grosz, nie ma co się łudzić.
    Czeka nas badanie kariotypów i nie wiem co dalej.
    Dziękuję za pamięć i wszystkie słowa wsparcia.

    Ja nie mam już sił :( :(
    Sylwuś strasznie mi przykro :( trzymaj się :(

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 28 października 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia198808, tak mi przykro. Od 10 minut staram się wymyślić coś pocieszającego i nic. Mam nadzieję, że się trzymacie i znowu znajdziecie siłę, żeby znowu stanąć do walki

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 28 października 2017, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wrote:
    Transferu nie było. Zarodki przestały się rozwijać w 5 dobie. Lekarz chce poczekać do jutra, ale nadziei nie mam za grosz, nie ma co się łudzić.
    Czeka nas badanie kariotypów i nie wiem co dalej.
    Dziękuję za pamięć i wszystkie słowa wsparcia.

    Ja nie mam już sił :( :(

    Poczekaj do jutra może jak u Berthy jakiś siłacz podejmie walkę ?!!
    Wypłacz swoje smutki póżniej popraw koronę i ruszaj dalej !!



    Czarna jakie wkręcanie !! Taki łady wykres ehhhhh to kararuchy walczą dalej ? :D



    Zielona !!!!!!!!!!!!! WOW!!!!! po cichu gratuluję ale to krecha jak byk !!!

    Zielona1911, Lunaris lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 28 października 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny właśnie zauważyłam na papierze lekko podbarwiony śluz, taki beżowy czy nie wiem jak to powiedzieć, dziś jest dzień w którym powinnam dostać miesiączkę, czy któraś z Was tak miała ? Bardzo się przestraszyłam, p doktor mówi ze mogę ewentualnie zwiększyć dawkę Duphaston do 6 na dobę, a jeśli plamienie będzie ciemne to podjechać do szpitala.

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 28 października 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wrote:
    Transferu nie było. Zarodki przestały się rozwijać w 5 dobie. Lekarz chce poczekać do jutra, ale nadziei nie mam za grosz, nie ma co się łudzić.
    Czeka nas badanie kariotypów i nie wiem co dalej.
    Dziękuję za pamięć i wszystkie słowa wsparcia.

    Ja nie mam już sił :( :(
    :-( :-( :-( Tulę <3

    Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena21 wrote:
    Dziewczyny właśnie zauważyłam na papierze lekko podbarwiony śluz, taki beżowy czy nie wiem jak to powiedzieć, dziś jest dzień w którym powinnam dostać miesiączkę, czy któraś z Was tak miała ? Bardzo się przestraszyłam, p doktor mówi ze mogę ewentualnie zwiększyć dawkę Duphaston do 6 na dobę, a jeśli plamienie będzie ciemne to podjechać do szpitala.
    ja plamilam przez pierwszy trymestr w dniu spodziewanej @. Tyle ze co tydzień miałam usg żeby sprawdzić jak maluchy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena21 wrote:
    Dziewczyny właśnie zauważyłam na papierze lekko podbarwiony śluz,spokój moze Nas taki beżowy czy nie wiem jak to powiedzieć, dziś jest dzień w którym powinnam dostać miesiączkę, czy któraś z Was tak miała ? Bardzo się przestraszyłam, p doktor mówi ze mogę ewentualnie zwiększyć dawkę Duphaston do 6 na dobę, a jeśli plamienie będzie ciemne to podjechać do szpitala.
    Kochana to częste w dniach spodziewanej @, duzo odpoczywaj


    Ja po aplikacji Crinone mam czarne grudki w śluzie ale mam sie tym nie przejmować.
    Kochana tylko spokój moze nas uratować :)

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 28 października 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena21 wrote:
    Dziewczyny właśnie zauważyłam na papierze lekko podbarwiony śluz, taki beżowy czy nie wiem jak to powiedzieć, dziś jest dzień w którym powinnam dostać miesiączkę, czy któraś z Was tak miała ? Bardzo się przestraszyłam, p doktor mówi ze mogę ewentualnie zwiększyć dawkę Duphaston do 6 na dobę, a jeśli plamienie będzie ciemne to podjechać do szpitala.

    Lena ja mniej więcej w terminie @ miała dwudniowe plamienie. Summer z tego co wiem też. Nie martw się na zapas, ale dobrze, że jesteś w kontakcie z lekarzem.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a odpowie mi któraś na moje pytanie odnośnie zmiany czasu i leków ?? :D

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 28 października 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia198808, tulę Cię mocno, bo nic więcej nie mogę zrobić. To wszystko jest strasznie trudne i na pewno chwilę zajmie zanim sobie z tym poradzicie, ale wierzę że znajdziecie w sobie siłę do dalszej walki.
    I tak jak pisze Flowwer, może chociaż jedna kruszyna postanowi walczyć.

    Czrna, za co Ty nas kochana przepraszasz. Chyba każda z nas miała tutaj cykl, gdzie była przekonana, że się udało a paskuda @ przyszła jak zawsze. Trzymaj się dzielnie a ja trzymam kciuki za listopad <3

    Lena póki nie ma krwi nie powinnaś się martwić. Ja miałam plamienia w terminie @ i myślałam, że idzie okres po prostu dopiero później wyszedł pozytywny test. Ale jeśli by się nasilały to jedź do lekarza lub na IP.

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 28 października 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia :(

    Czarna, wlacz dalej w listopadzie! Jak nie teraz to następny cykl będzie szczęśliwy!

    Zielona i Natia gratuluję!

    Czrna 81, Zielona1911 lubią tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 28 października 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dziewczyny a odpowie mi któraś na moje pytanie odnośnie zmiany czasu i leków ?? :D

    Agniechaaa ja bym nie zmieniała godzin. Jedna godzina to nie jest duża różnica a za dwa dni się organizm przyzwyczai. Chyba, że ci wygodniej zmienić.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
‹‹ 393 394 395 396 397 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ