X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2017, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Jakie pochwal się !!!
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/552370c7d4e8.jpg

    Zwykle gładkie :) ale muszę sie pochwalic to moje naturalne pazurki nareszcie udało sie zapuścić! :D <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2017, 23:12

    KateHawke, Frelcia, Madżka89, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 6 października 2017, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    A u nas jest ich trochę :/ przynajmniej z 5 dorosłych i jaja tyle znaleźliśmy, jutro będziemy rozkręcać łóżko i robić z tym gow... porządek. Ja nie mam pojęcia skąd sie wzięły, mamy mieszkanie po remoncie i większość mebli jest nowa, i łóżko jest nowe
    Może miałaś gości z walizkami? Jak ktoś był w hotelu albo innym noclegu mogły przejść wraz z bagażem. My właśnie kupiliśmy na alledrogo lep na nią. Może się złapie skubana.

    Izape_91, Yoselyn82 lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2017, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    A robiłaś test ciążowy?
    Mam robić bete 16 października dopiero. 5 dni temu dopiero miałam drugą owulację.

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 6 października 2017, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem wykończona dzisiaj tym stresem. Muszę pospać. Dobrej nocy dziewczyny :)

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 października 2017, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/552370c7d4e8.jpg

    Zwykle gładkie :) ale muszę sie pochwalic to moje naturalne pazurki nareszcie udało sie zapuścić! :D <3


    Ale masz długie i piękny kształt !!! To masz Semilac ? Ja moje teraz ściełam

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 października 2017, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Jestem wykończona dzisiaj tym stresem. Muszę pospać. Dobrej nocy dziewczyny :)

    wyśpij się dla urody i jajeczek :D

    KateHawke lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 października 2017, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Mam robić bete 16 października dopiero. 5 dni temu dopiero miałam drugą owulację.


    Czarna magia

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2017, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Czarna magia
    myślisz? a jednak. Obie potwierdzone na monitoringu :D zero krwi od 22 sierpnia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2017, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ale masz długie i piękny kształt !!! To masz Semilac ? Ja moje teraz ściełam
    Neonail :) tylko ich używam kolor turquiise 2992-1 :) Dziekuje za komplement dla pazurów :) lewa ręka gotowa prawą zrobię jutro Hahahaha :D

    Flowwer, Koteczka82 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2017, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też lecę spać :* słodkich snów

    Flowwer, Amy333 lubią tę wiadomość

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 6 października 2017, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc dziewczynki <3
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/72a5a7a3cec8.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2017, 23:47

    Amy333, Flowwer, StaraczkaNika, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 6 października 2017, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju ale natrzaskałyscie tych postow, mialam nadrabiania ze hoho:)
    Ja po zabiegach u kosmetyczki, bolało okrutnie, ale nie bylo wyjscia, tak juz mnei zatluszczona twarz:/
    Na szczescie @ dzisiaj nei przyszla, wiec jakos dalam rade, za to jutro oczekuje na wacpanne od samego rana:p
    Spijcie do dobrze i do jutra:)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 6 października 2017, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Może miałaś gości z walizkami? Jak ktoś był w hotelu albo innym noclegu mogły przejść wraz z bagażem. My właśnie kupiliśmy na alledrogo lep na nią. Może się złapie skubana.
    ja jeżdżę na zajęcia z walizka i moze w busie gdzieś przepadły od kogoś :/ w bagażniku. Albo jak łóżko kupiliśmy, wiadomo co tam na magazynie jest? Moze przyjechały razem z lozkiem

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 6 października 2017, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poza tym! Pierwszy raz w życiu na bromergonie czulam bole lewego jajnika ! To coś nowego : )

    Flowwer, Bocianiątko, KateHawke lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 7 października 2017, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Może miałaś gości z walizkami? Jak ktoś był w hotelu albo innym noclegu mogły przejść wraz z bagażem. My właśnie kupiliśmy na alledrogo lep na nią. Może się złapie skubana.
    tak sobie pomyślałam, ze moze ta jedna mala pluskwa tak jak my ma problemy z dziećmi i płodnością: p za to te moje są bardzo plodne

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 7 października 2017, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej, nie spać mi tu tylko ratować! Ogólnie to władowałam zastrzyki, po pół godzince ruszyłam do szpitala zapisać się na HSG. Wczoraj dzwoniłam, gadałam z lekarką i ta mi powiedziała, żeby najpierw przyjść ze skierowaniem i pogadać z lekarzem, wybrać termin i dowiedzieć kiedy i jakie badania zrobić. No i grzecznie odstałam kolejkę (co jest samo w sobie aktem godnym podziwu, bo otoczyły mnie same ciężarne w drodze ba porodówkę, a z pokoju obok było słychać ekg jakiegoś serduszka). A potem to już czysty surrealizm "you shall not paaas!" normalnie jak we władcy pierścieni. Okazało się, że te kobiety w izbie przyjęć to cerbery jakieś, powiedziały mi, że bez wymazu i crp nie puszczą mnie do lekarza! No czy ich tam bawi takie nabieranie ludzi i odsyłanie ich z kąta w kąt?! Do sedna! Czy ja mogę jutro rano zrobić wymaz, jeśli dziś rano było ❤❤❤ i to z conceive? Rany, pewnie większość kisielu jeszcze tam jest! Czy na wymazie nie wyjdzie coś dziwnego? I czy ja się nie spalę ze wstydu jak mi to zacznie wypływać na położną? Hilfe, potrzebuję wiadra pomyj na durną łepetynę!
    A piszę dopiero teraz, bo byłam na musicalu o Wiedźminie, aaaah! Najpierw miałam mieszane uczucia, bo to taka trochę profanacja jak Wiedźmin tańczy i śpiewa, ale teraz jestem pod wrażeniem i myślę, że wyszedł całkiem spektakularny spektakl. A tę małą, co zagrała Ciri to mogłabym uprowadzić i na siłę adoptować od ręki, genialna! Koniecznie dziewczyny wybierzcie się do śledziogrodu obejrzeć

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2017, 00:09

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Ej, nie spać mi tu tylko ratować! Ogólnie to władowałam zastrzyki, po pół godzince ruszyłam do szpitala zapisać się na HSG. Wczoraj dzwoniłam, gadałam z lekarką i ta mi powiedziała, żeby najpierw przyjść ze skierowaniem i pogadać z lekarzem, wybrać termin i dowiedzieć kiedy i jakie badania zrobić. No i grzecznie odstałam kolejkę (co jest samo w sobie aktem godnym podziwu, bo otoczyły mnie same ciężarne w drodze ba porodówkę, a z pokoju obok było słychać ekg jakiegoś serduszka). A potem to już czysty surrealizm "you shall not paaas!" normalnie jak we władcy pierścieni. Okazało się, że te kobiety w izbie przyjęć to cerbery jakieś, powiedziały mi, że bez wymazu i crp nie puszczą mnie do lekarza! No czy ich tam bawi takie nabieranie ludzi i odsyłanie ich z kąta w kąt?! Do sedna! Czy ja mogę jutro rano zrobić wymaz, jeśli dziś rano było ❤❤❤ i to z conceive? Rany, pewnie większość kisielu jeszcze tam jest! Czy na wymazie nie wyjdzie coś dziwnego? I czy ja się nie spalę ze wstydu jak mi to zacznie wypływać na położną? Hilfe, potrzebuję wiadra pomyj na durną łepetynę!
    A piszę dopiero teraz, bo byłam na musicalu o Wiedźminie, aaaah! Najpierw miałam mieszane uczucia, bo to taka trochę profanacja jak Wiedźmin tańczy i śpiewa, ale teraz jestem pod wrażeniem i myślę, że wyszedł całkiem spektakularny spektakl. A tę małą, co zagrała Ciri to mogłabym adoptować od ręki, genialna! Koniecznie dziewczyny wybierzcie się do śledziogrodu obejrzeć
    Kochana trudno mi cos podpowiedzieć bo ja do wykazów zawsze byłam „czyściutka”, ale fakt ze zawsze w klinice pytali kiedy było ostatnie współżycie (?) to moze to ma jakiś wpływ ale obi to potrafią określić (?) sama nie wiem :D

    StaraczkaNika lubi tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 7 października 2017, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczaczki no, Internet nic nie mówi o abstynencji przed wymazem, ale logika kieruje na ten trop. Cały problem w tym, że ja durna jednak trochę liczę, że może się teraz uda i chcę zdążyć z tym wymazem zanim się tam ktoś może jednak wprowadzi... żeby mu nie przeszkadzać czy co. Głupie to, ale już nawet mogę wyjść na nimfomankę, co nawet 2 dni abstynencji nie wytrzyma przed badaniem, co mi tam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2017, 00:20

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie pomogę, dla mnie to czarna magia. Chyba pora spać.
    Dzisiaj rano śniło mi się że byłam za granicą i kupowałam zdrapki w kiosku i stały obok mnie dzieci z jakimś mężczyzną, które miały być nielegalnie przewiezione do domów publicznych, dzieciaczki po 6 lat. No jak to widziałam to aż mnie ścisnęło, nie lubie porannych snów są takie głupie :-( mam nadzieję że się nie powtórzą.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2017, 00:21

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 7 października 2017, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika ja tak 3 dni wcześnej przed wymazem nie pozwalam na finalizowanie we mnie bo jakoś mam opory że coś nie tak wyjdzie.

    StaraczkaNika lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ