X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 7 października 2017, 00:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika ale z Ciebie laska ;) Ja już na kremach p/zmarszczkowych :D

    Czrna 81, summer86 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 7 października 2017, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie korci zaryzykować... No bo jak wyniki będą złe, to ich nie zaniosę i powtórzę później, nie? Bardziej niż fiznalizacja umowy małżeńskiej martwi mnie to nieszczęsne conceive. To dopiero może namieszać.

    Po godzinie szlochania w podusię pada decyzja: nie idę jutro na wymaz. Nie wiem, czy to gonadotropiny wpływają tak depresyjnie, czy co, ale nie mam siły żeby jeszcze do tego wszystkiego walczyć z niewydarzoną służbą zdrowia, przez którą straciłam 4 godziny i kolejny cykl i ochotę do czegokolwiek.

    Tak, dobrze widzicie, moje poczucie humoru trafił nagły szlag.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2017, 02:38

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Martyna93 Koleżanka
    Postów: 59 53

    Wysłany: 7 października 2017, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy zawsze po pozytywnym tescie trzeba isc na bete?

    Martyna
  • Lejka Autorytet
    Postów: 272 490

    Wysłany: 7 października 2017, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle nie trzeba chodzić na betę - chyba, że lekarz sobie zażyczy, ale fajnie jest samej dla siebie sprawdzić czy test nie kłamał :-)

    Ja w ogóle kiedyś nie wiedziałam co to jest beta hcg. Dopiero z ovu się dowiedziałam z czym to się je i po co :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2017, 07:01

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    19.10.2017 - nasz drugi cud <3 <3 <3
    zem3x1hpg5sqvgam.png
    5.02.2017 - poronienie w 6 tc, ale... równocześnie początek szczęśliwego cyklu...
    27.11.2015 - nasze największe szczęście <3 <3 <3
    1usaj44jdjzlowlt.png
  • Martyna93 Koleżanka
    Postów: 59 53

    Wysłany: 7 października 2017, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję:) tak wlasnie mysle czy nie isc potwierdzic dla spokoju :)

    Martyna
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 7 października 2017, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczęta :-D

    KateKum daj znać co z Tobą ♡

    Czarna81
    22 cs.
  • Martyna93 Koleżanka
    Postów: 59 53

    Wysłany: 7 października 2017, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu sa poranne ptaszki :D

    Martyna
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 7 października 2017, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka Nika mimo Twojego braku humoru Twoje wpisy i tak za genialne ❤ ja bym odczekala z tym wymazem na Twoim miejscu.

    Martyna nie musisz isc ale fajnie jest wreszcie zobaczyc dodatni wynik hcg a nie wiecznie <2.

    Milego dnia Dziewczynki Wam zycze :*

    StaraczkaNika lubi tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 7 października 2017, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna93 wrote:
    Dziewczyny czy zawsze po pozytywnym tescie trzeba isc na bete?
    Nie :) to specyficzne forum. Generalnie betę zaleca się po ivf i w przypadku problemow np plamień krwawien. Poza ovf większość kobiet nie wie co to beta :D

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 7 października 2017, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Już jestem Kochane!!

    No więc młody już dobija do 400g, zdrowy jak rydz, dr też stwierdził, żeby się szykować na giganta <3 niestety nie mam takich pięknych fotek jak dziewczyny z usg 4d, bo młody był tak głęboko schowany, że usg 4d okazało się totalną klapą :D mamy zdjęcie a'la Lord Vader, niby-profil i nieudaną próbę 4d. :D Ale ważne, że Michaś jest zdrowy!


    Super chłopak!! Bardzo sie ciesze, ze wszystko w najlepszym porzadku i Michałek zdrowiutki, a wystarczy nieco uruchomić wyobraźnię i calkiem nieźle widać Michasia na pierwszym zdjęciu :)

    Inna, kiedy nam zlecialo te 20 tyg?? Twój test i chwilami leniwa betę pamiętam jak swoje, jakby to było miesiąc temu.

    Przedstawiam Adasia:

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a7dbbb35798f.jpg

    Adaś i ja życzymy wszystkim eciotkom przyjemnej soboty :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2017, 07:46

    blue00, Czrna 81, Meśka, Lejka, kolka, Izape_91, Jedna_z_Wielu, Bocianiątko, KateHawke, Agniechaaaa, Flowwer, Yoselyn82, -Monika-, Madżka89, nowa na dzielni, Lunaris lubią tę wiadomość

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 7 października 2017, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarna84 wrote:
    Super chłopak!! Bardzo sie ciesze, ze wszystko w najlepszym porzadku i Michałek zdrowiutki, a wystarczy nieco uruchomić wyobraźnię i calkiem nieźle widać Michasia na pierwszym zdjęciu :)

    Inna, kiedy nam zlecialo te 20 tyg?? Twój test i chwilami leniwa betę pamiętam jak swoje, jakby to było miesiąc temu.

    Przedstawiam Adasia:

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a7dbbb35798f.jpg

    Adaś i ja życzymy wszystkim eciotkom przyjemnej soboty :*
    Jeeeeeny! Piękna fotka! :-D

    Sarna84 lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 7 października 2017, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Staraczka Nika mimo Twojego braku humoru Twoje wpisy i tak za genialne ❤ ja bym odczekala z tym wymazem na Twoim miejscu.

    Staraczka Nika ja też uwielbiam Twoje posty :) I tez bym poczekała z wymazem :)

    StaraczkaNika lubi tę wiadomość

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 7 października 2017, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna93 wrote:
    Dziewczyny czy zawsze po pozytywnym tescie trzeba isc na bete?

    Nie trzeba, beta to skrzywienie użytkowniczek tego forum, lubimy albo lecieć na nią już kilka dni przed terminem @, albo powtarzać 5 razy po pierwszej pozytywnej :)
    Nie mniej po pozytywnym sikancu, milo jest ujrzeć wartość mocno dodatnia, a prawidłowy przyrost po 48h nastraja optymizmem i spokojem na pierwsze dni ciąży.

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • Martyna93 Koleżanka
    Postów: 59 53

    Wysłany: 7 października 2017, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Nie :) to specyficzne forum. Generalnie betę zaleca się po ivf i w przypadku problemow np plamień krwawien. Poza ovf większość kobiet nie wie co to beta :D

    Czyli jak wyszly dwie kreski to teraz po prostu isc sie zapisac do ginekologa? :D przepraszam za te pytania ale nie mam pojęcia co dalej :(

    Martyna
  • Martyna93 Koleżanka
    Postów: 59 53

    Wysłany: 7 października 2017, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarna84 wrote:
    Nie trzeba, beta to skrzywienie użytkowniczek tego forum, lubimy albo lecieć na nią już kilka dni przed terminem @, albo powtarzać 5 razy po pierwszej pozytywnej :)
    Nie mniej po pozytywnym sikancu, milo jest ujrzeć wartość mocno dodatnia, a prawidłowy przyrost po 48h nastraja optymizmem i spokojem na pierwsze dni ciąży.

    Hahah, mam mętlik w głowie:D dobra dla spokoju pojde w poniedzialek :)

    Martyna
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 7 października 2017, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna93 wrote:
    Czyli jak wyszly dwie kreski to teraz po prostu isc sie zapisac do ginekologa? :D przepraszam za te pytania ale nie mam pojęcia co dalej :(

    Tak, zapisując się do lekarza będziesz pytana o datę ostatniej @ i na tej podstawie zaproponują Ci odpowiedni termin wizyty.

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • Martyna93 Koleżanka
    Postów: 59 53

    Wysłany: 7 października 2017, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje slicznie ! :)
    To forum jest niesamowite i ciesze sie ze tu trafilam :)

    Sarna84, Czrna 81, Bocianiątko, KateHawke lubią tę wiadomość

    Martyna
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 7 października 2017, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona1911 wrote:
    No i dupa blada w calych niemczech nie ma pregnylu.
    Jestem zalamana bo to 4 cykl z clo i pewnie znów sie nie uda

    Pewnie Cię nie pociesze, ale też we wrześniu biegałam za Pregnylem bo w kolejnym cyklu mam miec podany i z tego co sie dowiedziałam w kilku aptekach to produkcja jest wstrzymana do końca tego roku. Ma ruszyć ponownie od stycznia :(
    Ja miałam ogromne szczęście i zdobyłam Pregnyl w aptece blisko mojej rodzinnej miejscowości, ale tego samego dnia objechalam całe miasto, dopiero mama pojechała u siebie pobiegać po aptekach i mi go odłożyli, ja podjechalam tylko z receptą.

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 7 października 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w sobotni poranek. Wczoraj już nie miałam siły pisac. Ale dzisiaj już wyspana z nowymi siłami jestem na forum :)

    Inna, Sarna ale macie słodkie fotki!

    Panan skoro jeden pękł a drugi się szykuje to na pewno się uda IUI :)

    Ja się zabieram dzisiaj za generalne porządki, bo mam taki syf w domu że poprostu wstyd.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zgłupiałam... O co k**wa może chodzić? 9 dni po okresie dostałam plamienia i coś mnie tknęło, żeby zrobić test. Nie kumam, przecież to niemożliwe. Kreska na żywo wyraźniejsza. https://zapodaj.net/78c37822470ef.jpg.html

    Meśka lubi tę wiadomość

‹‹ 84 85 86 87 88 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ