X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KIEDY TESTOWAC???
Odpowiedz

KIEDY TESTOWAC???

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 tygodnie temu miałam 2,97 podwyższyło się z 2,3 mimo brania leków, teraz endo kazała mi brać 50 i mam nadzieję, że szybko poziom spadnie i że uda się zajść bez problemów :-)
    Paulette ja jestem 20 dzień po @ następna powinna być za około 8 dni a też już bym chciała wiedzieć czy się udało, to mój pierwszy cykl a ja tak się nakręcam :-P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2015, 23:14

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ech to takie tsh to pikus w sumie wiec pewnie szybko zaskoczysz ;), ja mam 3,99 i ide do endo w lipcu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2015, 12:52

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedronkaaa wrote:
    2 tygodnie temu miałam 2,97 podwyższyło się z 2,3 mimo brania leków, teraz endo kazała mi brać 50 i mam nadzieję, że szybko poziom spadnie i że uda się zajść bez problemów :-)
    Paulette ja jestem 20 dzień po @ następna powinna być za około 8 dni a też już bym chciała wiedzieć czy się udało, to mój pierwszy cykl a ja tak się nakręcam :-P
    Możesz zrobić badanie beta z krwi, szybciej wyjdzie niż z testów domowych.

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Olye Koleżanka
    Postów: 65 4

    Wysłany: 2 lipca 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, myślicie, że jak zrobię test 22 dnia cyklu ,przy cyklach 28 dniowych i owulacja była 13 dnia cyklu to test wyjdzie prawidłowo?

    <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny.
    czytam Was od ponad roku i w końcu postanowiłam poprosić o pomoc, bo zżeram już ściany z nerwów :)))
    mam za sobą jedno poronienie (bardzo wczesne) i jedną ciąże biochemiczną w 2012 roku (z poprzednim partnerem).
    z mężem w grudniu 2014 postanowiliśmy zacząć starać się o dziecko i zaskoczyło za pierwszym razem. w 9 tyg serce przestało bić (to był luty) i oczywiście szpital, gehenna (ale to nie na ten wątek), leki + skrobanka. 3 tygodnie później odbiór wyników badania histo - zaśniad częściowy. beta bardzo wolno mi spadała - wynik 1,2 miałam dopiero w połowie czerwca. myślałam, że trzeba czekać rok, ale wybrałam się do mojego prof zgodnie z zaleceniem jak będzie taka niska i ku memu zdziwieniu kazał się zabierać do roboty :)

    i teraz tak:
    wizyta miała miejsce 1 lipca (był to 14 dzień cyklu, po porosnieniu cykle miałam 31 i 33 dni do tej pory). na usg pęcherzyk 19 mm, endo 7,5 mm. biorę acard, kwas foliowy i euthyrox 37,5 (tsh spadło ładnie do 1,3).
    wrociliśmy do domu i zabraliśmy się do roboty od razu, następny stosunek miał miejsce 4 lipca rano.
    wyjechaliśmy na wakacje na tydzień i 2 razy się rozbeczałam bez powodu (w poprzedniej, zaśniadowej ciązy tez mi się zdarzało), pobolewał non stop brzuch i mnie mdlilo. po 4-5 dniach przeszło.
    13 lipca rano zrobiłam beta hcg z krwi - wynik 0,3.
    14 lipca - od południa mega gorace (ale tak mega mega) i bolace i spuchniete piersi. dzisiaj bola dalej i sa cieple, ale juz tak nie "parza". na majtkach dwie male plamki (nie zywa krew, tylko taka wymieszana jakby ze sluzem).

    czy jest mozliwe ze zrobilam te bete za wczesnie? czytalam ze beta we krwi jest dopiero 48 h po zagniezdzeniu widoczna. owulacje nie wiem kiedy mialam ale pewnie byla gdzies miedzy 2-4 lipca.

    poratujcie, bo normalnie zaraz oszaleje na amen ;)))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2015, 16:23

  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 15 lipca 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe, że te plamienia to implantacja :) Kilka dni po niej teoretycznie sikacz powinien już wykryć ciążę jeżeli jest :)

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekam grzecznie, chociaz coraz mniej mam zludzen, ze sie cokolwiek udalo w tym cyklu. te plamenia wczorajsze to chyba za pozno na implantacje (bo wczoraj tez byly)..
    no nic, zobaczymy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2015, 10:55

  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 17 lipca 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozostaje tylko czekać.. implantacja może być nawet 12 dc, więc jest jeszcze cień szansy. Daj koniecznie znać jak się sprawa potoczyła :)

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no niestety, nie tym razem. dzis jest 30 dzien cyklu i mam takie brudne brazowe plamienia :(

  • mmarzenak Autorytet
    Postów: 1231 1390

    Wysłany: 20 lipca 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, dziewczyny
    jestem tu nowa, to mój pierwszy cykl..
    jestem w 24 dniu cyklu (cykl 32 dni) kiedy mogę testować? chyba jeszcze za wcześnie..
    od razu po owulce, strasznie pieką mnie sutki i ciagle boli mnie podbrzusze, np. jak siąde gwałtownie na krześle czuje kłucie, jestem dobrej myśli... może nam się udało:)

    lprkuay3dehqwb0g.png
  • Ewelina0701 Ekspertka
    Postów: 289 89

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no własnie kiedy? mam 31dc przy zawsze 28dniach.

    3jvzi09kavlt3vtq.png


    9d6613c4db.png
  • Mama Lili Znajoma
    Postów: 17 7

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina0701 wrote:
    A no własnie kiedy? mam 31dc przy zawsze 28dniach.
    Możesz już zatestować.

    Ja jestem najlepszym przykładem na to, że nie ma co za wcześnie testować. U mnie w 10 dpo beta wyszła 2,7. Sądziłam, że ciąży nie ma. A jednak... dzisiaj beta 9,6...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Od dawna przeglądam forum dzisiaj zdecydowałam się w końcu wyłonić z ukrycia. :)
    26 lipca miałam owu (potwierdzoną przez testy i monitoring).
    Dzisiaj mija 6 dzień a @ się nie pojawia. Wczoraj robiłam test i wyszedł negatyw. Do objawów mogę doliczyć biały wodnisty śluz, jak dla mnie w olbrzymiej ilości. I dziwny ból piersi, nie bolą tak jak przez wcześniejszymi @- tylko same sutki. Jak myślicie Beta już coś pokaże czy jeszcze poczekać z nią trochę?
    Dodam jeszcze że dorwałam w piątek ostatni test owu i zrobiłam dla przekory o ile w poprzednich cyklach po owulacji wychodziła tylko 1-na krecha to w piątek pojawiły się 2-ie grube i wyraźne.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wrote:
    Hej

    Od dawna przeglądam forum dzisiaj zdecydowałam się w końcu wyłonić z ukrycia. :)
    26 lipca miałam owu (potwierdzoną przez testy i monitoring).
    Dzisiaj mija 6 dzień a @ się nie pojawia. Wczoraj robiłam test i wyszedł negatyw. Do objawów mogę doliczyć biały wodnisty śluz, jak dla mnie w olbrzymiej ilości. I dziwny ból piersi, nie bolą tak jak przez wcześniejszymi @- tylko same sutki. Jak myślicie Beta już coś pokaże czy jeszcze poczekać z nią trochę?
    Dodam jeszcze że dorwałam w piątek ostatni test owu i zrobiłam dla przekory o ile w poprzednich cyklach po owulacji wychodziła tylko 1-na krecha to w piątek pojawiły się 2-ie grube i wyraźne.
    Mam te same objawy co Ty. 2 dni temu test negatywny. Czekam dalej. Podbrzusze czasami ciągnie. Też jestem ciekawa ci z tego będzie.

  • Olcia O-O Koleżanka
    Postów: 59 73

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna też mam podobne objawy...dużo śluzu białego takiego mlecznego,piersi mnie okropnie bolą są twarde,ciężkie i dzisiaj zauważyłam ciemniejszą otoczkę wokół sutków. Nigdy tak nie miałam ale jeszcze czekam z testem bo wydaje mi się że jest za wcześnie. Trzeba sie uzbroić w cierpliwość i poczekać parę dni :) Jestem jak na razie dobrej nadziei i trzymam kciuki :)

    Aksamitna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W czwartek pójdę jednak na bete zobaczymy czy będzie prezent urodzinowy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 1,2 :( a @ nadal brak czyli znowu coś się zepsuło.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po całym testowaniu poszłam do gina który stwierdził tylko torbiel na jajniku i policystyczne jajniki. Termin laparoskopii wyznaczony na przyszły tydzień. Okres kolejny raz się nie pojawił. Wyobraźcie sobie moje zdziwienie po odebraniu wyników przed lap. Obowiązkowe HCG wyszło 578!!!.

    Jutro jadę zobaczyć czy to fasol. Trzymajcie kciuki.

  • Justysia2111 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 16 września 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koniecznie daj znac!!3 mam kciuki

    Justysia2111
  • Zaciekawiona Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 17 września 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Robiłam bhcg z krwi w 28 dc i wyszło <0.1. Nie wiem kiedy miałam dokładnie owulacje ale mogłam mieć nawet 18 dc. Teoretycznie mam pms ale to jakiś taki inny. Czy mogło byc za wcześnie na testowanie bety? Cykle mam 28-32 dniowe.

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ