X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KIEDY TESTOWAC???
Odpowiedz

KIEDY TESTOWAC???

Oceń ten wątek:
  • onka27 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 17 listopada 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewniemi napiszecie, że za wcześnie, ale jestem w 20dc i zrobiłam test mam bardzo jaśniutką kreskę. Badałam też szyjkę i ejst rozpulchniona i rozwarta bardziej niż zwykle.... mam nadzieję, że się udało :)

    MamaFilipka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to oznacz bete:) czasem sie zdarzaja wczesne owulacje,
    a ja sie boje zatestowac, mam 25 dc ale po 2 latach staran z doswiadczenia wiem ,ze bedzie negatywny a ja pewnie jak zawsze odrazu po nim okresu dostane..

  • Madusia Znajoma
    Postów: 24 2

    Wysłany: 21 listopada 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/thumb/ca15e693b38b7d9aa445bcc3dba7ca42.png
    To mój pierwszy cykl tutaj dziś czuje już ból brzucha i jajników czyżby @ oby nie czy test juz wyjdzie czy raczej nie??

  • Madusia Znajoma
    Postów: 24 2

    Wysłany: 21 listopada 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/ca15e693b38b7d9aa445bcc3dba7ca42

  • Pola_91 Koleżanka
    Postów: 84 6

    Wysłany: 21 listopada 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madusia wrote:
    https://ovufriend.pl/thumb/ca15e693b38b7d9aa445bcc3dba7ca42.png
    To mój pierwszy cykl tutaj dziś czuje już ból brzucha i jajników czyżby @ oby nie czy test juz wyjdzie czy raczej nie??




    A ile dni trwa Twój cykl?;)

    Staramy się o dwie krechy od maja 2015r
    październik 2015r. badanie nasienia - bez zastrzeżeń
    grudzień 2015r. TSH, FT3, FT4 - bez zastrzeżeń
    styczeń 2016r. HSG - jajowody drożne
    styczeń 2017r.- laparoskopia - usunięcie ognisk endometriozy
    AMH - 5,06
    kwiecień, maj IUI :(
    czerwiec Lametta 1x1
  • łazienkowa22 Przyjaciółka
    Postów: 192 35

    Wysłany: 22 listopada 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) ostatnio troche rozregulowały mi się cykle.jak wczesniej miałam zawsze 28 dniowe tak ostatnie 29 i 30. Obu wyznaczył owulacje 17dc. I tutaj moje pytanie- czy może cos wyjść testując 10dpo? 27lis mamy z mężem 9 rocznice i byłby niesamowity prezent jakby się udalo tylko czy to nie za wcześnie? Najbliższy lab ma wyniki na drugi dzień wiec nie wiem czy jest sens betę robic w 9dpo.gdyby nie ta rocznica nie miałabym dylematu :-)nie wiem tez czy ovu dobrze owulacje wyznaczył (poprawial ja po 3dniu).

    Jestem Paulina :)
    30.09.11r córeczka
    maj 2016, 4/5tc anioleczek ;(
    16ud3e3k5go6s19q.png
  • Madusia Znajoma
    Postów: 24 2

    Wysłany: 22 listopada 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola91 zawsze 28 29 dni tylko dzisiaj mam płomienie straszny ból brzucha więc raczej @ się rozkręci jutro więc raczej z tego cyklu lipa :(

  • Madusia Znajoma
    Postów: 24 2

    Wysłany: 22 listopada 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienie miało być sorki.

  • GoGa_ Debiutantka
    Postów: 14 12

    Wysłany: 25 listopada 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam do Was pytanie. Owulację miałam prawdopodobnie 11 listopada, z mężem kochaliśmy się 8, 9 i właśnie 11 listopada. Podejrzewam, że zagnieżdżenie mogło być dopiero w ostatnią niedzielę, czyli ok. 12 dni po owulacji. Sobota-niedziela bolało mnie podbrzusze, a w niedzielę rano było leciutkie plamienie (kilka kropek jasnobrązowych). Okres powinnam dostać dzisiaj, cykle mam raczej regularne co 27-28 dni. Dzisiaj rano robiłam test ciążowy, ale wyszedł negatywny... Czytałam, że beta zaczyna się wydzielać dopiero po 48 h po zagnieżdżeniu, więc jeśli miało ono miejsce w niedzielę, to dopiero wczoraj by się zaczęła wydzielać. Jest możliwe, że jeszcze za wcześnie na robienie testu? Mogę sobie robić nadzieję czy jeśli dzisiaj wyszedł negatywny, to już raczej nie?

  • Rockyheavy Znajoma
    Postów: 17 3

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, kiedy mogę zrobić test aby był wiarygodny? Z kalkulatora yszło że owulację miałam 20 listopada, czy nie jest za wczesnie jak zrobię jutro ? Dodam że od dwóch dni krwawię, jednak inaczej i mniej niż przy normalnym@

    Kama
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ