X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kiedy zrobic test??
Odpowiedz

Kiedy zrobic test??

Oceń ten wątek:
  • Pegi Przyjaciółka
    Postów: 113 22

    Wysłany: 14 lutego 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja jestem z siebie dumna bo dzisiaj mój 11 dzień po owulacji i nie zrobiłam testu!! Temperatura jakaś niezbyt wysoka bo wczoraj i dziś 36.8 a podstawową mam 36.5 więc się nie nastawiam, @ za trzy dni, nie mam żadnych objawów oprócz tego że od trzech dni po ovu pobolewa mnie brzuch jak na @ najbardziej wieczorem, no i czuję że coś się dzieje w jajnikach. To już mój szósty cykl starań i nigdy więcej testów przed @ i nigdy więcej rozczarowań, nie chcę tego bo to mi zabiera nadzieje które przecież muszę mieć na kolejny cykl starań..

    Szyszka1, lola1 lubią tę wiadomość

  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4181

    Wysłany: 15 lutego 2016, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm no wiesz, ja robiłam w tym cyklu też test przed @ i to bardzo wcześnie, bo w 23dc ;)

    A skłonił mnie do tego ból krzyża który miałam od kilku dni, co mi się nigdy, ale to przenigdy nie zdarzało, tylko w czasie @ przez pierwsze 2-3 dni ;)

    Może zamiast robić kolejne testy to pójść na betę ? Bo jeśli byłaby ciąża to test może czasem jeszcze nie pokazać, ale beta już by pokazała czy jest ciąża ;)

    Życzę tłuściutkich dwóch kreseczek :)

    Foczka lubi tę wiadomość

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • Pegi Przyjaciółka
    Postów: 113 22

    Wysłany: 15 lutego 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wytrzymałam i zrobiłam jednak dzisiaj ten test, a wczoraj byłam z siebie taka dumna...zrobiłam z drugiego moczu i mocne dwie kreski są!! Boże będę mamą! Będę mamusią! Moja mama w tym roku szaleje bo to będzie jej trzeci wnuczek :) narzeczony dzisiaj padnie jak mu powiem...

    Czekam:(, kark, Foczka, Szyszka1, lola1, antylopaa lubią tę wiadomość

  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4181

    Wysłany: 15 lutego 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to gratulacje :) :)

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • framtid Ekspertka
    Postów: 237 84

    Wysłany: 15 lutego 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) to mój pierwszy raz na Ovufriend i pierwszy cykl starań. Dziś jest 24dc, owu była 13-14dc, nie wytrzymałam i zrobiłam rano test - wyszedł negatywny :( liczyłam chociaż na bladą kreseczkę a tu nic :P zrobię test w dniu spodziewanej @ czyli w piątek :) może jednak się uda. To czekanie jest takie stresujące ! hehe :P


    mhsv9vvjo07a3zuf.png
  • Pegi Przyjaciółka
    Postów: 113 22

    Wysłany: 15 lutego 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Framtid wszystko jest możliwe, jednak jeśli to dopiero Twój pierwszy cykl starań to nie ma się czym za bardzo stresować, ja pozwoliłam sobie na płacz dopiero w czwartym nieudanym cyklu starań a dopiero teraz w szóstym cyklu zobaczyłam dwie kreski i też nic pewnego, bety nie robiłam, @ za trzy dni powinna być a do lekarza dopiero za dwa tygodnie mogę iść bo wcześniej to może być nic nie widać..głowa do góry! Nie możesz poddawać się na starcie..trzeba wierzyć że się uda..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, mam pytanie, wszedzie sie mowi zeby test zrobic rano z porannego, pierwszego moczu,aja mam pytanie bo pracuje na nocne zmiany tak ze klade sie spac po 4 nad ranem , potrzebuje wykonac test i moje pytanie brzmi czy test zrobic np kolo 7 rano jak sie poloze po nocy spac? Czy lepiej wykonac jak normalnie wstane po nocnej zmianie tj ok 12 w poludnie? podobniez wlasnie stezenie hormonu jest najwieksze w godzinach porannych, no i wtym momencie zwariowalam;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzi o to, żeby był jak najbardziej stężony mocz :) Czyli, po spaniu robimy (tylko nie sikaj w międzyczasie ;)).

    Foczka lubi tę wiadomość

  • Foczka Koleżanka
    Postów: 53 15

    Wysłany: 21 lutego 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    ja z ovufriend korzystałam przy drugiej córce... teraz cichutkie starania o trzeci cud. Temp póki co 37 - 37,1 (dość sporo), test dziś neg, ale głupia jestem że robiłam bo do @ jeszcze sto lat tj do czwartku :) przy drugiej córce wyszła mi bledziocha 2 dni przed @ a w terminie piękne dwie krechy. Przy pierwszej córce dwie krechy mocne po 4 dniach od terminu @ :) Czekającym życzę powodzenia i ściskam kciuki za testy. Ktoś testuje w czwartek? Albo wcześniej :D

    Foczka
  • Foczka Koleżanka
    Postów: 53 15

    Wysłany: 21 lutego 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacqueline wrote:
    Hmm no wiesz, ja robiłam w tym cyklu też test przed @ i to bardzo wcześnie, bo w 23dc ;)

    A skłonił mnie do tego ból krzyża który miałam od kilku dni, co mi się nigdy, ale to przenigdy nie zdarzało, tylko w czasie @ przez pierwsze 2-3 dni ;)

    Oooo no właśnie, ten ból krzyża jak na @ od kilku dni i lekkie kłucia... no nic zobaczymy co się wydarzy :D

    Foczka
  • Joaśka_87 Przyjaciółka
    Postów: 108 24

    Wysłany: 21 lutego 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foczka ja powinnam dostać @ wczoraj,ale cisza.
    Od 4 dni robię testy i niestety wychodzą negatywne:(
    Jeżeli nie dostanę @ bd testować w środę o ile wytrzymam do tego czasu.

    Foczka lubi tę wiadomość

    hchyskjo0gd79fi9.png
    9ltfxzdvug0k4lwp.png
    ex2bgu1rexupanat.png
    ex2bgu1rymc2zmq2.png
  • Joaśka_87 Przyjaciółka
    Postów: 108 24

    Wysłany: 21 lutego 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foczka ja powinnam dostać @ wczoraj,ale cisza.
    Od 4 dni robię testy i niestety wychodzą negatywne:(
    Jeżeli nie dostanę @ bd testować w środę o ile wytrzymam do tego czasu.

    hchyskjo0gd79fi9.png
    9ltfxzdvug0k4lwp.png
    ex2bgu1rexupanat.png
    ex2bgu1rymc2zmq2.png
  • Foczka Koleżanka
    Postów: 53 15

    Wysłany: 21 lutego 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam mocno kciuki, o by w końcu wyszło! Mnie właśnie wywaliło na twarzy i ramionach takie bąble jak przed @ więc.... :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2016, 22:14

    Foczka
  • Joaśka_87 Przyjaciółka
    Postów: 108 24

    Wysłany: 22 lutego 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kolejny dzień nie mam @ i żadnych objawów ani okresowych ani ciążowych.
    W sobotę i dziś maleńkie plamienie brązowe.
    Testu już nie robię. Co ma być to będzie.
    Jeżeli nie dostanę @ do niedzieli w pon pojadę do ginekologa.

    hchyskjo0gd79fi9.png
    9ltfxzdvug0k4lwp.png
    ex2bgu1rexupanat.png
    ex2bgu1rymc2zmq2.png
  • Foczka Koleżanka
    Postów: 53 15

    Wysłany: 22 lutego 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach te oczekiwania, sygnały i wredna @ która z nami pogrywa jak jej się podoba. Nie którzy mają plamienia na 2 - 3 dni pred @, ale to wtedy się wie że się ma. Mimo wszystko trzymam kciuki. Mojej kumpeli test płytkowy wyszedł 6 dni po terminie @ dopiero więc... spokojnie

    Foczka
  • Ewa1986 Debiutantka
    Postów: 6 2

    Wysłany: 22 lutego 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! :)
    Od pół roku staramy się z narzeczonym ... Cykle miałam 26, 27 dniowe aż tu nagle... w tym miesiącu odpuściłam sobie przez ostatnie 2 tyg mierzenie, sprawdzanie... I dziś jestem w 32 dniu cyklu i @ nie nadchodzi.. Test zrobiłam za namową koleżanki wczoraj popołudniu i niestety wyszedł negatywny... :( Żałuję, że się dałam namówić bo oczywiście pół nocy nie przespałam :( zmierzyłam sobie rano temp i 36,4 więc lipa :(
    A jednak... nadzieja jest wciąż dopóki @ nie będzie ;-) Co myślicie kochane ?
    Bo ja zupełnie osiwieję :P Boję się robić już jakiegokolwoeik testu, na badania krwi też nie ma mowy ....
    :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 15:46

  • Foczka Koleżanka
    Postów: 53 15

    Wysłany: 22 lutego 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa1986 albo test albo krew nieuniknione prędzej czy później, skoro nie mierzyłaś wcześńiej temp to ciężko stwierdzić czy lipa czy nie zważywszy na przerwę, każda kobieta ma przecież inne temp w cyklu u jednej ciąża przy 36,6 u innej przy 37,5 także wiesz nigdy nie mów nigdy, ale sprawdzić musisz co jest na rzeczy

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

    Foczka
  • Pegi Przyjaciółka
    Postów: 113 22

    Wysłany: 23 lutego 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniecznie zrób test rano, mi w 12dpo wyszły dwie wyraźne kreski a o godz.17 cień drugiej, mógł Ci się zmienić też cykl na dłuższy i jesteś w ciąży za krótko aby test ją wykrył...Trzymam kciuki Ewa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczymy zrobilam test jak wstalam po nocnej zmianie,tj miaalm wplanach wstac ok 12 ale przebudzilo mnie siku juz o godz 10, nie wytryzmalabym spac te 2 godz dluzej, musialam isc zrobic, no i przy okazji zrobilam test, mialam taki elektroniczny co nie pokazuje kresek tylko jest napisane pregnant i ktory mniej wiecej tydzien.Zrobilam wkoncu, na wynik trzeba bylo czekac ok3min, w sumie to szybko pojawil sie test niz 3 min, od razu pokazlo pregnant i zaraz potem wyswietlila sie informacja ze jest to miedzy 2-3 tyg (czyli mniej wicej tyle minelo od zaplodnienia), nie wierzylam oczywiscie bo po za masakrycznym bolem biustu, kilkudniowym bolem gardla(jakby przeziebienie), 1 dniowym wczesniej plamieniu(gdzie myslaalm ze okres sie rozkreca), dreszczach , ze wiecznei mi zimno, nie podejrzewalabym wogole ciazy!!! dzsiaj dla pewnosci powtorzylam 2gi test, kupilam taki zwykly co kreski wyswietla, no i wyszly 2 kreski, z tym ze ta druga ciut bledsza od tej pierwszej, czyli wg intrukcji tez ciążą. Jednak sie udalo.

    Foczka, wianna, Megi24 lubią tę wiadomość

  • Foczka Koleżanka
    Postów: 53 15

    Wysłany: 23 lutego 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulatara GRATULACJE!!!!!! wspaniałe wieści. Bardzo się cieszę że się udało :)A więc będzie Was więcej! :D

    Ja głupieje i pewnie się nakręcam, choć nie powinnam bo to nie moje pierwsze . Niemniej ból gardła wczoraj wieczorem stał się nie do zniesienia. a dzisiaj mi niedobrze od południa i ten charakterystyczny niesmak w ustach - i cały czas rozkminiam czy od choroby to samopoczucie, czy ta choroba się przypałętała bo jednak może... test negatywny dziś, ale @ dopiero w czwartek/piątek. Staram się nastawiać na @ i tłumaczę sobie wszystko infekcją gardła, ale jak jest naprawdę tylko czas pokaże. Podejrzane prócz niesmaku znanego mi tylko z dwóch poprzednich ciąży jest dziwne rwanie pod pośladkiem. Lalalalala

    Foczka
‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ