X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kiedy zrobic test??
Odpowiedz

Kiedy zrobic test??

Oceń ten wątek:
  • Paula2702 Ekspertka
    Postów: 171 217

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wam ;)
    Proszę sprowadźcie mnie na ziemię, albo dodajcie trochę nadziei bo już wariuje ;( jestem po 3 stratach, ostatnia pół roku temu, miesiączki regularne, cykl 26 dni.
    @ powinna przyjść w poniedziałek (16/04), dzień później zrobiłam test facelle strumieniowy negatywny, dzisiaj 19/04 bobo test negatywny. Czuje się tak jak przy 3-iej ciąży, albo sobie coś wmówiłam, już sama nie wiem. @ nigdy się nie spóźniała, jak już to przychodziła dzień szybciej ale nigdy później, pracę mam tą samą i ten sam stres co zawsze.
    Już się tak pozytywnie nakręciłam a teraz to brutalne zejście na ziemię i wciąż ta nadzieja, bo przecież małpy dalej nie ma..

    qb3ck6nl84hx2psv.png


    iv096iyeyd8y91kc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawdopodobnie przesunęła Ci się owulacja albo miałaś cykl bezowulacyjny.

  • miranda22 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich, myślicie że tydzień po ostatnim stosunku (a dwa po pierwszym) to za wcześnie żeby odczuwać objawy I iśc na betę ? Jutro minie tydzień od ostatniego stosunku (wcześniej też było ich kilka) a ja od 4 dni odczuwam starszny ból w dole brzucha I chyba troche mi niedobrze. Czy to możliwe żebym mogła już czuć objawy ? Czy robienie testu coś da w tym terminie ? Z góry dziękuję ; )

    miranda22
  • Paula2702 Ekspertka
    Postów: 171 217

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki lamka pewnie masz rację, ale i tak ciągle myślę czy się udało, poszłabym na betę ale nie mam kiedy się urwać z pracy. Pozostało mi czekać.
    Miranda22 poczekałabym jeszcze ok tygodnia na testowanie ;) chociaż z drugiej strony to tylko kilka złotych więc czemu nie ;P tylko radzę nie nakręcać się jak ja, bo później rozczarowanie boli..

    qb3ck6nl84hx2psv.png


    iv096iyeyd8y91kc.png
  • miranda22 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula2702 - dziękuję bardzo. dziś zrobiłam zwykły test z apteki, bo niewytrzymałam, wynik negatywny , myslałam że skoro już odczuwam potencjalne objawy to test coś pokaże. Jutro zrobię bete I czekanie :(

    miranda22
  • Paula2702 Ekspertka
    Postów: 171 217

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miranda jeszcze nic nie jest przesądzone ;) Trzymam kciuki :)

    qb3ck6nl84hx2psv.png


    iv096iyeyd8y91kc.png
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miranda22 wrote:
    Paula2702 - dziękuję bardzo. dziś zrobiłam zwykły test z apteki, bo niewytrzymałam, wynik negatywny , myslałam że skoro już odczuwam potencjalne objawy to test coś pokaże. Jutro zrobię bete I czekanie :(
    Tez mialam objawy przed zrobieniem testu...czulam ze sie udalo i tak.jest... teraz czekam do poniedzialku na druga bete...a test wyszedl mi pozytywny (2 blada kreska ) w 28dc a mam 30 dniowe

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
‹‹ 18 19 20 21 22
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ