X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kiedy zrobic test??
Odpowiedz

Kiedy zrobic test??

Oceń ten wątek:
  • bsia4 Koleżanka
    Postów: 56 2

    Wysłany: 6 listopada 2017, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja później się zorientowałam, o co Ci chodziło :)
    Słuchaj, wszystko zależy kiedy miałaś owulację:) powinno (ale też nie musi) 10 dpo. Spróbuj jutro zrobić, jeśli nic nie wyjdzie, to jeszcze nic straconego :) Poczekać do soboty i powinnaś mieć pewność :)

  • Aga.W. Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 6 listopada 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bsia4 wrote:
    A ja później się zorientowałam, o co Ci chodziło :)
    Słuchaj, wszystko zależy kiedy miałaś owulację:) powinno (ale też nie musi) 10 dpo. Spróbuj jutro zrobić, jeśli nic nie wyjdzie, to jeszcze nic straconego :) Poczekać do soboty i powinnaś mieć pewność :)
    Dziekuje za odpowiedz :) zrobie jutro :)

  • bsia4 Koleżanka
    Postów: 56 2

    Wysłany: 6 listopada 2017, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam mocno kciukasy i koniecznie daj znać :)
    A który to cykl starań?

  • Aga.W. Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 6 listopada 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bsia4 wrote:
    Trzymam mocno kciukasy i koniecznie daj znać :)
    A który to cykl starań?

    11cykl jestem juz troche podlamana. W pierwsza ciaze zaszlam w pierwszym cyklu,A teraz nic juz tyle czasu.

  • bsia4 Koleżanka
    Postów: 56 2

    Wysłany: 6 listopada 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znam ten ból, ja już 8 cykl i nic. Do tego ten cykl ze mną "pogrywa" i robi złudne nadzieje, bo okresu nadal nie mam... a powinnam już dostać :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bsia4 wrote:
    Znam ten ból, ja już 8 cykl i nic. Do tego ten cykl ze mną "pogrywa" i robi złudne nadzieje, bo okresu nadal nie mam... a powinnam już dostać :(
    może to dzidzia sobie pogrywa :) poczekaj 2 dni i zrób test rano. oczywiscie że ja tez sobie robię nadzieję po słuchaniu takich historii ale to nie żadna wyczytana gdzieś historia-ale autentyk :)
    w poniedzialek ide do swojego gin. zobaczymy co powie - czy powtórzyc badania męża czy nie

  • bsia4 Koleżanka
    Postów: 56 2

    Wysłany: 6 listopada 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    może to dzidzia sobie pogrywa :) poczekaj 2 dni i zrób test rano. oczywiscie że ja tez sobie robię nadzieję po słuchaniu takich historii ale to nie żadna wyczytana gdzieś historia-ale autentyk :)
    w poniedzialek ide do swojego gin. zobaczymy co powie - czy powtórzyc badania męża czy nie
    Na pewno musiała mi się przesunąć owulacja - to na pewno, skoro okres się przesuwa. Tylko jeśli się przesunęła, to tymbardziej niefajnie, bo nie pamiętam, czy w odpowiednim okresie się staraliśmy :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bsia4 wrote:
    Na pewno musiała mi się przesunąć owulacja - to na pewno, skoro okres się przesuwa. Tylko jeśli się przesunęła, to tymbardziej niefajnie, bo nie pamiętam, czy w odpowiednim okresie się staraliśmy :P

    i jak i jak? powiedz że nie przyszła do Ciebie wredna @ i jutro znów testujesz?:)

  • bsia4 Koleżanka
    Postów: 56 2

    Wysłany: 7 listopada 2017, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadal nie przyszła, a ja przed chwilą znow testowałam i nic :( zakupiłam dwa testy, jutro sprawdzam ponownie.
    Chcę, żeby już się wyjaśniło....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a możesz skoczyć na betę? wtedy powinno już sie wyjaśnic na 100%

  • bsia4 Koleżanka
    Postów: 56 2

    Wysłany: 7 listopada 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba skoczę w czwartek :) w czwartek mam też wizytę u gin, zobaczymy co mi powie.
    A jutro zrobię test z rana.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to dawaj znać- 3mam kciuki :)

  • bsia4 Koleżanka
    Postów: 56 2

    Wysłany: 7 listopada 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz się nie łudzę:P to był trzeci test, więc muszę spojrzeć prawdzie w oczy

  • Aga.W. Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 7 listopada 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej zrobilam ten test i wyszlo mi cos takiego, linkuje zdjecie. nie mam pojecia co to ale na bank ujemny...

    https://zapodaj.net/24adaba9d56a6.jpg.html

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga.W. wrote:
    hej zrobilam ten test i wyszlo mi cos takiego, linkuje zdjecie. nie mam pojecia co to ale na bank ujemny...

    https://zapodaj.net/24adaba9d56a6.jpg.html

    to chyba "uroda" testów ciążowych- tez mi się tak zdarzyło mieć.za 1 razem już myslalam,że to pozytyw i że zaraz się zabarwi ale tak nie było. i potem chyba jeszcze na innym teście miałam to samo.

  • Aga.W. Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 7 listopada 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    to chyba "uroda" testów ciążowych- tez mi się tak zdarzyło mieć.za 1 razem już myslalam,że to pozytyw i że zaraz się zabarwi ale tak nie było. i potem chyba jeszcze na innym teście miałam to samo.

    tak to ja mam tylko przy pre-test, unikajcie go, to juz moj trzeci czy drugi taki.
    nigdy wiecej go nie kupie ale u mnie w aptece tylko takie maja :/

  • bsia4 Koleżanka
    Postów: 56 2

    Wysłany: 7 listopada 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam dziewczyny, ale ja nic na tym zdjęciu nie widzę ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No bo ogólnie to tam nic nie widać. Widać jakby biały pasek w miejscu gdzie powinna być druga czerwona kreska

  • bsia4 Koleżanka
    Postów: 56 2

    Wysłany: 8 listopada 2017, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aa, teraz widzę :)
    A u mnie nadal brak @. Dziś robiłam test i tez nic..

  • Rozczarowana Ekspertka
    Postów: 160 61

    Wysłany: 8 listopada 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzisiaj mija ok 16 dni od owulacji. @ brak. Dwa testy pokazały negatyw.
    Jeden 6 dpo, drugi dziś rano 16dpo.
    Tak się nakręcił ze to juz na pewno ciąża, że jak zobaczyłam 1 kreskę to mi się słabo zrobiło!
    Co

    Ponad rok starań o 2 bobasa - udało się
    Tsh i prolaktyna ok
    2 Cs z luteiną
    1 Cs z clostilem
    Syn 2011
‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ