X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kiedy zrobic test??
Odpowiedz

Kiedy zrobic test??

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bsia4 wrote:
    Aa, teraz widzę :)
    A u mnie nadal brak @. Dziś robiłam test i tez nic..
    dopóki nie ma @- albo ciąża,albo nie wiem, skoki hormownów. jutro beta?

    Rozczarowana- a ile dni Ci się spóźnia @?

  • bsia4 Koleżanka
    Postów: 56 2

    Wysłany: 8 listopada 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moze rzeczywiście miałam poooooznaaa owulacje i jeszxze piłka w grze, bo coś tam dię dzieje? :(
    Jutro idę do lekarza, nie na betę. Zobaczymy, czy zobaczy tam ciałko żółte...

    Rozczarowana, a masz możliwość zrobienia bety? I czy jesteś w 100% pewna, kiedy miałaś owulacje?:)
    Ja w tył cyklu mam podobny problem jak Ty...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miejmy nadzieję że lekarz zobaczy :)
    eh ile to wszystko kosztuje cierpliwości! niby są te testy ale tak naprawdę nic nie mówią :p

  • Rozczarowana Ekspertka
    Postów: 160 61

    Wysłany: 8 listopada 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bsia4 wrote:
    Aa, teraz widzę :)
    A u mnie nadal brak @. Dziś robiłam test i tez nic..

    U mnie tak samo

    Ponad rok starań o 2 bobasa - udało się
    Tsh i prolaktyna ok
    2 Cs z luteiną
    1 Cs z clostilem
    Syn 2011
  • bsia4 Koleżanka
    Postów: 56 2

    Wysłany: 8 listopada 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo mówią dużo, a my nie możemy się pogodzić z prawdą.
    Dziewczyny, czy wy tez co miesiąc obiecujecie sobie, ze juz nie będziecie myślały o owulacjach itd i ze niw zajrzyjcie na żadne fora, ze nie będziecie robić testów przedwcześnie i szukać na siłę objawów?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 05:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście! A co miesiąc to samo, albo objawy znajduje inne i znów wmawiam sobie że to na pewno to! Już miałam chyba całą możliwą paletę objawów ciążowych-ciekawe co będzie jak naprawde zajde w ciążę ;) w tym mcu o dziwo trochę lżej traktuje temat, staram się dużo robić innych rzeczy,więcej dla siebie. ale całkowite wyłączenie myślenia o tym-w moim przypadku-jest niemożliwe. Dobrze że fajne filmy są teraz w kinach. Można iść i "pożyć" choć na 2h czymś kompletnie innym;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2017, 05:43

    bsia4 lubi tę wiadomość

  • Aga.W. Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 9 listopada 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dzis zrobilam test 25mlU/ml jestem 13dpo i negatywny . Czy jest jeszcze jakas realna szansa, ze moze jednak sie udalo a na test jest za wczesnie ?

  • bsia4 Koleżanka
    Postów: 56 2

    Wysłany: 9 listopada 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    Oczywiście! A co miesiąc to samo, albo objawy znajduje inne i znów wmawiam sobie że to na pewno to! Już miałam chyba całą możliwą paletę objawów ciążowych-ciekawe co będzie jak naprawde zajde w ciążę ;) w tym mcu o dziwo trochę lżej traktuje temat, staram się dużo robić innych rzeczy,więcej dla siebie. ale całkowite wyłączenie myślenia o tym-w moim przypadku-jest niemożliwe. Dobrze że fajne filmy są teraz w kinach. Można iść i "pożyć" choć na 2h czymś kompletnie innym;)
    A jak zajdziesz w prawdziwą ciążę, to nie będziesz sobie wmawiać żadnych objawów, bo w koncu bedziesz spokojna. Osiągniesz to, czego oczekiwałaś tyle czasu :)
    A ja dzisiaj idę do gin na 15:30 i sprowadzi mnie na ziemię, przydałby mi sie porządny opie@@@l, skończ babo z tą ciąża, to ze spóźnia Ci się okres 4-5 dni, to jeszcze nic nie oznacza. Niektórym sję spóźnia miesiąc:) No i tutaj bedzie miał racj.
    Mnie wczorajszy, poranny test sprowadził na ziemię i nie widzę już jakichkolwiek szans. Chcę tylko teraz dostać okres o rozpocząć nowy cykl wariacji :)

  • bsia4 Koleżanka
    Postów: 56 2

    Wysłany: 9 listopada 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga.W. wrote:
    Hej, dzis zrobilam test 25mlU/ml jestem 13dpo i negatywny . Czy jest jeszcze jakas realna szansa, ze moze jednak sie udalo a na test jest za wczesnie ?
    Jeśli opóźniła Ci się owulacja i wcale nie wystąpiła w tym terminie, o którym myślisz, to jest szansa :)
    Ja wczoraj rano robiłam test 20 i nic nie było, to juz było 3-4 dni po przewidywanym terminie @, więc u mnie żadnych szans :) a poza tym a sumie nie bolą mnie piersi, tak jak to się opisuje na początku ciąży, więc wniosek sam się wysuwa :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chce Ci robić złudnych nadziei ale nie musi boleć biust żeby być w ciąży ;) może nie być żadnych objawów.moja siostra do 4 mca nie wiedziała że jest w ciąży. Nawet miała "okres"-skapy ale jednak. Różnie bywa :p daj znać co lekarz powiedział!

  • bsia4 Koleżanka
    Postów: 56 2

    Wysłany: 9 listopada 2017, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    Nie chce Ci robić złudnych nadziei ale nie musi boleć biust żeby być w ciąży ;) może nie być żadnych objawów.moja siostra do 4 mca nie wiedziała że jest w ciąży. Nawet miała "okres"-skapy ale jednak. Różnie bywa :p daj znać co lekarz powiedział!
    No ale testy mówią swoje. Za 30 min wchodzę do lekarza, trzymaj mocno kciuki :(

  • bsia4 Koleżanka
    Postów: 56 2

    Wysłany: 9 listopada 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A takie historie jak Twojej siostry dają mi nadzieję i podtrzymują na duchu :) i że nadzieja umiera ostatnia - czyli póki @ nie przyjdzie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bsia4 wrote:
    No ale testy mówią swoje. Za 30 min wchodzę do lekarza, trzymaj mocno kciuki :(
    Zdarza się dosyć często, że domowe testy nie wychodzą nawet po terminie @, tak więc najlepsza jest beta hcg z krwi :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bsia4 wrote:
    No ale testy mówią swoje. Za 30 min wchodzę do lekarza, trzymaj mocno kciuki :(

    I jak sytuacja?

  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 13 listopada 2017, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam . u nas jutro ma nadejsc @ wiec czekamy i jutro testujemy . objawy sa bo od 2 tyg bole podbrzusza i kremowy śluz wiec liczymy ze byc moze sie udalo .. Starania 2 cykl . 2 ciaza. W pierwszej udalo sie dopiero po prawie 3 latach. Wiec mamy nadzieje ze teraz szybciej nam sie uda . bo synek czeka ✌

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 13 listopada 2017, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas niestety @ przyszla ;(

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
  • Bea25 Autorytet
    Postów: 288 171

    Wysłany: 14 listopada 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz chyba wariuje i spamuje na wszystkich wątkach. Mam 35 dc (cykle nieregularne)brak @ i boję się testować. Dzisiaj rano wstałam z bólem piersi a ostatnie 4 okresy bezobjawowe totalnie. Już sama nie wiem czy sobie wkręcam czy nie... :/

    Edometrioza (wycięcie guzka z blizny po cc- 06.2017)
    Córeczka 4 latka <3
    Aniołek <3 01.2018
  • Dżasta90 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 14 listopada 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja mam troszkę pytanie z innej beczki ;) jak Wy rozgrywacie sprawę z alkoholem? Czy totalnie odstawiłyście podczas starań? Czasem są takie sytuacje, że są jakieś imieniny w rodzinie czy urodziny i wiadomo, że zwykle jest jakieś winko. ( oczywiście nie mówię tu o upijaniu się. Tylko o lampce wina okazjonalnie.) Wiadomo jest, że jak na rodzinnych uroczystościach odmawiamy alkoholu to od razu zaczynają się pytania czy spodziewamy się dzidziusia, a ja bym na razie nie chciała tego nagłaśniać że się staramy. Jak Wy do tego podchodzicie? :)

  • Bea25 Autorytet
    Postów: 288 171

    Wysłany: 14 listopada 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżasta90 wrote:
    Dziewczyny, ja mam troszkę pytanie z innej beczki ;) jak Wy rozgrywacie sprawę z alkoholem? Czy totalnie odstawiłyście podczas starań? Czasem są takie sytuacje, że są jakieś imieniny w rodzinie czy urodziny i wiadomo, że zwykle jest jakieś winko. ( oczywiście nie mówię tu o upijaniu się. Tylko o lampce wina okazjonalnie.) Wiadomo jest, że jak na rodzinnych uroczystościach odmawiamy alkoholu to od razu zaczynają się pytania czy spodziewamy się dzidziusia, a ja bym na razie nie chciała tego nagłaśniać że się staramy. Jak Wy do tego podchodzicie? :)
    Ja okazjonalnie piję normalnie, bez spiny ;) wiadomo, że się nie upijam Bóg wie jak ale drink czy piwko albo dwa się trafi. :)

    Dżasta90 lubi tę wiadomość

    Edometrioza (wycięcie guzka z blizny po cc- 06.2017)
    Córeczka 4 latka <3
    Aniołek <3 01.2018
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 14 listopada 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżasta90 wrote:
    Dziewczyny, ja mam troszkę pytanie z innej beczki ;) jak Wy rozgrywacie sprawę z alkoholem? Czy totalnie odstawiłyście podczas starań? Czasem są takie sytuacje, że są jakieś imieniny w rodzinie czy urodziny i wiadomo, że zwykle jest jakieś winko. ( oczywiście nie mówię tu o upijaniu się. Tylko o lampce wina okazjonalnie.) Wiadomo jest, że jak na rodzinnych uroczystościach odmawiamy alkoholu to od razu zaczynają się pytania czy spodziewamy się dzidziusia, a ja bym na razie nie chciała tego nagłaśniać że się staramy. Jak Wy do tego podchodzicie? :)
    Ja również póki co pije alkohol, na imprezach kieliszek winka czy dwa. Do póki nie jestem w ciąży nie będę przesadzać. W pierwszych dniach ciąży zarodek i tak nie pobiera nic z tego co zje czy wypije matka

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
‹‹ 18 19 20 21 22
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ