X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kiedy zrobic test??
Odpowiedz

Kiedy zrobic test??

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foczka ja generalnie z mezem staralismy sie o pierwsze przez 5 miesiecy, takze teraz to ostatnie podejscie wyluzowalam, nie nakrecalam sie, czekalam cierpliwie na @, dopiero rozmowa z kolezanka mnie pcnela zeby szybciej test zrobic, bo ja jeszcze 2-3 bym poczekala spokojnie. A odnosnie tego bolu gardla, to jeszcze zauwazaylam ze jakby cos podobnego do pryszczki na wardze mi wyskakiwalo(narazie to byl co prawda czerwony punkt) ale wolalam dmuchac na zimne i nosilam plastry compeed, po 2 dniach przeszlo.Pozczekaj cierpliwie moze do jutra albo piatku, nie bedzie @ to od razu rob test:) powodzenia:))

  • Foczka Koleżanka
    Postów: 53 15

    Wysłany: 24 lutego 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulatara ja nigdy jakoś nie fiksowałam, mam dwie córki i nie mam parcia... szczególnie że tak naprawdę ten cykl ciężko nawet jeszcze nazwać staraniami, to bardziej próba sił taki luz.... ale.... nigdy w życiu nie miałam plamienia przed @ a dziś, wstałam o 6.00 (temp zmierzyłam przez to 1 h wcześniej niż zwykle - mierze tak o 7 i wyszła mi niższa 36,8) i zauważyłam na papierzę jaśniutką odrobinę krwi w śluzie. Więc pewna że @ już się rozkręca założyłam że tak ma być, ale jestem zdziwiona bo termin @ mam jutro/pojutrze nawet bo tak 28 - 29 dni, a dziś 27. I poza tą cienką krwią nic więcej do tej pory - nigdy tak nie miałam. Przy drugiej córce miałam plamienie implantacyjne ale to wcześniej znacznie. Test dzisiaj negatyw... ale nadal nic nie wiem. Oczekuję jutra!

    Foczka
  • Minimouse Znajoma
    Postów: 17 8

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny, przeczytałam wasz wątek bo sama sie juz nie moge doczekać testowania...a wiec mamy juz jedna córeczkę teraz staramy sie o drugie właściwie od listopada ale tak na poważnie od stycznia...ostatnia miesiączkę miałam 2/2 a okresy mam od 24-29 dniowe .... Dzisiaj jest moj 23 dzien ...i tak po raz pierwszy w tym miesiącu czułam owulacje nie wiem moze sie wsłuchiwałam hehehe...oczywiście przytulania były ...teraz czuje sie bardzo nadmuchana wręcz bym powiedziała tam na dole, mam duzo białego śluzu piersi mnie nie bolą troche po bokach ...temp 37,1 sie utrzymuje myślicie ze jutro moge testować ??? Czyli 24 dniu? Moze za wcześnie chociaż z drugiej strony takie mam okresy 24-29 ...buziaki i trzymam kciuki za was

  • aher Autorytet
    Postów: 506 424

    Wysłany: 24 lutego 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minimouse wrote:
    Witam dziewczyny, przeczytałam wasz wątek bo sama sie juz nie moge doczekać testowania...a wiec mamy juz jedna córeczkę teraz staramy sie o drugie właściwie od listopada ale tak na poważnie od stycznia...ostatnia miesiączkę miałam 2/2 a okresy mam od 24-29 dniowe .... Dzisiaj jest moj 23 dzien ...i tak po raz pierwszy w tym miesiącu czułam owulacje nie wiem moze sie wsłuchiwałam hehehe...oczywiście przytulania były ...teraz czuje sie bardzo nadmuchana wręcz bym powiedziała tam na dole, mam duzo białego śluzu piersi mnie nie bolą troche po bokach ...temp 37,1 sie utrzymuje myślicie ze jutro moge testować ??? Czyli 24 dniu? Moze za wcześnie chociaż z drugiej strony takie mam okresy 24-29 ...buziaki i trzymam kciuki za was

    Ja mam to samo, takie same dlugosci cykli i ostatni zaczął sie 2.02. wczoraj robilam test, wyszedl nehatywny, jutro mam zamiar testowac i tak do skutku. Moze to za wczesnie ale strasznie jestem niecierpliwa. Cyckow nie odczuwam ale za to humory mam niezłe, sama ze sobą mam ciężko wytrzymac, stan pogorączkowy i to tyle

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2016, 20:10

    Minimouse lubi tę wiadomość

    m3sx3e3ksd1nt9wx.png
  • aher Autorytet
    Postów: 506 424

    Wysłany: 24 lutego 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez mamy coreczkę i tez staramy sie od listopada ;) wtedy udalo sie od razu, teraz to juz dla mnie się ciągnie ;)

    Minimouse lubi tę wiadomość

    m3sx3e3ksd1nt9wx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Bardzo często zaglądam na to forum, ale tylko w roli czytacza. Dzisiaj postanowiłam, że podzielę się z Wami moją historią i poproszę Was o wsparcie. Nie będę się zbytnio rozwlekać z tą historią. Od około 4 lat staramy się z mężem o ciążę, wszelkie badania, również kilka stymulacji hormonalnych mam za sobą. Raz, w czerwcu zeszłego roku, było mi dane ujrzeć dwie kreski na teście oraz dodatni wynik bety, ciąża jednak okazała się być pozamaciczna. Jeden jajowód mam "nieczynny". Staramy się dalej. W chwili obecnej jestem po stymulacji Fostimonem i po zastrzyku z Pregnylu. Próby 12 i 13 lutego. W piątek będę robić betę. Dzisiejszy test sikany negatywny. Zwariuję do piątku.....

    Minimouse lubi tę wiadomość

  • Minimouse Znajoma
    Postów: 17 8

    Wysłany: 24 lutego 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aher - kochana a Ty myślisz ze ja cierpliwa jestem??? Jakoś sie trzymam żeby nie testować ale mnie korci ....jak wstanę w nocy znowu na siku to robię ...heheh mam nadzieje ze naleje na test hehehe....u Ciebie tez jest kochana taki biały śluz? I uczucie mokrosci? Latam do toalety czy to nie @ !!!!! Z córeczka było to samo bam bam nawet nie wiedziałam kiedy !!! A teraz obserwacje itppppp......aaaaa....daj znać po testowaniu !!!!

    aher lubi tę wiadomość

  • Minimouse Znajoma
    Postów: 17 8

    Wysłany: 24 lutego 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi24 - Witaj kochana ....tez byłam do tej pory w roli czytacza ...nie przejmuj sie kochana głowa do gory i trzeba myślec pozytywnie wiem ze to cieżko ale ...nadzieja umiera ostatnia!!! Kiedy masz termin @? Trzymaj sie do piątku i daj znać !!!!

    Megi24 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym terminem @ to taka trudna sprawa, bo teoretycznie cykl mam 31 dniowy, w zeszłym miesiącu miałam dwudniowy poślizg (pierwszy od bardzo dawna), a ten cykl mam sztucznie wydłużony przez stymulację i duphaston, który nadal biorę, bo mam najprawdopodobniej niedomogę lutealną (niski progesteron) i zbyt krótką fazę lutealną. Lekarz powiedział, że ten cykl będzie wydłużony do 36 dni, czyli jak nie patrzeć piątek to dzień sądny ;) Miałam dzisiaj tego testu nie robić, ale leżał taki samotny w szufladzie i wołał, żeby go wykorzystać (ostatnio kupiłam takie opakowanie z dwoma testami).

    Szyszka1, Minimouse, lola1 lubią tę wiadomość

  • Minimouse Znajoma
    Postów: 17 8

    Wysłany: 24 lutego 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi24 - kochana tez mam takie dwa testy samotne w szufladzie hehehe trzymam sie ale nie wiem ile wytrzymam ...będę czekać na twoja wiadomość do piątku niedaleko!!!! Daj koniecznie znać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2016, 21:07

  • Minimouse Znajoma
    Postów: 17 8

    Wysłany: 25 lutego 2016, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki kochane zrobiłam test rano o 5:30 pierwsze siusiu hehe ponieważ mnie takie sytuacje stresują heheh za duzo nie nasilałam ...ale wyszły dwie krechy!!!!!! Jedna słabsza ale dobrze widoczna ...i teraz nie mieszkam w Polsce myśle czy zadzwonić do gina bo on musi mi dać skierowanie na betę czy zrobic jeszcze jeden jutro rano???

    Aher jak twoje testowanie ??? Trzymam kciuki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2016, 07:24

    aher, Megi24, Szyszka1, Foczka lubią tę wiadomość

  • aher Autorytet
    Postów: 506 424

    Wysłany: 25 lutego 2016, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super kochana!! Ja tez dziś po teście, u mnie wyszedł straszny bladzioch, więc do powtorzenia ale jestem dobrej myśli :) a jak to z tą betą bo ja nigdy nie robiłam? wynik jest w ten sam dzień? jedna beta wystarczy do potwierdzenia ciąży?

    Foczka lubi tę wiadomość

    m3sx3e3ksd1nt9wx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Wam zazdroszczę, dziewczyny... cieszę się bardzo z Wami. Z betą jest tak, że wynik powyżej 5 oznacza ciążę (trzeba oczywiście odnieść się do norm z danego laboratorium). Czas oczekiwania na wynik zależy od laboratorium, ja sprawdzam sobie wynik w internecie tego samego dnia. Dobrze jest zrobić jeszcze jedno badanie po 48 godzinach, aby sprawdzić czy przyrost jest prawidłowy. Trzymam kciuki, żeby u Was wszystko było w porządku! Ja czekam nadal, dzisiaj miałam ból w okolicach prawego jajnika taki jak na @ i szczerze mówiąc byłam przekonana, że już się coś zaczęło, ale póki co cisza.

    Minimouse lubi tę wiadomość

  • aher Autorytet
    Postów: 506 424

    Wysłany: 25 lutego 2016, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi24 trzymam za Ciebie kciuki, nie trać wiary i wytrwałości, w poprzedniej ciąży poznałam tu na forum kilka super dziewczyn i u części z nich ciąża była prawie że niemożliwa a jednak zaszły po latach. Mamy kontakt do tej pory i jedna z nich w tym momencie ma już nawet dwójkę dzieci. Tak ku pokrzepieniu serc :) Dziękuję za wskazówki odnośnie bety, wybiorę się na nią w poniedziałek. Dziś serio wyszedł mi okropny bladzioch, ale moje czuje oko dojrzało drugą kreskę, pojawiła się przed czasem 5 minut także liczę na to, że przy kolejnym będzie już mocniejsza. Dziś w sumie dopiero 10 dpo więc niczego innego nie mogłam się spodziewać ;)

    Foczka lubi tę wiadomość

    m3sx3e3ksd1nt9wx.png
  • Foczka Koleżanka
    Postów: 53 15

    Wysłany: 25 lutego 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minimouse wrote:
    Dziewczynki kochane zrobiłam test rano o 5:30 pierwsze siusiu hehe ponieważ mnie takie sytuacje stresują heheh za duzo nie nasilałam ...ale wyszły dwie krechy!!!!!! Jedna słabsza ale dobrze widoczna ...i teraz nie mieszkam w Polsce myśle czy zadzwonić do gina bo on musi mi dać skierowanie na betę czy zrobic jeszcze jeden jutro rano???

    Ogromne, serdeczne gratulacje. Lubię takie wieści!!! :* A ja bym jutro zrobiła jezcze raz :) A do gina i tak się zapisała.

    Aher jeśli dojrzałaś to trzymam z całych sił zaciśnięte kciuki by ta krecha się uwidoczniła wyraźnie baaaardzo. To szał że w 10 dpo masz cień. Jaki test robiłaś???

    U mnie :/ @ przyszła rano... wczoraj byłam już pewna że nie przyjdzie, ale co tam, to tylko @ skończy się za parę dni i już :) Starania oficjalne będą w wakacje gdzieś, ale nie ukrywam że po cichu liczyłam na to, że ten miesiąc nieoficjalnie coś przyniesie :P

    Minimouse lubi tę wiadomość

    Foczka
  • aher Autorytet
    Postów: 506 424

    Wysłany: 25 lutego 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foczka robiłam test PINK laboratorium domowe, ten niby super czuły ;)

    Foczka lubi tę wiadomość

    m3sx3e3ksd1nt9wx.png
  • Minimouse Znajoma
    Postów: 17 8

    Wysłany: 25 lutego 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi24 napewno będziesz mamusia i wszystko sie Ci ułoży zgadzam sie z Aher...mnie samej lekarz mając 18 lat powiedział ze nie będę miec dzieci a z córeczka bam bam i zaszłam ,pózniej miałam kilka komplikacji zdrowotnych ale rowniez Dzięki Bogu z nich wyszłam i dlatego zdecydowałam sie na drugie....i widzisz udało sie, wszystko na to wskazuje. Trzymam kciuki za jutro!!!

    Megi24 lubi tę wiadomość

  • Minimouse Znajoma
    Postów: 17 8

    Wysłany: 25 lutego 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aher gratuluje!!!!! Najważniejsze ze jest kreseczka i napewno jutro tez bedzie mocniejsza... I tak nam wcześnie wyszła...tezbede powtarzać jutro...do ginekologa zadzw po południu ale pewnie na przyszły tydzień da mi wizytę...a Ty kochana??? U mnie musiało byc poczęcie gdzies i 13 i 14 lutego hehe❤️

  • Minimouse Znajoma
    Postów: 17 8

    Wysłany: 25 lutego 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foczka dziękuje!!!!!! I oczywiście tez Ci życzę kochana owocnych starań a @ zaraz sobie pójdzie i będziesz działać....ja tez robiłam test 10 dpo i wyszły ...druga słabsza ale widoczna ...jutro będę powtarzać i do giną śmigać po weekendzie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2016, 14:11

  • aher Autorytet
    Postów: 506 424

    Wysłany: 25 lutego 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się umówię do gina na wtorek, osobiście czekałabym dłużej, żeby iść i zobaczyć serduszko ale potrzebuję zaświadczenie o ciąży do pracy jak najszybciej :)

    Ovu miałam po 14.02 wg testów owu bo tempki nie mierzę także tylko one mi potwierdziły owu po tym terminie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2016, 14:44

    Foczka lubi tę wiadomość

    m3sx3e3ksd1nt9wx.png
‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ